Jump to content

B.A.P. | Best Absolute Perfect


krisSkOoo

Recommended Posts

Днес момчетата имаха участие...Incheon K-POP Concert 2018

Dm_AACWNXc_AYys5-.jpg

 

 

Феновете на B.A.P в публиката са били страхотни,направили са впечатление дори на феновете на другите групи,които са били там...

 

Де Хьон,Йон Дже и Химчан им благодарят в социалните мрежи за подкрепата...

Off Topic

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То май само аз пиша в тая тема,ама те са ми любимци,тъй че ще ме извините и да знаете,че ще продължа...Качвам по доста неща в пост,защото не публикувам постоянно и то се събира доста информация...И трябва да кажа,че при тях и най-малкото ме вълнува,така че всичко може да видите тук...

 

-Първо ще се върна малко към концерта от 1 септември.На стадиона е имало голям плакат,с надпис,че Babyz винаги ще бъдат до B.A.P и че,те винаги ще бъдат шестима...И  след концерта една снимка на момчетата веднага бе "'ремонтирана"'и Йонг Гук се оказа на нея...;)

 

Dl_r_Ty_ZUc_AAhau7.jpgDm_Au5_Ex_U8_AEr1j_O.jpg

 

-На 2 септември в профила си в инстаграм Де Хьон публикува снимка как играе футбол с Химчан и .... Йонг Гук,което хвърли в еуфория феновете,момчетата си остават заедно, въпреки всичко...Де Хьон озаглави снимката/ поста си там-Forever...

Dm_Gwg55_U8_AAJAJi.jpg

 

-Още миналата седмица излязоха тийзъри към последното шоу на групата,което ще започне сега на 12 септември,самото шоу е насочено към феновете и си е баш последното нещо,което правят като шестима... #B.A.P Traince

Dl0_WZe_YU4_AAELof.jpg

 

Off Topic

 

 

-Още миналата седмица излезе и списанието "MXI KWAVE" ,което публикува интервю с момчетата...Те говорят за своето музикално пътешествие с феновете и всички концерти,които са правили,създавайки прекрасни спомени заедно...

 

Dlzao_Ju_UUAA4kj_O.jpgDlzanok_V4_AAGLg_P.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@skofiild   Пишиете,пишете,лошо няма,напротив много добре правите:D Искам само да Ви кажа едно Благодаря,за статийте Ви,не само за B.A.P  а и за другите групи за които пишете. Чета Ви ги и ми харесват.Благодаря Ви че си правите трудът и усилията за писане и качване.:) Поне някой да се сеща за групите. 

Тъй като ме мързи да следя какво се случва около групите,поне Вие пишете новости и така разбирам какво се случва.:D Отново Благодаря:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Химчан е разследван за сексуално посегателство върху 20 годишна... :click:  :click:

 

Off Topic

Не знам точно какво е станало,но така или иначе,не ми се вярва да я е изнасилил.Гадното е,че все пак е Корея и дори и да се разкрие,че тя лъже, то петното вече е лепнато.Язък за Химчан,язък и за групата....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо старичко,ама  доста сладурско...:wub: 

 

От десет дни нищо не съм писала тук,а има много неща,трябва тия дни да го направя...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оф,аз от както вчера научих,че ще имат участия и в Европа,само мисля как да ида да ги гледам,ама естествено с моя късмет,точно тая година трябваше да съм зле с парите.Ще почвам май тото да играя...:lol:

Както и да е,момчетата ще имат турне.Всъщност вчера излезе изненадващо информация,че ще минат и през Европа.Но градовете,които ще посетят в Сащ и Канада се знаят от доста време вече и дори самото турне бе обявено като американска обиколка.Е,не че се оплаквам,че ще дойдат и по-близо до нас...А като се замисля как първоначално всички мислеха,че слухът за турнето е просто слух,не вярваха,че  е истина,заради самата ситуация в групата,тоест свършващите договори и неяснотата какво ще става от там нататък,че на турне да тръгват...

Do_Wcb3_UYAIl_Xf_C.jpgDo_W6-_WAWk_AUJlkg.jpg

 

-Сега да кажа нещо около ситуацията с Химчан.Той е разследван за сексуален тормоз върху 20 годишно момиче.Реално няма информация какво точно се  е случило между двамата,само че прокуратурата разследва и чакаме да видим какво ще излезе,което може да отнеме  и месеци.Няколко дни след като се разчу,хора които знаят корейски си направиха труда да обяснят,че начинът по който е разследван Химчан не включва сексуален контакт.По-скоро става въпрос за едно от следните неща-нежелана целувка или докосване,може да е дори изненада от нейна страна или да се е стреснала,че е пиян примерно..

След случилото се ситуацията при БАП се промени.Докато при участията им на 1 и 8 септември публиката ги прие доста добре,то сега се появиха доста злобни коментари,най-вече срещу Химчан,дори поискаха да бъде махнат от групата.Имаше едно затишие от всички в социалните мрежи,Де Хьон дори премахна голяма част от публикациите си в инстаграм,Йонг Гук също,но при него по-скоро беше  премахване на всичко свързано с ТС.В един момент Зело направи лайв в инстаграм,където няколко пъти повтори на феновете да не се притесняват толкова,минали са през много трудни неща и това ще преодолеят.Споменал е дори,че може да участва във филм.На 15 септември момчетата имаха участие.Учудващото е,че то не бе отменено или поне Химчан да не участва.Появиха се доста клипчета на него,видимо не му е много комфортно на сцената.

 

-Сега вече в последните 6-7 дена  момчетата,без Химчан са доста активни в социалните мрежи,особено Де Хьон.Той дори и лайв направи,част от песни качи.Преди два три дни Зело качи снимка с публикация,нещо от сорта,че винаги ще са шестима,но заради гадни коментари изтри постта,както и всички свързани с БАП.Йонг Гук го е ударил на живот,разни снимки,усмихнат,в Япония беше.

Off Topic

Lw_IWj2_Re_Y9_Jl.jpg

Лайфа му,на който между другото феновете му са казали,че и Джонгъп се  е включил в коментарите...

 

M7_LYGp_G5_ILm_T.jpg

 

Въпросната снимка на Зело,която беше залята с негативни коментари..

Do_Gf_UDj_UUAEk1_DE.jpg

 

Поседната му публикация и феновете след нея...

7t_Rq_CJSfr_Ieb.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

-Миналия месец на 12 трябвашe да започне излъчването на шоуто "BAP Triance",но заради случилото се с Химчан то бе отложено и всъщност утре- 9 октомври ще се излъчи първия епизод.Но ще бъде с орязани сцени,Химчан ще бъде показан само в общите сцени,самостоятелните му са премахнати...

43431431_725135441177749_507756051543411

 

Off Topic
 
43278424_564237444041355_25256616816908643263213_564237517374681_406968146945743

 

 

-Йонг Гук се нарежда на пето място в класацията на Корейската асоциация за авторско право...

 

Off Topic

Domd_Ql-_VAAAny_H-.jpg

То и Зело го има в тая класация,на 57 място е бил август месец,сега за септември не знам как стоят при него нещата...

 

-От вчера-7 октомври в инстаграм...Йон Дже го коментира,както и #Dindinem ,който е близък приятел на Йонг Гук.../Даже той самия качи същия пост и в своя профил в IG/..

Off Topic

Йон Дже-Очаквам...

Диндин-Харесва ми усещането..

 

Do65_Gm_BUUAA3_Eb_Q.jpg

 

 

-И от преди около час...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Много клипчета,много нещо има откакто на 9 октомври започна шоуто BAP Traince...Доста са актуални момчетата и в социалните мрежи,VLife..

 

Off Topic

https://www.vlive.tv/video/92443/playlist/93203

 

https://www.vlive.tv/video/92979

 

Готвим се за турнето...

 

 

-Де Хьон и Джонгъп оставиха послание  в социалните мрежи към своите фенове,които ще ги посетят на турнето...

 

Off Topic

 

 

 

-Организаторите на американската част на турнето обявиха,че ще има гост изненада,който ще участва във всички концерти...

Феновете веднага предположиха,че това най-вероятно ще бъде Йонг Гук.Дали са прави,ще видим...А иначе през седмицата собственик на музикална компания качи снимка с Йонг Гук,засекли се случайно в заведения за обяд...

 

-И нещо,което много ме разсмя  преди дни...На 6 октомври Де Хьон качи пост в туитър,малко след това Йон Дже го ретуитна .След това самият той качи пост и Де Хьон му го върна.Общо взето двамата се "сдърпаха" на кого повече  липсват техните babyz...Това,което ме разсмя е разните материали,които техните фенове спретнаха по тоя повод...:lol:

43226047-564781180653648-23906723327513743343439-1129765627186515-35072076088659

 

Do3f6oh-U0-AAv-JMg.jpg

 

Off Topic

Ad-Wm7-Yydl-XBQ.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опа,гигантското макне рожден ден има...Да е жив и здрав...:wub:

#DansingZEloDay

Dpe0-Z2-YXo-AAVPm7.jpg

 

Off Topic

 

44178301-1608853615927453-40543210214344

 

 

 

-В утрешната серия на BAP Traince Джонгъп ще сподели как се грижи за своята кожа,той като полагащ най-много усилия в тая насока от момчетата...Зело и Йонг Гук също ще споделят как поддържат физика,ще споделят съвети за красота и т.н...

Ще се проследи и развитието на тяхната игра,за която аз не съм споменавала,но тя бе пусната около12 септември,първоначалната дата за излизане на шоуто и въпреки настоящата ситуация в групата,демек ставащото с Химчан,доста хора посетиха местата,където може да се играе...

Ще има и специално събитие за търсене на съкровища за феновете...

 

Off Topic

Jongup.jpgB-A-P-Traince.jpg

 

-Джонгъп ще присъства на Seoul Fashion Week 19 S/S  на 16 октомври с марката 'Holy Number 7' на дизайнера Song Hyunhee...

 

Off Topic

44108560-1944190852325939-6166137633215844152005-1944190918992599-55597140465942

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отдавна не съм писала,тъй че почвам подред нещата...

-Зело благодари на всички,които са честитили рождения му ден...

Off Topic

44099725-1751094218333740-77750334603342

 

-Фен клуб на Зело е дарил доста голяма сума на Корейската фондация за хора с увреждания по случай рожденият му ден....

Off Topic

Dpec39-RU4-AAZvgz.jpg

 

-И чилийските фенове на Зело го поздравиха...Това бе харесано и коментирано от Де Хьон...

Off Topic

 

 

-Джонгъп,Йонг Гук и Йон Дже посетиха Seoul Fashion Week,макар и в различни дни..

Off Topic

44110994-317542912162189-131200133799451Dp4-TEF4-VYAEqh40.jpg

 

-Самсунг пусна теми за своите телефони с момчетата от БАП...

Off Topic

44464639-1924867641153131-42780571249923

 

 

-Джонгъп бе на почивка в Япония с брат си и братовчед си...

Off Topic

Dp6oafq-V4-AEodit.jpg

 

Има още неща да ви казвам,но малко по-късно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

-Малко след като се прибра от Япония,Джонгъп отново се върна там,тъй като с момчетата имаха фен срещи там...На 26 октомври отпътуваха,като Джонгъп качи снимка от самолета,но заради присъствието на Химчан на нея,имаше доста злобни коментари и той я изтри...А върлите фенове на БАП много й се зарадваха,както и на тези от летището  преди това,тъй като Химчан не е активен сега в социалните мрежи и им липсва вече...

Dqb8-Dv-NU4-AIdzei.jpg

 

А какво правят другите двама...:lol:

Off Topic

Dqds4i-AWk-AAq0ij.jpg

 

-Още същия ден имаха фен среща в Токио,а на следващия имаха събитие,свързано с техния специален японски албум-B.A.P THE BEST -JAPANESE VERSION- SPECIAL...

Off Topic

Dqe-Nyy3-X0-AAIxq7.jpg

 

Dqf0-JNm-X4-AAd-Qtb.jpg

 

Dpyivc-FUYAIn5-BM.jpg

 

-Вечерта на 27 октомври Де Хьон,Йон Дже и Зело направиха изненада на феновете във VLife,натъкмени като за Хелоин...

Dqh-JTf-BU0-AAok-Mt.jpg

Off Topic

 

 

Йон Дже добре го издокарва погледа на луд...:lol2:

-На 28 октомври се проведе Japan Fаn Meeting,доста хора са присъствали,забавно е било,феновете са задавали въпроси,карали са любимците са да играят разни игри и са им дали медали накрая...Най-важното,е че са се държали супер добре с Химчан,което зарадва останалите фенове на групата и те дори им благодариха...

Dq2-Bh-MJU4-AEjezw.jpg

 

Dqmb-Yr1-U8-AE2-NMs.jpg

Off Topic

qfq-ZWOb-JCZd-B.jpg

 

kzt-GGbr-Fb8-Yu.jpg

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

---- И продължавам.....

 

 

-Сторито на Йонг Гук в инстаграм от първи ноември...

Dq8-EPEp-Uc-AAZUTo.jpg

 

-Същия ден съобщиха,че на 4 ноември ще излезе албум със соло изпълненията на момчетата от техни концерти...

-Вчера-3 ноември излезе и този клип,свързан с европейската част на турнето...

 

-Излезе и това...

Off Topic

 

 

-Зело с приятели от вчера...Всъщност тя снимката е качена от Taeyoung от BLACK6IX...

Dr-F3-POj-VAAA4273.jpg

 

-И пак от вчера Йонг Гук заедно с приятели,единият е Диндин,гледат футболен мач и вече така доста подпийнали решават да правят лайв в инстаграм.Диндин предлага да направят видео разговор с фенове,Йонг Гук в началото не  е много съгласен,тъй като тези хора трябва да покажат лицата си,но успяват да го убедят...Говори с три момичета,представям си какво им е било...В този лайв казва,че скоро ще има албум,Диндин му казва,че са се изложили/все пак са пияни/,но Йонг Гук казва,че няма значение,той вече не е известен...Не се смята за такъв,ама хората си го обичат нашето момче.../Тоя лайф ме присеща за този на Де Хьон малко преди да заминат за Япония,питат го за кучето му и той скача да си търси телефона да им го покаже и после се сеща,че от него си прави лайфа.Много са ми забавни.../

Off Topic

 

 

Off Topic

 

 

-От днес..

.Dr-JCAuy-Vs-Ag-Wt-VT.jpg

 

-И албума излезе днес...

Dr-PZFz-EV4-AACUge.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Влизам аз тая сутрин рано рано преди работа, да видя какво става из интернет пространството и в един форум за BAP,който следя гледам някакъв пост със снимки на Джонгъп.Отварям го,то от туитър всъщност и уат...Днес ще излезе негова песен,толкова изненадващо,никаква информация досега за това...

  

 

 

Следващия пост в туитър-самата песен,качена вече и то в канал на BAP,те досега нямаха такъв/интересно,всички очакваме момчетата да напуснат ТС,защо чак сега тоя официален канал е направен,след като утре вдругиден групата може да не съществува/.Както и да е, това е друг въпрос,да се върнем на песента,аз направо бях в потрес от нейното съществуване.За работа щях да закъснея,не знам колко пъти я слушах,гледах и т.н,въобще днес цял ден...

Много ми допада песничката,весела е,забавна,дори не знам за какво се пее в нея все още,но е доста жизнерадостна.Зело и Джонгъп са големи сладури,радвам им се колко са близки,как танцуват,забавляват се,много са смешни в сцената като бягат след скейтборда..Въобще и  клипа  много ме кефи.Първо- момичето,мъжът с очилата,гледката от апартамента,тия неща веднага се сетих,че преди време Джонгъп ги бе качил в инстаграм,явно по това време е сниман клипа.Но пък тия сцени са смесени и с истински участия на момчетата,от последните им концерти в Сеул,като шестима,където всъщност е изпята и за пръв път песента.TRCNG също ги има,то и момичето е певица от женската група Sonamoo от ТС.Като цяло, включено почти цялото семейство на тая компания...Песента е част от излезлия вчера албум...

 

 

Малко снимки...

Off Topic

Клипа започва с гледката е от апартамента, в който живеят Джонгъп,Йон Дже и Химчан...

Dr-Pn0-QKU0-AAEs-Gk.jpg

 

Dr-Oqf-HHWs-AAv0rl.jpg

 

Dr-Nbhl4-VYAArjdy.jpg

 

45554239-330292450899469-112756505277838

 

45364239-330290760899638-697634067625017

 

Dr-Nbji2-U0-AAQgn.jpg

 

Dr-Or-Vq1-U8-AAt-Ny-R.jpg

 

Dr-NV-GMUw-AAxt-Fi.jpg

 

45359154-2347568045257710-73506394525296

 

:wub::es:

 

 

 -И разбира се това...:wub:

45387833-330294597565921-703037172131613

 

-Живото изпълнение от 22 юли... 

Off Topic

 

 

-И още една новина...Йон Гук е сключил договор с "Juicy Japan" и ще бъде техен модел.Та вчерашната му снимка е част от фотосесия,която скоро ще излезе цялата...

Off Topic

Dr-QMEqd-W4-AEFnj8.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нападна ме един мързел и дори тук не съм обновявала скоро...Та накратко...

-На 6 ноември момчетата отпътуваха за САЩ,където от 8 ноември започна американската част от турнето им.А днес е последната им спирка в Торонто,Канада.След това се отправят по-близо към нас,тъй де Европа...

-На първия концерт в Бъркли Йон Дже е казал,че Йонг Гук и той е искал да присъства на турнето,но заради свои ангажименти не е могъл.В последствие в социалните мрежи те си коментираха свои постове,Йонг Гук им пожела да си прекарат добре и се върнат живи и здрави,а Йон Дже му обеща да му прати още снимки.Йонг Гук си поиска и магнитчета...

-Тук и тук може да видите как е преминал първият от техните концерти...

-Момчетата също са и доста активни в социалните мрежи,снимки,постове,лайв...Но на ей това много се смях...Зело все едни чупки прави:lol:

Off Topic

Или пък това

 

 

-На 27 ноември ще започне излъчването на уеб драма с участието на Йон Дже-"Kim Seul Gi Genius" ще се казва...

-Йонг Гук стана рекламно лице на ресторант и бар в Япония....

Off Topic

 И от рожденият ден на Диндин...

 

 

-Продажбите на албумът "Recollection" вървят доста добре,даже и в други държави.Дори зае 15 място в Билборд.Като цяло това учудва всички,тъй като този албум по никакъв начин не беше промотиран...

-Има страшно много клипове от турнето,аз ще кача сега само два...

Off Topic

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

#2500DaysWithBAP #ForeverWithBAP

ZDM0n8-VHej-Uc.jpg

 

Off Topic

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dt-INXni-U8-AAMYo-N.jpg47154220-1809609229148905-68729213426860

 

 

 

Редактирано от skofiild
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Думи нямам да го опиша,страхотно,невероятно вълнуващо преживяване,супер готино и откачено...и искам пак....Така ще запомня концерта в петък/07.12/ в Берлин.Леле,бях на техен концерт и ги видях на живо,още не мога да го повярвам.Чувството е неописуемо просто.А самия концерт си бе една магия. 

Но да започна подред.Първото нещо,което ми направи впечатление,въобще за цялото турне,че нямаше никаква промоция за него.Дори пред залата или в нея нямаше нито един плакат или нещо такова,което ме учуди.Иначе в седем часа сутринта трябваше да отидем да си вземем номер за място,от моята категория с VIP билет се паднах на 43 място.След това в 16:00 ч. трябваше да сме там за проверка и след два часа да влезем в залата.Много хора,голяма хамалогия,особено за човек,който не знае езика като мен,ама оправих се.И един дъжд се изля,но както и да е,успяхме с момичето с което бях да влезем.Тя залата е за правостоящи,така че реално всеки си заставаше,където иска,разбира се първите влезли заемат най-добрите места.Нямаше все още много хора пред мен,но аз съм нисък човек и където и да застанех все по някой висок имаше.С нетърпение чаках да излязат и да ги видя,и като чувах как тълпата крещи само се изправях на пръсти,докато най-накрая момента дойде.Неописуемо е някак си.Това са хора,които досега си виждал по клипове,социални мрежи и т.н.,а сега са пред теб на живо.В първия момент си просто стъписан.После се преместих,то нищо не виждах и целия концерт така,няма как да стане и този път намерих мястото-най-отстрани,но пък най-отпред,част от сцената не се виждаше заради оборудването,и ако някой от момчетата беше по-назад също не го виждах,но пък като бяха напред/а те през повечето време бяха така/ ги виждах от главата до краката...

За самия концерт и изпълненията-какво да кажа-невероятни.Тези два часа толкова бързо минаха.Момчетата излязоха първо облечени в черни кожени дрехи,които така им ходят и изпълниха първите си песни-Warrior,Power,One Shot,No Mercy,абе ударно начало.След това смениха няколко пъти тоалетите,съответстващи на песните,които пеят,имаше и солови изпълнения,танци,разни интра между преобличанията с тях,няколко пъти говориха с публиката.Нито корейски знам,нито немски,така,че реално какво се каза тогава и идея си нямам,но публиката си реагираше много ентусиазирано,на моменти май и тъжни неща се казаха.Стори ми се дори,че Йон Дже спомена името на Йон Гук...В социалните мрежи не ми излезе нищо от тези моменти,поне да си ги преведа какво ли са говорили....И тук както на всички европейски концерти момчетата подариха по една чанта,с надпис или пожелание от тях на някой от публиката/на Джонгъп си бе с картинка даже/.

Много усмихнати,ентусиазирани бяха момчетата,дадоха всичко от себе си,Де Хьон и Химчан,особено първия доста се заиграваха с публиката,а Йон Дже е толкова слаб,направо ще се счупи...На изпълнението на Howler от Зело,към края на песента Де Хьон излезе на сцената и взе да играе зад Зело,без той да го вижда.По едно време го видя и изненадан даже спря да играе,а Де Хьон го прегърна.Някак си всеки концерт има по едни такива моменти,които са си само негови/примерно в Лондон или в Париж беше, публиката поиска от Йон Дже да целуне Зело по бузата/.Де Хьон поиска от останалите да туъркват,тогава без да иска Зело го удари по лицето,Джонгъп ,Зело и Йон Дже въртяха дупета,Химчан отказа,но след като публиката го призова го стори.Джонгъп пък има толкова сладко гласче,караха го да казва Дюселдорф.Химчан и Йон Дже по едно време се развихриха и пръскаха публиката с вода.....Общо взето доста весело и готино беше...Наистина два часа минаха толкова бързо.Друго какво да кажа,то трябва да се преживее...

След самия концерт хората с vvip и vip билет имаха право на докосване и групова снимка с тях.Това с докосването ми е малко тъпо,аз не обичам да ме докосват,та и да го правя на други,и вървя си към Зело,той е първи и вече съм до него,ама въобще не си вдигам ръцете,та той вдигна неговите и така вече и аз, и се докоснахме.Каза ми "thank you" и продължаваш към следващия,в случая Джонгъп.Обаче откъде се зазяпах в Химчан,който е до него,хора този човек е като кукла направо.Та Джонгъп го минах без да го погледна/сега ме е яд/,а на Химчан даже се поклоних.После бяха Йон Дже и Де Хьон.На снимката аз съм между двамата. Едно момиче застана пред Де Хьон и толкова грубо дръпна ръката му за да я прегърне,чак на мен ми стана кофти,той се стресна някакъв,след снимката чак взе и да го прегръща целия,не си падам много по тези фенове,в смисъл и певците са хора и това си е навлизане в личното им пространство.Ама кво ли не трябва да търпят.Като пратят снимката ще я покажа...

Иначе аз правих снимки на концерта,ще кача някои тук,направих и доста клипчета,но май идват големи за сайта,но пък в ютуб някой е качил почти целия концерт на плейлиста,само като говорят липсва,така ,че ако искате да погледнете ето...

 

20181207-202021.jpg

 

20181207-203439.jpg

 

20181207-204703.jpg

 

Тия снимки са от момичето с което бях.А иначе аз ги гледах от тоя ъгъл...

Off Topic

IMG-20181207-211944.jpgIMG-20181207-212052.jpg

 

Тая снимка на Де Хьон много ме кефи...Макар,че не е с много добро качество...

IMG-20181207-220248.jpg

IMG-20181207-225207.jpgIMG-20181207-230738.jpg

 

Явно само с червените тоалети като бяха,ни снимки,ни клипчета съм правела...А иначе песните,които се изпяха бяха:

Off Topic

1-Warrior,Power,One shot,No mercy...

2-Cofee shop,I gues i need you,What more can i say...

3-All the way up,Feel so good,Thats may jam,Do what i feel...

4-Йон Дже-Farewell...

Fermata,Diamond 4 Ya...

Де Хьон-Baby...

Де Хьон и Джонгъп-Take off

Джонгъп-Try my luck

Зело-Howler...

5-Wake me up,1004/Angel/,Hands Up,With yiu,Goodbay...

 

Засега толкова.Но ще допълня и с неща от интернет пространството свързани с този концерт,защото ме вълнува,а имам да казвам и неща,свързани и с последния концерт в Дюселдорф,тъй че скоро пак ще имам включване за моите любимци....

П.С-Ако имате възможността да посетите концерт или някакво изпълнение на любимците си,без значение кои са,направете го.Много е яко,макар,че после ти се иска още и още...:wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле това ми навява спомени за моето посещение на техен концерт това лято в Корея, точно преди да напусне лидера беше преживяване което неможе да се опише благодаря, че ми напомни...:wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...