Jump to content
eli_li

Kim Woo Bin (Ким У Бин)

Recommended Posts

Днес е рожденик !

Да ни радва и да го видим скоро на малък или голям екран :D

Image

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Въй Въй Въй :D

Директен линк

• Like 2

Рожденика /май вече малко бивш/ жив и здрав да е и коварната болест да не се завръща...

В последно време засичам, че една не малка част от актьорите могат да пеят. Може би не професионално, по-скоро за фен срещи или някакни такива прояви, но си пеят и то доста прилично. Днес ми попадна точна как той пее и бях изненадана. Предполагам това не е нещо ново за повечето и са ги виждали тия неща, но не и аз... Но се радвам, че има какво да науча и какво все още да ме изненадва приятно...

#HappyWooBinDay

Kim Woo-Bin - DO YOU KNOW (혹시 아니) (Color Coded Lyrics)

• Like 1

Хиляда пъти го видях, та да го кача...

Агенцияте на Kim Woo Bin предупреди феновете за фалшиви акаунти в социалните медии.

На 21 юли AM Entertainment качи известие на корейски и английски с предупредждение към феновете за фалшиви акаунти в социалните медии, преструващи се на Ким Уо Бин. Те споделиха: „В момента актьорът ни Kim Woo Bin няма личен акаунт в социалните медии (Instagram, Facebook, Twitter и т.н.).“ AM Entertainment продължиха да изясняват, че акаунтът им в Instagram (@ament_official) е единственият акаунт в Instagram, който предоставя новини за актьора. Те добавиха: „За пореден път няма други акаунти, така че моля бъдете внимателни към тези фалшиви акаунти.“

Off Topic

Избран е за новото лице на бранда  Eider:panda-145:

Заедно с Han So Hee

Image

• Like 2

Нови снимки за  Eider :panda-145:

Image

Off Topic

Image

• Like 2

Ким У Бин и Шин Мин А са дарили 100 млн. вона за да се помогне на засегнатите от наводненията в Южна Корея.

:click: