Jump to content

Официална котешка тема!


  

129 гласа

  1. 1. Каква котка предпочитате?

    • Персийска
    • Ангорска
    • Сиамска
    • Някой друг вид
    • Улична - за хората които не робуват на породи!
  2. 2. Кои са ви любимите анимационни котки?

    • Tom (tom&jerry)
    • Garfield
    • Sylvester (looney toones)
    • Happy (Fairy Tail)
    • Korin (Dragonball)
      0
    • Scratchy (the Simpsons)
    • Pinko (the pink panther)
    • Някоя друга


Recommended Posts

Имам котка, която се казва Рижко, голям сладур е.

Котките са страхотни животни, харесвам ги страшно много, сигурно заради по - големите и по-хищните им братя и сестри, които варират в размери, номера и цвят. Но не изключвам кучетата.. те също са ми любимци.

 

Ето го Рижи

 

5031884R.jpg

 

 

 

5031885w.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рижко е страшен хубавец, блазе ти, че имаш 'достъп' до пухкавата му козинка. Аз съм като Елмайра /ако помниш анимационните филмчета с нея/, обожавам да ги гушкам и мачкам хайваните. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5049510b.jpg

 

Ето го прослувутият гризач на слушалки :lol: малко повече за него ... Казва се Мишо и беше при баща ми в ресторанта и понеже беше много, ама много слаб и аз мрънках да си го вземем вкъщи... и от тогава се грижим за него и сега е по-дебел и от мен :lol: много е гальовен, обаче е супер нахален и само ми виси на главата. Обича да ми спи на главата и ОБОЖАВА да ми гризе слушалките; мрази прахосмукачки и сешоари, мрази да се пипа докато спи /знам го от личен опит :mellow: /

 

И въпреки, че не може да ми мине мъката за слушалките, ние с него много се обичаме и щях да постна снимката ни заедно, но съм прекалено грозна на нея :rolleyes::28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз обожавам котетата! :) Няколко пъти сънувах, че спасявам котета и на същият ден(след съня, буквално) става реалност, само че ги давам на хората, да си ги гледат! :lol: :lol:

Но и аз в къщи си имам един звер, казва се Джиджи, на 6 години, зодия-везни!

Ето ви и малко нейни снимки, аз съм си ги правила.

 

dsc09917q.jpg

dsc09944w.jpg

dsc09236mg.jpg

dsc09235fn.jpg

dsc09242s.jpg

dsc09264p.jpg

dsc09913.jpg

dsc09955l.jpg

dsc09925p.jpg

dsc09635y.jpg

dsc09627n.jpg

dsc09636kk.jpg

dsc09664oz.jpg

dsc09687k.jpg

dsc00024ek.jpg

dsc00039vw.jpg

dsc00050up.jpg

dsc00104h.jpg

dsc00109vl.jpg

 

Ако са ви харесали може и да има втора част! :kiss2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хах супер е излязла Джиджито не знам с какво си снимала ма има екстра разделителна способност на пикселите. :yes: И на мен ми се иска да постна снимките на новото попълнение в семейството тоест котарака на лелята ма не мога си намеря usb кабела на телефона... :cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мале, какино! Много е сладко писето (както последното, така и всички в темата, разбира се). Моето е болно и всеки ден сме в клиниката...:( Стискайте ни палци.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами фотоапаратчето :nav:Sony

Успех с намирането на кабелчето!

И papushinka пожелавам ОГРОМЕН късмет на котето, дано оздравее по-бързо не искам да има болни котета!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй ша е sony заради това ги уважавам като марка щото може са скъпички продуктите им ама повечето са качествени. Пък за на папушинка котето ще стискаме палци много ясно! =)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз страшно много обичам животни и в частност - котки, тези прекрасни

любвеобилни и своенравни същества. Цял живот съм се грижила за по няколко от тях.

Обичам ги до болезненост, а ако нещо са болнични - болна съм с тях! :rolleyes:

Моите не са някаква особена порода, а "улична превъзходна", даже двете от тях

наистина са взети от улицата. Черната е Перла, тигровата - Тигра, а белия котарак -

само да не се смеете - е, той се казва Бербатов, или накратко - Бербо и е голям

побойник :es:

Много хубава теме със страхотно красиви екземпляри в нея, браво!

 

Ето ги и моите любимци!

 

 

image.jpgimage.jpg

image.jpgimage.jpg

image.jpgimage.jpg

image.jpgimage.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Lilibini тигровото коте не ми изглежда да е улично превъзходно, има червено носле и мнооого наподобява на моята, твоята е имала майка или татко мейн кун! ;)

Според мен някой го е изгонил миличкото, добре че си си го взела! :);):) Как така Бербо седи толкова спокойно до хамстерчето, няма ли да го хрусне?!?! :o:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като се отвори дума за мейн куун.. :D Абе, мислите ли наистина, че като имали котетата "М" на челото и значи имат произход от въпросната порода? Това е теория, която наскоро чух. На мен ми е една от любимите разновидности и моят Вини има такова "М" на челцето, както виждам и че Тигра на lilibini има... Не, че е важно, ама бих се зарадвала, ако е с щипка мейн-кууност. :lol: Както съм казвала и Вини е от улицата прибран, но пък е изцяло сив. За сметка на това е по-дълъг от останалите котки, както май и Тигра. А Перла е типаж като Ричи- уличния хулиган, прибран от нашите, ама той има бая двойници. :D

 

Да са живи и здрави всичките и дълги години да ни радват, кураж papushinka! :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

kiflichka67, още от малък Бербо си стои в клетката на Чико/моят прасчо така се казва/ , а сега

като голям котарак иска винаги да бъде край него, пак се мъчи да се намъкне в клетката,

ама му е малко тясна. Бербо , а и другите две мацита си се разхождат и край хамстерите, без да си ги хапват.

Тигра и Бербо са си взети като бебета от улицата.Всъщност Тигра висеше на пътната врата/а ние сме на 2-ри етаж/

и просто ми е било писано да си я взема.Сама ме избра, явно е чувствала голямата ми любов към животните. ;)

 

papushinka, как е твоята маца, надявам се да е по-добре. Моята Перла преди две седмици претърпя тежка операция и едва оживя, но вече е съвсем добре, тича насам-натам, слава богу!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

diddy9709 много сладко котенце си имаш!

Ако искаш помощ с името аз измислих между Бини и Зеро - Зени, Биро, Зири, Беро, !

Но Бини също сладко! :):lol: Да ти е живо и здраво новото допълнение в семейството! :kiss2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хехе Бербито много добре се е маскирало в храсталака ама нещо не му се получава! :lol:

Аз ще ви плесна по още една снимчица на Джиджито! ;)

Малко й беше станало страшничко от прахосмуЧачката! :lol:

dsc00008jj.jpg

 

dsc00012md.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кифличке, супер е Джиджи, жалко че мойта като включим прахосмукачката не можем да я видим после в близкия половин час laugh2.gif

И Бербатов е голям красавец! smile.gif

 

Аз пускам още една снимка на Зеро и сестра му /чието име още е под въпрос, обмислям да е Вики, но не се знае още/

 

5183157L.jpg

 

 

А, и искам да се оплача, че дребосъка от Перник го няма вече 3-4 дни, стискайте палци да се върне вкъщи! sad.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

lilibini, борим се и не се даваме! Оказа се, че с първите лекари сме ударили на камък - неправилна диагноза и лечение, което влошава състоянието още повече. Сега се надявам, че не е прекалено късно и ще я спасим. Благодаря за загрижеността.

Бербо е прекрасен и се радвам, че Перличката подскача щастлива след премеждията.

 

diddy9709, стискам палци беглецът да се прибира вече. :)

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...