Jump to content

B.A.P. | Best Absolute Perfect


krisSkOoo

Recommended Posts

Остана ми само Зело, но вече утре...

Сега само ще кажа, днес той съобщи, че ще си има албум....само след 4 дни.

 

Така се прави. Макар реално новината, че ще има албум да не е изненадваща, той го намекна, но утре по-подробно, все пак така изведнъж и само след четири дни...Уау.

Сам го съобщи в инстаграм:

My 1st EP [Day2Day] album will be released on April 18 4월 18일

92531981-2887242104697708-35260792742577

 

Ама днес съм ей така... Щастлива съм.:panda-145: :es:Освен това, още две новини видях днес, това че NCT Dream продължават заедно и че усилията на двете момчета от TRCNG срещу онези от TS дават резултат и трима, като единият е изпълнителния директор, са пратени на прокуратурата. Това като се замисля си има някаква връзка и с момчетата от BAP. Защото и те са преживели същото от тия. Нека има справедливост.:nunchako:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Остана ми само Зело, но аз така и не го сторих... Явно ще е по-нататък. Сега набързо ще напиша всичко около предстоящият му албум, който излиза утре....

Той беше споменал още, ехе отдавна в лайв, че се подготвя за албум /ако не ме лъже паметта/. Пък може и по-наскоро да  било. Като не пиша редовно и забравям.

На първи април обаче в инстаграм той попита колко дискове трябва да направи, защото са само 5 песни и ще му е за първи път да прави всичко сам. Той каза, че дизайнът е прост, не очаквайте твърде много. Ще се опита, но мисли, че това ще е първият и последният път, когато го прави сам.
В крайна сметка той реши да направи само 1015 копия в чест на датата си на раждане, но предупреди, че може да промени решението си.

Off Topic

 

91721718-2277752199037588-19610726785550 91564876-2277752269037581-25690239249143

 

 91096591-2277752419037566-27909187631075 91706786-2277752522370889-21671812570776

 

Както вече съм писала, на 14 април той съобщи, че албумът му ще излезе на 18 април...

А днес пусна следното:

93436680-2296543423825132-11630059847386

 

И какво значат имената на песните в албума според една група във ФБ, пищеша за момчетата...

Off Topic

 

1 • PARTY 다니면 오지 현타 (Раздялата може да доведе до изпълнение на вашите желания [пояснявам, че този превод не е точен, защото използва определен жаргон, а по-скоро изразът, който разбирам, означава това. Ако има грешка, ще я редактирам по-късно])
2 • 그녀 와 는 말리부 (Малибу с нея)
3 • 똥파리 (буквално означава Мъжка муха, която е вид муха със златист цвят, която обикновено се среща в изпражненията на животните. Но образно казано тя се отнася до журналисти с жълти якички, корумпирани полицаи или паплач и злонамерени съседи. В този конкретен случай мисля, че той се позовава на сензационна журналистика. #JunHong многократно критикува действията им.)
4 • WHY (защо)
5 • MOON WALK (може да се отнася до ходене по Луната или към танцова стъпка с плъзгащо движение, при което танцьорът изглежда се движи напред, но всъщност се отдръпва.)
6 •YOU ARE NOT AN ARTIST /НЕ СИ АРТИСТ/

 

 

И две неща около Химчан.

Днес съобщиха, че събирането на средствата за фотокнигата му завършва на 20 април, но самата книга ще се появи на по-късен етап, заради ситуацията с коронавируса...

Off Topic

 

 

 

-Днес се проведе шестото съдебно заседание по делото на Химчан.

Естествено, какво е ставало там, пак е тъмна Индия. Информация-никаква...

 

А, и още нещо. Значи стават три нещата. След два дни той има рожден ден. Хаштагът за него е готов...:wub:

Off Topic

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Официалният акаунт в YouTube на STONE MUSIC Entertainment публикува видео, представящо #Zelo и популяризира предстоящия му мини албум #DAY

 

[Stone Music+] Who's That?_ZELO (젤로) 편|Day2Day

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес Химчан е рожденик...:wub:

Ще поставя само един туит на една дама, с която се запознах в Германия, докато чакахме да влезем на концерта на момчетата. 

Тя е абсолютно луда по Химчан, личи си по всички постове за него. Ми, няма лошо...Жива и здрава да е, и тя и той. :wub:

 

#HappyHimJjangDay #Himchan31BirthdayEvent

 

Май само с едно няма да мина...

Off Topic

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехе, Зело в каква класацийка е влязъл.. През 2019 е това, но нищо. Аз сега го виждам за пръв път /тъй си мисля поне/.

These Male Idols Are Considered The 14 Prettiest Boys In K-Pop

Номер 10.

Off Topic

 

 

 

Аз обаче нещо не съм съгласна с нея, на 11 и 12 място, които са, според мен трябваше да са на първите места. 

Рен и Лухан са таива сладури. Годинките личат ли им? Тц.;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:wub: много приятно ме изненада Упи, чакам с нетърпение да видя завършен проектът му. Мисля, че ще супер попадение!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...