Jump to content

B.A.P. | Best Absolute Perfect


krisSkOoo

Recommended Posts

3rd Gaon Chart Awards


Получиха наградата: Discovery of the Year


tumblr_n0vw4qS8mW1rnkj5ho1_500.jpg


 


 


Изпълнение:


Ако не виждате линка отдолу, от тук можете да гледата също изпълнението им.


http://vbox7.com/play:5f5b5dba3f

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой май не е отразил тези новини..

Moмчетата спечелиха първите си 3 статуетки от различни  музикални предавания...

 

 

Show Champion (12/02/14)

tumblr_n12wjjxkp31s4fwkqo2_500.gif

 

 

 KBS Music Bank (14/02/14)

tumblr_n12wjjxkp31s4fwkqo3_500.gif

SBS Inkigayo (16/02/14)

tumblr_n12wjjxkp31s4fwkqo1_500.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчетата привършват с промоциите на 1004   по предаванията.

Задава се нови промоции на японския пазар този път с No MERCY

Имаме вече превю и на новата версия~~

http://vbox7.com/play:7623ea522e

 

tumblr_n21ls6z1vp1rnkj5ho1_r1_1280.jpg

tumblr_n1zyayvmLR1rnkj5ho1_1280.jpgtumblr_n1zyadnvxM1rnkj5ho1_1280.jpgtumblr_n1ye00kkpa1rnkj5ho1_1280.jpgtumblr_n1ydzmF7RK1rnkj5ho1_1280.jpgtumblr_n1ydz4vUcv1rnkj5ho1_1280.jpg

 

tumblr_n1zybgyWAS1rnkj5ho1_1280.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази седмица е последна по музикалните предавания и изпълняват SPY (цялата версия)

 

@ Music Bank [14/03/14]

 

 

@ Music Core [15/03/14]

 

 

 

 

 

Промо снимки за новото им турне:

tumblr_n2b4x3Szd81rnkj5ho2_1280.jpg

tumblr_n1h41lTzps1rnkj5ho1_r2_1280.jpgtumblr_n1f9dqWjnl1rnkj5ho1_r1_1280.jpgtumblr_n1deq7yyP11rnkj5ho1_1280.jpgtumblr_n1bk2pVlaX1rnkj5ho1_r1_1280.jpgtumblr_n1kteaSG8O1rnkj5ho1_1280.jpg

tumblr_n1iyqtiB461rnkj5ho1_r1_1280.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моите момчета правят страхотни концерти с Америка. Дано феновете пускат повече клипчета от концертите им, защото си заслужават. И само като си представя колко близо ще имат концерт, направо ми иде да умра от мъка./все пак Дюселдорф не е Сеул или Ню Йорк./  Дано дойдат и по-наблизо :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изобщо не почиват тези момчета. На 3 юни ще зарадват феновете с нов сингъл, който ще включва 3 песни. Заглавната песен ще се казва "Where are you? What are you doing?".

 

Тийзър

 

 

 

a4837ade9c53855f.jpg

 

 

 

74a3ff15218c6119.jpg

 

От компанията отвориха собствен онлайн магазин - Тук

Редактирано от Dark_Angel
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човек почва да се чуди кога станаха такава захарна група? хахахаха Ама те винаги са си били сладури... За песента не знам, не е нещо чак толкова страхотно, но аз на клипове които са сред природата или хубави градове (все пак са били в Лондон на един континент сме били хахаха) се радвам много. Харесва ми клипа, както и този на Coffee shop ми харесва...


 



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сладури! Голяма усмивка предизвика видеото на лицето ми, когато го гледах рано сутринта.

Не знам кога са намерили време между всичко да запишат песните  и да снимат видеото, но е мило, че винаги мислят за феновете си. Песента е точно това, което очаквах, приятна за слушане. Човек лесно започва да си я тананика.

 

Едно хубаво интервю с тях  - Тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко да ме зарадват, че в последната година ги бях отписала и само четях новините около тях.

 

Пуснаха днес японската версия на Excuse Me, единственото парче от албума им миналата година (доколкото помня излезе точно в началото на август, по това време), което харесах и до ден днешен слушам с удоволствие. Целият японски сингъл ще е факт на 3 септември.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

най-накрая тази прекрасна песен да си има видео, па макар и на японски... тази  е една от любимите им песни, а те изглеждат токова сладко, че чак ми иде да ги схрускам... :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера (26 ноември) момчетата от B.A.P са подали общ иск за нулиране на договорите им с TS Entertainment.

 

Искът е заведен заради договорите на момчетата, които облагодетелстват само компанията. Продължителността на договорите им (7+ години) е записан, като започващ от излизането на първият им албум, вместо от датата на дебюта им. Съдържа клаузи които накърняват човешките им права и правото им на личен живот и е с несправедливо разпределение на печалбите им.

 

Днес TS Entertainment, пуснаха официално становище.....

 

“Thus far, TS Entertainment has done our best to support our artist B.A.P with a common goal. As we revealed this past October 28, in consideration of our artist, we canceled all official promotions for the group, and they were taking a break. In the midst of discussions with the group about their future promotions, we found out about the sudden lawsuit through news reports.”

“Currently, we are looking into the details of the matter. However, the ‘unfair contract clauses’ and ‘slave contracts,’ that were mentioned in previous reports as the main issues brought up by the lawsuit do not exist, and unilateral unfair treatment of the artist by our agency also never happened.”

“Upon confirming the details of the lawsuit, we will be taking the proper steps to see it through. We sincerely apologize to all the fans of TS Entertainment artists for causing concern.”

 

Както винаги, не са знаели и са изненадани хахаха интересно как всички корейски компании нищо не знаят за намеренията на артистите си.... Както и според тях договорите не са нечестни и робски, както се твърди от страна на момчетата.

 

 

Така, лично мнение - Тъй като са всички заедно, това е супер, няма да се разпаднат.... Вариантите според мен са два или да принудят TS да им направят по-изгодни договори или напускат дружно за друга компания (както направиха Block B )....

Важното е те да са доволни, мен лично компаниите, слабо ме интересуват.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-хубавото е, че са заедно, обединени в решението си. Дори да напуснат компанията и да не се разберат, ще продължат като група.
Мисля, че с тези прекратявания на договори и в други компании (да не давам примери), всичко, което каза и лидерът на ZE:A през тази година, ще започнат и други изпълнители да надигат глас. Очевидно е, че има големи проблеми, но досега, като че ли малко от тях се осмеляваха да говорят, а още повече да подават молби в съда за прекратяване на договорите си с дадената компания.

 

Гледах ги на концерта в Мексико, радвах им се. Дже беше прекрасен с Йосоп и Гю в изпълнението си на испански.

Харесвам ги като група, като подбор на момчетата, характери, има баланс между тях, въпреки че последната година не ме радваха особено много в музикално отношение. Де ми е голяма слабост, така че надявам се всичко да се реши в положителна насока за тях и да продължат напред без проблеми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено трябва да се спре с тая практика компаниите да държат групите си като роби. Не знам кое доколко е вярно, но определено имаше момент, в който BAP плюеха песен след песен без почивка. Нормално е да им писне. А да не им се и плаща, вече е нагло. Някак не върви да печелят пари колкото средностатистически българин, при все, че правят такива печалби на ентъртейнмънта си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...