Jump to content

Joe Cheng (Джо Чън)


Recommended Posts

spacer.png  spacer.png

Joe Cheng

Профил:
Истинско име: Zheng Yuan Chаng
Роден на 19 юни 1982 г. (в Тайван)
Ръст: 188 см.
Тегло: 78 кг.
Професия: актьор, модел, певец и танцьор
Хобита: тенис, плуване и четене

Сериали:

 

Rainless Love in a Godless Land (2021)

Hello Joann 2 (2019)

L.O.R.D. Critical World (2019)

Chinese Paladin 5 (2016)

Singles Villa (2015)

You Light Up My Star (2014)

Love Actually (2012)

Channel X (2010)
That Love Comes (2010)
Love or bread (2008)
Honey and Clover as Den Zhen Shan (CTS, 2008)
They Kiss Again (2008)
Summer x Summer (2007)
Geng Zi Feng Yun as Chen Ran (2006)
Di Yi Tong Jin as A Sheng (2006)
It Started With A Kiss (2005)
My Puppy Lover as Student X (ETTV, 2004)
An Shi Ai Mei Hui as Han Sen Man (Azio TV, 2004)
Magic Ring (2004)
Michael the Archangel's Dance as Lucifer (TTV, 2004, cameo)
Nine-Ball as Kuai Da (CTV/GTV, 2004)
The Rose (2003)
Yuan Lai Zheng Hao (2003)

 

 

Филми:

 

The Beloved (2015)

The Queens (2015)

Berlin Fairy Tale (2015)

Ripples of Desire (2012)

Time Archive (2012)

 


Личен коментар: Аман от тези корейци. Нещо свежо от Тайван! wink.gif

Снимки...
6a00d10a7bab898bfa0109d0fb6274000f-500pijoe+cheng+15.jpg

Клип на негова песен от 2009 г.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много се радвам, че някой се сети да пусне темичка за Joe Cheng! sabrina1, :kiss2: Той е един от любимите ми тайвански актьори и съм изгледала няколко сериалчета с него. Много добре си пасват заедно с Ariel Lin в "Love or Bread", "It Started With A Kiss" и "They Kiss Again".

А ето снимчици и от мен:

52226852211403.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакай да си се разпиша при един от любимците ми :lol:

 

Ох, толкова е трудно да се определи характера на този човек, но поне в едно ще го призная играе блестящо. Толко много се променя в различните драми, че се чудиш дали не са двама (примерно близнаци). Първият ми сблъсък с него беше в ISWAK и TKA направи ми огромно впечатление с начина, по който успя да изиграе Зи Шу (Наоки Ирие). Не съм очаквала, че някой може да пресъздаде така добре героя от мангата. Даже си мислех, че наистина си е студен по природа. Докато не изгледах и гафовете по време на серияла (там открих, че не е чак толкова вглъбен в себе си топуз). Химията между него и Ариел си личеше от километри. Човек спокойно можеше да каже, че са сродни души. Но уви, не са като американските им колеги да вземат да пробват, пък може и да се получи :D

Много набързо след това излезе другата драмичка с тях двамата. Не знам защо, но там останах шокирана. Първи епизод го изгледах буквално с такава физиономия :blink: Мислех си:" Омг, че това същия човек ли е!". Направи на пух и прах представите ми за "сериозното" му Аз.

След това много бързо се преобрази, отново в сериозен персонаж в Channel X (където помежду другото събраха велики актьори).

За съжаление в момента нищо не се говори за ново участие, а само за глупавата военна служба <_< Ще вземат да му провалят кариерата с тая простотия. Знам ли, не може ли да им я опростят на тези хубавци.

Друго, което много ме зарадва е изказването му, че през 2015 може би ще видим още веднъж великата двойка Ариел х Джое. Да се надяваме отново да се преобразят в нещо подобно на Чиан Ши и Зи Шу. За съжаление не могат да продължат великия сериал, защото мангата никога няма да бъде довършена =.= но пък нищо не им пречи да направят като в анимето (да си измислят).

Хайде сега малко снимчици и от мен:

 

24042_1172448565969_1670692322_339037_2602790_n.jpg

Крещете фенки xD

.jpg

А сега кой не е ходил войник biggrin.gif

normal070714ckd1.jpg

na15.jpg

Дори с коронка му отива

100524_j1%5B1%5D.jpg

 

Оу, ще ви разкажа и нещо много любопитно, което разбрах това лято. Изкарах цялото лято в САЩ на бригада и там, когато си направих екскурзията екскурзоводът ми беше тайванец. Той се беше кръстил Джо и аз реших да го попитам как е истинското му име. Той пък взе, че ме шокира с новината, че истинското му име е Зи Шу, защото от китайски на английски това се пишело така. Казвам ви цял ден го обмислях след това. Накрая го накарах да си покаже документите за самоличност. Когато се убедих, че наистина е така ми стана много смешно, защото веднага се сетих за любимия ми актьор. Даже си направих снимка за спомен с него. Ако искате ще я кача :lol:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде нещо новичко за сладура :asian:

 

Първо малко снимки от Камбоджа с колежката му Соня Суй, където са били с благотворителна цел.

sj14.jpg

 

 

sj7.jpgler]

sj.jpg

sj6.jpg

sj11.jpg

sj4.jpg

sj2.jpg

 

 

А сега и най-прясната новина. Джое е на път да заснеме първия си филм! :es: Преди една седмица се състоя пресконференцията, на която беше представен водещия актьорски състав и беше обявено, че може би това ще бъде хитът на 2012. Филма се казва Hua Yang (Something New). Ето и водещия актьорски състав:

 

Jerry%2BYan.jpg

 

Няма начин да не забележите мацката в синичко, да не сте се припознали това е Ivy Cheng кажете как да не и завиди човек? Не спира да се снима със сладури. Остава само и с Микчо да направи сериалче или филм.

 

Джое ще играе талантлив музикант свирещ на 4 или 5 музикални инструмента. За да не се изложи е започнал да ходи на уроци. На пресконференцията споделя, че любимият му инструмент е Yueqin (при нас позната като лунна китара). Даже сега разбирал из основи усещането да имаш винаги мазоли. :lol:

Ето и самата пресконференция, ако направят субки ще я споделя веднага

[/url]

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Нека се порадваме и на друг мой любимец:

 

65ca343bdd22d0_full.jpg

 

Nagisa от тез 2та не можахме да разберем кой ти е любимец, но нито един от тях не е за тази тема :(

Тук са У Чун и Дансон Танг ( от ляво на дясно) :)

 

И за да не ми полупразен поста.. аз като фен на мъжете рекламиращи дамска козметика :)

CLINIQUE заедно с Tiffany Xu

201110111730287163884.jpg

201110111730275167334.jpg

201110111730354715617.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Nagisa от тез 2та не можахме да разберем кой ти е любимец, но нито един от тях не е за тази тема :(

Тук са У Чун и Дансон Танг ( от ляво на дясно) :)

 

Не съм видяла, че съм сложила грешна снимка :896767: Веднага поправям грешката ми.

wu_chun__joe_cheng.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-пресничкото от Джое и то предоставено от самите Рейне и Ариeл ;) Двете красавици са вечеряли с Джое в неговия ресторант "Съдба" (Destino) намираш се в Тайпе. Те тримата са приятели от около 10 години и най-после са успели да се видят. Рейне пише, че сега са пораснали, но не са се променили въобще.

Ариел от своя страна пише, че се е възхитила на тоалетните в ресторанта :lol:

Ето двете снимки, които актрисите са публикували в сайтовете си.

2zf524k.jpg

2j5jrdx.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето го любимият ми тайванец... много го харесвам, той е в челната ми тройка с Ваннес и Майк :)

Всичките му роли ми харесват, е поне в сериалите, които съм глдала, но най му подхожда да е хладен гений в IIt started with a kiss и They kissed again :)

 

joe-cheng.jpg

U1345P28T3D2346178F329DT20090116163.jpg

rec15.jpg

joe-cheng8.jpg

 

 

Ето постер на новата му драма Love actually с известната корейска актриса Lee Da Hye

6fab8dfcjw1ds4yohunxyj.jpg

 

Нямам търпение да я гледам :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...