Jump to content

Son Ye Jin (Сон Йе Джин)


Recommended Posts

Извинявам се предварително, че имам въпрос, който вероятно не е за тук, но ще се радвам и на малко упътване- търся субтитри за някои филми с любимата ми актриса, а не намирам. Два от филмите, обаче, помня, че съм гледал преди време, т.е., имали са субтитри, а сега са мъртви торенти. С филмите някак си се справих (останаха ми само два нейни, които да нямам в колекцията ми), но български субтитри на "A Lover's concerto" и "My Wife Got Married" все още не мога да намеря. Някой с идеи??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@dido100

Благодаря, но в този сайт я няма търсената от мен информация. Не се разбира дали тя играе в действителност (с присъствие, като пълнокръвен актьор)  или не. Понеже в различни сайтове прочетох различни неща (най-вече, че е само глас на момичето с амнезията от филма), ми беше любопитно дали някой е гледал филма, за да може да каже със сигурност.

 

edit: Гледах го, "Secret Tears". С френски субтитри, но поне с корейско аудио беше. Тя не играе в него, само озвучава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Получила е оферта за главна роля в драмата The Tree Dies Standing. Снимките ще започнат в началото на 2022. Ролята е на внучка на собственичка на хотелска верига. Самата собственичка е бегълка от Северна Корея. 

Редактирано от gig911
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...