Jump to content

B.A.P. | Best Absolute Perfect


krisSkOoo

Recommended Posts

Засега само този откъс с частичен превод на английски:

 

 

 

DaeHyun RAP

 

Himchani - Истински мъж B)

YoungJae - Цунами в главата :lol:

JongUp - 18-годишен, с лице на 20-годишен :rolleyes:

Zelo - просто сладък :P

 

 

Едно Matoki, демек маскирано зайче :lol:, направено от фен:

 

tumblr_m3vy61KNHd1qceyht.jpg

Искам и на мен някой да ми направи такова :P

 

 

И да поспамя и с малко снимки от днес: Fansign in Seoul:

(какви са ми шаренкии :lol:)

tumblr_m3z1s7cQ4u1qj3hoz.jpg

 

tumblr_m3z1spv8my1qj3hoz.jpg

tumblr_m3z1sy40LP1qj3hoz.jpg

tumblr_m3z1t4xb2V1qj3hoz.jpg

tumblr_m3z1rxI1AJ1qj3hoz.jpg

tumblr_m3z1t1css71qj3hoz.jpg

tumblr_m3z1u5ejZk1qj3hoz.jpg

tumblr_m3z1ubPDr31qj3hoz.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

[b.A.P Hot Debut Story] ЧАСТ 1~Банг Йонг Гук: “Мислеха, че съм ням, защото не говорех до 5 годишен..."

 

 

"Как знаменитостите по телевизията са се превърнали в звезди?"

 

Перспективите в развлекателната индустрия нарастват все повече и хората не са любопитни само за бляскавия вид на звездите, а и за техните истории, преди да станат такива.

 

Подготвили сме Звездните истории, които не само показват истинската страна на знаменитостите, но и миналото им, което ги е довело до мястото, където са днес. Главният герой на този епизод е Банг Йонг Гук, навлезнал в индустрията с неговата силна харизма като лидер на шест членната група В.А.Р.

 

Банг Йонг Гук ни поздрави любезно в един ден през април, изпълнен с пролетна атмосфера, когато го срещнахме в неговата компания. Защото сме се срещали преди време в дните, когато той промотираше дуета с Джи Ън "Going Crazy", ние бяхме в състояние да го интервюираме в приятелска атмосфера.

 

Не го срещнахме в образа на треперещ от нервност изпълнител точно преди да излезе на сцената за пръв път, а излъчваше увереност на лидер.

 

"Здравейте, аз съм Банг Йонг Гук. Вече съм нервен да разкажа историята си на фенове. Как трябва да започна? С раждането ми? Тогава трябва да разкажа за предсказателните сънища на родителите ми, преди да се поява, задръжте, по-добре да се обадя на майка ми, хаха."

 

Мислехме, че ще захвърли увереността си на лидер и ще бъде малкото момче на мама, но за няколко секунди той ни показа, че напълно грешим. Той говори на майка си по телефона с нормалния си дълбок глас, и ние имахме чувството, че може би е студен син.

 

"Роден съм в болница в Инчеон на 31 март, 1990. Аз съм най-младият от двама сина и една дъщеря в нашето семейство. Когато майка ми била бременна с мен, имала предсказателен сън за мен и каза, че сънувала един голям затворен шлюз в океана и при отварянето му, водата се е просмукала и там останал само блестящ сребрист пясък, а до него две миди. Някой фенове може да знаят от по-рано, че имам идентичен близнак. Разбира се, по-големият ми брат-близнак и аз така си приличаме, че дори говорим по един и същ начин."

 

И ето как Банг Йонг Гук е видял светлината на света с по-големия си брат-близнак, като прекарвали подрастващи си дни заедно. Точно сега, той показва невероятни рап умения пред света, но от това, което, той разказа, разбрахме, че се е научил, как да говори много по-късно от другите деца.

 

"Научих се как да говоря наистина късно. Не можех да говоря докато не станах на 5 и затова семейството ми мислеше, че съм ням. Благодарение на състоянието ми имаше много хора, които бяха дълбоко загрижени за мен и като дете играех много.Освен това бях дете, което получаваше много награди в детската градина от различни конкурси по рисуване и математика. Големия ми брат винаги беше 1-ви, а аз винаги съм бил 2-ри."

 

Въпреки това, той си признава, че няма много спомени от детството си, най вече дължащо се на родители му, който са работили много за прехраната на семейството.

 

"Тъй като и двамата ми родители са работеха в Сеул, за да осигурят доход за нашето семейство, аз прекарах повечето от юношеските си дни в къщата на дядо ми. Дори и за фестивали за художествена школа, моите родители никога не идваха и по това време бях много разстроен, но баба ми винаги го правеше. Спомням си, че ми беше неудобно, когато тя идваше, тъй като всички други деца имаха млади майки и си спомням, че ревнувах от тях (смее се). Но тъй като винаги съм бил много горд, още от дете, никога не показах тези емоции пред моите родители и бих казал, че нещата бяха по-добре по този начин, хаха. "

 

Това може да звучи като депресираща история, но усмивката на Йонг Гук не слезе от лицето му дори за миг, докато той ни разказваше.

 

"Много харесвах спорта, когато влязох в началното училище. Харесваха ми всички видове спорт. В трети клас, треньорът ми препоръча да се запиша в детската лига по бейзбол. В 6-ти клас, започнах с футбола, защото наблюдатели от различни училища ме харесаха и дори отидох да тренирам в отбор от друго училище. Освен това, влязох в един баскетболен отбор, без знанието на родителите ми и дори участвах на Националния спортен фестивал. Тогава, очакванията от обкръжението ми бяха високи, а някои дори, мислеха, че бих могъл да стана невероятен атлет. Въпреки това не можах да го постигна, защото родителите ми бяха против. "

 

Йонг Гук продължава да се интересува все още от спорта, но поради някои обстоятелства му се наслаждава повече гледайки го.

 

"Когато бях малък, нямах играчки, с които да играя. Не завързвам приятелства лесно и така с брат ми бяхме намерили неща, които да правим заедно у дома. Тогава ние нямахме необходимото оборудване, така че използвахме метла за бата и глава на кукла за топка. Това е начина, по който се забавлявахме и когато започнах началното училище, попаднах в среда с много хора около мен, тогава започнах да се занимавам със спорт и личността ми се промени към по-добро."

 

И това е как Йонг Гук е прекарал дните си в началното училище и когато той се преместил в средното училище в Сеул, където живеели родители му, той започнал да се приспособява към нова среда.

 

 

[b.A.P Hot Debut Story] ЧАСТ 2~Банг Йонг Гук “Младото момче започна да отваря очите си за хип-хоп музиката"

 

 

И така Йонг Гук призна, че когато се е преместил в нов град и е започнал прогимназията трудно се е адаптирането към сложния градски живот."

 

"Живеех в Инчеон и мислех, че няма да има голяма разлика след преместването в Сеул, но не бях прав, видях колко много хора имаше и как връстниците ми бяха много модернизирани. Това ми отне известно време да се приспособи към начина на живот в Сеул (смее се). Където живеех преди, бях свикнал всички градски светлини да се загасят в 9 часа вечерта, но в Сеул по това време улиците бяха все още оживени. "

 

Въпреки, че Сеул е чуждо място за Йонг Гук да започне нов живот, той е хлапе, което е в състояние да се сприятелява с връстниците си, а освен това спорта му помага да се сприятелява бързо с останалите. Той твърди, че той все още контактува с приятелите си. Тогава, когато е бил зает да прекарва времето с приятелите си нещо е предизвикало любопитството му и точно това е хип-хоп музиката.

 

"След прогимназията в мен започна да се заражда интерес към музиката. Един ден, просто си помислих, че хип-хоп музиката е готина.Сестра ми също има принос, защото тя харесваше американска музика, така че в нашия компютър имаше само този жанр музика.Заради това започнах да слушам тази музика, така се събуди моят интерес."

 

Сестрата на Йонг Гук изиграва важна роля в това, което е той сега, благодарение на нея и нейният интерес към американската музика се зараждат мечтите на Йонг Гук, които той започва да развива всеки ден.

 

"Мисля, че след като видях няколко рап клипа, разбрах за пръв път какво искам да правя, дотогава дори не знаех, че в Корея има изпълнител на име Drunken Tiger. Винаги съм си мислел, че тези, които се занимават с хип-хоп музика са чужденци, а Drunken Tiger беше нещо ново за мен и донякъде бях шокиран. "

 

Йонг Гук започна да се интересува все повече и така започва да композира. Постепенно той намира хора, които се интересуват от текстовете, които пише.

 

"През втората година на прогимназията написах първия си текст, а след това открих интернет форум за хора интересуващи се от хип-хоп музиката точно като мен, попаднах в съвсем нов свят.Публикувах това, което бях написал и отзивите бяха наистина добри. Мислех, че ще ме критикуват, но беше точно обратното, бях много щастлив."

 

Текстовете на Йонг Гук са признати от много хора по това време. След като е разкрил уникалния си цвят на музиката пред останалите е получим много похвали.

 

"По това получавах много отзиви като "Твоят рап е уникален" и "Това е освежаващо", Как съм се чувствал? Разбира се, че бях щастлив имах чувството, че ще полетя. Много хора слушаха музиката ми и дори получавах въпроси като "Извън страната ли живееш?".Мисля, че тогава не се водех по някакви тенденции, а правех "моята музика" за останалите."

 

Прогимназистът Банг Йонг Гук вече е отворил очите си към музиката той започва да се подготвя да стане гимназист, който върви по пътя на музиката.

 

 

 

[b.A.P Hot Debut Story] Част 3~Банг Йонг Гук “Заради музиката бях най- добрият ученик в цялото училище... не съжалявам за това."

 

 

В гимназията Йонг Гук е бил тих ученик. Въпреки че е бил отново със съучениците си, той е бил от типа хора, които не говорят много.

 

"Наистина не говорех много докато бях в гимназията, просто ходих на училище и после се прибирах у дома. Защото бях по- тих от останалите и винаги учех, учителите ме смятаха за примерен ученик. Учех в училище и правех музика вкъщи- това беше всичко, което правех. От тогава музиката стана най- важната част от живота ми."

 

През втората си година в средно училище, Йонг Гук започва да се среща с все повече изпълнители, с които сега са в една компания, и да трупа знания за музиката от професионалисти.

 

"Когато се срещах с тях и виждайки ги да създават музика, спектърът ми към музиката се разшири и научих много. При писане на текстове на песни просто пишех това, което ми е в главата, но след това започнах да обмислям това, което пишех. Сега като се замисля третата ми година в гимназията беше най- критичния момент в живота ми (смее се). "

 

Въпреки всичко родителите на Йонг Гук били против това той да се занимава с музика. Въпреки че той е в състояние да избегне това, той се опълчва за пръв път.

 

"Защото родителите ми не харесваха да се занимава с музика се разбунтувах за пръв път. Предполагам, че като родители просто са искали да си намеря сигурна работа. Налагаше ми се да се измъквам, за да правя музика. Имахме едно складово помещение, което промених в удобна стая, където можех да продуцирам музика. Това е мястото, където животът на рапърът Банг Йонг Гук започна."

 

Въпреки това, колкото по- големи ставали мечтите му, толкова повече неодобрението на родителите му растяло. Но все пак се стигнало до компромис.

 

"Родителите ми ми казаха:" Учи усърдно и тогава прави това, което ти харесва!", така, че си отворих очите и започнах да уча още повече. Знаейки, че няма да застанат против това, което обичам ми даде мотивация да отида в библиотеката и да се захвана сериозно с учене. Резултатите ми от тестовете? В крайна сметка се класирах на първо място в цялото училище. Дори и след това, продължих да поддържам статуса си в топ класацията на нашето училище (усмихва се). "

 

И от тогава нататък, музика му донася много предложения. Мотивиран от музиката да учи, той дори печели стипендия, също така получа предложение за работа в голяма корпорация, като е бил избран един единствен в национален мащаб.

 

"Получих награда за усилията си в учението, бях първи и получих стипендия. След завършването си получи предложение за работа в S Corporation (Samsung). Въпреки това не бях заинтересован, защото за мен имаше само едно нещо и това беше музиката."

 

 

[b.A.P Hot Debut Story] Част 4~Банг Йонг Гук “B.A.P, ако е с тях...”

 

 

 

От усилията, които полага, родителите му са се надявали, че той ще отиде в колеж. Разбира се, за да покаже още по-добър образ на родителите си, Банг Йонг Гук официално започна подготовката за изпитите си в колежа.

 

"Моите родители продължиха да говорят за колеж. Аз разбира се си мислех, че трябва да отида в колеж и започнах да се подготвям. По това време вече бях известен в ъндърграунд средите и щях да имам изпълнения в Хонгде.Поради това ми беше доста трудно да съчетая двете неща."

 

Въпреки това, Йонг Гук не се отказва от нито едно от двете и продължава да изпълнява задачите си една по една и точно заради това успява да усети вкуса на успеха да бъде приет в един от известните университети в Корея.

 

"Когато бях в училище се опитвах да уча колкото се може повече, а през останалото време умът ми беше фокусиран върху музиката. Имах добър успех в училище и това ми помогна да бъда приет в университет, както и да е отказах се да ходя в университета. Защо? Защото обичах музика до смърт. Доказах се пред моите родители и беше мой ред да правя това, което искам. Дори успях да убедя майка ми и тя започна да гледа с оптимизъм на това начинание."

 

След като е част от ъндърграунд група Йонг Гук успява да научи много за музиката така и се запознава с много връстници, които също се занимават с музика. Неговите мечти стават още по- големи.

 

"Когато бях на 20 за мен нямаше нищо друго, освен музиката .Промотирах с доста известна ъндърграунд група, издадохме няколко албума и обикаляхме страната за различни участия, тогава стоях на сцената бях никакви притеснения. "

 

Въпреки това, Йонг Гук никога не изпитал пълното удовлетворение. Дори напуска, за да търси своята собствена музика.

 

"Дори като част от групата все още мечтаех за истинско предизвикателство, след като напуснах продължих да правя музика. Беше доста труден период, но музиката ме държеше силен."

 

С неговата упоритост и постоянство му е дадена възможност за дебют от голяма компания.

 

"През 2010 г. момчетата от Untouchable, с които винаги съм бил близък, споменали за мен пред представителите на компанията, в която сме сега и те се свързаха с мен. Казаха ми че искат да направят хип- хоп идол група. Бях шокиран от понятието "идол". Колебах се много, защото си мислех, че спектърът ми на музика може да бъде ограничен. Въпреки това, те ми казаха, "Ако дойдеш в тази група, ще изживеем мечтите си" и това е начина, по който ме убедиха. След като разбрах за останалите членове си помислих: "Ако просто работим много усилено, ще бъдем страхотна група" Така че им казах, че ще го направя."

 

И ето как картината на групата B.A.P започва да се заформя.

 

 

И няколко снимки от детството му :)

 

427775_351465348252825_271475116251849_876975_1696651535_n.jpg

577407_351465368252823_271475116251849_876976_693984146_n.jpg

524673_351465398252820_271475116251849_876977_693769195_n.jpg

546023_351465424919484_271475116251849_876978_111100934_n.jpg

485847_351465441586149_271475116251849_876979_2122670554_n.jpg

540306_351893271543366_271475116251849_878302_952244860_n.jpg

 

 

Надявам се да ви е било интересно ;) Йонг Гук споделя доста интересни неща

Хвърли такава голяма бомба, като каза, че има близнак. И сега си го представям в двоен вариант. :i love this:

Корея се сбогувала с един успешен спортист, но пък светът се сдобил с един невероятен талант.

И как да повярва човек, че това момче е било отличникът на училището.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тайната около зайчетата започва да се разкрива.

Снимките, които днес се появиха за MATOKI Earthventure.

 

51c03544641afca1.jpg

 

 

 

24ec6939087629c4.jpg

13b14ba27a8fb493.jpg

 

 

 

Оставям Shishimato да ви се представи сам :lol:

 

 

f9969018ccc825d9.jpg

 

 

Официална страница facebook - Тук

Официален канал в youtube - Тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Крайно време е да ги разкрият тези зайчета, вече 5 месеца ми се разхождат по нервите ;)

И те момчетата все като им зададеш този въпрос веднага отклоняват темата.

Хайде да видим какво са измислили :)

Аз си имам абсурдна теория, но няма да споделям, да не ми се смеят хората просто :lol:

Shishi фен на +19 :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера са били на гости на Younha Starry Night Radio и са изпълнили Power и It's All Lies.

Въпреки че лидерът ни малко си забрави текста на It's All Lies :lol: , бяха чудесни.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

[b.A.P Hot Debut Story] ЧАСТ 1~ Ким Хим Чан: " Искате ли да чуете историята на музикалния гении Хим Чан?"

 

 

Подготвили сме Звездните истории, които не само показват истинската страна на знаменитостите, но и миналото им, което ги е довело до мястото, където са днес. Главният герой на този епизод е Ким Хим Чан, навлезнал в индустрията със своята силна харизма и още повече като познат в Улзанг средите на Академията по корейска традиционна музика.

 

Хим Чан, който беше подкрепен със съобщение от Банг Йонг Гук, е слеващия, който ще ни разкаже своята история.Той ни посрещна с уверен тон. Хим Чан, който е известен с бебешкото си лице, дойде без грим и ни показа съвсем различен вид от този, който виждаме на сцената. Неговият нисък, хъски глас ни помогна да усетим неговата силна харизма.

 

“Здравейте, аз съм Хим Чан .За пръв път давам подобно интервю и се надявам да се погрижите добре за мен. Роден съм на 19 април 1990 в 11 часа сутринта в болница в Сеул. Най- малкият съм от един син и една дъщеря в семейството и винаги съм проявявал интерес към музиката. По- голямата ми сестра има голям принос, защото учеше пиано аз имах възможността да свиря различни детски песнички. Виждайки това майка ми си мислеше, че съм музикален гений."

 

Хим Чан влиза в пиано академията като 5 годишен с леко вдъхновение на дете, което иска да свири с по- голямата си сестра. Това е моментът, в който той започва да се наслаждава на музиката. Въпреки това Хим Чан не е мирно и спокойно дете, което просто ще стой и ще прави музика.

 

"Когато бях в детската градина, бях много непослушен. С други думи, бях един сладък размирник. Когато ходихме по пикници, не имало слuчaй, в който да не падна и да не се ударя, винаги тичах наоколо. Майка ми има фризьорски салон и винаги бях добре подстриган, всъщност бях едно добре изглеждащо дете."

 

След това той постъпва в началното училище, където продължава да учи музика, но спира да се занимава с пиано, сега свири на цигулка.

 

"От първи клас, се учих да свиря на цигулка в продължение на 6 години, моите приятели тогава много ми повлияха. Никога не спирах да се шегувам. Поради това винаги си навличах неприятности с учителите, но все пак това са едни прекрасни спомени. По това време за пръв път проявих интерес за нещо друго освен музиката- математика и дебати."

 

Въпреки че не се задълбочава в ученето, Хим Чан е доста "ярко дете". Дори и да не учи неговите резултати са добри и винаги е бил сред топ учениците.Хим Чан винаги е мислел, че има нещо по- важно от ученето и тава е характера.

 

"По това време всички деца си водеха дневници, наистина мразех това. Не ми харесваше да пиша преживяванията си от изминалия ден. Затова започнах да пиша малко по- различен дневник, не знам защо, но беше забавно, че ако не см написал нещо, ще се почувствам празен. Беше период, в който много си падах по футбола, така че си записвах неща свързани с него и с тренировките ми."

 

И ето как Хим Чан направи крачка към елитните среди и неговите мечти за музиката станаха още по- големи.

 

 

 

[b.A.P Hot Debut Story] ЧАСТ 2~ Ким Хим Чан:" През най- трудното време за мен, човекът, който ми подаде ръка беше..."

 

Интересът му към музиката е бил повлиян от сестра му още като дете и тази страст го кара да иска да се гмурне още по- дълбоко в света на музиката, тази същата страст го съпътства и по време на ученическите му дни.

 

"Голямата ми сестра беше приета в "Gukak National Middle School" и аз също бях приет след време. За да бъда приет в това училище трябваше да се явя на изпит, тогава не можех да разбера това, но все пак бях изпълнен с увереност. Съвсем случайно имах възможността да гледам едно изпълнение на традиционна музика и честно тава се оказа най- големият фактор при записването ми."

 

Въпреки че Хим Чан е дете, което обича да се шегува, малко по малко вълнението му към музиката го отвежда в прогимназията. Именно тогава той започва да чувства истинското очарование на музиката.

 

"Около 90% от училищните ми курсове бяха музикални си мислех, че ще е наистина забавно. Бях много внимателен по време на часовете и дори когато играех с останалите деца. Тогава се научих как да усъвършенствам себе си и се бях фокусирал върху ученето и постиженията си."

 

През ученическите си дни Хим Чан ходи по много състезания и подлага уменията си на тест.

 

"Имаше период, в който свирих на Дегън (дървена флейта) и отидох на състезание. Въпреки че бях елиминиран, бях удовлетворен и освен това имах възможността да се състезавам с мои връстници, беше забавно. Опитвах се да спечеля с уменията си, което ме накара да работя още по- усилено и така уменията ми се подобряваха."

 

След прогимназията идва време за гимназията и Хим Чан започва да се подготвя много усилено. Упражнява се всеки ден. Дори му минава през ума да се откаже заради трудните упражнения, неговите родители му помагат да продължи.

 

"Гимназията в която исках да уча имаше специалност "ударни инструменти" и така смених специалността си.Ако сега се замисля усилията, който вложих тогава са същите като тези, които вложих за дебюта на ВАР. Всеки ден се упражнявах по 10 часа. Не беше лесно да смениш специалността си. Шестте месеца по време на третата ми година в прогимназията, в които се упражнявах бяха много трудно време за мен, но нямах никакво намерение да се отказвам от традиционната музика. Въпреки че беше трудно, бях способен да се отплатя на родителите ми за подкрепата и да вляза в добър университет по- късно."

 

Усилията на добрия син, Хим Чан, не бяха пропилени, а напротив той успява да влезе в желаното училище и да разкрие пред себе си още по- големи мечти.

 

 

 

[b.A.P Hot Debut Story] ЧАСТ 3~ Ким Хим Чан: " Музикалният гений отхвърля предложение за кастинг в една от най- добрите продуцентски компании в Корея."

 

Накрая той е приет в музикалната академия, но няма да е толкова лесно, колкото си е мислел. Когато полага приемния изпит, прави грешка като изпуска палката си докато свири на Чанго( корейски традиционен барабан/ тъпан)

 

"По време на изпита, докато свирех палката ми се изплъзна от ръката. Цялата сцена се разви на забавен кадър пред очите ми. Мислех си, че веднага ще отпадна, но учителите ми дадоха втори шанс и така преминах."

 

Гимназиалният живот на Хим Чан с други думи е бил последователност от събития,. Сякаш е започнал съвсем нов живот.

 

"Водех съвсем различен живот в гимназията от този в прогимназията. Бях едно от 17-те момчета в цялото училище сред 150 ученици. Имаше само три момчета в класа ми.Мисля че доста се промених през този период, за разлика от останалите момчета."

 

По това време Хим Чан влага много усилия във външния си вих. Все пак е имал причина- бил е обкръжен само от момичета. И преди да бъде музикален гений е бил момче.

 

"Бях доста пълничък и дори тежах около 100кг. Както и да, със стриктна диета успях да загубя доста килограми. Не знам как точно се получи, но беше много трудно. Дали пък не беше подарък от пубертета. Малко по- късно се присъединих към футболния отбор и така продължих да тренирам."

 

Тава е и времето, когато Хим Чан е получил предложение от продуцентска компания.

 

"По това време получих предложение за кастинг в голяма компания, чието име хората веднага ще разпознаят. През втората ми година дори ми предложиха договор, а през третата от една от най- известните компании ме бяха забелязали на улицата. Отхвърлих всички предложения. Тогава исках да вляза в университет и да продължа да уча музика."

 

И приключвайки третата си година в гимназията той започва да мисли за бъдещето. Виждайки колко се трудят родителите му за него той започва да се упражнява още по- усилено, като спи само по 2-3 часа на ден.

 

 

 

[b.A.P Hot Debut Story]ЧАСТ 4~ Ким Хим Чан: “След интензивни тренировки бях оценен, в крайна сметка се присъединих към В.А.Р."

 

 

През третата си година Хим Чан, който живее много по- динамично от останалите, най- накрая усеща вкуса на победата като е приет в "Korea National University of the Arts".

 

"Приемането ми в университета беше 100% базирано на уменията ми и съдбата беше на моя страна, бях приет (смее се). Всички ми казваха, че навлизам в елитни среди, но за мен това беше отплатата на всичките ми усилия. Все още съм горд с това, въпреки че сега съм прекъснал втората си година за да се фокусирам върху промоциите на групата."

 

Въпреки че не е прекарал много време като студент, Хим Чан се е възползвал пълноценно от времето си в университета. Бил е на прослушване като актьор в една компания, дори е играл малки роли в университета.

 

"Мисля че прекарах времето си активно докато бях младши актьор, дори участвах в реклама за мобилни телефони със звезди като T-Ara и Yoon Si Yoon. Разбира се няма да ме видите (смее се).Освен това през 2011 участвах във видео клипа на Jung Seul Gi. Бях и главен герой в един независим филм."

 

Хим Чан, който върви по пътя на актьорството, получава съдбоносна оферта, която довежда до договор със сегашната му компания.

 

"През 2011 започнах като стажант- актьор в TS Entertainment и когато видях семейната атмосфера между директора и изпълнителите, реших да подпиша договор с тях. Не мисля, че някога ще съжалявам за решението си все пак мисля, че това беше съдба (смее се)."

 

От началото Хим Чан нямаше кой знае какви умения в танците и пеенето. Беше свирил единствено на Гюкак ( друг вид корейски традиционен барабан/тъпан), пеенето и танцуването бяха съвсем нови за него.

 

"Всичко, което мога да си спомня е, че си мислех, че ще има неприятности, ако не мога да се справя.Само защото досега съм свирил на различни инструменти, ми беше трудно да движа тялото си. Знаех, че тренировките са единственият начин да се справя, тренирах безкрайно. Имах около 30 връстници, който тренираха, за да станат част от В.А.Р. Беше оспорвано и интензивно състезание, но накрая аз оцелях."

 

Въпреки огромната конкуренция, това което му даваше сила е, че лидерър Банг Йонг Гук беше на неговата възраст.

 

"В началото аз и Йонг Гук живеехме заедно в общежитието и това беше най- забавната част. Можех да споделя всичко с него. Йонг Гук? Той е страхотен приятел и мисля, че след срещата ми с него съм се променил много."

 

Йонг Гук и Хим Чан разчитат много един на друг и започват да преодоляват дните си на стажанти заедно. Разбира се, имало е моменти, когато са искали да се откажат, но това е било само моментно. На края двамата се превръщат хора, на които по малките от групата могат да разчитат.

 

"Мечтата ми? Да завладея вселената (смее се). Искам да мога да бъда с останалите момчета от групата завинаги. Също и феновете ни. Сблъсках се с много трудности, докато да дебютирам и сега искам да промотирам още повече и да продължа да бъда Хим Чан, който никога не забравя от къде е тръгнал."

 

Въпреки дългото интервю Хим Чан не показа умората си, но виждайки увереността изписана на лицето му знаем, че той ще се пребори с всяко бъдещо предизвикателство също, че тази негова увереност може да бъде движеща сила за В.А.Р.

 

 

 

Назад във времето с няколко снимки на Хим Чан

 

 

522310_355783844487642_271475116251849_890145_1315500031_n.jpg

524478_355783857820974_271475116251849_890146_35854873_n.jpg

546126_355783867820973_2037519161_n.jpg

554400_357071391025554_271475116251849_893405_583982938_n.jpg

8025_371165362949490_1957741484_n.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

╭❤╮" Какво е “B.A.P ♡ LEXICON“ ? "

- Това е началото на нов проект, обединяващ всички български фенове на момчешката, южнокорейска група ★ B.A.P ★ (Best.Absolute.Perfect) ♬

Всички знаем, че момчетата са нова, обещаваща и бързо изгряваща звезда, в корейската музикална индустрия. Естествено, България също не отстъпва, по отношение на фенове!

Точно за това, нека всички се съберем ТУК! Нека да докажем, че макар и малка, страната ни дава МАХ от себе си, за да подкрепя своите идоли.

 

╭❤╮" Какво представлява самият проект и как да се включа?"

- Този път - няма видео, няма кавъри!

Проектът ще се представи под формата на лексикон. ДА! Въпроси и отговори - това е цялата философия! :D

Имаме адреса на компанията, така че ще се постараем, нали!?

 

Можете да вземете участие, попълвайки 10те въпроса в анкетата на следния линк -

http://www.facebook.com/groups/148021141989436/doc/148047931986757/'>http://www.facebook.com/groups/148021141989436/doc/148047931986757/

 

╭❤╮“ ДОПЪЛНИТЕЛНИ ПРАВИЛА “

- За предпочитане е да се попълва на английски, но естествено, ако английският не е силната Ви страна, спокойно можете да попълните и на български, но нека това да е краен вариант.

- СНИМКА! ЗАДЪЛЖИТЕЛНО Е СЪДЪРЖАНИЕТО НА СНИМКА!

Приемат се НЕ ПОВЕЧЕ от 2 снимки! Естествено, трябва да са с -B.A.P- съдържание!

КАЧЕСТВОТО НА СНИМКАТА ДА Е ДОБРО! МНОГО ДОБРО! (ако снимката е с LOW качество или има друг проблем, ще получите лично съобщение от организатора и ще се разберете)

Снимките да се качват в групата, като задължително пишете името и годините си!

 

ТОВА Е! BABIES, HWAITING!

Не забравяй да поканиш приятелите си!

KAMSAMNIDA / 감사합니다 ✰

 

http://www.facebook.com/groups/148021141989436/ _

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ги KEKE & Dae Hyun

Зайчето му е момиче? :huh:

На това му се казва изненада!

Попринцип не харесвам розови неща, но това зайче ми допада :lol:

 

3c371ede7271e15f.jpg

 

 

 

 

П.П krisSkOoo , мерси, че споделяш историите на момчетата от преди дебюта им. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно на това се казва изненада Dark_Angel :blink:

Имаме си мацка под прикритие в редиците на войниците :lol: :lol: :lol:

Само се чудя какво искат да ни кажат с това :huh:

Но пък е епично розово и сладурско зайчето ;)

 

А днес момчетата "казаха" довиждане на M! Countdown с “Power”:

http://www.youtube.com/watch?v=VArKWmQS6t4

tumblr_m595gfW44P1r4asido4_1280.jpg

 

tumblr_m595gfW44P1r4asido1_1280.jpg

 

tumblr_m595gfW44P1r4asido2_1280.jpgI believe I can fly :P Любимо фотосче :wub:

 

tumblr_m595gfW44P1r4asido3_1280.jpg

 

tumblr_m595x2RRy61rrlge0o2_1280.jpg

 

tumblr_m593h9sYHZ1rnkj5ho1_500.jpg

 

tumblr_m592qqTYI51rnkj5ho1_500.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зайчето на Де Хюн си е цяла изненада.

Многото гледане на корейски сериали ми е промил мозъка и в главата ми се разиграват сюжети от познати на всички филми. Естествено ясно ми е, че такива неща се случват по само на кино, все пак имам прекрасно зрение ;).

 

Dark_Angel, радвам се, че съм ви зарадвала :D

 

 

И няколко забавни фотосчета на зайчетата ;)

 

484380_423924874309098_672187612_n.jpg

564784_426507440717508_1513119929_n.jpg

551123_427948307240088_100000747668030_1366193_636889649_n.jpg

564197_430631723638413_647970326_n.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На хоризонта е и TOTO X ZELO

 

294944_221474041307274_565380305_n.jpg

 

 

 

И забавна снимка на зайчето на Хуин докато е тренирал .. всички такива снимки представявят тренировъчни им живот през 2009

 

552890_219803501474328_200252474_n.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знаех си аз, че най доброто се пази за последно. И бях сигурна, че ще изкарат някое бебче за Зело.

Такива са ми сладури, думи нямам просто.

Сега когато приключиха с представянето идва време да ни покажат смисъла на всичко това, нали така?

 

И да не е съвсем спам, ТУК можете да разгледате снимките от последното им раздаване на автографи за втория албум POWER.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е сладък направо аххх .....сега вече не знам какво ще показват....досега се имах някакви неща в ума ама вече не знам какво да очаквам :дд

 

Тото в тренировъчните си дни :дд

 

:сс горкото какво е самичкооо

 

208914_222062364581775_410125163_n.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 4-ти юли B.A.P бяха специални гости на финала на

Showdown 2012 в Малайзия – това е един вид

reality dance battle crew show, 12 отбора, един победител B)

Ето и промо видеото:

 

 

B.A.P at Press Conference in Malaysia

tumblr_m6n8mowo1v1rxgfbko1_500.gif

 

B.A.P @ One FM radio - Malaysia

tumblr_m6myjwszv51rvrm6vo1_1280.jpg

 

tumblr_m6mz0dGj8C1rufaugo1_500.jpg

 

tumblr_m6myx0jiWI1rufaugo1_500.jpg

 

tumblr_m6myuk49RR1rufaugo1_500.jpg

 

120704 B.A.P @ 8TV Nite Live Interview

tumblr_m6mor30Q0N1rqfbyvo1_r1_500.jpg

 

tumblr_m6moqkmeJe1qj74b0o2_500.jpg

 

120704 B.A.P - Power rehearsal @ Showdown 2012 - fancam

 

tumblr_m6n4g9YQNF1qcnfg4o1_500.png

 

И крайният резултат от натоварения ден на момчетата B)

Best Absolute Perfect както винаги !!!

(качеството не е от най-добрите, ама бива)

[120704] B.A.P Performing POWER on Final Showdown 2012

 

На 6-ти юли е техния Showcase в Малайзия (KL Live, Life Centre) @ 8:30PM Local Time

 

А това e снимкa от Macao, където на 2-ри юли се състоя

K-POP Nation Concert (B.A.P, Girls’ Generation, U-KISS, & SHINee).

Момчетата са изпълнили "IT’S ALL LIES", "POWER", "WARRIOR", "BURN IT UP",

ZELO & JONGUP DANCE PERFORMANCE (в стил Star Wars ;) ) + "UNBREAKABLE".

ФенКамерки от тяхното представяне тук :click:

tumblr_m6n5iaqDsR1qj3hoz.jpg

 

За финал: общо фото на момчетата + техните зайчета :P

95273127.jpg

 

B) B) :lol:

tumblr_m6jhxdhFn71qbdou8o1_500.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесни новини ни съобщиха от компанията.

Скоро B.A.P. ще се завърнат с мини албум, но преди това, днес се очаква да излезе сингълът ‘Goodbye’.

За създаването на ‘Goodbye’ е помогнал TOP(Ahn Seong-Hoon), водещият китарист на The Seo Taiji Band и сигурно се досещате,

че песента ще има рок звучене.

 

Още една снимка от приключението на зайчетата. "Toto like to report " :lol:

 

413dcd96180f1ba0.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...