Jump to content

Yoshizawa Ryo (Йошизава Рьо)


ukio

Recommended Posts

Днес излезе съставът за Super Handsome Live 2012. Рьо (споделих и зимата) е включен за първи път, както и Юта Косеки. Най-големият отсъстващ обаче за мен е.. Шу Уатанабе. Тази година ще са без него представленията и не зная все още причината. Останалите са обичайните заподозрени - Такеру Сато, Харума Миура, Рюноске Камики, Кенто Каку, Шухей Номура, Кимито Тотани, Шота Мацушима, Кинари Хирано, Коки Мизута, Соичи Хирама, Такуя Йошимура, Руйто Aoяги, Кента Изука, Такуя Уехара, Йоджиро Казама и Такахико Янагисава.

Представленията ще бъдат отново три - на 26, 27 и 28 декември. Цена на билетите 6 800 йени (87 долара).

 

Super Handsome Live 2012 Official Site

 

Рьо на снимка от сайта, но ще публикувам до него и Кинари Хирано, защото той много ми хареса тук, а и за да се види отново (както споделих и наскоро в темата на Кимито Тотани) каква огромна прилика имат с Кими-чан. Имам чувството, че наистина са братя. Невероятно е.

 

8835269debaa44c9.jpg8d41f0625a866e04.jpg

 

Официалната корица на Hajimari - фото-книгата на Йошизава-сан, която ще излезе на 31 август. Вече отброявам дните...

 

0aaa936dd88b3d1a.jpg

 

Kamen Rider Fourze приключва в неделя и гледайки вече последните епизоди, усещам как историята ще намери своя финал, а 4-мата ще ми липсват. Вчера в Япония излезе и новия брой на списание Hero Vision vol. 45 (Шион пък как ми е "цъфнал" в кухнята и около печката с Юки в този брой...), на чиято корица са новият райдър Шуня Шираиши и Сота Фукуши.

Гледах и преди няколко дни участието на Рьо, Рюки Такахаши и Сота Фукуши в предаването на AKB48 (нещо с "G" беше, но не запомних името). Тримата супергерои с цял отбор момичета от AKB48, които се лигавеха, побутваха, смееха и бяха облечени в розово.. Нямам думи. Рюки много се притесни, докато Рьо бе по-спокоен и се забавляваше (поне с такова впечатление ме остави). Рюки обаче отговаряше само, когато му задаваха въпроси и ми изглеждаше много притеснен. Но с цял отбор розови девойки, които се кискат, побутват и те заливат с глупавите си въпроси, кой ли супергерой би се чувствал добре и на място. Тримата няма да успеят да се справят с тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отличен избор си направила с тази фото-книга. Аз така злощастно се мотах с една стара фото-книга на Араян и не си я купих. А беше намалена.....

Много радостна новина споделяш. Радвам се, че и тази година амюзчетата ще направят новогодишното си шоу. И Юта ще видим. Браво!

Жалко, че Шу няма да се появи. Дано да има извинителна причина! Например някое голямо филмово участие. Дано!

Хирано и Кимито в най-скоро време трябва да ги сложат в обща продукция. Можеше да го направят в Екзорсиста, но пропуснаха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знаех си, че още някой ми липсва, но изобщо не се усетих... Дори Сакурада също няма да е част от Super Handsome Live тази година. Как можахме да не го отбележим и двете... Приятелчето на Рьо. Не зная каква е причината и Дори и Шу да отсъстват, но виждаме, че на тяхното място влизат веднага две от новите лица - Рьо и Юта.

Тези дни свалих и сканирани новите септемврийски броеве на Myojo, Junon и Dramatic Actor 5. Рьо е във всяко едно от тези списания. Ето го и редом с Шу в последния брой на Good Come. Не им зная тайната и на двамата, но райдърските им превъплащения се оказаха големият скок в кариеритe, дано и продължат все така добре.

 

e79c628469e8fdd4.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вторият филмов проект на компания Toеi с актьори от токусацу поредиците излиза на 23 ноември в Япония, а в него главни герои ще са Сота Фукуши и Рьо Йошизава. In the Future, when I am Executed (Boku ga Shokei Sareru Mirai) ще последва PIECE ~Kioku no Kakera~ с Шу Уатанабе и Рьоске Миура, който вече излезе на 1 септември (след две седмици и на DVD).

 

Рьо и Сота отново заедно на голям екран. Доволна съм, много по-интересни са ми двамата. Няма все още много подробности около ролите ми, но със сигурност в тези филми няма хеншин-моменти, няма да има космически пътувания, нито ще се бият с чудовища. Тези истории са коренно различни от токусацу поредиците, а действието в тях се развива в наши дни.

Други новини около Рьо, като че ли няма кой знае какви. Зает е с репетициите на Super Handsome Live, подготвя се усилено. Гледах тези дни и видео материали от залата, как си учат текста, как танцуват и пр. пр. Йошизава-сан и Шухей Номура бяха един до друг (явно за това и Шухей изчезна и не е ъпдейтвал блога си от близо два месеца).

 

Сканираха и качиха тези дни фотокнигата на Рьо - Hajimari. Ако някой прояви интерес... ето линк.

 

Реклама с Рьо на марка часовници и една снимка от календара му за 2013 г.

 

90317e6db04b9cde.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам, страхотна новина! Много ми хареса химията м/у двамката във Форзе, направо подскачам от щастие, че ще ги гледам пак в нещо ^__^

 

Тези истории са коренно различни от токусацу поредиците, а действието в тях се развива в наши дни.

.. или в бъдещето, както ще бъде тук.

Всъщност, че е малко това, което се знае за ролите им, малко е, но все пак е нещо -- Сота ще играе обикновен колежанин, който една нощ, намира себе си abducted of aliens! Хаха, шегувам се, но първото, което ми дойде наум като четох инфо за ролята му беше това.. та, няма да са извънземни, хора ще са, но.. намира себе си 25 години напред в бъдещето, разпитван за убийство/престъпление, за което няма спомен да е извършил. Та, в това бъдеще, където е попаднал чрез time travel, се оказва, че действа закон, в който хора от миналото ще бъдат екзекутирани за бъдещите си криминални прояви, или нещо такова.. ъъъъм, японския ми е мада-мада, та не съм 100% сигурна.

Рьо ще играе гений хакер (!), който ще се опитва да помогне на нашия човек. Очаквам някакви велики действия, ала Такаги Фуджимару, хах!

 

ПП: Хмм, това значи ли, че щом първият филм ще излезне на ДВД ~2 месеца след излизане по кината, същото няма да споходи и този?! (I'll be sooooo happy)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рие, значи вече е пристигнала! Прекрасно! Омедето!

Благодаря, че я сподели!

Още по-хубава е новината за скорошно ново сътрудничество със Сота. Ето колко интелигентен вид имат двамата на снимката.

f7498b0decf6c4ac.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трейлърът на In the Future, when I am Executed (Boku ga Shokei Sareru Mirai) излезе вчера.

 

http://www.youtube.com/watch?v=_Lhi6uIRMOk

 

 

25994f3c52552332.jpg

 

 

 

Отличен втори епизод на Soko o Nantoka (излъчен на 28 октомври) с гост-актьор Йошизава-сан. Доволна съм от представянето му. Рьо отново в ролята на момче, което обожава спорта (този път не беше футбол, а ръгби), но пострада при инцидент, и отново Мое Арай е в картинката, там където има представител на Amuse.

 

4366e1ba8fa2fdf9.png

 

 

3a28f54aa8e1ccb3.png

 

2b175e5adec561d6.png

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах снощи Рьо като гост в шоуто Honoo-No Taiiku-Kai по TBS. Знаех, че ще участва, защото той сам го написа в блога си. Очаквах го с интерес и наистина му се радвах много с всичко, което показа. Състезанието този път бе по кендо, с момичета от гимназия, в която се занимават точно с изучаването на това бойно изкуство. На нашият райдър му се падна 16-годишната Харука Йошимура (Рьо е на почти 19-ет години), която е висока 171 см. (за сравнение Рьо е 170 см.), здраво и стабилно девойче от това, което видях (съученичките й имаха доста по-страшен вид, спокойно биха метнали Рьо на земята без никакъв проблем). Тя е опитна, занимава се с кендо от години. От друга страна нашият райдър не е в категория "Скакалец" (за радост, въпреки че не е и много висок), няма недохранен вид (хехе, какви мускули показа само) и се оказа, че също има опит. Рьо победи Харука. Доста впечатляващо представяне за него. Отличен. Не зная дали е имало уговорки зад кулисите кой и как да победи, но битката за мен бе с категорична и чиста победа за Йошизава-сан. Много добре се представи. Винаги си е бил мъжкарче и за моя радост не го обличат и гримират като девойче...

 

Забелязах, че са качили епизода в d-addicts. Ето и линк, ако някой прояви интерес - Ryo Yoshizawa - Honoo-No Taiiku-Kai 24 november 2012

 

0d0147cc74d05413.PNG

 

Снимка, която излезе вчера. Рьо заедно с Кимито Тотани, Шота Мацушима и Рюноске Камики на представянето на постерът на Super Handsome Live 2012, както и на излизането в началото на декември DVD-та с момчетата, които участват в шоуто.

 

 

6d466084e744e95b.jpg

 

 

Рьо и Сота Фукуши в ноемврийския брой на Good Come. Приготвят си цубуяки (гриловани миди и рапани). Двама изгладнели райдъри.

 

8ec006ef268ed886.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От блоговете на Amuse, които следя, само Рьо се отчете днес след първото представление на Super Handsome Live. Публикува в 03:00 ч. след полунощ японско време и сподели, че се е върнал току-що у дома. Голям ден за него. Развълнуван (усеща се и в думите му), нямало е свободно място в Пасифико Йокохама. Споделя, че се е забавлявал страшно много и няма търпение шоуто да се повтори и утре, когато е втората им изява.

Очаквам тези дни да се разпишат и Кимито, Юта, Шухей...

 

Открих наскоро последната му фотосесия за Neo Actor (от там е и аватара ми). Страхотен Рьо, а е и на корицата на списанието. Видях го в QLAP и Junon. Напоследък го виждам в много от новите броеве на различни японски списания.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рождения ден на Рьо наближава (бел.ред. 1 февруари), а днес публикува и отговори на многобройните запитвания от страна на феновете му дали няма да го отбележи по-специално. Рьо не планира тази година подобно празнуване, тъй като иска това да стане догодина по повод пълнолетието му, но все пак ще посрещне 19-тия си рожден ден след броени дни, като на 31 януари вечерта между 23:30 и 00:30 ч. японско време ще има предаване на живо с него в Амеба Студио. Ще приема пожелания, въпроси и т.н. Тези студия са много интересни и забавни, а момчетата винаги ни информират предварително за тях и пускат линкове в блоговете си, за да можем да ги видим и ние. Публикувал е и снимка на чинчилата, която отглежда.

Йошизава-сан е на корицата на новия брой на списание Good Come vol. 26, който излиза днес в Япония. Двамата с Шу Уатанабе са посочени като първите две имена, с които има фотосесии и интервюта в този брой. Това списание е страхотно, има винаги невероятни фотосесии с райдърите, излиза веднъж на три месеца, т.е само 4 пъти в годината и точно на датата 23-ти.

ДВД-то на In the Future, when I am Executed (Boku ga Shokei Sareru Mirai) излиза на 21 февруари.

 

b1ab71c709a2fc1b.PNG

 

И нещо, което не съм публикувала, но съм го съхранила (в tumblr, мисля, че го видях), кратък откъс от едно от студията на Амеба преди няколко месеца, в което Рьо гостува заедно с Шу Уатанабе и поиграха на канадска борба. Вижда се кой победи, но пък и двамата са в различна категория... Райдър Озу надви райдър Метеор.

 

 

a8613f97dcb3b2c3.gif

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимките са невероятни! Продължават да изкушават хората с подобни списания.

Рьо тази година влиза в топ 20 на най-обещаващите актьори, които още не са станали пълнолетни. Заедно със своя колега, Сота Фукуши, за момента се движат в комплект, колкото и да не се погаждаха във Форзе.

Линк

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е публикувал в блога си след 23-ти, но вчера съвсем случайно научих, че на 30-ти януари (сряда) Рьо ще гостува в трети епизод на новата дорама Share House no Koibito и изгледах финала на втори епизод, за да видя това, което ще предстои с него. Героят на Йошизава-сан ще има някаква връзка с Харуна Кавагучи (след Сота в клипа на Шохей Ито сега е ред и на Рьо), нещо цуни-гуни видях, но доколкото разбирам тя пък е влюбена (увлечена) в героя на Юто Накаджима от Hey! Say! JUMP, така че... драма, в любовна драма ще го забъркат райдъра, дори и само за един епизод.

Тази дорама, доколкото зная не се превежда все още на английски, макар че ми се видя интересна от това, което прегледах от втори епизод, но ще видим какво ще е епизодичното участие на райдър Метеор.

Стартираха новите дорами и от агенция Amuse отново имат включвания в тях. Да видим и обичайния заподозрян всеки сезон Шухей Номура къде също ще се появи и кога точно.

Като споменах и Шухей Номура, та наскоро си припомних клиповете на рок групата, създадена през 2010 г. с Рюноске Камики, Рьо и Шого Сакамото по повод THE GAME ~Boy's Film Show~. Четиримата бяха страхотни, а Шого наистина много ми липсва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да му е омедето отанджоби-то на Йошизава-сан! Жив и здрав. Гледах го преди малко на живо в амеба (предаването ще приключи след броени минути), а и вече в Япония е 1 февруари...

 

В сряда изгледах и 20-секундното му появяване почти на финал в 3-ти епизод на дорамата Share House no Koibito (изгледаха ми се очите през тези 46 минути, едва издържах, а те го пуснаха само на финал за сцената под дървото с Харуна Кавагучи), а вчера и сам публикува в блога си, и сподели, че е бил притеснен. Обясни ни, че ще участва и следващата седмица, в 4-ти епизод, в който участието му вече ще е по-голямо. Очевидно героинята на Харуна го използва, за да накара Юто Накаджима да ревнува.

Днес споменах и в темата на Шу за участието и на двамата с Рьо на фестивала Сецубун на 3 февруари.

 

36cde8eaa9bf261a.jpeg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Otanjoubi omedetou!

Да е жив и здрав!

Странно! Да не е бил притеснен заради целувката, която е споделил с Харуна? Не съм го гледала, но видях снимки.

19 годишният райдър бързо ще трябва да порасне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно заради целувката е бил притеснен, а и прочетох коментари в интернет, в които момичета го подкачат, че на 19 години се притеснява от това. Ама съм се смяла... Азиатска свенливост, какво да се прави. Той късно снощи, явно след като се е върнал у дома след предаването на живо, след 02:00 ч. тяхно време публикува в блога си. Благодари за всички пожелания на феновете си, наистина е имало огромен интерес, а и като видях и аз как летеше буквално чата отстрани на живото предаване, не се учудвам.

Интересно е, а и съм го запомнила от Рьо и една негова публикация в блога му, че има по-малък брат на име Сосей, който пък е роден на 1 декември. И двамата са на 1-во число, но братчето му е родено през 1996 г. Сещам се, че му честити тогава и го отбеляза.

 

Ще го видя отново след няколко дни в четвърти епизод на Share House no Koibito. Дано вече му дадат и реплики, защото до тук героинята на Харуна само го използва (да го ожали човек, хаха). Рьо заслужава най-после и по-голяма роля в дорама, заслужава да му гласуват повече доверие, сигурна съм, че ще даде най-доброто от себе си. Amuse винаги са с много добро представяне в каквото и където да участват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шу публикува преди час и сподели още снимки от Сецубун. Рьо не е споделял все още нищо, за това ще публикувам една от снимките от блога на Уатанабе-сан, която най-много ми хареса, а и двамата са на нея заедно с Дораемон.

 

b89613bf2520b5d4.jpg

 

source: ameblo. jp

 

И ако някой иска да види 20-секундното включване на Рьо в трети епизод на Share House no Koibito, ето го и него. Изрязах го и го качих. Утре предстои вече по-голямото му участие в 4-ти епизод, ще видим какво точно ще се случи...

 

Ryo Yoshizawa - Share House no Koibito (2013) Episode 3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рьо участва във видеото към новия 19-ти сингъл на GReeeeN - Sakura Color, който официално ще излезе на 27 февруари. Видеоклип типичен за групата, като една мини дорама. Не мога обаче да не отбележа и Stardust-присъствието (напоследък редовно от агенцията имат момчета към видеоклипове на GReeeN) в лицето на един от големите ми любимци Такуя Кусакава (точно зад него виждам и Кай Огасавара) и момчета от групата му Train. Всъщност от публикация в блога на Такуя научих за предстоящото видеото, Рьо така и не е споделил нищо все още.

 

http://www.youtube.com/watch?v=ufvgNUnxwjs

 

Изгледах в сряда и участието му в 4-ти епизод на Share House no Koibito. Като събера секундите от участието му с тези от трета част, общо има-няма 80-90 секунди бе цялото му появяване. Добре, че е все пак му дадоха реплики този път, колкото да попита кой е героя на Юто Накаджима, който той оприличи на stalker (така любимата ми на "японски" дума) и да отговори на въпроса му, че излиза с Харуна.

Рьо ще се появи с фотосесии в новите броеве на списанията Hero Vision vol. 47 (22 февруари 2013 г.) и Neo Actor vol. 21 (4 март 2013 г.)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 21 януари излезе ДВД-то, а тази неделя и с вече готов превод на английски пуснаха Kamen Rider Fourze The Movie – Everybody, It’s Space Time! (2012), чиято примиера в Япония бе на 4 август. Исках да видя отново познатите лица - Рьо, Сота, Рюки, Шихо... Хареса ми, дори го изгледах с интерес, а Йошизава-сан имаше сериозно предизвикателство с анего-то, с която трябваше да се бие. Това на финал с целувката по бузата ме напуши на смях, като видях и как Томоко го ревнува (хаха). Двамата са големи образи. Рюсей Сакура и Томоко Нозама.

 

Рьо в кадър от Kamen Rider Fourze The Movie – Everybody, It’s Space Time! (2012)

 

2d22ece6522915c0.PNG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голяма и много приятна изненада за мен бе да видя един от японските си любимци, заедно с участие в предаване, в което гостува и един от най-любимите ми американски актьори.

Рьо Йошизава и Джеймс Франко.

Рьо публикува през седмицата в личния си блог, пътувал е с приятели, сподели и снимки, но и разбрах преди броени дни, че в събота (бел.ред 2 март, вчера) той отново ще участва в шоуто Honoo-No Taiiku-Kai, както и през месец ноември, когато победи в кендо-битката. Предаването е спортно, а популярни в Япония личности се подлагат на различни изпитания. Гледах го.

Рьо заедно с Джуня Икеда, Казуки Шимизу, Масей Накаяма, Юкихиро Такигучи, колегата му от агенция Amuse - Такуя Йошимура, Ацуми, Такаши Танака, един японски спортист и още едно момче (което ми е много познато, но не успях да разбера името му, а и не го чух добре) се състезаваха в това кой от тях ще издържи най-дълго време висейки на халки.

Amuse победи! Победи и в двата кръга. Стисках палци и на двамата с Такуя да издържат, а на финал и подскочих от радост с Рьо. Участниците бяха разделени в два отбора по петима. Всеки един от тях облечен с различен цвят екип (Рьо и Такуя бяха в синьо). Рекордът в състезанието е 4:49 минути. В първата група до финала в битка с Такуя Йошимура стигна Юкихиро Такигучи, но не издържа, а Йошимура-сан, въпреки че победи не успя да подобри рекорда и падна на 4:39 мин. Дойде ред във втората група и на Рьо. В неговата група бяха гокайджърите - Казуки Шимизу и Джуня Икеда, героят от Kamen Rider Wizard - Ацуми и Такаши Танака. Всички изпадаха, но нашият здрав райдър не се предаде. Победи в групата си, но за съжаление не успя да подобри рекорда на Такуя Йошимура и остана само с 4:07 минути висейки на халките. Първо и второ място за Amuse! Наблюдавах Рьо много внимателно, много съсредоточен, железен, отново се показа като голям мъжкар. Страхотен Рьо, не се огъна, но ръцете трудно го държаха след като всички останали от групата му паднаха.

Джеймс Франко или просто Джеймс-сан, както го наричаха в студиото водещите (хаха), е в Япония по повод премиерата на филма Oz the Great and Powerful (2013) и са го поканили в Honoo-No Taiiku-Kai, за да се включи в играта Million Spoon (с една лъжица, в която има топче трябва да преминеш през различни препятствия и на финал да успееш да хванеш топчето само с едно движение на лъжицата, когато то отскочи, Джеймс не успя, но направи естествено шоу за публиката).

Гледах наскоро Рьо и в още едно японско шоу, не помня точно името, а и не ми се рови сега, в което се канят отново популярни японски лица, а водещите, както и учени, изследователи, които са поканени в студиото ги запознават с нови изобретения, с полезни неща, един вид - научно-популярно предаване, а съответно в студиото се коментира това, което виждат. Рьо участва заедно с Ю Ямада и мъничката Канон Тани. Дадоха им на финал да опитат и чай от целина, който обясниха, че е много полезен, но Рьо не го изгледа добре и само го подуши, без да отпие.

 

И малко новини, които излязоха вчера с Йошизава-сан. Рьо ще участва в дорамата Sotsugyou (2013). Към името, което означава "Завършване (дипломиране)" има и на каджи думата - saiyaku, което означава "лош", "фалшив", това успях да разчета, а и никъде не успях да открия инфо на английски, предполагам, че днес, утре, тези дни, ще излезе и повече информация). Дорамата ще стартира на 23 март от 01:50 ч. след полунощ японско време по телевизия NTV. От самото заглавие се подразбира, че действието ще се развива в училище, Рьо е представен в ролята на ученик, а в главната роля е Шунске Казама, любимият и обичан зет на Шу Уатанабе в Jun to Ai. Видях и името на едно хлапе от Suzuki Sensei - Райки Йонемото. Имах съмнения да не би това да е само тв филм, а не дорама, но гледах внимателно, четох и в описанието в профила на Рьо, продукцията е представена като дорама. Ще видим след 23 март...

 

Официален сайт на дорамата с Рьо

 

Рьо също така ще гостува на 9 март (събота) и в шоуто Harajuku NestCafe. Гледала съм откъси от това предаване, на няколко места го представят и като дорама, но то не е, по скоро нещо като вариате шоу, говорят си в заведението, обсъждат различни теми. Виждала съм Ацуши Арай като гост.

 

Harajuku NestCafe Official Site

 

Скрийшотове, които направих на Йошизава-сан от участието му вчера в Honoo-No Taiiku-Kai

 

29bd1f9fd173871a.PNG

 

 

6b703f7980656a9a.PNG

 

Тук вече не издържа и падна...

 

b72547d890c206b9.PNG

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Rie, благодарности, че така хубаво, си написала за цялото предаване.

Било е интересно да се види това състезание, в което са участвали.

Радвам се, че нашите амюзчета са се представили добре.(не че се съмнявам в тях)

Стана ми любопитно за тази нова дорама с Рьо и Шунске. Няма как, ще чакаме да излезе повечко информация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...