Jump to content

Официална котешка тема!


  

129 гласа

  1. 1. Каква котка предпочитате?

    • Персийска
    • Ангорска
    • Сиамска
    • Някой друг вид
    • Улична - за хората които не робуват на породи!
  2. 2. Кои са ви любимите анимационни котки?

    • Tom (tom&jerry)
    • Garfield
    • Sylvester (looney toones)
    • Happy (Fairy Tail)
    • Korin (Dragonball)
      0
    • Scratchy (the Simpsons)
    • Pinko (the pink panther)
    • Някоя друга


Recommended Posts

Mariah, всички ще се радваме да видим котето ти. Да си призная и аз наистина обожавам котетата, винаги ни радват с какво ли не, аз даже с моята си разговарям понякога! (сериозно, ама е на някакъв измислен котешки от моята страна)!

 

 

 

Тук си беше заспала сладко-сладко на старият диван!

dsc06923m.jpg

dsc07051s.jpg

А тук си гледа толкова невинно! :lol:

dsc07057b.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е сладичкоооо ! Всички снимки, които видях в тази тема са прелестни !!! Ооо, да тя винаги ни говори вкъщи.... винаги ни посреща или се обажда като ни види и иска нещо :D хихихи, е и дере понякога, но какво да се прави - те са си зверчета :) предполагам, че наблюденията на всички ви са същите като моите, че в цял свят си съжителстват с котките многооо свободно... аз съм виждала разкарващи се котки по улиците и парковете от Турция и Гърция дооо Италия, Англия и далечен Китай :)))))) all over :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol2: Кифличке, мислех, че само аз съм cat whisper... Чак в последно време реших, че домашния пухльо ме разбира.. :28558: Главно се старая да повтарям неговото "произношение" и интонация. Ето, признах си. :896767:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol2: Кифличке, мислех, че само аз съм cat whisper... Чак в последно време реших, че домашния пухльо ме разбира.. :28558: Главно се старая да повтарям неговото "произношение" и интонация. Ето, признах си. :896767:

 

Май имаме много общо ние двете! :o

:i love this:

(не се ли пишеше cat whisperer :) )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз и с родния език съм скарана, па да не говорим за чуждите, тъй че приемам поправката. :D Един Господ знае и какви ги къдря като "общувам" с мустакатковците. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:inlove: Искам да ги гушкам всичкитеее... :lol:

Хора, чудесни сте, че се грижите за тези мили създания, много ви се радвам, честно. Вчера четох статия- в Пловдив се случват отвратителни неща, някакъв изрод/и трови/ят котките и кучетата, но толкова много отрова е наръсил /или са, още не се знае дали е само един или няколко/, че са пострадали и домашни любимци... За съжаление това се случва не само тук, но и във вашите градове и по други места в България и по света. Затова ви се радвам, защото хора като вас, като мен- които треперим над своите хайванчета, никога не биха отнели така чужд живот... Разчуствах се. :D Бъдете живи и здрави. :896767:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямаше на кой да споделя и ето, реших да разкажа на вас за моята луда котка-астронавт!

Вчерашната сутрин се събуждам от продължително мяукане на моята досадна мачка, тръшнах и вратата и пак заспах!

Обаче след 20 мин. се чува от съседната стая вик:

-Абе, ти си много луда котка!

Аз ставам и какво да видя брат ми се кара на котето, трябваше ми време за размисъл поне 2 мин.

След като той излиза на работа, аз оставам сама с щурата котка, гледаме се много проницателно. :lol: Взех я, понагушках я и тя на мен ми се понарадва,

но изведнъж се извъртя и се вживя като астронавт, скочи на табуретката, която беше на около метър и половина разстояние от дивана. Така силно се метна, че самата табуретка(милата) се

отмести с 20-30 см. Ето това е дивашка му работа! :blink: Вече разбрах какво му е било на брат ми!

 

П.С. - Много опасна котка! Но пък си подбира професията! :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера четох статия- в Пловдив се случват отвратителни неща, някакъв изрод/и трови/ят котките и кучетата, но толкова много отрова е наръсил /или са, още не се знае дали е само един или няколко/, че са пострадали и домашни любимци... За съжаление това се случва не само тук, но и във вашите градове и по други места в България и по света.

Какво да ти говоря, всички такива хора се мислят за великата работа, че могат да вършат всичко, каквото им скимне, че могат да решават, кой да живее и кой не... но за съжаление много грешат, рано или късно ще осъзнаят това и връщане назад няма! То хубаво, ако ги хванат или ако те самите разберат какво са направили, но стореното си остава!! Ще се оправим някой ден.

 

Хей, kiflichka67, хубаво беше, че ни разказа за астронавта си вкъщи, наистина професия- мечта е това за котките! :lol2: Гледам и моето тука земе и то малко така да лудне, малко скача, тича, превърта се, не може да си намери място, горкичкото! Абе котешки му работи, поне твоята я бива явно за астронавт, че има и такива, дето изобщо не ги бива, ама скачат, опитват се :lol2: !

Какво да ти кажа, космическа му работа! :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хехе мани ти астронавта, знаеш ли колко пъти ме е изненадвала с какви ли не неща, имаше един път, аз я търся поне половин час, а тя нашичката се качила на най-големият и висок шкаф и ми се прави на Дарт Вейдър (хърка ми точно както той диша)! :lol:

 

Пак ме изкуши да я снимам, а и 100% съм сигурна, знаете, че си падам фотографче!

 

dsc00599dh.jpg

dsc00598ea.jpg

dsc00604ey.jpg

dsc00600db.jpg

dsc00602m.jpg

dsc00603d.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

kiflichka67, твоята красавица е истински атлет, поне доколкото виждам от снимките. Нищо чудно, че е бая подвижна натура, както разказваш.. :D

А сега новата мини фотосесия на моята пухкавелка:

DSC00791_JPGnHiMMOb.jpg

 

1zl90746.jpg

RGu90761.jpg

2tX90775.jpg

 

Хах, вероятно вече всеки, който я е сметнал за малка на миналите снимки, се е убедил в противното. :lol::D :D

Между другото,тя определено не обича да ми позира за снимки и затова с петстотин зора мога да я хвана в някаква "прилична" поза, пък какво остава да си мечтая за повече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Диди, трябва да ми дадеш това пухкаво създание, толкова е сладкооо, много хубави очи има, а мустачките са толкова дълги, тази котанка много ме радва! :P

А и котето не е дебело, просто е дългокосместо, а и го като гледам на снимките ми се прииска да го нагушкам, много хубаво коте си имаш!

 

Дени, видях с какво ни сравняват и се гордея! Благодаря, че сподели с нас! ;)

 

П.С. - Днес няма да публикувам снимки на гадината. Ще е следващият път. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ragnos сивичкото коте ми взе душата просто, искам поне един път да го погаля, струва ми се доста дружелюбно. :lol2:

А черничкото има много готини очички, като на моята са, но май и двете котета са го ударили на ежедневният им режим "котешки мРъзел"

Много ми харесват и двете, даже едното ми напомни за песента на Шайнитата "Lucifer" !:yes: (нищо че се песента се казва Лусифър)

 

И пак не се сдържах, пускам днешните й снимки! :asian:

 

 

dsc00617ea.jpg

 

Споко пуснах ги, даже са по-последна мода, зелени са! ;) (котешки фарове)

dsc00620wn.jpg

 

Мисия: наостри слух и подушкай малко въздуха с влажното си носле!(то това ако е въздух :o )

dsc00625s.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шефе, това е Бегемот-ка, кръстена на котарака на Дявола от "Майсторът и маргарита". Нека ги запознаваме, ще имат общи теми на разговор. :P

begemotka_2.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето сега..Днес ме хвана музата да снимам, а и явно имах повече от необходимата за деня енергия, така че се вживях в ролята на досаден папарак, и резултатът е една сравнително дълга и успешна фотосесия.

Първи етап:

uAB79102.jpg

 

vRL78985.jpg

sDt79118.jpg

3UC79132.jpg

CTq79144.jpg

TTQ79161.jpg

OoP79229.jpg

5lF79243.jpg

CwR79264.jpg

OBq79290.jpg

XQ579493.jpg

Ljg79518.jpg

dcL79536.jpg

 

Втори етап:

NwM79566.jpg

 

imu79615.jpg

6DP79630.jpg

Qv679643.jpg

aFc79659.jpg

a8M79672.jpg

nbA79683.jpg

bzo79702.jpg

XSQ79716.jpg

Wmy79729.jpg

BR279741.jpg

bLS79753.jpg

HW179770.jpg

PFE79788.jpg

1M179799.jpg

Eyp79811.jpg

YKA79823.jpg

 

И някак накрая почувствах нуждата да отделя запомнящата се физиономия, която нарекох "преди облизване":

6Ad79835.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...