Jump to content

B.A.P. | Best Absolute Perfect


krisSkOoo

Recommended Posts

Като някоя откачена седя и чакам да пуснат песента на сладурчето...

Най-накрая излезе...:es:

 

[MV] Moon Jong Up(문종업) _ HEADACHE (feat.YUNHWAY)

 

:wub::wub::wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обърнах внимание само на всичко, около завръщането на Джонгъп.

Време е да кача и другото.

 

Първо ще започна с един пост в туитър от 24 април, където се казва следното:

Правим статия (две части от поредицата) за групите, които искаме да видим отново на сцената - независимо дали става дума за групи, които са се разпуснали напълно или групи, които са загубили членове. Кого бихте включили? # 

 

 

Определено BAP и МонстаХ са най-споменавани в коментарите.

Не знам само дали това гласуване тече още.

Да видим в крайна сметка за кого ще се пише....

 

А няколко дни преди това, на 19 април феновете отбелязаха първата годишнина от соло дебюта на Йон Дже...

Off Topic

 

 

 

 

Още неща...

Off Topic

 

 

 

 

 

Да обърнем внимание и на съпорта, който получи Джонгъп за соло дебюта си...

Off Topic

 

 

 

 

 

 

 

 

Още една статия за BAP.

 

 

И да се посмеем малко....

Off Topic

 

 

 

 

6 май....

Off Topic

 

Джонгъп имаше лайв..

 

 

 

И обновяването от Йон Дже..

 

Де Хьон продължава да е гост в радиото всяка сряда..

 

 

 

И остана още малко, но вече утре..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми хареса.... Не е съвсем WOOOOOOOOW ,  но е добро начало...

Първата му сцена на днешното предаване на arirang - SIMPLY KPOP

[Simply K-Pop] MOON JONG UP(문종업) - Headcahe (Feat.G-reyish Shinyeong) _ Ep.413

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 И от днешния брой на MUSIC BANK ~

Moon Jong Up - HEADACHE [Music Bank / 2020.05.08]

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен, песента е сладурска, точно като него...

Май не е много хубаво така да се изразявам за певец, ама истината си е истина. Сладур е...

И ме кефи тоя клип в стил 90-те.

 

И нещо от вчерашния му шоукейс...

(ENGSUB) [Full ver.] Moon Jong Up(문종업) 'HEADACHE' Showcase 쇼케이스 풀영상 (B.A.P) [통통TV]

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То колко нови неща има за качване тук, аз се връщам в миналото.

Ама, като ми излезе сега в туитър...Хубаво е да си припомним някои неща...:wub:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да пусна днешното изпълнение на Ъпи от SHOW CHAMPION

Радвам се, че има още участия дано в следващите дни пак го сложат в някои от 4-те главни~

А тук това облекло най ми допада от досегашните му дрешки ~

С това бяло сако и тази риска :panda-145:

[Show Champion] 문종업 - 헤드에이크 (feat.G-reyish 신영) (MOON JONG UP - HEADACHE) l EP.353

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да пооправя нещата тук...

 

6 май...

Сингълът на #Jongup  може да бъде закупен и чрез проект за подпомагане в Makestar.

Off Topic

 

 

 

 

На 7 май излезе дебютният соло албум на Джонгъп.

EXV9-CPSUEAA0h-EI.jpg

 

Същия ден той имаше шоукейс по повода...

Off Topic

 

 

 

 

 

 

Статия в Soompi :click:

На 7 май Джангъп проведе шоукейс, за да отбележи излизането на първия си самостоятелен албум „Headache.“

Jongup дебютира през 2012 г. с групата B.A.P. През 2019 г. той се раздели с TS Entertainment и подписа с The Groove Company.

На шоукейся Джонгъп каза: „Когато промотирах като част от екип, сподели натиска да се появя на сцената с останалите, но сега трябва да го правя сам. Трябва да участвам във всеки аспект на изпълнението и да преодолея натиска сам, така че смятам, че научих много чрез подготовката на този албум. Това е първият ми официален солов дебют. Благодаря на феновете, които ме чакаха. Това е първата ми стъпка като Moon Jongup, така че, моля, продължете да ми изпращате любовта си, за да мога да продължа по този път. "

За новата си агенция той каза: „Нещата свършиха добре с предишната ми агенция и срещнах нова агенция, с която бих могъл да обсъждам различни неща, докато се подготвях за моя албум. Това е първият път, когато работихме заедно, затова работихме усилено, за да подготвим албум, който всеки би могъл да обича. "

Относно заглавната песен на неговия албум, “Headache”, той каза: "Става дума за главоболието, което получаваш, когато мислиш постоянно за някого, към когото имаш любов. Това е песен, която можете да слушате удобно. "

Той продължи: „B.A.P имаше много силен имидж, така че направих всичко възможно, за да съответствам на това, но моят солов албум е по-близък до естествения ми образ. Работя, за да покажа всичко, което знам, че мога да направя добре. Нямах време да се срещна, докато се подготвях за албума, но членовете ми изпратиха подкрепата си чрез текстове и социални медии. Те ми дадоха сили да работя по-усилено. "

 

И още статии...

Off Topic

 

 

 

 

 

 

Съпорт към дебюта на Джонгъп...

Off Topic

 

 

 

 

[INSTASTORY] 200507 #Zelo (byzelo)

95462844-2940558542699397-39172894756752

 

[Instagram] 200507 #Youngjae (Yjaybaby): Притесних се много и имам чувството, че имам добър резултат, колкото и опитах 

Специално е за добрия резултат, струва си толкова усилия и загриженост

95505082-2940709062684345-29218875802763

 

И още много, много приятели и познати го съпортнаха, той си ги бе накачил нещата в неговото стори него ден....

 

И също..

 

 

 

Тийзър към участие на Йон Дже...

Off Topic

 

 

 

8 май...

Джонгъп взе участие с още много звезди в (COVID-19 Prevention Song)...

Само частта на Джонгъп...

 

Същия ден бе и първото му участие като соло изпълните в музикално шоу.

По-горе е качено видеото.

 

Off Topic

 

96291014-2942088455879739-39092360168582

 

И от Music Bank, участието също е качено малко по-нагоре...

Off Topic

 

96096819-2942994839122434-30477812665197 95830671-2942997345788850-76799484420885

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега ми излизат разни постове в туитър от шоукейса на Джонгъп от 7 май...

Ето какво е казал.

 

1.

Въпрос: Как ще станеш по-очарователен като солов изпълнител? (как неговият образ ще бъде различен от този, който имаше в B.A.P) 

Той: BAP имаше този мощен и силен образ. Изглеждахме, че ще унищожим всичко.

Опитах се да се впиша в концепцията и образа на групата. Сега като солов изпълнител просто се опитвам да бъда това, което съм, и да правя това, в което съм добър. Не е задължително понятие, просто съм кой съм като личност. 

2.

В: Какви са целите ви като солов изпълнител? 
Той : Целта ми е да бъда обичан заради това, което съм. По-конкретно, надявам се всички да запомнят цвета ми. Затова всеки път, когато правя нещо, хората да казват „Това е Jong Up!“ Ще работя по-усилено, за да го чуя някой ден.

3.

„Чух много за това как образът, който имам на сцената, се различава от обичайната ми личност зад сцената. Първоначално съм ярък и игрив човек, така че исках да покажа повече от тази страна чрез моята музика и изпълнение този път .

Off Topic


1

 

2

 

3

 

 

9 май...

Излезе интервю на Джонгъп за списание Aidolle. :click:

EXl-UZlh-UEAMUVAp.jpg

 

Off Topic

 

Колкото и да сте талантливи, не сте добри във всичко. В тази ситуация хората често казват: „Бог е справедлив“. Понякога обаче виждаме изненадващ случай, в който талантът е привлечен от един човек заради краткия сън на Бог.


Moon Jong-up е „всеобхватен играч“. Той беше основната танцьорска позиция по време на дейностите на B.A.P. Дори през април 2019 г. той беше включен в бисовото изпълнение на пиесата <Изгубеното село>, която се занимаваше със събитието Jeju 4.3, разширявайки спектъра от дейности дори чрез актьорско майсторство.


На 7-ми този многофункционален мъж се завърна с дигитален сингъл „HEADACHE“ и наруши дългото мълчание и започна ново предизвикателство като солов певец. Това е само 1 година и 2 месеца след краа на B.A.P активността. Първоначално го срещнаха журналистите,  които искаха да го срещнат с феновете възможно най-скоро, за да покажат плодовете на неговите усилия.

 

[Част 1] История на албума за завръщане


-Как се чувствате да завършите груповите си занимания и да направите самостоятелно завръщане?
След дълго чакане официално излиза първият ми самостоятелен албум и е много вълнуващо. Някак трябваше да обърна повече внимание, защото се видях. Аз също бях и алчен, защото всичко беше мое. Когато бях в екип, имах нужда само да направя своя дял, който е само половината от него, но този път успях да се видя, така че научих и се подготвих много. И така, имам големи очаквания и съм любопитен за реакцията на феновете.

 
-Чух, че имате график V LIVE днес (6 май). Мисля, че ще бъде по-вълнуващо, тъй като е място за комуникация с феновете за дълго време.
Всъщност през дългия празен период не общувах много често. Просто казвам, че все още се подготвям, но сега определено правя завръщане, така че с нетърпение очаквам реакцията на феновете. Звучи забавно.

 

-Как подготвихте този албум?
Приготвих го с надеждата, че повече хора, включително феновете, ще го харесат. От стила на песента се опитах да добавя популярни елементи. По време на груповите дейности на B.A.P, имаше много неща, които съответстват на концепцията и цвета на екипа, този път основно ставаше дума за Moon Jong-up. Така че в този албум можете да срещнете Moon Jongup, различен от предишния.


-Моля, представете тази заглавна песен „HEADACHE“. Можете ли да обясните върху какво сте се фокусирали най-много?
Както току-що казах, се съсредоточих върху създаването на песни, които всеки може да слуша. Опитах се да бъда обичан от много хора. Това е вълнуваща песен, която върви добре със сезоните в наши дни.


-Рапърката YUNHWAY участва в тази заглавна песен като функция. Каква е връзката ви?
Лично аз слушах музиката на YUNHWAY и ми е любим изпълнител, но докато се подготвях за този албум, казах, че бих искал да го направя, затова се свързах директно с нея и работихме заедно.

 

-Правилно ли беше?
Тя е много добра. Веднага се възхищавах на работата, която ми изпрати.
 

[Част 2] Историята на артиста Moon Jong-up


-Какъв музикант искате да бъдете?
Искам да бъда музикант, който може да бъде обичан такъв, какъвто съм.


-Има ли музикален жанр, от който се интересувате отскоро? Какъв жанр бихте искали да усвоите?
Всъщност няма ограничения при слушане на музика. Обичам да слушам всички жанрове. Винаги отворен за предизвикателства. Това заглавие е Funk Pop, но не знам какъв жанр да направяя след това. Докато слушам музика от различни жанрове, мисля, че би било забавно да го направя веднъж.


-Добър сте в различни области като танц, вокал, рап, писане на песни и композиция.
Всъщност какво е добро ... (смее се) Както и да е, всички се интересуваме от сферата, която току-що казах, и съм алчен. Композицията все още не е показана като резултат, но все още се опитвам да работя с моите приятели, които пускат музика около мен. Разбира се, има експерти, които могат да помогнат във всяка област, но аз уча усилено, защото смятам, че мога сам да го направя и да го развивам в посоката, в която искам.

 

[Част 3] История


-Как бяхте тези дни? Интересно ми е какво правите, освен да се подготвите за завръщане.
Когато бях вкъщи, обикновено гледах телевизия или Netflix.


-Имате ли някакви препоръки?
<Странна история> беше забавно. Хареса ми съдържанието, но харесвам самата емоция. Подобно на BGM и стил, ретро усещането е добро.


-Чух, че харесвате анимация. Той каза, че особено харесва Ана от <Зимното кралство>.
Изглежда, че Елза в днешно време е по-добра. (Смее се)


-Четох, че тази година участвахте в кампания за разпространение на звук и музика. Какви са вашите мисли по въпроса за запазването на музикални източници?
Съжалявам за онези, които трудно се занимават с музика сами или тези, които имат способността да го правят. Има много хора, които наистина са добри в слушането на музика. Искам повече възможности за такива хора. Иска ми се да имам много възможности (смее се).
 

-Тогава, знаете ли някой неизвестен певец, който иска да бъде известен повече?
Има брат на име Dope’doug. Преди обичах песни, но наскоро имах добър шанс. Те често контактуват и пеят песни, които са направили. Мога да напиша всичко - от писане и композиране до подреждане и имам отлични способности. Тъй като се сближих, докато осъществявах директен контакт, реалността беше още по-близка. Близък е брат, но бих искал повече хора да знаят, защото съм страхотен художник преди това.

*Тук хич не го разбрах какво иска да каже...

 

[Част 4] Историята на Idol Moon Jong-up


-По време на първото си самостоятелно завръщане получих ли съобщения за поддръжка или съвети от членовете на B.A.P?
Бях развеселен с думите „да развеселя“ и „да се справя добре“. Нямах съвет и просто казах „вярвам“.


-Дебютира на 18-годишна възраст. Как ви повлия положително и негативно?
Силно съм позитивен, че дебютирах в най-ранна възраст. Тъй като се научих рано, успях да работя бавно дълго време. Мисля, че за мен беше голям късмет да дебютирам в млада възраст, защото се опитвам да бъда артист, който може да бъде активен за дълго време, а не да очаквам, че ще плава всички наведнъж. Да спомена недостатъците, липсваше ли ви личният ви опит като дете? Но ако попитате дали ще се върна към онова време и ще започна да живея в развлекателната индустрия от по-рано, ще го направя веднага. Защото имаше повече добри влияния като това.


-Като е идол старши певец вече във 9-та година, има ли младши певец, който сте гледали наскоро?
В наши дни всички юноши са толкова добри и добри, така че е трудно да се избере ... Ако трябва да изберете екип, ITZY. Видях те как се справяш толкова добре и работиш усилено. Разбира се, че е доста и има, но реших, че е по-добре от това. Миналата година ходих на K-Con и гледах сцената сам, но беше наистина готино.


-Какви затруднения имахте, докато завършихте дейностите си на B.A.P и подготвяте свои?
Междувременно, докато работех като група, имах голям опит, но не участвах активно в производството на албума. Така че научих много, докато се подготвях този път. Някак си се видях и отидох от една до десет. Не вървеше гладко, тъй като си мислех, че съм сам. Тъй като всичко беше направено заедно, беше необходима и координация. Мисля, че мога да продължа по-ефективно в бъдеще. Имах много проблеми, но мисля, че се радвам, че сега резултатите са добри.


-Имали ли сте някога модел за подражание, докато пеет сам?
Говоря за това отдавна, но наистина харесвам художника Крис Браун. Танцува толкова добре, прави добра музика и изглежда страхотно и показва какво иска да прави. Искам да изглеждам така.

 

-Любопитно съм защо за новата ви компания?
Имах шанс и се чувствах добре. Търсих и компания и получих чувство на уважение и доверие към мен и подписах договор.


-Официалният цвят беше решено да бъде кралско синьо и черен. Отразява ли се вашето намерение?
Да. Разбира се, компанията първо донесе няколко цвята и ги показа. Вдигнах ги по време на разговор. Кралско синьо и черно са готини и най-вече мислех, че те ми подхождат малко по-добре, затова реших да избера двете.


-Почитателите реагират добре на официалните цветове. Знаеш ли?
Зная. Случайните имена и цветове са обичани от феновете, но се радвам, че им харесаха.


-Среща с фенове беше насрочена, но и беше отменена поради коронавирус. Как искате да се запознаете с феновете си, когато коронавирусът се успокои?
Мисля, че представянето е най-много. Но би било чудесно, ако беше място за среща с фенове. Трябва да мисля повече за спецификата, но искам да правя по-забавни и забавни неща в бъдеще.


-Чувствате ли разликата между това да се срещнете лично с феновете и да не се срещнете с тях?
Разбира се, че се чувства. Чувства се по-ясно, защото има празно място от почти година. Всъщност те се отразяват в наши дни. Личността ми е същата и се опитах да се грижа за феновете, но не успях. Трябваше да съобщя малко повече. Тъй като феновете много ме харесват, мисля, че мога да общувам по различен начин, дори ако не е задължително музиката. Има толкова много начини днес, включително Instagram, TickTalk и V-App. Мисля и за това.


-Вчера (5 май) отпразнувах Деня на детето и публикувах снимка от детството си в SNS. Феновете реагираха добре.
Всъщност това са снимки, които са пуснати на друго място. Така феновете го харесаха, но го казаха. Това беше пуснато веднъж. Дайте ми бързо нещо ново. (Смее се) Вчера научих едно, докато коментирам.
 

[Част 5] Бъдещето на соло певеца Moon Jong-up


-Ако има програма, която бихте искали да се появите, докато правите тази дейност в албума.
Не виждам добро забавление, но видях <Shinseo Yugi> и <Michuri> да се забавляват да се движат с клипове в наши дни. Но той каза, че програмата е изчезнала. (Смях) Честно казано не съм уверен в разговорното забавление, защото много се крия. Затова смятам, че една програма, която може да продължи дълго време с хората, може да ми покаже по-естествен вид.


-Какъв е соловия певец Moon Jong-up, ако имате някаква посока и цели за бъдещите си дейности.
Искам да бъда обичан от обществеността с музиката, която искам да правя, като постоянно издавам албума. Искам да покажа ясно цвета си и да го отпечатам.


-Като какъв певец искаш да бъде запомнен?
Любим певец. Изглежда няма нищо друго.


-Ще останеш ли певец до края?
Не знам как ще се промени с времето, но сега мнението ми е. Всъщност няма възрастова граница за музиката. Винаги мисля за музика, така че ще продължа да го правя.

 

За Moon Jong-up, който сега навлиза в деветата си година на дебют, това завръщане би било лесно предизвикателство. Преди, като член на B.A.P, ако се съсредоточи върху създаването на цвета на екипа, албумът трябваше да рисува само един до десет от албумите със собствен цвят на Moon за първи път. Разликата беше дълга и това беше първата работа с нова агенция. Сигурно е имало тежест за соловия певец в среда, в която много неща са се променили.


Не усетих обаче напрежение от Moon Jong-up, с когато се срещнахме. По-скоро имах чувството, че се наслаждава на това предизвикателство в най-голяма степен. Той искаше да създаде себе си като постоянно предизвикателство към ново поле и да се впечатлява от обществеността, като постоянно се опитва. Също така сърцето на спасяването и грижата за феновете, които чакаха отдавна, беше по-специално от всеки друг. Ето защо очакваме бизнес от врата до врата до 10 години от сега и 20 години от сега, включително тази нова песен „HEADACHE“.

 

П.П: Интервюто е на корейски, та е преведено с гугъл преводач, демек няма как да е 100% точно, но горе долу поне да се знае какво е казал...

EXl-UZli-Uc-AEBb-B6.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продължавам...

На 10 май бе участието на Джонгъп в INKIGAYO. Денят в който Де Хьон и още сумати приятели го посетиха там..

Off Topic

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Йон Дже е бил на сватба...

Off Topic

 

 

 

 

 

ENG) B.A.P에서 솔로로 돌아온문종업과 함께하는 HEADACHE MV

 

 

Off Topic

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11 май...

Off Topic

 

 

 

 

12 май...

EXyyg-Li-U4-AYx-SZM.jpg

 

Off Topic

 

 

 

13 май...

Джонгъп е избран за рекламен модел.

20200513104654-1459432-1200-1637.jpg 20200513104654-1459431-1000-1364.jpg

Off Topic

 

 

 

 

Йон Дже...

Off Topic

 

 

 

 

200513 TMI NEWS 유영재 CUT

 

Off Topic

 

 

 

 

 

 

 

 

И Де Хьон в радиото, в което всяка сряда е гост...

Днес препоръчителната песен на Daehyun е “Headache” на Джонгъп.

Той също похвали Джонгъп и каза: "Джонгъп, това е препоръка!"

Off Topic

 

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И последно за днес тук....

 

На 13 май Де Хьон имаше лайв и попя доста песни на B.A.P. Че и Джонгъп се включи. Който пък също имаше лайв.

200513 IG LIVE : official_jdh [ B.A.P DAEHYUN ]

 

Off Topic

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

200513 IG LIVE : moonjongyeup [ B.A.P JONGUP ]

Off Topic

 

 

 

Но по-интересен е лайфа на Джонгъп на следващия ден. Само, че за него след малко.

Преди това другото.

 

14 май.

Джонгъп със съобщение до медицинските работници.

Чрез тази страхотна възможност успях да изпратя послание за подкрепа на корейските работници, които се борят поради Covid19.
Благодаря на Министерството на заетостта и труда и на Корейската корпорация за здравеопазване и безопасност за тази възможност.
Нека заедно спазваме правилата за профилактика на инфекции на Covid 19 и се надявам денят, в който всички ще сме заедно ще дойде скоро.

[고용노동부X문종업X안전보건공단] 코로나19 국민 응원 메시지

 

Предната вечер в лайфа му Де Хьон го е помолил да даде сърце на участието му в М COUNTDOWN...

 

И той го е сторил.

 
Off Topic

 

 

 

 

 

И въпросният му лайв на 14...

 

Цитирам постовете в туитър:

Джонгъп каза, че е минало много време, откакто се е срещнал с Йонг Гук за последен път. Той каза, че работи усилено, тъй като е на службата си, а също така каза, че много му липсва Йонг Гук.

Те не могат да се срещнат помежду си наскоро,  Йонг Гук е зает. Когато Джунхонг направил лайв, той също каза, че не може да се срещне с членовете наскоро, когато го попитах дали има връзка с тях, той каза, че са заети да се подготвят за нещата си!

Off Topic

 

 

 

 

Както подразбрахте и Зело е имал лайв този ден. Но продължавам с Джонгъп.

Той е гледал песни на B.A.P и е коментирал...

 

Цитирам, както са постовете в туитър:

"Джонгъп каза, че когато снимали „Един изстрел“ във Филипини и имало един опасен инцидент. Нещо лошо се случи с екипа на режисьора на снимките, също така беше MV, който се снима в чужбина + в Корея се снима само сцена на метрото

за "Rain Sound" той каза, че е смешно, защото Джунхонг вика, че са истински сълзи, а също и смешно, защото цветът на кръвта им е зелен, тъй като са извънземни от планетата Мато

За ''Skydive“ той каза, че B.A.P има наистина мрачна концепция и всички те са лоши момчета там и засега .. той си мисли, че са станали по-големи, но всички членове станаха добри, хубави и светли сега

За ‘I remember’  той каза, че не е знаел, че един от актьорите от филма е Park Seo Joon, който играе в клас Itaewon и той го е разбрал не толкова отдавна".

Off Topic

 

 

 

 

 

 

Джонгъп: Върнах се да живея ... зомби ... уа ... аз съм предател ... Изразът на лицето на Де Хьон хьонг е като .. 'а-ish .. погледнете този предател, който ме научи как да пея и се грижех добре .. все пак той все още ме предава така. ' 

Джонгъп: Аз съм истински предател .. подъл...подъл...

Off Topic

 

 

 

Джонгъп каза, че има две версии на „One shot“,  а там Йон Дже е бил полицай.

Джонгъп: ние дори откраднахме парите, за да го спасим, но той ни предаде така? Наистина беше зъл .. скоро ще се срещна с него, предполагам, че ще трябва да му кажа колко е зле..

Off Topic

 

 

 

Де Хьон естествено е коментирал...

Де Хьон: Видях сърцето. Следващия пътда го направи с крака.

Джонгъп: 

Скъпо е, тогава направи предварително плащане.

Off Topic

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко снимки от участието на Джонгъп от 14 май...

Off Topic

 

 

 

 

 

 

Проектът за завръщане на Moon Jong Up е ОТВОРЕН!

(Moon Jong Up) 컴백 프로젝트 OPEN!

 

Да качим малко е Зело...

Off Topic

 

 

 

И момичето от клипа на Джонгъп...

 

 

 

На 12 май Джонгъп беноминиран от Yoonsun за предизвикателството в подкрепа на медиците, борещи се се Ковид 19 #ThanksToChallenge.

«Здравейте, аз съм Moon Jongup. 
 Благодаря много на целия медицински персонал, който се бори с Ковид 19 в този момент, и аз ще се погрижа да спазя социалното разстояние, за да не се пропилеят усилията им.

Бях избран да участвам в тази смислена кампания от Yoonsun @/ wwww.sun_world, за да се присъединя към нея.
 Suwoong @/ suwoong_95 
 Juncurryan @/ juncurryahn 
 Моля, присъединете се към кампанията с нас! 

#ThanksToCampaign #ThanksToChallenge #ThanksToTheMedicalStaff»

EYJGFz-PXs-AEE6ko.jpg

 

 

Off Topic

 

 

 

 

17 май...:28558:

Off Topic

 

 

 

 

 

Интервю с Джонгъп...

Off Topic

 

 

 

 

 

Вack stage Inkigayo...

EYN6-Uh-XVc-AEY-w4.jpg

 

Moon Jong Up(문종업) - HEADACHE @인기가요 inkigayo 20200517

 

Ей ви малко Зело пак с неговите измишльотини...:lol2:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@felicyti @bubble 

В тон с това, което се писа последно в темата на GOT7, поисках да кажа нещо, но не посмях там, че да не спамя темата.Ще го направя тук, защото и без друго е за Йонг Гук.

Тъй като Felicyti, може би няма да знае кой е, той е лидерът на B.A.P.

 

Миналата година той като издаде първия си солов албум, неговия албум беше направен като тетрадка, тия дето са с пружинките отстрани. 

И вътре можеше да се видят някакви негови драсканици, мисли, разсъждения, снимки разбира се също,

Смятайте за един фен какво е да притежава нещо такова, където твоя идол споделя съкровенни неща. Още повече, че Йонг Гук е човек който не споделя много, не говори много, но все пак всички знаят какво му е на душата. Аз лично бях много впечатлена от това оформление на албума. И не защото ми е любимец. 

Самия албум не е някакъв красив, но както казах да притежаваш нещо, в което идола ти да споделя лични неща, па макар и драсканици и по-специално точно в този случай, защото е Йонг Гук, заради това, което той преживя и заради самия албум, в който той пее точно за това... Мисля, че е много смело.

 

През 2016 г. той се лекува от тревожно разстройство, и три години по-късно издава солов албум, наречен Хикикомори.

Хикикомори е термин, използван за обозначаване на социален феномен в японското общество, който представлява оттеглянето от социален живот на предимно млади хора, които достигат до екстремни степени на изолация, често ненапускащи дома си в продължение на месеци, а понякога и години. Като хикикомори се определят личности, които са считани за самотници, аутсайдери и саможиви. Японското министерство на здравеопазването определя като хикикомори личности, които се изолират от обществото в домовете си за период надвишаващ 6 месеца.

 

И като знаем колко кпоп изпълнители в момента страдат от това тревожно разстройство и си представим какво им е...Тъжно.

Но той вече е добре, ето и Jooheon е добре, надявам се всички да се оправят...

 

Off Topic

 

 

 

Момичета, вкарах ви тук в мислите ми, но просто така ми дойде и викам да го споделя с някой...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@skofiild Аз съм си глупаче в к-поп-а и си признавам, че не знам кой е Йонг Гук. Може да ме накажете :D 

 

Нооо, оформлението на албума е жестоко! Много креативно и много емоционално направен. Въздействащо е и точно в стил с името на албумът, и може би посланията, които носят песните в него. Супер идейно, нестандартно, различно и в същото време докосващо. Определено се чувстват самотата, хаосът в мислите и безпомощността. Много ми допада реализацията. Крайният резултат е просто невероятен. Чак ми се прииска да чуя албумът :) Като човек завършил графичен дизайн и в последствие занимавал се с това, се впечатлявам много от тези неща. За това и знам, че в България малко през пръсти се работи в тази сфера и не се изпипват нещата до край. Не казвам, че няма професионалисти, има разбира се!  Тази вечер се нагледах на три страхотни проекта и много ми харесаха :) 

Не знаех точно за хикикомори.... много е тъжно , че напоследък май все повече се проявява сред звездите в Южна Корея. Предполагам, че Йонг Гук е започнал да работи над албумът веднага, след като е преодолял депресията и три години са му били необходими, за да осъществи идеята си. Едно голямо браво, за което. Мисля, че в по-скоро време всички компании трябва да вземат мерски, за да защитават артистите си и да се грижат за здравето им, както и да ги пазят от негативното и некомпетентно настроение на феновете.... Проблемът е по-сериозен, отколкото изглежда, но явно малко са хората които се тревожат за това и се правят на слепи... ...

Надявам се в бъдеще да са сведени до минимум проблемите на любимите ни творци,  все пак здравето е най-важно и дано и те го поставят на първо място :)

 

Благодаря за споделянето :) Винаги ми е интересно :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@felicyti Аз съм малко бавна в отговарянете, да знаеш.

 

Off Topic

 

Да, ти си нова в кпопа. 

Аз лично взех да навлизам малко по-навътре в нещата през 2018г., да се интересувам от групи, изпълнители и т.н, като преди това знаех само B.A.P /нея от преди дебюта/ и някоя друга група от обща култура, примерно EXO, Big Bang и някоя тяхна песен. /Преди слушах само OST-ове/.

И макар да минаха вече две години, мисля че колкото неща знам, толкова и не знам. Винаги има какво да научиш.

Като цяло, макар че качвам доста неща във форума, аз не ходя да ги търся тия работи, влизам в туитър и каквото видя. А пък то там си е клюкарника, демек всичко разбираш.

/Пък и имам един братовчед, който е вманиачен по кпопа, и да не знам нещо, веднага съм осведомена./

Връщам се аз понякога назад, гледам разни неща, предавания, участия, смехории, и да те са стари, за хората са минало, но аз ги виждам за пръв път и са ми интересни.И могат да бъдат споделяни и коментирани. В крайна сметка не всеки е почнал да слуша кпоп от създаването му и не е казано, че трябва да се интересуваш само от настоящето.

И по тая логика някои неща съм ги преживяла в момента на случващото се, примерно това с Уонхо и видях реакцията на всички. Други съм ги пропуснала и ако по някакъв начин науча за тях, става ми любопитно и вече в зависимост какво се е случило може да потърся информация. Примерно, когато разбрах, че момчетата от NUEST са участвали в PD101 заинтересувах се защо и сама си разбрах. Дори гледах, на руски го има цялото предаване. И от този момент аз може да не съм най-големия фен на групата, но съм голям фен на момчетата. А и честно казано мен ме интересуват повече такива неща в кпопа, като как се чувстват певците, как реживяват нещата, приятелства, отношенията в самата група, защото това са истински неща, отколкото кой какви награди е взел или пък какви гледания има. Това е тъпо за мен.

Не мисля, че количеството определя качеството.

 

 

Сега за Йонг Гук.

Донякъде си права, една част от песните наистина са писани и са пуснати даже преди още и да е помислил за този албум.

Още докато е в ТS /компанията на В.А.Р/ и в последствие явно решава да ги включи и тях, те така или иначе са си негови.

Макар, че не знам как тия идиоти от ТS са му дали...

 

Ето албума. Големичък е. Аз лично харесвам много AM 4:44. Като знам какво е заложено в текста и как оплюва ТS...

Off Topic

 

 

 

Ще ти предложа да видиш песента. Не знам до колко ще ти хареса пеенето /той по принцип е рапър, ама тук точно не рапира много/, защото все пак всеки има различен вкус и вижда нещата различно, но клипа е интересен. Точно в стила хикикомори.

[MV] BANG YONGGUK (방용국) - 히키코모리 (HIKIKOMORI)

 

За Йонг Гук мога да кажа, че е много истински човек. До сега не съм прочела нищо лошо за него. Не съм видяла нищо лошо от него.

Ето един коментар за него:

Има идоли, на които се възхищаваме по много повърхностни причини; някои са красиви, имат мелодичен глас или страхотно сценично изпълнение. Но този човек ... Този човек говори чрез музика, душата му може да се усети всеки път, когато композира песен. "Срещнах" Bang YongGuk, когато B.A.P дебютира и в началото впечатленията ми бяха повърхностни, "о, какъв секси мощен глас". Но докато продължих да слушам, разбрах, че имам грешна представа за него (и за B.A.P също). Bang Yong Guk не смята, че музиката е само начин да печелите пари, той не прави музика, за да забавлява хората. Той използва части от него, за да прави музика, сякаш всяка песен носи частица от преживяванията му през целия живот. Той не е от тези обичайни плитки артисти, които медиите продават. Той е дълбок човек, който се бори и се бори да живее. И затова толкова много се възхищавам на този човек. Никога не се отказвай, лидере. Никога. Намирам се от другата страна на земното кълбо, но твоят глас успя да достигне до мен. Ето колко си мощен. Бъди силен.

 

Плюс това той е написал по-голямата част от песните на групата. Но след като преминава лечението му пише още малко и спира.

Последните песни, които пише са и последните които вземат награда. От там нататък няма.

Той беше на пето място миналата година, но сега мисля, че слезе на седмо или по-надолу /все пак е в казармата и не може да пише в момента/  на творците с авторско право в Корея за написани песни.

Като говоря за него, хваща ме яд на тия от TS, докъде го докараха. Добре, че сега е щастлив.

И много усмихнат.

 

Та общо взето ето такива неща ме интересуват в кпопа, истинските.

Макар някой път да пиша врели некипели.

 

П.П: Стана малко дълго. Да знаеш, не те агитирам да им ставаш фен или нещо такова, ти сама си прицени дали въобще да погледнеш...

А аз, макар да са ми любимци и на ден да виждам по 50 000 пъти едно и също неща за тях, еле днес с тая общата снимка, не знам защо, но хич не обичам да пиша тук какво става около тях. Ама да ги хваля май мога...:28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@skofiild хаха естествено, че всеки ще си хвали любимците :D и естествено е да има хора които да ги харесват и такива които не.. въпрос на вкус е :)

 

Off Topic

Аз като цяло съм фен повече на киноиндустрията в Азия, но напоследък започнах да опознавам повече групи. До сега се бях ограничила само в няколко изпълнители, но напоследък реших да увелича познанията си, защото знам, че има неща които са красиви и трябва да се чуят :) Също така ми е интересно как се "случват" нещата при айдълите и какви са историите им. Всеки ден научавам по нещо ново сама за себе си, като например наскоро ми стана ясно за целия цикъл по написване, издаване, промотиране на нов албум, участия в предавания и каква е тяхната цел и други дребни на пръв поглед неща. :) Реално погледнато , всичко това го има и у нас, но в доста малък мащаб :D 

 

При повечето изпълнители в група, момчетата, на които им се отдава композиране и писане на текстове, работят по свои проекти, но минават години докато им се отдаде възможност да ги реализират и да видят бял свят. 

Ще чуя албумът на Йонг Гук :) Ще разгледам и историята на групата, когато имам време :)

Коментарът за самият Йонг Гук е много докосващ, предполагам, че и песните му са такива. Все пак, когато се влага много силна лична емоция, винаги това се усеща в една песен :)

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...