Jump to content

B.A.P. | Best Absolute Perfect


krisSkOoo

Recommended Posts

Гледам сега някаква класация свързана с кпопа за 2019. Въобще не очаквах, че B.A.P ще фигурира там, търсех други имена, та бях доста изненадана като го видях. Да, паднали са надолу със седем места, но и 30 място не е лошо за група, която от почти година не съществува. Радвам се, че все още ги засичам на места, защото най-вероятно вече нещата вървят натам, че скоро няма да ги има никъде. То дори не ми е и до класациите де, а по-скоро да видиш името B.A.P си е готино. 

Много е гадно любимата ти група да се разпадне. И макар те да продължават напред сами, което ме радва, не е същото някак.

Ама пък да не се натъжавам.. Трябва се мисли положително.:wub:

Off Topic

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама кога мина година. Е, да времето тече, но пък си остава един хубав спомен и преживяване...:wub:

 

На 10.12.2018 г. at 19:38, skofiild написа:

Думи нямам да го опиша,страхотно,невероятно вълнуващо преживяване,супер готино и откачено...и искам пак....Така ще запомня концерта в петък/07.12/ в Берлин.Леле,бях на техен концерт и ги видях на живо,още не мога да го повярвам.Чувството е неописуемо просто.А самия концерт си бе една магия. 

Но да започна подред.Първото нещо,което ми направи впечатление,въобще за цялото турне,че нямаше никаква промоция за него.Дори пред залата или в нея нямаше нито един плакат или нещо такова,което ме учуди.Иначе в седем часа сутринта трябваше да отидем да си вземем номер за място,от моята категория с VIP билет се паднах на 43 място.След това в 16:00 ч. трябваше да сме там за проверка и след два часа да влезем в залата.Много хора,голяма хамалогия,особено за човек,който не знае езика като мен,ама оправих се.И един дъжд се изля,но както и да е,успяхме с момичето с което бях да влезем.Тя залата е за правостоящи,така че реално всеки си заставаше,където иска,разбира се първите влезли заемат най-добрите места.Нямаше все още много хора пред мен,но аз съм нисък човек и където и да застанех все по някой висок имаше.С нетърпение чаках да излязат и да ги видя,и като чувах как тълпата крещи само се изправях на пръсти,докато най-накрая момента дойде.Неописуемо е някак си.Това са хора,които досега си виждал по клипове,социални мрежи и т.н.,а сега са пред теб на живо.В първия момент си просто стъписан.После се преместих,то нищо не виждах и целия концерт така,няма как да стане и този път намерих мястото-най-отстрани,но пък най-отпред,част от сцената не се виждаше заради оборудването,и ако някой от момчетата беше по-назад също не го виждах,но пък като бяха напред/а те през повечето време бяха така/ ги виждах от главата до краката...

За самия концерт и изпълненията-какво да кажа-невероятни.Тези два часа толкова бързо минаха.Момчетата излязоха първо облечени в черни кожени дрехи,които така им ходят и изпълниха първите си песни-Warrior,Power,One Shot,No Mercy,абе ударно начало.След това смениха няколко пъти тоалетите,съответстващи на песните,които пеят,имаше и солови изпълнения,танци,разни интра между преобличанията с тях,няколко пъти говориха с публиката.Нито корейски знам,нито немски,така,че реално какво се каза тогава и идея си нямам,но публиката си реагираше много ентусиазирано,на моменти май и тъжни неща се казаха.Стори ми се дори,че Йон Дже спомена името на Йон Гук...В социалните мрежи не ми излезе нищо от тези моменти,поне да си ги преведа какво ли са говорили....И тук както на всички европейски концерти момчетата подариха по една чанта,с надпис или пожелание от тях на някой от публиката/на Джонгъп си бе с картинка даже/.

Много усмихнати,ентусиазирани бяха момчетата,дадоха всичко от себе си,Де Хьон и Химчан,особено първия доста се заиграваха с публиката,а Йон Дже е толкова слаб,направо ще се счупи...На изпълнението на Howler от Зело,към края на песента Де Хьон излезе на сцената и взе да играе зад Зело,без той да го вижда.По едно време го видя и изненадан даже спря да играе,а Де Хьон го прегърна.Някак си всеки концерт има по едни такива моменти,които са си само негови/примерно в Лондон или в Париж беше, публиката поиска от Йон Дже да целуне Зело по бузата/.Де Хьон поиска от останалите да туъркват,тогава без да иска Зело го удари по лицето,Джонгъп ,Зело и Йон Дже въртяха дупета,Химчан отказа,но след като публиката го призова го стори.Джонгъп пък има толкова сладко гласче,караха го да казва Дюселдорф.Химчан и Йон Дже по едно време се развихриха и пръскаха публиката с вода.....Общо взето доста весело и готино беше...Наистина два часа минаха толкова бързо.Друго какво да кажа,то трябва да се преживее...

След самия концерт хората с vvip и vip билет имаха право на докосване и групова снимка с тях.Това с докосването ми е малко тъпо,аз не обичам да ме докосват,та и да го правя на други,и вървя си към Зело,той е първи и вече съм до него,ама въобще не си вдигам ръцете,та той вдигна неговите и така вече и аз, и се докоснахме.Каза ми "thank you" и продължаваш към следващия,в случая Джонгъп.Обаче откъде се зазяпах в Химчан,който е до него,хора този човек е като кукла направо.Та Джонгъп го минах без да го погледна/сега ме е яд/,а на Химчан даже се поклоних.После бяха Йон Дже и Де Хьон.На снимката аз съм между двамата. Едно момиче застана пред Де Хьон и толкова грубо дръпна ръката му за да я прегърне,чак на мен ми стана кофти,той се стресна някакъв,след снимката чак взе и да го прегръща целия,не си падам много по тези фенове,в смисъл и певците са хора и това си е навлизане в личното им пространство.Ама кво ли не трябва да търпят.Като пратят снимката ще я покажа...

Иначе аз правих снимки на концерта,ще кача някои тук,направих и доста клипчета,но май идват големи за сайта,но пък в ютуб някой е качил почти целия концерт на плейлиста,само като говорят липсва,така ,че ако искате да погледнете ето...

 

20181207-202021.jpg

 

20181207-203439.jpg

 

20181207-204703.jpg

 

Тия снимки са от момичето с което бях.А иначе аз ги гледах от тоя ъгъл...

  Покажи скритото съдържание

IMG-20181207-211944.jpgIMG-20181207-212052.jpg

 

Тая снимка на Де Хьон много ме кефи...Макар,че не е с много добро качество...

IMG-20181207-220248.jpg

IMG-20181207-225207.jpgIMG-20181207-230738.jpg

 

Явно само с червените тоалети като бяха,ни снимки,ни клипчета съм правела...А иначе песните,които се изпяха бяха:

  Покажи скритото съдържание

1-Warrior,Power,One shot,No mercy...

2-Cofee shop,I gues i need you,What more can i say...

3-All the way up,Feel so good,Thats may jam,Do what i feel...

4-Йон Дже-Farewell...

Fermata,Diamond 4 Ya...

Де Хьон-Baby...

Де Хьон и Джонгъп-Take off

Джонгъп-Try my luck

Зело-Howler...

5-Wake me up,1004/Angel/,Hands Up,With yiu,Goodbay...

 

П.С-Ако имате възможността да посетите концерт или някакво изпълнение на любимците си,без значение кои са,направете го.Много е яко,макар,че после ти се иска още и още...:wub:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още преди колко време щях да казвам две новини около две от момчетата, е едната съм я писала вече, за китайската версия на песента на Де Хьон...

Тази, която не е е подписването на договор от Джонгъп с The Groove Company.  Новината излезе на 21 ноември, както ида очакваме от него албум през март месец...

Ами то не остана...

Off Topic

 

На 21 ноември компанията обяви: " Наскоро подписахм изключителен договор с Джонгъп. Ще му дадем цялата си подкрепа, за да сме сигурни, че Джонгъп ще може да покаже таланта си на още много места ".
Те продължават да добавят: " Той има неограничен потенциал, когато става дума за танци, пеене, производство и много други области, така че се радваме да подпишем изключителен контакт с него. Моля, дайте на Джонгъп любовта си и очакване, докато порасне като соло артист".

Чрез агенцията, Джонгъп каза: " Поздравявам ви като солиста Джонгъп. Надявам се да ви посрещна в бъдеще по няколко начина чрез музика, изпълнения и продукции. Искам да благодаря на феновете, които винаги са вярвала в мен и са ме чакали ".

 

 

 

 

 

Компанията в която отиде той между другото, се занимава доста с OST-ове, та феновете се питат дали няма да видят някой и от самия Джонгъп...:wub:

 

Off Topic

 

21.11.2019 #Daehyun - Списание Revista Humanaid 

77233061-2577664112322177-26876143456883

 

 

 

22 ноември...

Джонгъп се присъедини към проекта "Sajaegi OUT" /където музикални организации се борят за етика в музиката/... :click:

Off Topic

 

55577-19703-4739.png

 

 

 

 

 

И още...

Off Topic

 

 

 

 

 

 

 

23 ноември...

Нали по него време рапъра DinDin пусна албум и в една от песните участва Йонг Гук...

Off Topic

 

 

 

 

 

24 ноември..

 # Daehyun [корейски певци, които много добре пеят на китайски]

 

26 ноември...

Започна мюзикъла, в който участва Де Хьон...

EKSXvj-XU4-AA5i-Ff.jpg  

 

Off Topic

 

 

 

Бля, бля на китайски...

 

Off Topic

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

27 ноември...

Off Topic

 

 

 

28 ноември...

Off Topic

 

 

 

 

 

И след свършването на мюзикъла този ден, феновете причакват Де Хьон..

Off Topic

 

78823886-2664758063567859-14684005663286 78632761-2664761190234213-47909450040360

 

 

 

 

29 ноември...

Off Topic

 

 

 

 

30 ноември...

Off Topic

 

 

Стилистката им, докато бяха B.A.P

 

 

 

Де Хьон и феновете след приключвнето на мюзикъла през него ден...

Off Topic

 

 

 

 

 

 

На 29 ноември и 1 декември Зело имаше събитие MINI LIVE, съответно в Осака и Токио...

Off Topic

 

79365696-2664775450232787-66500800053698 78859375-2664777243565941-72198700893470

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да пооправя малко и тук...

 

3 декември

Списание CAMPUS PLUS
Декември 2019 г. Певецът  Jung Daehyun
Певецът, който пее последователно / стабилно, Jung Daehyun :click:

 

EK3fa-KPWo-AEUOq-H.jpg

 

Off Topic

 

 

 

 

 

 

 

4 декември...

Йон Дже пристигна във Виетнам, където ще участва в METUB WebTVAsia на пети декември..

Off Topic

 

 

 

Същия ден започна и сериала 9.9 Billion Woman, в който той участва...:click:

Off Topic

 

EKwv11n-Ws-AYTo8n.jpg   

 

EKwv11r-Xk-AAF64d.jpg

 

EKwv11t-X0-AErgc-M.jpg

 

5 декември...

Репетиция за METUB Network

Off Topic

 

 

 

Пак Йон Дже, с интервю за Saostar

Off Topic

 

 

 

 

Де Хьон Aight Chinese Version Recording Studio Highlights...

Off Topic

 

 

 

Йон Дже на METUB WebTVAsia Виетнам... :click:

ELJEdd9-Xs-AIGv4-L.jpg EK4-Rg-UBW4-AMq8x-Q.jpg

 

Off Topic

 

ELJHMZTWw-AAy-Nu-R.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Off Topic

 

 

 

 

 

 

191205 #Daehyun - Musical "Grease"

79330165-2612914312130490-74357653822137

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

7 декември...

Де Хьон взе участие в MV-то на свой колега от компанията в която е. Не я бях слушала песента, но сега се поправих. Много е нежна....

 Kim Yong Jin - 이별의 한 가지 장점 THIS WAS LOVE Official M/V

 

 

8 декември...

娱乐情报站 × Jung Daehyun Interview:

Off Topic

 

 

 

"Все още сме в комуникация. Всички са заети с подготовката на собствените си дейности. Моля, подкрепете ги. Членове, борете се!"

 

 

Малко от мюзикъла:

Off Topic

 

 

 

 

 

 

 

10 декември...

Де Хьон в залата за репетиции на "Брилянтин"...

Musical "Grease" - ‘Summer Nights’

 

 

12 декември...

Де Хьон за SKY TV проекта Save Pet Challenge' 

В този проект звездите събират пари за благотворителност насочена към домашните любимци, чрез предизвикателства. :click:

78578357-2626192914135963-41942442655948

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фен срещите на Химчан...

13 и 14 декември-Осака. 

Доста постове в туитър видях, момичетата са писали, че отношението към Химчан е било добро.

Попитали са го какви са бъдещите му планове, той е отговорил, че подготвя албум и някои дейности, които ще ги изненадат.

 79384689-2628408977247690-29665790643383

 

Off Topic

 

EMk-RYYp-UEAAhmdl.jpg ELqp-T1-KU8-AEhf63.jpg

 

80369669-2627436104011644-19230088358369

 

ELqo7-Nz-UEAIp-WBV.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

ELv-Bdk-QUYAAX0-Xt.jpg

 

ELv-OKXs-UUAAj2-WH.jpg

 

15 и 16 декември- Токио...

Off Topic

 

EMCdl-JIUYAAvfnr.jpg EMAWg0-PU8-AEY3-Fo.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EL3ni-Qo-Uc-AAo2-Ff.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При тях е вече 25-ти. Ми, кво пък, при нас още си е 24-ти. Така че....

Кой, кой е рожденник....:wub::panda-145:

#ForeverYoung_JaeDay   #우리의행복_유영재_데이

 EO-a-DFFVAAA6ri-M.jpg EO-Xe-BMVAAAEa-Df.jpg EO-a-Zy-NW4-AAYV2c.png

 

И понеже отдавна не съм обновявала тук /срам, срам и позор/, та ето нещо ново от него. Йон Дже заедно с актьора JiHoon, с който играят в WomanOf99Billion се включиха в предизвикателството на Zico Any Song Challenge....:panda-145:И на 21 януари той качи видеото в инстаграма си...

Е, веднага някой го е качил в ютуб, та ето го от там.

 

 

Off Topic

 

 

 

Даже самия Zico постави изпълнението им в сторито си в инстаграм...

Off Topic

 

EO5-IWj-XXk-AAm-TPg.jpg

 

:wub::es:Но да се върнем към рождения ден....Жив и здрав да е и много, много, много разнообразни ангажименти да има, които да го правят щастлив. Пък и да е опитал всичко все пак...

Off Topic

 

82897135-2506167356268245-43932266859195

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EO-C1-Rs-U8-AEUEAb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм един фен. Все съм си мислела, че дебюта на момчетата е бил на 27 януари и така съм го запомнила.

И то вярно, че от дни гледам разни постове покрай повода, но днес се учудих като се започна с поздравленията, сумати туита, хаштагове и т.н. То даже Де Хьон даде тон за всичко с негов личен пост покрай повода... :blink:

Викам си всички от рано започнали да празнуват. А то всъщност дебюта им бил на днешната дата-26 януари. И си го пише навсякъде в различните източници за информация. Чак влизах да проверявам. Мда, наистина съм един фен. С ден окъснял....И като се знам каквато съм отплесната, то май за мен все ще си остане 27 януари и все ще се учудвам всяка година защо почва да се отбелязва от 26...:D

/ момичето създало темата е писало 27 януари, трябва да го оправя май/.

 

82933473-1400697556776326-87177273925225

Без група насреща в този момент, все пак празнуваме 8 години от дебюта на момчетата, на B.A.P и на всичко свързано с тях. Еха, преди осем години са сложили началото на всичко. На тази еуфория по тях, на любовта към тях, на известността, на хубавата им музика, запознахме се с тях и те рязко навлязоха в нашия живот.......

И имената Йонг Гук, Химчан, Де Хьон, Йон Дже, Джонгъп и Зело от този момент заеха трайно място в сърцата на феновете, на Babyz....:wub:

#FOR8VERWITHBAP  #BAP8thAnniversary

 

 

Off Topic

 

 

 

:lol:

 

 

 

 

Ами то, аз като фен пожелавам някой ден отново да ги видим заедно....Трудно, но пък няма невъзможни неща.:panda-145::wub:

EPIt-lm-Xs-AAc-BXQ.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ай, сладурското ни мълчаливо и свенливо ангелче днес е рожденик...:wub::wub::panda-145:

#ShiningMoon_JongupDay   #우리의천사_문종업_데이

EQBURZVUw-AEIOP4.jpg EP4inb-JUEA0-GWHA.jpg

 

EP2v5-QVU4-AAMN3t.jpg

 

Off Topic

 

EP2u8-TRUEAEt-ZRM.jpg  85024697-2500395006943786-88521398113900

 

 

 

 

 

 

 

 

 

И едно момиче, което винаги качва в инстаграм и туитър рисувани от нея картинки на момчетата. Ето и на рожденика...:yes:

EQBUlf0-UUAAbx-9.jpg

 

Иначе днес рожденика направи лайв в инстаграм. И вече е с нов цвят на косата... Ами другия месец го чака завръщане я, подготвя се момчето...:es:

Off Topic

 

EQFUk-9-UEAAJZEL.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес г-н Банг Йонг Гук е рожденник. Няма да ви казвам още от снощи колко поста видях в туитър, а днес и в инстаграм, един след друг по повода. Е, то май ви казах всъщност. :28558: И нали знаете как феновете винаги отбелязват рожденните дни на любимците си, като правят нещо по повода. Сега решиха да съберат пари, които да дарят за борбата срещу корона вируса. :bow:

#CEOBangYonggukDay  #HappyYonggukDay

EUJW7i-NXYAAO8vu.jpg EUJW7it-Xs-AAgs-Ml.jpg

 

Брата близнак на Йонг Гук пусна клип в инстаграма си: thx bro, we are 31 years old.

Което наведе на мисълта, че двамата празнуват заедно. Което пък си е напълно нормално.;):wub:

 

И последно, пускам една реакция на песен на Йонг Гук, този човек, реагиращият ми е много забавен...Особено там където "обезглавяват" пилето.:lol2:

/Сега, не се радвам, че на пилето му резнаха главата, то така или иначе едва ли наистина това е станало, забавна ми е реакцията на тоя г-н, реагиращият/.

BANG YONGGUK (방용국) - YAMAZAKI MV Reaction [I WILL PROTECT KENNYS CHICKEN]

 

Това е. На рожденника честито. И жив и здрав да е. Чакаме да излезе от казармата и да ни радва с нови проекти...:wub:

Off Topic

 

 

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И сега ако съм сбъркала човека - голям срам - админа да трийне бързо.
Ако не, то съм на точното място, за да кажа - да е жив и здрав, да продължава да твори, защото го може.
И още как!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже отдавна не съм писала какво става около момчетата, само рождените дни отбелязвах, сега набързо най-важното около тях...

 

Йонг Гук:

Той е в казармата, както знаем, та при него не се случва кой знае какво. Освен това, че на края на януари, по-точно на 27, се оказа с хакнат ютуб канал.

Фенове забелязват, че започват да се качват в официалния му ютуб канал, десетки манга клипове, аниме, филми, ТВ предавания и др. За по-малко от 10 минути има стотици видеа, които нарушават авторското право и излагат акаунта да бъде изтрит.
Затова същия ден Йонг Гук актуализира в [TWITTER | INSTAGRAM | WEB] , както и CONSENT Media, с които работи той.
" Забелязахме, че в този момент са хакнати административните привилегии на официалния youtube акаунт на bang yongguk. В момента канала е препратен към специализиран youtube екип, който оценява щетите, причинени от пиратството. Извиняваме се за причиненото неудобство, ще дадем всичко възможно да ускорим решаването на проблема и да предприемем действия отсега нататък.

В момента официалният youtube акаунт на Bang Yongguk е компрометиран. Акаунтът е докладван и ще бъде под преглед в YouTube. Опитваме се да решим този проблем възможно най-бързо. Моля, внимавайте и докладвайте за всяка злонамерена дейност."

Off Topic

 

 

 

На 21 март CONSENT Media съобщи, че ютуб канала му е възстановен.

Off Topic

«Бихме искали да Ви информираме, че всички официални видеоклипове на Bang Yongguk в YouTube са възстановени от щетите, причинени от хакерството. Извиняваме се, че предизвикваме загриженост към феновете на нашия артист, които са ни чакали. В бъдеще ние обещаваме да положим усилия за управление на съдържанието, така че цялото съдържание, свързано с официалната SNS и началната страница на изпълнителя, да не е обект на такъв тип. "

 

Химчан:

От 10 февруари чрез TOMOSTAR се събират средства за финансиране на фотоалбум на Химчан. Като това ще продължи до 20 април, ден след неговият рожден ден.

До колкото разбрах, средствата от този фотоалбум след това ще се използват за направата на първият му соло албум. Това второто аз не съм го виждала като потвърдена информация, но доста често е коментирано от феновете. Ако те са го видяли някъде и го споделят или просто предполагат, това вече не знам. Но пък ще поживеем, ще видим...

TOMOSTAR: :click:
 

Off Topic

 

 

 

 

 

 


 

-Химчан ще участва в "Korea Festival in ASO" в Япония, на 16 май.../Стига де не го отменят, заради корона вируса/.

Off Topic

 

 

 

 

-Във връзка с делото му, на 16 март бе съобщено, че процесът който е трябвало да се проведе на 18 март е отложен за 17 април. Причината е разпространението на коронавируса. 

Off Topic

 

 

 

И тъй като наближава рожденият му ден, могат да се правят предложения за хаштаг по повода...

Ето тук: 

Off Topic

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Де Хьон:

Както съм писала, той взе участие в мзикъла "Брилянтин", който приключи на 2 февруари...

Много снимки се качиха от самият мюзикъл, от участниците с Де Хьон, клипчета се появиха, къде официални, къде от феновете.

След всяко представление Де Хьон се срещаше с феновете да ги поздрави, да си поговорят, получи доста подаръци. Определено му беше готино...

 

Off Topic

 

 

 

И тренировка:

Off Topic

 

 

 

На 18 декември Де Хьон отвори и японски туитър :click:

 

4 януари: Интервю с #DaeHyun за 매일 경제 :click:
Той коментира, че обучението му като идол улеснява ученето му на хореография и постановка в мюзикъли.
Той каза, че е необходимо време, за да обработи и да нареди мислите си да решат пътя му. Правенето на мюзикъла GREASE изясни идеите му и беше в състояние да си постави цели. Той иска да се посвети на създаването на мюзикъли като професия, а не просто като предизвикателство.

Off Topic

 

Той каза, че има дълбоко уважение и възхищение към актьора и певеца Хан Джисанг, когото смята за свой модел за подражание и с когото е споделил актьорския състав в мюзикъла Наполеон.

Той коментира, че е влязъл в Висшето училище по култура и изкуства на университета в Донггук. Той тренира като вокален треньор, което беше негова мечта, но сега иска да задълбочи знанията си с университетско образование.
П.П: Сегашната му цел е да бъде стабилен като артист, да усъвършенства способността си да дава добър образ на сцената, показвайки увереност, било като певец или музикален актьор.
П.П: Спомням си него ден как в туитър имаше доста постове с това, че той ще учи, че се е записал някъде и такива неща. Ами няма лошо. Това е много хубаво...

 
8 януари::wub:
Off Topic

 

Какви ги вършат тия двамата...
official_jdh: Мина много време, откакто видях съотборниците си, трудно ми е да те видя, jongupie  #bap
П.П: той казва, че се шегува в тон на претенции. Сякаш Джонгъп няма време да се събере с колегите си...

82531681-2766439583399706-58933744092546

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E, не мога...Исках първо да направя един обзор за всеки, какво е ставало около него до сега, ама сега виждам нещо, което няма как да премълча...

Де Хьон е качил снимка в инстаграм, която сега вкарва всички в размисли какво е това?

Нещо ново ли се задава? Какво? :dunno:

EVPHn30-VAAA0-RZp.jpg

 

И като съм заговорила за него да кажа също, той от февруари, ако не е и от по-рано даже, всяка седмица е гост на едно радио предаване Love Game.

Off Topic

 

Последното засега:

 

 

 

Направи реклама или по-скоро показа съпорт към Sleepy, като препоръча песента му "Flash Light"...

Off Topic

 

 

 

 

Същия ден, на 8 април е това, той имаше лайв в инстаграм, който и аз взех, че хванах...Не разбирам какво казваше, но пък доста попя песни на BAP.

Ето нещото, което каза тогава и което бе най-коментирано после:

Фен: Много ми липсва B.A.P.

Daehyun: BAP е завинаги. Моля, не забравяйте всички. Завинаги с BAP, нали?

 

 

Да не забравяме, че макар да има соствено име на фен клуба си, той продължава да използва и името Babyz...

 

И нещо готино от 3 април, пак от участието му в радио предаването...

Daehyun препоръча "Where are you? What are you doing?" на BAP по радиото днес. Причината, поради която я препоръча, е, че му липсват членовете си и се чуди какво правят напоследък.

Това пак беше доста коментирано и вкара в емоциите всички...:wub:

Off Topic

 

 

О и тук, отвън. Видял е снимка на Йон Дже на калъфа на телефон на фенка и е реагирал: Това е Йон Дже.

 

 

Ето и песента, която препоръчва:

 

И стига за Де Хьон, две приказки за Зело. И по-специално за един негов лайв. Оказва се, че на 8 април, когато успях да видя този на Де Хьон /пак го споменавам/, Зело също е имал такъв по-късно. Който аз пропуснах...

Попитали са го дали ще продължава да нарича феновете Baby, при което той е казал, че не знае и трябва да помисли.

А след това е казал:

“but once a Baby, forever a Baby ”

/"Но веднъж Baby, завинаги Baby"/. Колко сладко, а?

 

Може тези неща, които пиша сега да се виждат смешни или глупави, но един фен на разпаднала се група харесва да вижда такива неща. Те го правят истински щастлив...:wub:

 

Само да кажа, че на осми и Джонгъп е имал лайв. А Йон Дже имаше на четвърти и май е споменал, че подготвя нов албум...Така се коментираше.

Off Topic

 

 

 

 

 

Спирам до тук. И без друго стана дълго. А колко неща имам да кажа още.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да продължа аз с Де Хьон, с това което не съм качила....

 

Ще започна първо с мюзикъла, та да изчистя вече всичко около него.

Доста приятели посетиха мюзикъла в който участва... Малка част от тях, които и аз следвам...

Off Topic

 

81703435-2741254865918178-38229177484181

 

Русата е фризьорката на ВАР...

81519030-2741261909250807-48266196036920

 

След всяко представление, с изклчение на едно Де Хьон излизаше при феновете да ги поздрави, да си поговори с тях. Много подаръци получаваше. Също така феновете пратиха и много храна на всички участници от мюзикъла, което лично на мен най ми хареса, защото не деляха и примерно да пращат само на любимеца си само.

На 31 януари, предпоследната вечер на мюзикъла Де Хьон спомена, че е щял да бъде гост на партито за РД на Джонгъп, ама то нали се отложи заради коронавируса...:(

/По-подробно около това събитие ще пиша, като стигна да Джонгъп/.

Off Topic

 

От представлението на Коледа...

82926278-2754673407909657-24414933836848

 

От 31 януари...

 

 

На 2 февруари-Финала на мюзикъла...

Сторито на Джонгъп в инстаграм.
«@/official_jdh
I’m here»
Тоест показва си, че отива да гледа представлението...А след представлението е отишъл да поздрави Де Хьон и двамата слязоха при фенките, чакащи Де Хьон. Но Джонгъп се отдръпна, а Де Хьон го привика да се присъедини и по време на разговоря го подбутна с рамо..
Off Topic

 

83405114-2791535100890154-52966430906463

 

 

 

 

 

И големия финал...
Off Topic

 

84267558-2791545720889092-12562375699773

 

84306913-2799367610106903-64108116765719

 

3 февруари...
Де Хьон в инстаграм.
@/official_jdh: «Най-накрая успешно завърших мюзикъла Grease. Благодаря много на публиката, BABY и IY, за цялата любов и ви обичам. В бъдеще ще се върна с по-добри изяви. Благодаря ви, че дойдохте на шоуто, Hyunwoo hyung-nim и Yoon Chae Hyung-nim !!! Това беше Дани от Grease. Благодаря ви!

 

Една статийка в Naver със снимки на Де Хьон покрай завършването на мюзикъла Greese...:click:

 

Малко снимки и от мен от Greese

Off Topic

 

82765083-2754680487908949-65423175235665

 

82770849-2766779296699068-23936449268615

 

83668647-2766748303368834-61511508860023

 

 

 

 

Казваме чао на мюзикъла и продължаваме с другото, но пак ще се наложи да се върна малко назад...

На 10 януари официалният туитър на SAVE PET CHALLENGE публикува снимки на Де Хьон...
Savepetchalleng: какъв е резултатът от 10-секунди мисия на Юнг Daehyun, бащата на Ганджи, за Бобо? Вижте YouTube канала за спасяване на домашни любимци на 10 януари в 5 ч..!

Off Topic

 

 

 

 

След като Де Хьон участва в предизвикателствата на програмата #savepetchallenge и я завърши получи дарение от 240 кг храна, за да помогне на Бобо, кученце без едно око, което се възстановява след като е спасено от изоставяне . В прикрепеното изображение можете да видите Бобо в неговата ветеринарна консултация.

82882859-2766697733373891-47174821181736

 

82806204-2766697930040538-24820226407100

 

20 януари....

На 20 януари се навърши една година от дебюта на Йонг Гук като соло изпълнител...

И баш сякаш по повода с годишнината, Де Хьон, който изглежда е бил някъде и там е видял албума на Йонг Гук /или поне аз така го разбрах/, та взел, че го е купил...Ах, този Де Хьон, вкара ме в емоциите. И естествено си го показа. В инстаграм де...

official_jdh: Срещнах Йонг Гук хьонг. Без съмнение в крайна сметка го купих.

Off Topic

 

82645883-2768868316490166-80980763030616

 

И покрай годишнината. Четох, че по повода в Аржентина фенове са  направили дарение на името му на атомната лаборатория на НПО, която е посветена на правенето на ръчно протези и / или ръце за всеки, който се нуждае....Браво, за добрата кауза.

Off Topic

 

82559084-2768849469825384-44032869467307

 

От 22 януари е започнало гостуването му в радио програмата #lovegame , за която споменах и в предния пост...От тогава до сега всяка седмица е гост там.

Off Topic

 

От първото...

 

 

 

Де Хьон с поздрав към kstyle за техните 8 години...

Off Topic

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И продължавам с Де Хьон...

10 февруари...

Off Topic

 

 

 

12 февруари...

Off Topic

 

 

 

 

14 февруари...

Off Topic

 

 

 

18 февруари...Жълтото много му ходи.

Off Topic

 

 

 

20 февруари...

Off Topic

 

 

 

На 22 февруари Де Хьон имаше участие в Япония...

JUNG DAEHYUN SOLO LIVE SHOW 2020 ~START LINE

87154217-2833839969993000-55391544676450

 

Off Topic

 

87262181-2833840379992959-52043149904330

 

87066147-2833836656659998-56394277161900 87283592-2833836873326643-44015123822081

 

87824345-2833833259993671-21616939295509

 

 

 

 

 

 

26 февруари...

Де Хьон показа подкрепа към групата Spectrum, която имаше завръщане. Има приятели там, а едното момче дори участва в първият соло алббум на Де Хьон, имаха песен заедно...

«Моите готини малки братя! Моля, дайте им голяма подкрепа хехе #Spectrum#showtime#Jaehan#Minjae »

Off Topic

 

 

 

04 март...

Off Topic

 

 

 

 

14 март..

White Day V Live

Off Topic

 

 

 

16 март...

Фиксиран гост всяка сряда!

20 март...

 

24 март...

JUNG DAEHYUN でっちゃん LOG #1

 

Off Topic

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да продължим с Йон Дже...

Започвам с участието му в драмата Woman of 9.9 billion. Сериалът се излъчи с доста добър рейтинг. Аз още не съм го гледала, че ми се вижда с доста тежък сценарий, н оможе би някой ден..

А сега малко снимки и клипчета от ролята му.

Off Topic

 

83140989-2766725476704450-42528481795207 82514695-2766725190037812-38932173307374

 

 

 

 

 

 

Официален клип от участието на Йон Дже в METUB WebTVAsia Awards 2019 във Виетнам на 5 декември, пуснат две седмии по-късно.

Off Topic

 

 

 

На 25 декември излезе OST към Woman of 9.9 billion, изпят от Йон Дже.

Off Topic

 

25 декември @/yjaybaby Instagram ъпдейт...
«OST, изпята от Seokie, ще бъде издаден днес в 18:00 ! С голяма чест направих ремикс на песента на Kim Gwangseok sunbaenim, тя не е перфектна, но се надявам да й дадете много любов и ви моля да гледате #99억의여자 #25일오후6시발매 #메리크리스마스
83158448-2754647567912241-13152661702694 83133345-2754647477912250-32856601648074

 

 

На 12 януари Йон Дже е бил бил част от панела на предаването KING OF MASKED SINGERS.

Off Topic

 

82897139-2766707810039550-48251063836344

 

18 януари...
Актьора Kim KangWoo /играещ главния герой в WomanOf99Billion / публикува снимка с #youngjae, а той я коментира.
Kangwoo _ King:  На страната на TAEWOO

yjaybaby:"Хихи шефе 

Off Topic

 

83180326-2766809320029399-52659134156872

 

На 21 януари официалният туитър на JHARMONY, компанията, която отговаря за японските събития на Йон Дже, съобщи, че той ще има събитие на 4 април в Япония...

По-късно се разбра, че Йон Дже ще има фен среща и мини концерт "FOREVER LOVE" на 04.04 в Токио...

YJ: „Здравей хора, аз, Youngjae подготвям втория шанс да прекараме времето заедно! Този път отивам в Токио. Подготвям мини-концерт на 4 април! Този път .. как трябва да обясня това? Приготвям повече перфоманси, отколкото на фенмейтинг, така че се надявам много от вас да дойдат и да ме подкрепят там! Да, хора, надявам се, че ще дойдете и ще създадете невероятни спомени заедно с мен на 4 април! Ще се видим там.

 

Събитието в последствие бе отложено, заради коронавируса на 25 април.

Off Topic

 

83266010-2768915206485477-78401841671396

 

 

 

 

 

 

На 23 януари се проведе прощална вечеря за края на сериала Woman Of 99 Billion. Ето го и Йон Дже...

Off Topic

 

82799899-2771201462923518-57604741066381 82799899-2771201462923518-57604741066381 82988078-2771201609590170-67787066566131

 

83979764-2771223802921284-45648518567858 84279793-2791464360897228-46395005745286

 

23 януари...Интервю на #youngjae за кулминацията на заснемането на драмата #WomanOf99Billion.
Той казва, че с опита, който е придобил, докато работи по тази драма, е решил да се посвети на актьорството. Иска да покаже най-добрия си образ като певец и актьор.

82870240-2771216882921976-83711443193770

 

Off Topic

 

83573726-2771217099588621-45399003602438 82940562-2771217326255265-21573393395189

 

На 1 февруари Йон Дже бе гост на  #Jihoon's fanmeeting.
П.П: Има и клипчета, но тях може да видите в постовете в инстаграма, които съм посочила по-долу. Във втория даже има и как двамата танцуват на песента на Zico. 
Ама Йон Дже и този актьор си станаха приятели  обаче...Големи сладури.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още нещо за Йон Дже. На 11 март фенка пусна пост в туитър, че Youngjae вече не е в списъка на изпълнителите на DMOST ENT, един от феновете се обадил на DMOST ENT и му е казано, че Youngjae вече не е под агенцията им. Официална информация около това няма. Самият Йон Дже също не е коментирал нищо. А и той като цяло тия дни не е много активен. Няма някакви дейности или поне не е съобщил за нищо. Е, може би се занимава с новия албум, който е споменал в един свой лайф скоро. В по-горен пост съм го коментирала това. 

 

Off Topic

 

 

 

 

Свърших с Йон Дже, ред е на Джонгъп...

 

Влиза в албума на певеца BOLA, и по-точно взема участие в една от песните. Песента излезе на 19 декември 2019.

GAL RAE? (Feat. MELOH, JONG UP) (Prod. Neal)

 

Off Topic

 

D-2 [BOLA TAPE 2] Track List @/m.b.a_bola ⠀

1. J.O.T.W (Feat. baller)

2. 갈래? (Feat. MELOH, Jongup)(Prod. Neal)

3. Lit (Feat. Make A Movie, Paloalto)

82500846-2741160675927597-19642463544441

 

На 23 декември Джонгъп качи снимки в инстаграм. Много е сладък, затова ще ги споделя и тук. А и като, че ли с тях се започна вече да се появяват разни неща, които са свързани с кариерата на Джонгъп като соло изпълнител..

Off Topic

 

82041165-2754602611250070-49563241929422

 

82148332-2754602721250059-32397326192224

 

82443888-2754602831250048-86581951300055

 

С нови снимки в Мelon от 27 декември...

Off Topic

 

82217628-2754730934570571-67364102524737 82451821-2754731187903879-22745246016125

 

 82935506-2754731074570557-45615567063367 82797960-2754731704570494-88604432029439

 

 

8 януари...
Беше обявено, че акаунтът на JongUp в Twitter става официален, тоест ще се управлява от JongUp и мениджър на компанията. Беше обявено и създаването на официалното фенкафе JongUp. Можете да влезете чрез следната връзка: cafe.daum.net/moonjongyeup За да се присъедините, трябва да отговорите на въпроса за сигурността "Каква е датата на раждане на Moon JongUp?" (Формат: AA.MM.DD).
Off Topic

 

@BAP_Jongup: [#JongUp] Официално преобразуване на акаунта на SNS и ръководство за откриване на официалния фен на кафето
InkLink официален фен на кафе
cafe.daum.net / moonjongyeup
Отсега нататък, моля, проверете официалното фенкафе за всичко, свързано с календара и бъдещите дейности.
Благодаря 1f642.png:)
 
В изображението, прикрепено към туита:
"Здравей. Това е The Grove Company.
Първо, имаме честта, че The Grove Company съпътства новото начало на JongUp.
Всеки път, когато феновете чакат JongUp, ние ще направим всичко възможно да подкрепим и организираме неговите дейности. Ще продължим да се развиваме заедно чрез активна комуникация с вашите фенове.
Искаме да съобщим, че този акаунт се превръща в официален акаунт на SNS и отваряме фен кафе за бъдещи JongUp дейности. Очакваме вашата подкрепа. Проверете всички официални дейности чрез тези официални канали.
Имайте предвид, че акаунти, различни от предишните канали, не са официални акаунти.

 

20 януари...

Джонгъп със съобщение в туитър. На 1 февруари ще се проведе парти с фенове за рожденния му ден. Лимита е 100 души.

Събитието ще е напълно безплатно за феновете, ще бъдат избрани съответните 100 фена и ще им бъде съобщено

*Де Хьон е харесал публикацията...

Няколко дни по-късно, мисля на 23 януари беше, бе обявено, че са избрали победителите от поканата за ексклузивното парти за рожден ден на jongup. Вече са изпратили същото на имейла на всеки късметлия...

Off Topic

 

82607014-2768844523159212-82559606537773 83984842-2768844759825855-39777648099312

 

82558753-2768872043156460-23081951995929 

 

82687155-2771196326257365-90690727941253

 

Но на 29 януари, три дни преди събитието за рожденият му ден, то бе отложено заради корнавируса.

«Здравейте, това е Jongup. Рожденият ми ден на 1 февруари (вторник) беше отменен поради новия щам на корона вируса (пневмония). Аз също чаках тази възможност да бъда с фенове, но взех това решение с компанията, защото безопасността на феновете е важна. Тъй като графикът е отменен, ще ви покажа по-готин външен вид с предстоящите ми дейности! 1f642.png:)#Sorry

Off Topic

 

84385376-2789603897749941-88695945541860

 

6 февруари-БАШ рожденият ден...:wub:

Off Topic

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13 февруари....

Off Topic

 

 

 

На 9 март с публикация в инстаграм Джонгъп обяви, че ще трябва да се измисли име на фенклуба му.

И с какви снимки го е направил...:lol2:

 

«- между другото, трябва да изберем фендъм име?

- ще кандидатствате, нали? »

 

«Нека измислим име за всички вас! от 9 до 22 март За повече информация разгледайте фен кафето!

 

16 март...

Off Topic

 

Това малко не го разбрах, кой на кого е пратил...Но пък тия камиончета са много симпатични.

 

 

На 18 март започна конкурса за името на фен клуба му... Така де, с предложенията за името.

Off Topic

 

 

 

На 26 март Джонгъп отвори и VLIVE канал: :click:

Както и официален Instagram на The Groove, където ще информират за новинните около Джонгъп :click:

Off Topic

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За предстоящият / все още тогава/ White Day Джонгъп пусна клип във VLive.

Moon Jongup - A White Day gift prepared by Moon Jongup

Off Topic

 

 

 

A White Day gift prepared by #MoonJongup Behind Photo 1 ⠀

#문종업 #jongup #文钟业 #whiteday #present #behind #photo #fan #lover»    Behind Photo 2

 

Off Topic

 

EUa92su-UEAIn-Sxl.jpg EUf4-LEv-U0-AI8-Qt-Y.jpg

  

Behind Photo 3

EUl-RC-RU8-AMqi-Mj.jpg

 

Да ви кажа, какви имена бяха избрани за фен име на клуба му и от тях трябваше да се избира. Той ги обяви на втори април.

Sailor Moon, MOONW4LK, Moongori, Bellup...

Off Topic

 

 

 

И победитилят е...Та ра рам...

MOONW4LK.

Беше обявено на шести. Най-много хора са гласували за това име.

Та това е официалното име на фен клуба на Джонгъп. Също беше обявен и цвета му.

EU51-W7-CWk-AAz-LAa.jpg EU5z-zc-Wo-AYUo-Sc.jpg

 

С любов към MOONW4LK. То май горните снимки на Джонгъп си имат нещо общо с този клип.

Off Topic

 

 

 

А в последният му клип засега във VLive, прави разни "неща" за пиене. Бе прави се, че готви там...:wacko:

Off Topic

 

:wacko:

EU-jm-JEXYAYPzet.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...