Jump to content

Yeo Jin Goo (Йо Джин Гу)


Recommended Posts

* Yeo Jin Goo *

spacer.png

 

Име:  여진구/ Yeo Jin Goo / Yeo Jin Gu / Yeo Jin Ku
Професия: актьор
Дата на раждане: 13 август 1997 г.
Място на раждане: Южна Корея
Зодиакален знак: Лъв
Височина: 175 см
Кръвна група: О
Агенция: Janus Entertainment

Instagram: @yeojin9oo 

 

Сериали:

Link: Eat, Love, Die (2022)

Beyond Evil (2021)

Start-Up (2020) - епизод 16

Hotel del Luna (2019)

My Absolute Boyfriend (2019)

The Crowned Clown (2019)

Reunited Worlds (2017)

Circle (2017)

Daebak / Jackpot (2016)

Orange Marmalade (2015)

Potato Star 2013QR3 (2013)

I Miss You (2012)

The Moon That Embraces the Sun (2012)

Deep Rooted Tree (2011)

Warrior Baek Dong Soo (2011)

Giant (2010)

The Reputable Family (2010)

Swallow the Sun (2009)

Princess Ja Myung Go (2009)

Can Anyone Love (2009)

Tazza (2008)

Gourmet (2008)

Iljimae (2008)

Queen of the Game (2006 - 2007)

Yeon Gae So Mun (2006 - 2007)

I Want to Love (2006)

 

Филми:

Ajumma (2023)

Ditto (2022)

1987 (2017)

Warriors of the Dawn (2017)

The Long Way Home / Western Front (2015)

Shoot My Heart (2014)

Tazza: The Hidden Card (2014, гост)

Mr. Perfect / 100 Percent (2014)

Hwayi: A Monster Boy (2013)

Sky Force 3D (2013)

Antique Bakery (2008)

A Frozen Flower (2008)

Santamaria (2008)

Sorry Apple (2008)

Are You Crazy (2008)

Dance of the Dragon (2008)

No Mercy for the Rude (2006)

Sad Movie (2005)
 

Мюзикъл:

Chorus of Angels (2008)

Награди:

2016 SAF SBS Drama Awards: Excellence Award for Long-running Drama (Jackpot)

2015 KBS Drama Awards: Newcomer Award - Actor (Orange Marmalade)

2013 (34rd) Blue Dragon Film Awards: Best New Actor (Hwayi)
DramaFever Awards: Breakthrough Performance (The Moon That Embraces the Sun)

2012 MBC Drama Awards: Child Actor Award (The Moon That Embraces the Sun, I Miss You)

2012 Herald DongA TV Life Style Awards: Style Icon Rookie

2012 4th Pierson Movie Festival: Best Child Actor Award of the Year

2012 6th Mnet 20's Choice Awards: Upcoming 20's

2008 SBS Drama Awards: Best Young Actor Award (Iljimae, Gourmet, Tazza)

Клипове:
Baek Ji Young - Still in Love

K.Will - I Need You

Снимки:

 

5c568bc2f04f9a0b.jpg
8ade57f5330a640a.jpg
3b928f11ed05f49b.jpg
96964948d56e7d3b.jpg
8c5f8c9c225b8017.jpg
2d3d6c2f2231c5a7.jpg
a1c6ff880f5d338c.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за темата!

Това ми е любимата малка звезда! Спечели ме най-вече с чара и играта си в "Илджиме", а тогава беше доста по-мъничък.

Много на ниво се представи и във филма Sad Movie.

Миналата година бях доста учудена като го видях колко е пораснал в серила Warrior Baek Dong Soo. Изключително чаровен и талантлив! Пожелавам му успехи и пак успехи!!!

И с него ИНТЕРВЮ. Много ми е странно защо си е променил мнението за батко Чо Ин Сонг и защо вече не иска да пролича на него. Може би това е заради ролята му в A Frozen Flower. Лееле, дано не е гледало всички сцени във филма детето!!!

 

Има вече и персонална страничка във фейса http://www.facebook.com/YeoJinGoo.Official.

Двамата със сладура И Мин Хо трупат фенки;)))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Yeo Jin Goo си е направил пътуване до Италия, за да снима предаване, което ще се каза "I’m Real Yeo Jin Goo " и

ще бъде излъчено през март по QTV.

 

Няколко нови снимки за Elle Girl:

13c68cb7db835570.jpg

dcbe73bca7fca4a2.jpg

 

 

 

96d2f2b56e65aaf8.jpg

7fda7d0a1a40bd5a.jpg

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готови ли сте за една разходка в Италия с Yeo Jin Goo? :)

Предаването, което бях споменала в горния пост, вече си има дата на излъчване и това е 8 март.

 

1065dad1a75f9e1a.jpg

 

 

 

6530033b0d71e867.png

 

 

 

 

 

 

Sources | TV Daily | RealEntertainmentQTV

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голям актьор ще стане дете!

И му пожелавам още много да пътува!! Чудно изглежда пред Колизеума!;)

Наистина намирам някаква прилика както с И Джун Ги, така и с Чи Чанг Ук и Ким Су Хьон. И в трите исторически серила, наистина е великолепен. Както и във видеото на K. Will.

Поствам и две видеота със сладката му партньорка от "Илджиме" и Слънцето и луната":

 

 

И още фотоси от последните му:

 

 

The-Moon-That-Embraces-The-Sun-casting-Singles-1-.jpg

The-Moon-That-Embraces-The-Sun-casting-Singles-3-.jpg

2012021701001114900097892.jpg

201202291025770912_1.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няколко снимки от The 7th Seoul International Drama Awards и The 39th Korea Broadcasting Awards.

 

The 39th Korea Broadcasting Awards заедно с Kim So Hyun

 

931847e55622ddf5.jpg

 

 

9ac53d2293c4cbe7.jpg

5fb2dbb3b1aeec73.jpg

 

 

Видео:

Обърнете внимание на реакцията на публиката след като каза няколко реплики от сериала The Moon That Embraces the Sun :lol:

(1:12 до 1:38)

 

 

 

The 7th Seoul International Drama Awards заедно с Nam Bo Ra

 

78f5b497c372955e.jpg

 

 

1e5a71cc81bdd972.jpg

 

 

 

Source: StarN, Newsen, TVDaily,YomhapNews

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Yeo Jin Goo отново ще си партнира с Kim So Hyun. Този път обаче, за разлика от The Moon That Embraces the Sun,

двамата ще се влюбят един в друг. Това ще стане в сериала I Miss You, който би трябвало да започне през октомври, след Arang and the Magistrate.

Все още няма информация за актьора и актрисата, които ще трябва да поемат главните персонажи в сериала, след Yeo Jin Goo и Kim So Hyun.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Две снимки от снимачния процес на Yeo Jin Goo и Kim So Hyun за сериала I Miss You,

за който стана ясно, че щафетата ще поемат Park Yoo Chun и Yoon Eun Hye.

 

14765a0053504bb5.jpg

309ba804a86a8f5a.jpg

 

Source | Newsen

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За доброто си представяне в The Moon That Embraces the Sun и I Miss You, Yeo Jin Goo взе Child Actor Award от

провелите се преди няколко дни MBC Drama Awards.

 

Декември месец са започнали снимките на филма Hwa-Yi , който трябва да излезе, по някое време, през тази година.

Това ще е и първата главна роля за него. Във фила ще си партнира с Kim Yun Seok, Cho Jin Woong,

Jang Hyun Sung, Kim Sung Kyun, Park Hae Joon и Nam Ji Hyun.

 

Ето я и новата му фотосесия за януарския брой на W Korea

 

e09234b74b4c9810.jpg

 

 

52d62c0bdae52465.jpg

baf2109c384953c6.jpg

aaf410089b8939bd.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този момък засега съм го гледала само в I miss you, но определено отсега забива много от батковците (че и чичовците) си в земята. Направо не ми се мисли като порасне...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно дете.Даже не знам дали да го нарека дете.Млад мъж със страхотна визия,страхотен глас,за сценичното му поведение направо нямам думи.Тия корейци направо ме разбиват.Как намират толкова великолепни актьори.Още малко и ще издуха конкуренцията.Ама заслужава си момчето.Голямо бъдеще го чака.Първия филм който съм гледала с него е "Илджиме" и разбира се ме впечатли доста,и скоро като гледах "Липсваш ми" бях много приятно изненадана да го видя пораснал и още по-добър.

 

Благодаря мацки за хубавите снимки и клипчета. :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждам, че всички преди мен също са възхитени от това момче. Е, и аз няма да се деля от отбора, макар че не съм го гледала в нито една роля на екран, но гледах пътуването му в Италия и части от това в Унгария миналата година и съм меко казано възхитена от Йо Джин Гу. Мога да си представя какво ще е, ако го видя и на екран, в роля...

Изражението му, начина, по който се държи, гласът му, изобщо цялото му поведение, което видях в тези три епизода на "I'm Real Yeo Jin Goo" в Италия ме оставиха без думи. Това момче е само на 16 години и наистина не ми се мисли и на мен като порасне... Много зрял за възрастта си, точно това ме изуми. Предаването не е преведено на английски, корейски няма как да разбирам (освен елементарни реплики), но английски и италиански да, за това успях все пак да се насладя максимално на историята. И мен ме притесни, когато го видях как си изгуби раницата в Рим, слава богу, че му помогнаха и я откриха, "гладиаторите" пред Колизеума ми идваше да ги плесна, че така му обраха паричките, заради едните снимки, в Милано обаче вече бе най-голямата и приятна изненада за мен. Когато го видях, че от Рим потегля с влак за Милано, веднага му пожелах да успее да види и стадио "Джузепе Меаца" или поне да види освен историческите забележителности нещо и от футболен Милано. Е, на Меаца не успя, но когато го видях на тренировъчното игрище и го запознаха с един от нашите бивши играчи на Милан - Стефано Еранио, който сега е треньор на юношеските формации не можах да си намеря място. Йо Джин Гу, а Стефано Еранио като негов треньор и наставник по футбол. Малките росонерчета се зарадваха и на своя връсник от Сеул. Много приятно ми стана.

Лелчето в Милано, което дари с целувка по бузата Джин Гу - браво на нея. Малкото италианско корейче, което помогна на хьонг Джин Гу да си купи "Грана Падано" - голяма симпатяга. Наистина съм възхитена и от самото пътешествие, което видях, но най-вече от Джин Гу, който опознах дори не в роля, а чрез това предаване. Може би е по-добре, че стана точно така... Обичам подобни предавания, които ми дават възможност да видя и другата страна на всичките тези азиатски айдъли и актьори.

 

Приятелка ме посъветва да изгледам с Джин Гу първите два епизода на Iljimae, както и първите епизоди на The Moon That Embraces the Sun и I Miss You, в които той участва, защото както и тя ми каза "те са най-паметни, а участието му много осезаемо", за това, макар че не съм фен на тези сериали, поглеждайки жанровете им, със сигурност тези дни ще го видя най-после и в действие.

Пожелавам му само най-доброто във всичко, коетo прави, с което се занимава. Ще следя от тук насетне кариерата му.

 

e95150829b58999c.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах първите шест епизода на The Moon That Embraces the Sun и първите четири на I Miss You, които са с участието на Джин Гу. Нямах и нужда май, но все пак, за да се убедя в това, което разбрах и само от пътешествието му в Италия. Това момче е невероятно. За годините си да играе по този начин... не бях виждала подобно нещо. Прочетох и интервюто му и разбирам, че се е възхищавал на Чо Ин Сонг, а и не е чудно след като той е играл в A Frozen Flower ролята му като дете, на малкият Хонг Рим. Прегледах и отново филма, нямах спомени от него, но Джин Гу се появява в самото начало, първите няколко минути са с него, както и кадри на финала. Не зная обаче какво го е накарало да промени отношението си към Чо Ин Сонг и да е разочарован от него. Пoведението му пред камера, начина, по който буквално изживява ролята си, откривам огромни прилики и с това, което видях и усетих и при Чо Ин Сонг преди години, когато го видях за първи път. Прекрасни актьори са и двамата, а Джин го виждам точно от тази класа, наследниците на актьори като Чо Ин Сонг, от новото корейско поколение.

 

Джин Гу в кадър от A Frozen Flower (2008)

 

24ef391adab34a7a.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Yeo Jin Goo и Kim So Hyun щяха да участват в сериала Can We Love?,

но проекта беше спрян и поне за момента не е ясно дали ще види бял свят.

 

С Kim You Jung са се появили на червения килим за филма "After Earth".

 

09536d20dc1c6c05.jpg

f3c4901992e0f49a.jpg

2e5cb50e976195c2.jpg

613ed6ee4b6be299.jpg

746274e0ba4162d5.jpg

d15fcb4176d69c43.jpg

 

 

И малко снимки от Addal Spring Activities

 

967c09da1a3f0674.jpg

 

803f5788791bac81.jpg

4691720b03592dde.jpg

911782b4abea4b54.jpg

add4e4f52d1d728e.jpg

a2aded8c3f0af2b2.jpg

8599385b203828b2.jpg

Редактирано от Dark_Angel
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакахме, чакахме нов проект и ето го него с цели 120 епизода.

Джин Гу е решил да участва в ситкома на tvN -  "A Potato Star That Looks Like A Sweet Potato 2013QR3" (името не е окончателно), където ще играе ролята на Hong Hye Sung, компютърен програмист, който мечтае да стане като Mark Zuckerberg.

Режисьор ще бъде Kim Byeong Wook, който е познат с работата си по трите сезона на "High Kick".

Снимките ще започнат през август, а самото излъчване по някое време през септември.

 

На 9 август ще направи първата си среща с феновете си в Япония. Ето го и съобщението  :)

 

 
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко са симпатични с Kim You Jung. Много искам отново да ги видя като екранна двойка. Бяха прекрасни в The Moon That Embraces the Sun. Дано поне за в бъдеще да възобновят проекта с Kim So Hyun. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е пораснал и ме изненада с появата си на Mnet 20's Choice Awards, които се проведоха на 18 юли в град Илсан. Съвсем случайно гледах тази церемония, само заради Infinite, но трудно понесох този шарен корейски парад на суетата и прехвърлях със стрелката напред кадрите и ох-ках, пуфтях какво виждат очите ми. Мислех да зарежа церемонията и добре, че се спрях, защото във втората част Джин Гу се появи заедно с Луна от f(x), като едната от двойките, които награждаваха отличените в различни категории. Случи се така, че те дадоха наградата на младата актриса от Monstar - Ха Йон Су (ако беше друга, абсурд да я позная, но тук имах късмет).
Зарадвах се, че го видях, наистина се e променил, възмъжал бих казала, а дано и скоро отново го видим в сериал, защото тази продукция от 120-ет епизода е абсурд да проследя, до колкото зная и трудно някои се заема да ги превежда на английски, така че ще чакаме.
Да ганбаремасва и на японска земя. Стискам му палци.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...