Jump to content

Sakurada Dori (Сакурада Дори)


ukio

Recommended Posts

spacer.png

 

Sakurada Dori
桜田 通

Професия: актьор, модел, певец
Рождена дата: 7 декември 1991 г. в Токио
Височина: 180 см
Зодия: Стрелец
Агенция: Amuse
Година, в която стартира кариерата си: 2005
Хоби: танци, тенис
Любима група: UVERworld
Рекламно лице е на Uniqlo и P&G
Блог

Мюзикъли и спектакли
TENIMYU: THE PRINCE OF TENNIS MUSICAL SERIES (като Ryoma Echizen)
* The Prince of Tennis Musical: Advancement Match Rokkaku feat. Hyotei Gakuen (2006)
* The Prince of Tennis Musical: Absolute King Rikkai feat. Rokkaku ~ First Service (Winter 2006-2007)
* The Prince of Tennis Musical: Dream Live 4th (2007)
* The Prince of Tennis Musical: Dream Live 4th ~extra~ (2007)
* The Prince of Tennis Musical: Absolute King Rikkai feat. Rokkaku ~ Second Service (2007)

FROGS
* FROGS като Kakeru and backup Fukuro minion in the cast B performances (2007)
* FROGS re-run (2008)

ONLINE
* ONLINE 2 ~Roomshare~ (2007)

BLACK&WHITE PROJECT
* BLACK&WHITE (2010) като Shiro
* PINOCCHIO (2011) като Yamaneko

HŌSEKI SERIES
* Mystic Topaz (2011)[2]
* Amuse presents「THE GAME 〜Boy's Film Show〜」 [1] (2009)
* Amuse presents「THE GAME 〜Boy's Film Show〜」 [2] (2010)

Музикални клипове, в които участва
* Winter Love Story - JYONGRI (2008)
* Ame ni Utaeba - monobright (2010)

Дорами:

Kemutai Ane to Zurui Imoto (TV Tokyo, 2023) - Hikaru Ninomiya

Alice in Borderland: Season 2 | Imawa no Kuni no Arisu Season 2 (Netflix, 2022) - Niragi
Shoutai (WOWOW, 2022) - Kiyoto Ashikaga
Detective Novice | Miman Keisatsu: Midnight Runner (NTV, 2020) - Shiraki (епизод 5)
* Alice in Borderland | Imawa no Kuni no Arisu (Netflix, 2020) - Niragi
* Guilty | Guilty: Kono Koi wa Tsumi Desuka (NTV-YTV, 2020) - Naomichi Moriya

Coffee & Vanilla (MBS, 2019) - Hiroto Fukami

Perfect Crime (TV Asahi-ABC, 2019)  - Haruto Shinonome

* CSI: Crime Scene Talks Season 4 | Iryu Sosa (TV Asahi, 2017) - Jun Konuma (епизод 7)

* Maji de Koukai Shitemasu (TBS-MBS, 2017) - Yamato Yagi

The Courage to be Disliked | Kirawareru Yuuki (Fuji TV, 2017) - Takatoshi Miyake

Scum's Wish | Kuzu no Honkai (Fuji TV, 2017) - Mugi Awaya

Good Morning Call: Our Campus Days (Netflix, 2017) - Daichi Shinozaki

Hope: Kitai Zero no Shinnyu Shain (Fuji TV, 2016) - Keita Niimura

Koe Koi (TV Tokyo, 2016) - Ryoichi Sejima

Good Morning Call (Fuji TV-Netflix, 2016) - Daichi Shinozaki

Underwear (Fuji TV, Netflix, 2015) - Himeji Sousuke

Baseball Brainiacs | Yowakutemo Katemasu (NTV, 2014) - Eisuke Shikata

Koibumi Biyori (NTV, 2014)  - Mituo Yuuki (епизод 3)

* Suugaku♥Joshi Gakuen (NTV, 2012) - Sato Kazuki

Misaki Number One!! (NTV, 2011) - гост в епизод 8

* Koi Choco: Bittersweet Angel (TBS, 2011) - Anju Andō

Sign (MBS, 2011) - Yorimitsu Mizumoto

Clone Baby (TBS, 2010) - Eita Tsubaki (епизоди 1-3)

* General Rouge no Gaisen (Fuji TV, 2010) - Kento Yamazaki (епизод 6)
* 853~Investigator・Kamo Shinnosuke (Asahi, 2010) - Shinichi Akamatsu (епизод 8)

* Arienai! (MBS, 2010) - Junichi Kanou (епизод 11)

* Shirayuri Kyōdai no Handsome na Shokutaku (QTV, 2009) - Shirayuri Shizuru

Samurai High School (NTV, 2009)

* Kamen Rider Decade (TV Asahi, 2009) - Kotaro Nogami (епизод 15)

* Hokaben (NTV, 2008) - гост в епизоди 5 и 6

* Tokyo Shoujo Mizusawa Erena (BS-i, 2008) - гост в епизоди 1 и 2

* Ruri no Shima (NTV, 2005) - гост в епизод 4


Филми: 

* Grown-ups (2022) - Masato

* We're Broke, My Lord | Daimyo Tousan (2023) - Kisaburo Matsudaira
* Back Street Girls: Gokudoruzu (2019)

* Even: Kimi ni Okuru Uta (2018) - Takehito

* Walking with My Grandma | Baachan Road (2018) - Tetsuya Shoji

Let Me Eat Your Pancreas | Kimi no Suizo wo Tabetai (2017) - chairman (past)

Zenin, Kataomoi (2016) - (в сегмента "Boku no Sabotin")

Orange | Orange -Orenji- (2015) - Saku Hagita

* The Werewolf Game: The Beast Side | Jinroh Gemu Bisutosido (2014) - Yukihiko Todo

* Gajimaru Shokudo no Koi (2014) - Shota

* Marching: Ashita e (2014) - Tadanobu

Short Movie About Nothing (2012)

* Ōsama Game (2011) - Nobuaki Kanazawa

* OOO, Den-O, All Riders: Let's Go Kamen Riders (2011) - Kotaro Nogami/ Kamen Rider NEW Den-O

BECK (2010) - Masaru Hyodo

* Kamen Rider × Kamen Rider × Kamen Rider The Movie: Cho-Den-O Trilogy - Episode Blue (2010) - Kotaro Nogami/ Kamen Rider NEW Den-O
* Shokudō Katatsumuri (2010)
* Umi No Ue No Kimi Wa Itsumo Egao (2009) - Riku
* Cho Kamen Rider Den-O & Decade Neo Generations: The Onigashima Warship (2009) - Kotaro Nogami/ Kamen Rider NEW Den-O
* Cafe Daikanyama III: Sorezore no Ashita (2009) - Kotohisa Miura
* Farewell, Kamen Rider Den-O: Final Countdown (2008) - Kotaro Nogami/ Kamen Rider NEW Den-O
* Aquarian Age Live-Action (2008) - Kaname Kusakabe
* Ashita no Watashi no Tsukurikata (2007) - Jun Kanai

Дискография:

* Sign Sign (2 март 2011 г.)
* Double Action Strike Form Sakurada Dori and Daisuke Ono (9 юни 2010 г.)
* Cho Climax Jump Den-O All Stars (22 април 2009 г.)
* Musical Tennis no Oujisama Best Actors Series 010 EXTRA Seigaku Memorial EDITION Seigaku Regulars (3rd Generation) (22 декември 2007 г.)
* Musical Tennis no Oujisama Best Actors Series 005 Sakurada Dori Sakurada Dori (16 декември 2006 г.)

Инфо
Представям още един талант от агенция Amuse.
Сложила съм театралните му изяви на преден план, тъй като те са основната сфера за изява на Дори.
Той има някои участия в телевизията и киното. През 2008 г. получи една от главните роли в лентата Aquarian Age. Появява се и във филмовите версии на Камен райдър Ден-О, а през 2010 г. се снима с кратка роля в BECK. През 2011 г. играе в Ōsama Game. Телевизионното му присъствие се свежда до второстепенни характери. Такива Дори има в Clone Baby, Samurai High School и Мисаки №1. Миналата пролет го забелязахме по-осезаемо в Sign, където си партнираше с още няколоко амюзчета. В момента върви нова дорама с негово участие – Suugaku Joshi Gakuen.
На театралната сцена Дори се чувства най-уютно. Това се вижда от богатия му сценичен опит. Началото се полага през 2006 г. Тогава момчето е избрано за ролята на Рьома Ечизен в мюзикъла Принцът на тениса. Той е първият талант извън Уатанабе ентъртеймънт, който получава тази чест. Преди него в същия образ влизат Янаги Котаро и Юя Едно от Д-бойс.
Като трето поколение Ечизен Дори много бързо израства на сцената и показва не само танцови и актьорски умения, но и гласови заложби.
Следващата стъпка го събира с колегите му от Амюз в една приказна история, наречена FROGS. В нея Дори играе обикновено момче, което се превръща в жабче и пътува в жабешкия свят, за да си върне истинския облик. Това е поучителен спектакъл, който съчетава в себе си всякакви елементи – музикални, акробатични, фантастични.
През последните две години Амюз направиха още два успешни стейджа. През 2010-а голяма популярност придоби дуалистичната им история Черно и бяло, а миналото лято талантите предложиха на публиката своя интерпретация на класиката Пинокио.
В края на 2011-а Дори участва в новогодишното шоу на Амюз – Super Handsom Live 2011, след като през 2010 г. Амюз създадоха първото подобно шоу за възпитаниците си, наречено The game.

През май 2023 г. излиза дебютният му сингъл MIRAI.

Amuse Black&White


Снимки
Дори в ролята на Рьома Ечизен

spacer.png
spacer.png

 

 


spacer.png
spacer.png
С Аи Такахаши участва в Koi Choco
spacer.png
spacer.png
Мисаки №1
spacer.png
Присъствието на Дори в Бек
spacer.png
spacer.png
С Камики и Рьо-чан
spacer.png
spacer.png
spacer.png
spacer.png
Постер на спектакъла Черно и бяло
spacer.png
Дори и Шого
spacer.png
spacer.png
spacer.png
spacer.png
С Тотани Кимито
spacer.png
spacer.png
С Огое Юки - миналогодишният Рьома Ечизен
spacer.png
spacer.png
spacer.png
Sign
spacer.png
С момчетата от Амюз
spacer.png
spacer.png
spacer.png
spacer.png
Постер на Пинокио
spacer.png
Черно и бяло
spacer.png
spacer.png
С Такеру
spacer.png
Фрогсу
spacer.png
Ден-о
spacer.png
С Минами Кейске - той играеше капитан на отбора на Сейгаку в Тенимю
spacer.png
spacer.png
spacer.png
С Такуя от Uverworld
spacer.png
С Такуя Уехара, Тотани Кимито и Коки Мизута
spacer.png
С Шу
spacer.png
С Такаги Шинпей бяха от един отбор в Тенимю
spacer.png
spacer.png
Три поколения Ечизен - Янаги, Юя и Дори
spacer.png
spacer.png
spacer.png
spacer.png
spacer.png

 

Редактирано от bealonenomore
Обновена филмография.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един от любимите ми левичари (казвам го защото и аз съм левичар и видя ли някой на екран, веднага ми се набива на очи). Останалите от японците, които пишат с лява ръка и познавам са Дайто Шунске, Огури Шун и Като Шигеаки.

 

Слабост са ми от Amuse, не веднъж съм го казвала тук, а Дори е едно от момчетата, които само като зърнах за миг, веднага ми направи силно впечатление.

Гледах го вече в няколко продукции, а в момента следя и с него Suugaku Joshi Gakuen (2012). Той е в ролята на ученик, който не обича математиката, но попада в училище само с момичета, в математическа паралелка. Изобщо не му е зле с толкова девойки около него, след като изгледах двата епизода, които се излъчиха до тук. Сериалчето на мен много ми допада, защото е и образователно, решават се задачи, но незнайно защо японците са решили да го излъчват в 1:00 ч. след полунощ. Явно вярват, че учениците са будни и се образоват по това време на денонощието.

SIGN го изгледах само заради него, но и дорамата ми хареса. В Rinco's Restaurant нямаше кой знае какво участие, но за мен беше паметно с онова негово "Itadakimasu" и "Oishii ne".

 

Открих наскоро и сайт, в който са качени всички серии на Тенимю и трябва да започна да ги гледам една по една.

Май е време да подхвана и Kamen Rider-ите с него, след като свърша с Уатанабе Шу. Тъкмо ми стана традиция да ги гледам.

Търсила съм Cafe Daikanyama III: Sorezore no Ashita (2009) и заради Рен, но така и не ги открих никъде (т.е. те са три филма).

Относно рождената му дата... Аз на няколко места съм срещала различни цифри - на 7 декември и на 12 декември. Така и не успях да разбера кога е точно.

 

Отлична работа от към снимки и подготвен материал за Дори, ukio! Браво!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отново много хубава и изчерпателна тема. Браво, ukio! :)

Още един човек от Amuse. Тази компания има толкова много таланти, които ми харесват, че им губя бройката.

Дори съм го гледала само в Clone Baby, BECK и BLACK&WHITE, но и това е достатъчно, за да се види колко е талантлив.

Няколко снимки и от мен:

 

 

 

c4a435a9640136b2.jpg

eaf9fe0e2f88f8c4.jpg

41794c1efb5d3802.jpg

 

 

 

И един клип:

 

П.П: Приемам предложения какво да изгледам още с него :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момичета, вие ме раздвижихте на тема Дори в последните седмици. Благодарности на Dark_Angel, задето ми изрови линк към Черно и бяло в youtube!

Rie пък хареса Suugaku Joshi Gakuen. Време беше да го представим на публиката.

Ще потърся линкове на фотосесиите му.

http://www.youtube.com/watch?v=bkowWZAFhzo

откъс Черно и бяло

 

 

Ден-О

 

 

Доколкото знам, Дори участва само във филмите на Ден-О. Те не са толкова добри, колкото сериите.

В Тенимю е задължително да го видите. Личи си до последните спектакли колко много умения е натрупал.

След като изгледам Черно и бяло, започвам сериозно да издирвам Пинокио.

86e3b88b0c2a51b5.png

968ff31f2910e94d.jpg

 

Ousama game movie trailer

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Dark_Angel, Дори Сакурада можеш да го видиш в 9-те серии на SIGN (2011). Наскоро и аз изгледах това сериалче, дори говорихме с ukio в темата им.

 

ukio, няма да рискувам с Ден-О. За сега Шу ми стига.

 

Дори Сакурада (на 2:25 мин.) на представянето на Super Handsome Live 2011 миналата есен. Преди Дори (второто момче) е любимият ми питчер от Drucker in the Dugout - Шота Мацушима.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах частите на The Game - Boy's Film Show. Rulate - епизодът с Дори ми хареса. Порадвах се много и на Каку Кенто.

Най-много се смях обаче с епизода Otello. Всички бяха там. Нямах нужда от субтитри на английски, за да разбера за какво говореха момчетата през цялото време и как се надяваха учителката да е "дар божи". Такеру Сато, Рюноске Камики, Дори Сакурада, Шого Сакамото, Кенто Каку, Шота Мацушима - всички бяха там. Колко културно се наредиха един по един на чиновете си, но останаха ... излъгани на финал. Изключително приятна изненада за мен в Otello бе появата на Уатанабе Шу. Той също бе един от учениците.

 

Сакурада-сан продължавам да го следя всяка седмица в новата му дорама - Suugaku Joshi Gakuen. Днес излъчиха и 4-ти епизод, очаквам до два-три дни да го качат вече и със субтитри. Много бързо се превежда тази дорама, а и на мен ми е интересна. Мъчат го Казуки Сато (това е героят на Дори) задачите, а и като единствено момче в класа никак не му е лесно с толкова много съученички, все обичащи да решават задачи. И сам героят му трудно си обяснява, как е възможно те да имат в телефоните си тапети на Архимед и Питагор?

 

Попаднах онзи ден на още нещо с Дори Сакурада и това е кратката дорама в 7 части по 10 мин. - Shirayuri Kyodai no Handsome na Shokutaku. Това заглавие е излязло през 2009 г. и в него Дори си партнира с колегата от Amuse - Уехара Такуя.

Открих всички части и ще ги изгледам без субтитри (такива и не открих). Виждам от постера Дори въоръжен с черпак и тиган в кухнята.

 

1cf3631799f4a10a.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Четох преди малко блога му и щом се отлепих от Челси и Франки Л, за да го видя... Нова прическа, стегнал се е добре и пише, че днес е дал интервю за някакво списание.

 

Напоследък пуска и много нови снимки с кучето му Фанта (интересно име). Открих Umi no Ue no Kimi wa, Itsumo Egao a.k.a You’re on the sea, always smiling. Ще го изгледам, а и заглавието много ми допада. Няма субтитри, но ще импровизирам заради Сакурада-сан.

 

Трейлър на Umi no Ue no Kimi wa, Itsumo Egao

 

fc1f2b5055b6910e.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фанта Сакурадов е станал много популярен напоследък.

1f22dbdde619ec0a.png

 

Имам голямо желание да гледам този стейдж - Mystic topaz. Изглежда толкова интересен, колкото Черната перла.

f44765539948cb23.jpg

Интервю със седмината от каста

 

Поствам линк към дорамата, която сега върви с Дори - Suugaku Joshi Gakuen. Виждам, че първите 3 серии са хардсъбнати

Линк

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В края на март Дори написа в блога си, че снима в момента ново кулинарно шоу, което ще стартира през април по BS Asahi - Gochidan Recipe.

Днес научих и подробности. В това кулинарно шоу заедно с Сакурада-сан ще участват "обичайните заподозрени" от агенция Amuse и негови колеги - Такуя Уехара, Кимито Тотани, Такахико Янагисава и Шота Мацушима. Шоуто ще представя лесни ястия от продукти, които могат да се открият във всеки хладилник, и които ще бъдат приготвени от момчетата.

Първата част е с Дори и ще се излъчи на 12 април по BS Asahi. Сподели, че е бил много нервен, тренирал е вкъщи за това шоу, защото е искал да се представи добре. В блога му напоследък се появяват ястия приготвени от него, видът им не е блестящ, но все пак... старал се е и споделя. Шота също. Мацушима-сан наскоро публикува приготвени от него такояки (с ужасен вид) и сподели, че дори и той не иска да ги опита. :D

Ще ги видим тези готвачи от Amuse, какво ще ни предложат...

 

Сайт на шоуто - Gochidan Recipe

 

5dc8d8192c35eee1.jpg

 

Гледах и Short movie about nothing, който се появи през март в интернет. Това са няколко кратки истории, които се появяват на порции. Сакурада-сан си партнира с Мое Арай, а във втората история герои са Кейске Като и Ай Такахаши. Втора част предстои да излезе на 11 април.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Охо, амюзчетата се раздвижиха.

Много ми е интересно, какви специалитети ще забъркат тези петимата. За трима от тях си се знае, че действат винаги в екип - като залепени са един за друг Дори, Такуя и Такахико /само Руйто им липсва в мускетарската четворка/. Обаче изненадата идва от включването на Шота и Кимито. На Кимито трябва повече да му обърнат внимание! Толкова добре се представи като райдър.

Мярнах наскоро инфо за този кратък филм на Дори и ще се заема да го изгледам.

П.П. Снощи видях Като Кейске в комплект с А.А. И за тях ще си говорим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Amuse никога не спират да се движат. Вчера бе и представянето на новия райдърски филм. Трима от агенцията бяха "изтупани" и там - Шу Уатанабе (най-изтупан), Рьо Йошизава и Кимито Тотани. Март месец четох в блога на Шухей Номура и за нова кратка дорама (може би мобилна, знам ли) с него и Кенто Ямазаки - Graduation, но така и не открих повече информация. Той публикува снимки, сайт. Помня, че трябваше да се излъчи на 7 март.

Редовно преглеждам блоговете им и за това зная новините около тях.

 

Вчера пропуснах да напиша, но сега прочетох и повече. Сакурада-сан тези дни бе на Хавайските острови. Утре (бел.ред. 7 април) той ще се изяви в предаването "Crazy for Hawaii" по канал TwellV BS12.

Информация има и в блога му, той редовно публикува повече подробности.

Сайт на предаването - Hawakoi. Инфо и тук.

 

80b5f8bfaffda6aa.jpg

 

c869dae6f3ca44f3.jpg

 

П.П. На Мое Арай явно й върви на партньори от Amuse. Сега се изявява с Дори Сакурада в този кратък филм, направи с Шу Gekikoi и бе в ролята на сестра на Каку Кенто в Tumbling. А.А. ще го обсъдим и него как си му е ред, но когато му направиш тема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера от Дори Сакурада научих за Shiritsu Bakaleya Koukou (2012), който ще стартира утре вечер в Япония. Новината за този нов сериал с приличен брой Джонита и момичета то AKB48 в него ми е убягнала. Сакурада-сан написа за това в блога си, пусна и линк към сайта на продукцията, защото той ще бъде гостуваща звезда в 6-ти епизод, който ще се излъчи на 19 май. Дори Сакурада заедно с Юя Такаки... Това трябва да се види. Нещо много ми розовее постера, а това при мен е знак, че трябва да бягам надалеч, но ще прегледам въпросната 6-та серия заради Сакурада. Не зная повече подробности за продукцията освен, че ще имаме един отбор от момчета хулигани от обикновена гимназия и отбор момичета - възпитанички на елитно учебно заведение. Историята мисля ми се изясни и без да гледам. Добрите момичета ще си паднат по лошите момчета...

 

Излезе и откъс с Дори от снимките на Gochidan Recipe. Левичарчето добре се е справило в кухнята.

 

 

Ето и втора част от Short Movie About Nothing, която излезе също тези дни с Дори и Мое Арай.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Завърших наскоро най-после Suugaku Joshi Gakuen (2012). След "Големият взрив" на затваряне на къде ли не и какво ли не тази зима, епизодите се откриваха трудно, но най-после завършиха и превода им преди месец на английски. Доволна съм от видяното. Продукцията не блестеше с нищо, голяма пудра и преиграване особено от девойките (трудно го разбирам това "кавай поведение" на японците), но ми хареса частта със задачите и тяхното решаване. Дори Сакурада през цялото време под властта на момичетата, какво ли не го правеха (горкият), особено най-трудното за него - да решава задачи по математика.

Двете главни героини разбрах, че са от някаква момичешка група, но е абсурд да запомня името й.

Сега очаквам на 19 май включването и в Shiritsu Bakaleya Koukou. Предполагам, че няма да е в ролята на побойник, с това негово изражение на лицето е немислимо за мен. Може би ще го вкарат в играта като някакъв красавец. Да не вземат да ги съберат с Юя Такаки двамата в кадър, че тогава загазиха ученичките...

Когато заснеха епизода в средата на април Дори писа в блога си, че е бил много въодушевен да се снима отново пред камера. Не му се случва често, защото неговите изяви са предимно на театрална сцена.

Преди време гледах и епизоди на Yume! Doubutsu Daizukan с него и Шу Уатанабе. Двамата обожават животинките, а това предаване е именно за тях. Големи майтапи с двамата. Имаше изживяване с едни зайци...

 

Голямото готвене в Gochidan Recipe продължава. На 17 май за Сакурада-сан е предвидена рецепта за пържено пиле със зелен лук.

 

Дори Сакурада в SIGN (2011)

 

4b4ba85efb9143f6.jpg

 

0c6ccdfd042d755a.jpg

 

П.П. Разбрах, че Дори има почитателки и тук, но нещо много срамежливи го раздават и се страхуват да пишат...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде на бас, че Дори ще играе побойник! Много искам да е! Искам и повече хора да пишат в темата. Разказвайте, как сте го забелязали и с какво ви е впечатлил?

9a16e5f56d8601f3.jpg

Тук гледат пингвините с Такуя. Представям си, че са били в Уено зоо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хмм, няма да е побойник за мен, но ще гледаме и коментираме. Ако случайно му дадат да се бие, нека стои далеч от Хокуто Мацумура.

 

Споменах го днес Дори, размърдах темата му, а преди малко и той публикува отново в блога си. Редовен е. Няма ден, понякога и по два пъти, но винаги се отчита (най-редовен от всички от Amuse, за това и аз зная новините около тях, той e като информационна агенция "Сакурада прес").

Днес споделя, че е бил на представлението на "Ромео и Жулиета" и е публикувал снимка с Ромео-Такеру или Такеру-Ромео. Впечатлен е от своя колега и приятел, който изпълнява главната роля.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Усещам, че за мен се отнасяше послеписа (май) и се явявам в темата без бой :rolleyes:

 

С Дори се познаваме от Райдърите, както и с повечето от останалите Amuse-чета. Хеншин! :nunchako:

Гледала съм го основно в Samurai High School(Харума не успя да го засенчи), Shirayuri Kyōdai no Handsome na Shokutaku, Sign(добре, че двамата с Такуя "бутаха" действието, останалите ми бледнееха), Koi Choco, Suugaku Joshi Gakuen( помня, че след първи епизод си мислех "късметлия", а после "горкичкия" :896767: ), BECK (тук го забелязах чак на второ четене :blush: )

 

Когато му се даде шанс детето показва, че има талант и заема целия екран, усещам, че ще го гледаме много и в бъдеще. Дано изявите му пред екран занапред да са повече от театралните. А за Shiritsu Bakaleya Koukou не си го представям като побойник, прекалено е миловиден.

 

Малко снимков материал:

 

С Харума и Такуя

tumblr_m31lf2S5nb1qdz951o1_500.jpg

Да не кажете, че тигана и черпака са му за украса

tumblr_m31j9pywpK1qdeojfo1_500.jpg

С китара

tumblr_m12vunf7L71qggnyfo2_400.jpg

С Такеру и Сакамото

tumblr_lzrmnvNTDy1ql7zwlo3_r2_1280.jpg

С Такуя от бекстейджа на Black&White

tumblr_lz9h49vpzh1rp0uruo2_500.jpg

tumblr_lz9h49vpzh1rp0uruo1_500.jpg

tumblr_lz9h49vpzh1rp0uruo3_500.jpg

И пак Такуя

tumblr_lz27pmFc4u1rp0uruo1_1280.jpg

И малко с Рьо

tumblr_ly9055MQgt1qggnyfo1_1280.jpg

tumblr_ly9055MQgt1qggnyfo2_1280.jpg

Пак Такеру (Райдър рулз)

tumblr_lxeio8ZLYr1r7wcy6o1_500.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Друго си е, когато има повече хора, с които да обсъждаме темите. Доста негови неща си изгледала. Остава да го видиш в ролята на Ечизен. Отличник е в мюзикълите.

Попаднах на Short Movie About Nothing с Дори, Мое Араи и Като Кейске. Всичките части + мейкинг са тук.

Линк

39cb8d5fede78107.jpeg

Изгледах го и смятам да му направя тема при филмите. Допадна ми. Дори носталгия ме обзе като видях къде са снимали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да споделя нещо за Дори, което четох снощи. Напуши ме на смях, но ми стана и мило.

 

Дори е болен. В Токио вали тези дни много и той е с настинка. Спомена за това и се надяваше бързо да се възстанови, а снощи имаше и изненада от него. Запасил се е с няколко глави чесън и обяснява колко е полезен, и че именно той ще му помогне. Имал някаква рецепта от баба си, която прилагал. Напуши ме на смях (но предизвика и умиление у мен) с какво уважение се отнася към чесъна, наричайки го "Garlic-san".

Забавно ми е да го чета, защото освен, че е най-редовен с публикации малко по малко и аз придобивам някаква представа за него като човек. Емоционално, притеснително момче, което разсъждава за годините си (поне от прочетеното от него вече месеци наред) много зряло. С такива впечатления оставам от него.

Спомена също тези дни, че предстои нова негова изява, но ще сподели повече, когато всичко бъде уточнено.

 

Изгледах наскоро и представлението Frogs, но само първа част. Втора още не съм свалила. Всъщност тук Сакурада-сан е част от момчетата, които танцуват и пеят на сцена. От това, което видях Соичи Хирама е главен герой (всъщност не зная как му е точно името - виждам, че го изписват Соичи, а на други Шоичи, чувала съм Такеру Сато да го нарича "Шо-сан", както и да е...). Дори тук е на колко? 17-ет години мисля, това е от 2008 г.

 

В събота очаквам участието му в Shiritsu Bakaleya Koukou, за да кажа след това "Sayonara" и на това ново японско заглавие. Не откривам нищо, за което да се "хвана", за да издържа като зрител до финал, но поне се запознах с Хокуто Мацумура.

 

Дори Сакурада в последният брой на списание Wink Up

 

3bdd9d81d5dae23a.jpga1509c78f34b0f6b.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Горкият Дори. Дано бързо да се оправи! Времето е много променливо и там. Сами се убедихме миналия месец. Японците ходят леко облечени. Направо ни побиваха тръпки като ги видехме, особено момичетата.

Дори най-добре ще знае за лековитата сила на чесъна, след като е участвал в Ден-о. Сестрата на Рьо-чан приготвяше в сериите такива невероятни напитки, че комбинираните продукти винаги ме удивляваха.

Във Фрогсу Дори и Такахико са главни герои. Хирама, мисля, беше второстепенен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току-що изгледах по Nihon TV и 6-ти епизод на Shiritsu Bakaleya Koukou. Очаквано за мен - Сакурада-сан не бе в ролята на побойник в епизодичното си участие. Познах също и, че трябва да стои далеч от Хокуто Мацумура (Тецуя), защото той повали на земята с един удар героят на Дори Сакурада.

 

 

С това нежно личице няма как Дори да го играе побойник, но и не бе света вода ненапита. Той си изпроси удара, защото предизвика Тецуя с това, което каза. Появи се след това с мама в "Бакалея" (мама естествено вдигна голям шум), превързан, а в резултат на всичко Тецуя бе отстранен от училище. Поредната нелепост за мен в този сериал - при положение, че преди това се млатиха с кой ли не и то в класната стая, тук само за един удар срещу ученик от друго училище и Тецуя бе отстранен (но може пък и мама да е много важна личност, кой знае.. ). Нашите хора естествено се заеха да помогнат на своя приятел, за да бъде върнат в училище, а в това време Тецуя, който вече бе започнал да работи, срещна Фумие и стана едно любовно... Тацуя и останалите момчета в това време откриха Дори и го принудиха да признае, че всъщност той е бил причина за несправедливото отстраняване на Тецуя. След финална пламенна реч на Фумие в защита на Тецуя той бе върнат.

Влюбените погледи на финал не са за споменаване...

 

 

Ако мога да опиша с една дума героят на Сакурада-сан, то тя е - страхливец.

 

Това сериалче го отписвам до финал. Жалко, мислех, че ще има повече действие и забавни ситуации.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...