Jump to content

B.A.P. | Best Absolute Perfect


krisSkOoo

Recommended Posts

Още тийзъри и обложката за албума First Sensibility


 


tumblr_mzr9v1chvx1r3hs1eo4_1280.jpg


 


tumblr_mzr9v1chvx1r3hs1eo2_1280.jpg


tumblr_mzr9v1chvx1r3hs1eo3_1280.jpg


 


 


Добре само на мен ли ми се струва, че с тези дрехи вече сме ги гледали?? Или ми прилича на концепцията на друга група? Не знам, не мога да преценя хахахаха


Аз само ще хвърлям боб и стискам палци, да не пипат косата на Химчан, друго не искам :)


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми харесва как изглеждат, дори Бапчан ми е много симпатичен, което с него ми се случва много рядко, наистина тази прическа му отива.
Дано това, което сега са подготвили да е приятна изненада за мен, защото след лятното разочарование с тях (а и затова не съм се изказвала в темата им) не ми се и драскаше особено. Иначе следих плътно изявите им в Япония есента, промоциите, участията им. Зарадваха японките.
Очаквам с интерес да чуя и моята B.A.P-слабост. Сигурна съм, че Де ще е отново на висота с изпълненията си. Гледах го миналата седмица и на айдъл-олимпиадата, но като че ли му беше скучно, сигурно е бил и гладен, а го караха отново да се състезава. Всъщност от отборите, поне при момчетата, ми направи впечатление, че само B.A.P бяха в пълен състав, и 6-мата взеха участие, докато останалите групи бяха изпратили само по няколко от момчетата, които се представят най-добре. Спечелиха купата в турнира по футбол в зала, заедно с BEAST и BTOB. Йонг Гук и Дже отново участваха в отбора на капитан Ду Джун.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не казвам, че не са хубави, но самите дрехи / стайлинга имам чувството, че вече са го правили хахахах


 


Аз така и не разбрах, освен двамата футболисти другите защо все ходят хахахаха Химчан спортист няма да стане , освен ако не е някакво състезание по взиране в огледало  :D  А Де става само за състезания по надяждане, там ще е цар  :28558:  Добре че няма контузени, че за това все им треперя на тези състезания, особено когато са пред завръщане :)


 


Нямам търпение за клип, че да си сложа в подписа моят хубавец Чани и да ти бъркам в очичките Rie всеки ден хаххахаха


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждали сме ги с подобни на различни събития.

Снимките, които си сложила, ми допадат, но не ми харесаха останалите, които видях.

Не ми изглеждаха добре от към цветове и фон. Възможно е, това да не са оригиналните цветове на снимките, но

дори и така, тези кости...... :huh:(предполагам, че си имат обяснение......) Ще видим какво са замислили. Има още малко време до излизането на албума.

 

Ето една от снимките, за които споменах:

 

 

db38108e1d9ea1d5.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Костите имат обяснение, Дарки - луди корейски сценаристи на клипове хаххахаххаха


 


Ето и тийзъра



 


 


tumblr_mzrbmtACTy1r3hs1eo8_r1_1280.jpg


 


 


Спечелиха и един от Bonsang-ите на 23rd Seoul Music Awards днес.


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

23rd Seoul Music Awards

tumblr_mzuxdpFje51rnkj5ho1_1280.jpg

 

 

 

tumblr_mzuxajZ26v1rnkj5ho1_1280.jpg

 

 

 

Изпълнението им:

http://vbox7.com/play:d80e2480f2

 

 

И честит рожден ден на жълтото ни зайче - Young Jae

Страхотен подарък за рождения му ден.

tumblr_mzv19eCgKA1swpmbzo1_500.jpg

 

Снимали са се и с тората хах

tumblr_mzv5wljjUw1rnkj5ho1_1280.jpg

 

 

 

tumblr_mzv5lje9Uh1rnkj5ho1_1280.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако официалния тийзър не ви е допаднал много, както на мен, ето ви друг. От края на едно KBS предаване, говори се че те са го пуснали по погрешка.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи, по-големите групи смятат дебюта си от първата си дебютна сцена, която в случая е 27-ми, а други които нямат такива сцени го смятат от излизането на сингъл, албум  или каквото са издали.......

Ако знаеш кога със сигурност го празнуват, кажи и може да го оправят.

Аз лично никога не съм обръщала внимание, коя дата празнуват..... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е от голямо значение според мен дали е 26 или 27 януари дебютът им. Щом не е сгрешена датата с месец или седмица, то един ден не мисля, че е от значение. Четох сега при японците, че приемат 26 януари като дебютен, а и тогава излиза Warrior (може би това е най-правилно), а първата им сцена е на следващия ден в Music Bank. Сега кога им е точно дебюта и кога момчетата го приемат/ празнуват, мисля, че трябва да попитаме някой от тях, хаха, шега, но си е точно така.
Един ден не е от значение, когато има голямо разминаване в датите, тогава вече може да се счита за грешка, така че и двете имате основание, но и всеки да си ги приема както иска - дебютен сингъл или първа сцена.

На мен от това, което чух от официалния им тийзър много ми допадна, но като чух това вчерашното.... ааа, назад съм. Ще чуя и албума и ще преценя, има време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да сложа превю на песните,които ще чуем в албума.

Също така освен хубавите коментари, направи ми впечатление коментарите за песен номер 10 - BodY & SOUL - коментират,че високия тон е или на Дже или на Ъп ~~ 

http://vbox7.com/play:0585845814

 

Официални снимки

tumblr_n01fuy22Pa1rnkj5ho1_1280.jpg

(някои вече са сложени,но с по - хубаво качество)

 

 

 

tumblr_mzu3d7ZP7Q1rnkj5ho1_1280.jpg

tumblr_mzu3g5QnXu1rnkj5ho1_1280.jpgtumblr_mzu3fqjLW01rnkj5ho1_1280.jpgtumblr_mzu3fafnck1rnkj5ho1_1280.jpgtumblr_mzu3evvyJ11rnkj5ho1_1280.jpgtumblr_mzu3e5n0ru1rnkj5ho1_1280.jpgtumblr_mzu3dq4vRb1rnkj5ho1_1280.jpgtumblr_mzr63xVKOL1rnkj5ho1_r1_1280.jpgtumblr_mzr63iub9D1rnkj5ho1_r1_1280.jpgtumblr_mzr62a87Rf1rnkj5ho1_r1_1280.jpgtumblr_mzr61rdbiQ1rnkj5ho1_r1_1280.jpgtumblr_mzr62oLxlf1rnkj5ho1_r1_1280.jpgtumblr_mzr632zXs31rnkj5ho1_r1_1280.jpg

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чух го аз превюто.. И мисля, че високия тон е на Джонгъпи .. Не ми звучи на гласа на Йонгдже... :rolleyes: Време е и Ъпи да покаже, че може да пее, може гласа му да не е мощен като на Дае и Дже, ама пак...

Останах доста шокирана като чух BANG X2 :lol2:Винаги са го имали този звук, но с тази песен направо забиват в хеви метъла... :lol2:А SNS е доста интересна .. :28558:

 

Едит:

И ето втори тийзър от компанията..

 

 

Не издържам вече, айде да стане 3-ти...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятни неща долавям от превюто на албума, но все пак трябва да чуя целите песни,

за да е сигурна работата. :D

 

Днес се разбра, че всички, в рамките на един час, ще отговарят на феновете в Twitter.

Това ще се случи на 3 февруари 11am(KST).

Цялото съобщение на Йонг Гук: "Whatever you want to ask drop your mention at 11am on Feb. 3(KST).

I'll answer to you don't forget to add #BAP1004 " 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aaaa, не.. Тея от ТS Ent. така да ни тийзват ... :D

 

 

И това с Туитър ме убеждава, че TS Ent. правят огромна реклама на момчетата. Някъде гледах, че навсякъде в страната имало огромни банери и билбордове. Май доста искат да спечелят този път.. :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми хареса,но бях си пуснала и тийзърите така,че песента не ме изненада..

Да пак не е от първия път любов към песента,но мисля,че след известно време няма да спра да я въртя.

Албума все още не съм го слушала..

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

tumblr_n0ehzxHMLw1rnkj5ho1_1280.jpg

 

 

tumblr_n0ehyhiSZm1rnkj5ho1_1280.jpgtumblr_n0ehyhiSZm1rnkj5ho2_1280.jpgtumblr_n0ehxwHgVL1rnkj5ho1_1280.jpgtumblr_n0ehxwHgVL1rnkj5ho2_1280.jpgtumblr_n0ehx9ckO91rnkj5ho1_1280.jpgtumblr_n0ehx9ckO91rnkj5ho2_1280.jpgtumblr_n0ehwqxW7g1rnkj5ho1_1280.jpgtumblr_n0ehwqxW7g1rnkj5ho2_1280.jpgtumblr_n0ehw6OHOF1rnkj5ho1_1280.jpgtumblr_n0ehw6OHOF1rnkj5ho2_1280.jpg









 

tumblr_n0ehz0YhTU1rnkj5ho2_1280.jpgtumblr_n0ehz0YhTU1rnkj5ho1_1280.jpg

tumblr_n0ei0tIPUX1rnkj5ho1_1280.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Angel не е зле, като песен, малко ми е микс от One Direction + Beast + Infinite, клипа е скучноват и цветово не ме радва особено, дано видим цялото хорео лайв. Save Me, ми допада една идея повече..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Save me, S.N.S и Bang x2 са ми абсолютни фаворити. Ако някой може да ми каже кой пее първи в Банг х2 ще съм му благодарна. Говори се, че е Йонггук, ама аз не мога да го повярвам. :28558:

Чакам лайв сцените тъй като хореографията на Ангела  е доста интересна. И като цяло съм много доволна от албума - Химчан и Джонгъп имат много повече да пеят, отколкото преди. А и в клипа Джонгъп имаше доста кадри. :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях споменала,че са пяли B.A.B.Y на фен срещата през януари,която се проведе..


+++ Честит рожден ден на JongUp ,който става на 20 години (корейски)


 



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сцени,които бяха направили много ми хареса..За мен са се справили много добре..


Завръщанията им по седмични предавания:


 


М countdown  (6/02) (не бяха)


Мusic Bank  (7/02)  With You & 1004(Angel)


Music Core (8/02)

//  

@ Inkigayo (09/02) Spy  // 1004(Angel)


 


tumblr_n0rl4bZD321rnkj5ho1_1280.jpg


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...