Jump to content

B.A.P. | Best Absolute Perfect


krisSkOoo

Recommended Posts

"Shadow" е на Daehyun feat. Zelo - класически Kpop

 

 

 

Изпълненията на сцените на MCountdown,  Music Bank,  Music Core (суб-нат),  Inkigayo

 

Jongup - "Try My Luck"

 

 

Завръщане в Show Champion, и на сцената на MCountdown

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Медли на вторият им японски албум Unlimited, ще излезе на 28-ми юни:

 

 

Преди седмица излезе студийно изпълнение на 11-тата песен "You" на Daehyun 

 

 

Очаква се издаване на фотокнига, а в мея ще са вложени идеи на феновете.

 

BAP_1496685823_201706051546185162548_201  BAP_1496685847_201706051546185162548_201


 

Spoiler


BAP_1496685831_201706051546185162548_201  BAP_1496685868_201706051546185162548_201

 

BAP_1496685838_201706051546185162548_201

 

BAP_1496685859_201706051546185162548_201  BAP_1496685879_201706051546185162548_201

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Много се смях на това клипче.Гледам тук някакво затишие,какво става с тия хора?

Както и да е,аз сега си наваксвам,защото ей ме на какъв фен съм им,буквално знам само техните първи 3-4 песни.Просто преди 4-5 години спрях да гледам азиатски сериали,поомръзнаха ми нещо и явно от там казах стоп на всичко,произлизащо от тоя регион на планетата ни,тоест и на музиката им.Голяма грешка всъщност,защото сега като им слушам песните на БАП ,има доста, които ми харесват.Но пък от друга страна всичко ми идва като ново при тях,все едно вчера са го издали.Примерно Feel So Good и Be Happy.Много са ми сладурски,честно не очаквах,че точно при БАП ще харесам такъв вид песни,все пак техния стил е малко по-различен.Но пък евала,че пробват всичко,и получава им се...Останалите им песни също ме радват,HANDS UP ми стана любима,оф и не само тя,клиповете им са яки,харесват ми и хореографиите им,може и да не са нещо перфектно,но пък поне ги имат,правя сравнение с  нашите БГ изпълнители,а и на живо едва ли е толкова лесно и да пееш и да правиш някакви по-сложни изпълнения.Да кажем,че го докарват достатъчно добре да забавляват публиката и феновете си...

А иначе самите момчета,различни визии,това онова,определено хващат окото доста.Аз до сега  имах двама любимци при тях-Йонг Гук и Зело.Йонг Гук има един по-специфичен глас,а и двамата добре рапират.Преди буквално само тях следях,докато сега се загледах и по останалите,не само заради външния им вид,а самото им присъствие,пеенето им,играта им,абе всичките се справят.Moon Jong Up ми направи впечатление в  HANDS UP,а Him Chan  тук :

Прилича ми на някой немски генерал...;)

Гледах доста техни изпълнения на живо,не бях го правила,аз по принцип не обичам да гледам такива,а сега ми бяха много интересни,може би защото не само БАП,а и всички корейски групи правят шоу и показват нещо,та си струва да го видиш,затова продължавам да гледам,да търся нови неща и така...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко да раздвижа темата.Жалко,то май само аз останах в в нея,а тъкмо започнах да я следя...

Нашите били в Чили...

 

 

И новия татус на Зело...

29790512_1583737221739623_87374204655285

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да драсна два реда за B.A.P,всеки ден следя какво става с тях,та сега набързо най-важното само.Имаха участие в Япония,а през август ще имат нещо като мини турне в Тайланд.

На 27 април почина собственика на TS Entertainment Kim Tae Song,та човека нямал преки наследници и все още не се знае каква ще е съдбата на компанията му.Има слухове,че може да бъде продадена,а дори и, че е фалирала.Но заради случващото се за една седмица бяха спряни всички дейности на изпълнителите от тази компания.B.A.P трябваше да участват в Dream concert,но буквално няколко дни преди това бе съобщено,че участието им се отменя,като бе обяснено,че поради лична причина момчетата не могат да участват.Доста от феновете решиха,че нещо лошо е станало,затова момчетата започнаха да качват снимки и публикации в социалните мрежи да покажат,че са добре.

Йонг Гук,Йон Дже и Дже Ъп/дали им казвам правилно имената/,та те имаха интервю...

 

Започна и шоуто с участието на B.A.P,не съм гледала все още излезлите серии,само отделни клипчета.Химчан го раздава най-способния в тази къща.И като го споменах него,много ме кефи в ролята,която има в постановката в която участва,то само снимки съм гледала от там де,но е голям сладур...

 

Ще има нещо ново от Йонг Гук скоро...

Off Topic

Dc6_HDca_W4_AEj_Pd_U.jpg

 

 

 

Малко дълго стана,ама няма как да не спомена,имаше гласуване за известни личности рожденници през юни месец и Де Хьон го спечели,та сега нашия момък ще получи изненада и безплатно отпразнуване...

Dc2_SUx_CVMAACWLO.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

И малко материал от концерта им в Банкок в събота/23.06.2018г./.Зело ме изкефи,въпреки счупената си ръка се раздаде и в танците дори.По време на едно от изпълненията се разстрои милият...

Dg_YTdsd_U0_AAuqpq.jpg

 

 

Но пък много се смях на тия двамцата...Йон Дже скочи върху Jongup  и накрая и двамата се оказаха на земята...

Dg_YVOhx_UEAA_r_Bp.jpgDglp_VIAUYAEUDuu.jpg

 

Off Topic

 

 

Off Topic

Dg_Y3_ODm_Uc_AEZ6yn.jpg

Dgk_Q3_Tw_W0_AMwp_Ke.jpg

 

Dgl3_J6v_U8_AAq_I94.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да обновим малко информацията за момчета...

-Химчан участва в шоуто "Gourmet Club",в което до колкото разбрах известни личности посещават заведения и оценяват храната там..

-В Корея излезе книгата  IDOLS STUDIO,в която петима души свързани с музиката,с продуциране,композират и пишат текстове, говорят за своя ежедневен живот,професионални оплаквания и борба.Един то тези петима души е Йонг Гук.Той споделя,че от известно време е спрял да пише песни за BAP,тъй като мисли,че заради него или неговите песни групата не се справя добре,няма толкова продажби и успех.Затова продължава да издава само солови парчета.Преди е мислел за останалите членове като за деца за които да се грижи,а сега са израснали,работят здраво,шестимата разчитат един на друг и са отбор.Има на кого да се опре в трудни времена.В книгата го питат също защо винаги казва на феновете, че ги уважава,а не обича,както правят другите айдъли.

Доста информация прочетох около това интервю с него за тази книга,стана ми малко тъжно.Той както е по-мълчалив и затворен да си излее душата така и да каже тези доста болезнени неща.Някак си да смята,че той е виновния за всичко,доста му е трудно явно...Добре,че поне момчетата са зад него и надявам се успяват някак си да го разсеят от тези мисли,защото малко едно депресивно ми изглежда всичко...

-На 8 юли B.A.P имаха концерт в Тайпе,Тайван.

-На 18 юли без никаква предварителна информация момчетата заминаха за Индонезия и взеха участие в откриването на Азиатските игри 2018 и то са били поканени от самия президент на Индонезия.Публиката е предимно от министри и представители на други страни.Имат покана също и за закриването,но няма да присъстват,заради ограничените пътувания на тия които вече имат 25 години...

-На 21 и 22 юли момчетата имаха концерти в Сеул пред родна публика.Много се забавляваха,пръскаха се с вода,техни приятели присъстваха,роднини,момчетата от TRCNG взеха участие в двата концерта.В  края на втория концерт при сбогуването с публиката Йон Дже каза,че отбелязват края на тяхното турне и то премина добре,защото всички вие,тоест публиката са там,при което се  разплака и тук Химчан обясни,че тъй като договорите им на всички приключват на различни дати  възможно е това да е последния им концерт.Де Хьон допълва,че нищо не се знае,но засега това им е последния насрочен концерт.Моли феновете да не се натъжават,но самия той се разплаква.Йонг Гук ги помоли да не плачат,все пак бебетата са техния източник за енергия и да продължат да им дават тяхната любов.

Накрая всички все пак казаха,че имат още толкова дни заедно,затова нека да  вървят заедно...Общо взето любимците ми май ще се разделят,тъжно...

-Иначе в последно време шестимата са доста актуални в социалните мрежи,снимки,танци,лайф чатове,насам натам с приятели,което ме радва мен лично.

-На 24 юли Йон Дже заедно с Hyunbin от JBJ и Eunkwang от BTOB бяха в Idol Radio Show.Hyunbin призна че е  фен на Йонг Гук и дори го имитира.Опитаха се да се обадят на Джин от БТС,но не успяха...

-На 11 и 12 август БАП  ще имат участие в Осака,Япония...

 

Off Topic

 

 

Di4u_GPAUUAAewaj.jpg

 

 

И нещо забавно.След концерта в неделя бусът на момчетата тръгна без един от тях..

 

 

По-късно ще кача и снимки и клипове от концертите им в Сеул...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страницата на  'MTV Idols Of Asia' публикува снимка на Б.А.П преди  ексклузивното им интервю,което ще излезе на 1 август.

Djcmr_Wq_Ww_AEBI5_Y.jpg

 

Dj_Vw_RVx_Ws_AIUCt5.jpg

И последно,договорът на Йонг Гук с компанията свършва след около два месеца.Чакам да видя какво ще става след това...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да споделя малко лични впечатления от въпросния концерт B.A.P. LIMITED IN SEOUL 2018.

Купихме билети за концерта с много вълнения. Датата за Сеул наближаваше, а не се появяваха никакви концерти.

И в един момент новината за концерт на B.A.P. се появи като по поръчка и много ни зарадва. В деня на продажбите на билети ествтствено сайта бъгна,

билети нямаше, и по-късно се появиха на баснословни цени от европейски и американски букмейкъри както напоследък става.

Но 3 или 4 дни по-късно намерих останали билети пред сцената за първата дата 21.07.18. Много бяхме щастливи! Усещането беше неописуемо,

че имаме билети за концерт на B.A.P.

Настъпи и дългоочаквания ден - събота 21.07.2108. Концерта беше в Itaewon Blue Square.

Всичко по организацията както е  при техните концерти особено в Корея беше по конец.

Подредени опашки на които всеки търпеливо си чака реда. Няма блъскане, изпреварване, нервни потропвания. Перфектна организация!

Двадесет минути преди концерта бяхме в залата. Повечето бяха местна публика "BABY", имаше и малко китайки, американки и европейки тук там и ние едни от тях.

Много им харесвам точноста при такива събития. Започнаха абсолютно навреме и публиката изригна от емоции и вълнения.

Момчетат се появиха в пълния си блясък и концерта стартира на MAX.

Снимките и видеоклиповете бяха забранени, но в такъв момент на кой му пука. Всички се опитват да снимат и да правят видеоклипове.

Още след втората песен момчетата се представиха и водеха нормалните за тях диалози с публиката. От самото начало ни направи впечатление, че

лидерът Bang Yong Guk остава в сянка. Стоеше си тихичко оставяше момчетата да водят разговорите, да се смеят и забавляват а той отстрани само им се 

радваше. Доста срамежливо го раздаваше. Но другите мембъри се раздадоха от сърце! То не бяха гонене по сцената, пошляпване един между друг, пръскаха се с водни

пистолети, изсипваха си кофи с вода на главите. Сменяха тоалети, забавляваха се, забавлявах и нас най-вече! Към края на концерта всеки един благодари че сме присъствали, че ни има защото енергията те черпят от своите "BABY'S". На всеки един от тях благодарностите бяха доста разучстващи и вълнуващи.

По никакъв начин на първия ден не разбрахме, че на всеки един от тях договора приключва в близко бъдеще и не се знае какво че се случи с групата.

На другия ден разбрахме, че този концерт може да им е последния и останахме доста разочаровани и притеснени дори за бъдещето на такава невероятна група.

Преживяването от концерта беше неописуемо и вълнуващо! Гледахме ги буквално от два метра разстояние бяха пред очите ни.

Дано всичко се развие благополучно за тях и продължат заедно, защото са невероятни таланти, изпълнители, очарователни и харизматични и симбиозата между тях

е убийствена. Измина месец от концерта а ние още сме под влиянието на емоцията от техния незабравим концерт!

B.A.P. FOREVER

 

P.S. ще кача и млако видеоклипчета и снимки при възможност!

 

viber image.jpg

thumbnail (10).jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така,на 19 август  е приключил договора на Йонг Гук.Днес това беше обявено от ТС.Той няма да поднови договора си с компанията/то оставаше и да го направи/ и след като официално вече не е част от тази компания,няма как да продължи с групата,така че B.A.P ще продължат като пет членна група.

Докато и те не напуснат като им свършат договорите,на това поне се надявам аз де.Искам си ги шестимата  в група,но далеч от тая компания.Това всъщност е и желанието на феновете на групата,след като новината гръмна днес има доста мнения в социалните мрежи.Всички подкрепят лидера,макар и да им е малко тъжно...И аз така,хем знаех,че това предстои и се радвам,че се отърва от ТС,искам същото и за другите,хем ми е тъжно,че това е може би края на групата,тъй като едва ли ще останат заедно.То сега и Йонг Гук и Химчан ще влизат в казарма,след това и останалите  и както каза Химчан преди дни той самия ще стане на 38 години докато дойде момента,когато момчетата отново ще могат да бъдат заедно шестимата.Е ще поживеем,ще видим.Нищо не се знае,животът поднася доста изненади...Но сега, за този момент като ситуация наистина ми е интересно какво ще стане с останалите четирима членове,те какво ще изберат когато техните договори приключат,а това предстои до няколко месеца...

BAP-_Bang-_Yong-_Guk.jpg

 

На 19 август момчетата имаха VLife,а след това разделени по двойки-Химчан и Йон Дже,Де Хьон и Джонг Ъп,Йонг Гук и Зело на различни места в Сеул правиха нещо като улична промоция или нещо такова на последния им албум.

Dk8_Hv_Fb_Xc_AABL08.jpg

Off Topic

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 25 август,в деня в който бе и първото участие на групата без Йонг Гук,той пусна в социалните мрежи писмо,лично  написано от него до феновете на групата...

Dlfk_XOOUUAA4_WZd.jpg

Off Topic

He's writing in the early morning when the moon is particularly beautiful.

To the many BABYZ who have loved and cherished BAP, having to convey the unfortunate news, he
wants to first apologize deeply with a bowed head. That feeling from everyone. He feels a heavy responsibility as it is so huge and important to him.

Since debut, it is difficult to put in words how much the support of the other members and BABYZ has given him strength. Though looking back he felt small and inadequate, he feels very much indebted to the members and BABYZ who viewed him as a cool artist who is larger than life. He will carry forever the gratitude deep in his heart. Thank you for the overwhelming love and support.

In the future please continue to protect my most precious members and BAP. At some point in time and place, he will continue to make music as BYG the leader of BAP. Please wait for it.

Love and respect always,
BYG

 

Йон Дже и Джонг Ъп коментираха поста му...Зело и Де Хьон само го харесаха,а Химчан не  е влизал в профила си от известно време и затова на всички е интересно как ще реагира и той...

 

"Hyung will forever be B.A.P's leader as well as the hyung that I respect ☝️

Dlfunj_MUUAEiok_E.jpg

 

i'm feeling proud cause u are the leader

Dlgz8_ZHUUAACThf.jpg

 

Едно от изпълненията на B.A.P на участието им в събота на Chuncheon k-pop mega concert,вече само петима...

Dlcm_OLEW4_AAPNCQ.jpg

 

Off Topic

Dlg_HJ_XVAAECp_PB.jpgDlcsly_UUUAIHl9_H.jpg

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...