Jump to content

B.A.P. | Best Absolute Perfect


krisSkOoo

Recommended Posts

Честит Рожден Ден (в Корея е 19-ти вече) на моето любимо зайче!

Да ни е жив и здрав и вече без контузии, че без него не е същото...

 

tumblr_mlgaow4iDJ1qcz267o10_r1_500.png

tumblr_m32rpeJ0Ws1rutm5do3_250.giftumblr_m32rpeJ0Ws1rutm5do4_250.gif

tumblr_m3at5rr1Im1qbpryfo5_250.giftumblr_m3at5rr1Im1qbpryfo3_250.giftumblr_mi2fpdPgZa1qmxs57o6_250.gif

 

Момчетата вече са го сбарали и са го омазали с торта, а той писа:
 

 

I’m always lacking, but I’m so thankful that you let me have such a big birthday! I’m embarrassed because I’m not used to birthdays haha. I really love you. And the members tried to throw me a surprise birthday party, but I caught them ^^!“.

 

tumblr_mlgpvjJbSK1raby3zo1_500.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден и от мен на Химчанчо!


 


tumblr_mji7kq99ps1s82lexo2_500.gif


 


Наскоро се проведаха накрадите в Китай - Yin Yue Tai V-Chart Awards и момчетата спечелиха Best New Artist. За първи път видяхме и Химчан на сцена, той излезе само за изпълнението на Rain Sound, a One Shot си беше изпълнен само от 5тимата.


 


BIG3e2JCQAAIicd_large.jpg


 


 


Mиналата година по време на промоциите на No mercy за първи  път участваха в Weekly Idol, при промоциите на One SHot пак взеха участие и каква забележка направи един от водещите,че стоят еднакво :Д... Можете да намерите двете предавания  с превод на бг от тук


 


tumblr_mj91nefKV81qdis3qo1_r1_500.gif


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Live on Earth стартира oт Америка на 7 май в Лос Анджелис и вчера през деня изгледах може би всичко най-интересно, което се е случило през тези два часа в Нокиа Клуб (залата побира 2 300 зрители, толкова са и присъствали). Още не мога да свикна обаче с ярко червеният цвят на главата на Джонг Ъп. Разбрах, че някоя от почитателките е нацелила в главата с играчка-подарък Зело, докато са ги подхвърляли на сцената (доста високо хвърляне ще е било...).
И аз ръкоплясках, буквално, на изпълнението на I Believe I Can Fly (за момент забравих дори за R.Kelly), което видях от Дже и Д(Т)ехьон. Браво и на двамата, но Де, в неговите части от песента ме остави без думи.
Утре е вторият концерт в Сан Франциско и след това летят за източното крайбрежие, за концертите в Ню Йорк и Вашингтон.
На Химчан (Бап-чан) му видях новите обувки, новите парцалки, дано публикува и интересни снимки след като направи профила си преди броени дни в инстаграм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

струва ми се, че момчетата са се справили повече от добре, гледайки песните от концерта им в клуб Нокиа, и най-вече от екзалтираните тинейджърски викове, от които повечето от песните им почти не се чуват. Струва ми се, че сцената им идва малко малка и не могат да се разгърнат в танцово отношение, една от силните им страни. Приятно се впечатлих от диджейските умения на Йонг Гук. Дано и останалите им концерти са успешни. Файтинг, момчета!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

концертите на момчетата в Щатите приключиха и мога да кажа само едно- БРАВО! Те бяха професионалисти от началото до края. Изгледах де що има в интернет пространството и съжалявам само за едно, че не съм била поне на единият от концертите. Сцената, публиката, еуфорията, изпълненията, танците - пълно шест. За крехката възраст на която са, те се справиха блестящо. :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахах на 12 май между baby-тата са започнали шушукания,че може би докато са били в Лас Вегас момчетата са започнали работа в/у нов клип.

 

Ето какви песни са изпълнявали и на всички концерти в Америка.

 

 

 

 

“Warrior” “What The Hell” “No Mercy”

Yongguk & Daehyun: “I Remember” Acoustic Version //// “Secret Love” (само Ъпи, Чани, Зело и Жае

“Rain Sound”

MEMBER INTROS

Daehyun & Youngjae: R. Kelly’s “I Believe I Can Fly” ///  Jongup & Zelo: Cali Swag District’s “Teach Me How to Dougie” + “Never Give Up”

Yongguk: DJ Performance /// Yongguk & Himchan: “Sexy Clap”

“One Shot” “Punch”  “Fight For Freedom” “Power”

3OH!3’s “My First Kiss” /// “Goodbye” “Coma” “Dancing In The Rain”

“Stop It” -“Crash”

 

 

Участва ли са в Американско предаване...

 

 

http://vbox7.com/play:7da111d12d

 

 Warrior  /// No Mercy

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според новините,които  четох ЗАЙЦИТЕ, ще дебютират в Япония през есента под компанията  King Records!

 

Ето какво е ставало на 24 май на първия им концерт в Япония

 

tumblr_mnd638jEZz1rnkj5ho1_500.jpg

 

 

 

 

Set list :

White suit (Himchan kinda looked like a pimp >_< Daehyun looked like he has just jumped out from Final Fantasy… very handsome >_<). They jumped from +/- 1 meter (top stage) to the lower stage).

1) Warrior.
2) What The Hell
3) No Mercy

Black suit & intro - Japanese version of members’ excerpts
4) I Remember (Daehyun & Yongguk)
5) Secret Love (Himchan, Youngjae, Jongup, Zelo)
6) Rain Sound

Introduction
- Yongguk sang
- Himchan imitated Yongguk’s rap
- Daehyun imitated Zelo’s LTE rap. Himchan said : [デヒョンさんはlead vocalだけど、rapはうまいです。](Even though Daehyun is a lead vocal, he’s good at rapping). Daehyun rapped halfway (failed) then he bursted out laughing.
- Youngjae danced. Himchan said : [皆さん、ヨンジェさんはsexy vocal ですね? じゃ、ヨンジェさん、sexy danceを見せてくれ!] (Everyone, Youngjae is sexy vocalist, right ? Youngjae, please show your sexy dance.”) Youngjae danced to MJ’s Thriller.
- Jongup danced. Youngjae said : [ジョンオプさん、danceを見せて下さい。](Jongup, please show your dance.]
- Zero did aegyo. He kept blinking while being scanned. Himchan said : [ゼロさん、aegyoを見せて下さい。](Zelo, please show your aegyo). Zelo lied on the floor on his stomach and showed his aegyo. Himchan said to Yongguk : [ヨングクさん、ゼロさんのaegyoどうでしたか?](Yongguk, how was Zelo’s aegyo?) Yongguk replied : [チュルチュル]
- Wrap up. Youngjae said : [初回することが終わりましょうか?] (Shall we warp up this introduction?). Daehyun said : [僕たちのことが分かりましたか?] (Did you understand us?). Himchan said : [じゃ、すぎはイイvocalsのstageです。](The next one is our great vocalists’ stage). Daehyun said to Youngjae : [やってみてるだろう?] (Shall we try to do this?). Youngjae said : [聞って下さい。](Please listen)

7) I Believe I Can Fly (Daehyun & Youngjae)
As soon as the music kicked in, the whole hall went dead silent. Not a single sound from the audience. Daehyun’s and Youngjae’s voice can be clearly heard. Daehyun sang the last part 2-3 seconds longer than Youngjae.

8) Teach Me How to Dougie (Zelo & Jongup)

9) Never Give Up (Zelo & Jongup)

10) Sexy Clap (Yongguk & Himchan). Himchan wore sunglasses, he kinda looked like T.O.P from certain angle.

Intermezzo - 3 people from audience were picked up by camera to dance (Party Rock Anthem). The first participant had the score of 97. The second participant was a 10-12 y.o. boy, he got 100. The last participant was very good, but only got 92.

Black jackets
11) One Shot.
They appeared from smoky background. They didn’t do the push up dance, all of them held hand mic. Daehyun’s neck vein showed during his high note.

12) Punch

13) Fight for Freedom.
Daehyun stood in the top right stage, sleeveless. The other five were in the lower stage.

14) Power (rock version)

15) First Kiss

Himchan said : [今日のコンサートが忘れられないんです。皆さん、今日までも本当にありがとうございます。] (Today’s concert will never be forgotten. Everyone, I’m really thankful for everything until today.)

16) Good Bye

Black hoodies - Encore
17) Coma
They took group picture with audience as the background). Himchan said : [もう一回、初お願いします。] (One more time, please stand by.]
18) Dancing In The Rain
19) Stop It
20) Crash

Ending.
Himchan introduced the dance team : [ここに来ることを本当に嬉しいです。今日までに一緒に頑張ったdance teamを照会します。] (Coming here is very happy for me. I introduce the dance team that have been working hard together with us till today.)

Total : +/- 1 hour 45 mins


Note :
- No “Zero” T_T - Himchan’s Japanese was very good like a native. For a moment I forgot he’s not a Japanese. He’s very fluent >_< Youngjae was the second best in Japanese. Two of them did a good job for being MCs of the night. Daehyun added some comments in Japanese here and there. Yongguk, Zelo, Jongup spoke the least. I think Himchan will definitely win Japanese market… so fluent ! >_<
- I’m very impressed by Youngjae’s language skills (English in US & Japanese in Japan). I think in HK & TW he will converse in Chinese too ???
- I forgot during which songs… sleeveless Daehyun “took over” the top center stage, parked himself there like a boss while singing, while the other five were in the lower stage.
- They received so many gifts, the gift box for each member was around 1m x 1m x 1m. Daehyun’s box was the fullest (?).
- Japan goodies price was +/- 1.5 x Seoul goodies price.
- I hope they will do longer introduction / talk session next time.

 

 

Също докато са били в Америка са имали и интервю с Дани от 1TYM

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчетата прибавят към наградите си и от Entertainment Award за 2013 Creative Brand Awards’ - за популязиране на kpop музиката.

 

tumblr_mnnu3oUXAW1rnkj5ho1_500.jpg

 

Има вече нови страни и дати към турнето им - В Тайван и Китай.

 

За 500-тния си ден B.A.P ще издадат своята трета [Recording Take 3] .  Общо страници 92. Ще има всякакви снимки от периода на "NO MERCY" до ONE SHOT. За всички награди, които са спечелили и рекордите, които са направили.

 

tumblr_mnsj6jPPeX1rnkj5ho1_500.jpg

 

 

 

 

tumblr_mnsj5yYB2b1rnkj5ho1_r1_500.jpgtumblr_mnsj4wIZAf1rnkj5ho1_r2_500.jpgtumblr_mnsp65QT611rnkj5ho1_r1_500.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 9 май момчетата направиха 500 дни от дебюта си...Те са записали и съобщенията към феновете


 



 


 


Различни интервюта от прибиваването им  в Ню Йорк


 


tumblr_mo7fqn0gDS1qbg05yo1_500.gif


 


Интервю 1  Интервю 2


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 8 юни на прескоференцията в Тайван момчетата са получили Golden Disk Award  за продадените 5,000 копия на One SHot продадени чрез Sony Records Taiwan.

 

tumblr_mo56nwjlCT1rnkj5ho2_1280.jpg

 

 

А както казах по нагоре за недомлъвките около нови снимки на нов клип, май май ще се окажат верни

Момчетата са първите корейски изпълнители, които затварят една от главните улици в Лас Вегас за снимките на клип. 

Из тези улици певци като Snoop Dog и  Justin Timberlake също са снимали клиповете си..

 

 

tumblr_inline_mob554zzHE1qz4rgp.jpgtumblr_inline_mob55fmswr1qz4rgp.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчетата са номинирани за Most Popular Artists за първата половина на година в предаването Inkigayo

 

И голямата новина зайците се завръщат на 28 юни с 3-тия  си мини албум, не с един а с цели 3 главни трака.

Какво споделиха още

 

 

 

 

“Progressing with a triple track was a difficult decision to make as B.A.P had just debuted within two years but they had a greed to show their musical colors through the album and they are confident that they will not disappoint with any of the three songs”

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Завръщат се точно на рождения ден на любимото ми пеещо и най-лакомо зайче от групата, хаха. Браво, браво! Очаквам го и аз с нетърпение.

Де ще има паметен рожден ден.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, ще чакам с нетърпение, те ми действат като наркотик! Всеки ден трябва да си взема дозата BAP! Надявам се да е нещо още по-грандиозно от предишните им хитове, за да могат да вървят все по-нагоре и по- нагоре. Стискам палци и зъби и оставам с очакване до 28-ми. :inlove:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво ни споделих TS днес...Ето и изречението, което ни беше споделено:


 


Having unveiled a mystery teaser for another project of B.A.P, who will be coming back with triple title tracks this summer, we're bound to trigger anticipation and curiosity.. A teaser project related to this will continue to be revealed."

 


 


tumblr_mokab19IKd1rnkj5ho1_r1_500.jpg


 


 


 


Някои си мислят,че това може да е подсказка за японския им дебют, който се споменава да е през септември-октомври.


 


Други пък смятат,че може да издадат DVD с някой от концертите провели момчетата.


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам с каква "философия" е свързана тийзър фотката и това завръщане, но ако запазят тези семпли визии от фотото и малко променят (т.е не потретват) звученето си, много зареждащо могат да ми дойдат. Зайци, зайци..ма някак попораснали..и ми харесват. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джаз, джаз, а не джаС, bubble.

От снимка, която пуснаха вчера ми стана ясно, че поне това първо парче Coffee Shop ще е различно от това, което са показвали до тук. Прекрасни кадри от щата Калифорния, от град Сан Франциско, а интересно е, че в момента в града се провежда и джаз-фестивал, снощи гледах изпълнения, а сега, когато сутринта видях и техният тийзър с кадри от града... Съвпадение.
Все пак са Warrior, притежават Power и са No Mercy, но да видим и какво ще е това смело завръщане с цели три заглавни парчета. На 28 юни ще ядем торта, ще пием и кафе, ще чуем и парчето...
Очаквам ги есента и на японска сцена. Концертите им в Пасифико Йокохама преминаха повече от отлично в края на месец май.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо днес Бусанчо има рожден ден. Да му е честит и да ни радва още много.Каква снимка беше пусната в фен кафето

 

tumblr_mp1xm8vtw11rnkj5ho1_500.jpg

 

Клипа излезе. Кадрите са хубави.

Нещо ме дразни големите шапки на Youngjae.

aх HIMUP <3

и за другите четирима се радвам де~

 

 

Официални снимки:

 

tumblr_moxrlmN9kn1rnkj5ho1_r1_1280.jpgtumblr_moxrkp33BC1rnkj5ho1_r1_1280.jpgtumblr_moxrnabloA1rnkj5ho1_r1_1280.jpgtumblr_moxrmvHgMg1rnkj5ho1_r1_1280.jpg

 

tumblr_moxrk5gFT31rnkj5ho1_r1_1280.jpgtumblr_moxrmclDLd1rnkj5ho1_r1_1280.jpg

 

 

 

 

Постерът е бил затова,че на 17 и 18 август ще приключат с  'B.A.P LIVE ON EARTH отново в Сеул .Мястото ще е Seoul Olympic, а билетите ще почнат да се продават от 5 юли.

 

Една интересна част от едно от интервюто им за MTV Tайван.

Who would you date if you are a girl?

 

 

 

 

HC: I think I would like to date Jongup because Jonguppie…(looking at JU) should be treating his girlfriend really well.

YG: Although I have answered this kind of questions many times, I have different answers for each time. Recently, a better answer would be… May be I could try to date Youngjae (then everyone laughs). He is really a bright and interesting person, very clever, and recently become more and more handsome. If I date him, having a clever boyfriend would be nice.

DH: If I am a girl and I have to date someone, my mind always change…May be I would try dating Himchan hyung. (YJ laughs loudly)

HC: But my heart is not ready for this… (then HC touched the cushion on YG’s lap @0@)

DH: Himchan hyung…wouldn’t let me feel hungry. He also has the sense of humor, wouldn’t let me feel boring.

ZL: For me… I would like to date Jonguppie hyung. Jonguppie hyung…also wouldn’t let me feel hungry, because he would bring me to eat hamburger. (DH laugh loudly) He also has a nice body figure, and he dances and sings well, if I am a girl, I should be satisfied with this boyfriend.

DH: That isn’t true, right? (laughs)

JU: After listening to what my members said, and I thought thoroughly, I feel weird…This time I would choose Jin Li Chan (Mandarin of Kim Himchan). He really wouldn’t let you feel hungry, and people around me always praise him for being good looking, if I have a handsome boyfriend, may be I would feel proud as well.

YJ: If I am a girl, I would date Zelo. Zelo is really interested in fashion, therefore he is comparatively more interested in shopping. If I go shopping with him, it would be nice.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...