Jump to content

B.A.P. | Best Absolute Perfect


krisSkOoo

Recommended Posts

През половината клип съм се смяла

:lol: :lol: Бива ли да са толкова ужасни актьори хаххаа мисля че те ще са първата айдол група без актьори хахахаха Като изключим глупостите в историята, които са нормални за всички кпоп клипове, беше забавен. Особено накрая с Джае, който се оказа ченге хахха.

Най-хубавата част си беше където показваха хореографията, особено танца на Зело при рапа му :yes:

 

Песента е яка в оригиналният им стил, въпреки че аз харесвам и агеьо песните им хахаха Най-накрая Химчан се чува с повече от 2 думи :es: :es:

 

И поуката от всичко е - не убивайте жената на Дае , че той става балистик хаххаха :rofl:

 

tumblr_mi3ix28xuW1qmd198o4_250.giftumblr_mi3ix28xuW1qmd198o8_250.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Zelooo

:inlove:

tumblr_mi3jh65r751s5v5w0o2_250.giftumblr_mi3jh65r751s5v5w0o3_250.gif

tumblr_mi3jh65r751s5v5w0o1_250.giftumblr_mi3jh65r751s5v5w0o4_250.gif

 

С огромно нетърпение очаквам живите изпълнения. Хореографията ми се струва страхотна.

От албума засега One Shot и Coma най ми харесват.

Иначе клипа е интересен. Вижда се, че са положили доста старание. Имаше недомислия в някои моменти на историята, но то почти няма кпоп клип, в който да ги няма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Албума сега го слушам и едвали ще спра скоро да не го пускам..Постарали са се отново момчетата ..Страхотна работа

 

На първите места са в чартовете на Daum, Naver,и Nate.

 

Песента Coma e с участието на Secret’s Jieun. Айли пък заявила,че иска Химчан за съпруг ако ще влиза в WGM

 

Още малко снимки

 

5860147R.jpg

 

 

tumblr_mi3ld0Zv0j1rnkj5ho1_1280.jpgtumblr_mi3lcbCnPM1rnkj5ho1_1280.jpg

tumblr_mi3lbglPKx1rnkj5ho1_1280.jpgtumblr_mi3lamMz841rnkj5ho1_1280.jpg

tumblr_mi3l9pCPIX1rnkj5ho1_1280.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен всичко е идеално! Песен, клип, текст, хореография, актьорска игра, визии - 100 от 100

:yes: Албумът също е супер якия, просто за пореден път се доказаха B)

А тази скулптура на Матоки е висока 7 метра и тежи 500 кг :blink:

tumblr_mi3qfbQTV11qeikzzo1_500.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудя се докога ще им издържат силите? Дано след този албум и завръщане имат яката почивка, защото заслужават.

 

Сега - минито не е нищо ново и особено. За пореден път песните ми звучат подобно или близки. То време и сили, си трябват, но явно да са на гребена

на вълната жертват качеството и разнообразието на музиката си/им. Аз ли все очаквам нов саунд...и изненади от тях?!. Което не означава, че не са работливи и сладки деца :lol: . Не съм баш фена на One Shot, но с повече слушане песента определено става. Клипчето е добре сделано, въпреки смеха който те напушва докато гледаш. Да, и е дълъг, повече от два пъти не мога го гледам. Хореото тук е най-силното им оръжие, обаче, и ще ме зарадват ако успеят и на лайвовете да изпълнят по-яките неща.Зило е бебе як! Този негов скок на обратно, с движението на камерата, беше супер добър. Освен онова движение преди лицеви упори. :lol: Ах, сетих се и за..това, което ми напомня на едни други откачалки, които скучаеха някога в една стая.. :lol:

tumblr_inline_mi3agsC9xY1qz4rgp.gif

 

tumblr_lwmjsvHtHx1qc9xhwo1_250.giftumblr_lwmjsvHtHx1qc9xhwo2_250.gif

 

"Coma" и тя добре звучи, но май най-радва слуха ми "Zero" от албума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Любимците ми отново са тук и разбиват отвсякъде! :es: За пореден път абсолютно всичко ми харесва :3

След One Shot, най-много се кефя на Punch - звученето е супер готино. Останалите песнички също радват, като цяло албумчето е много добро и ми се нарежда на 2-ро място след POWER^^

Ехх...добре, че са тези момчета, че да продължа да слушам кей поп...BEST ABSOLUTE PERFECT :wub:

 

А това е любимата ми част от хореографията:

 

tumblr_mi37q4S1XY1qjp8d7o1_500.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубава песен, браво на момчетата, badass сладури хаха! Гледайки клипа се питах, е защо пък да са толкова лоши актьори, после дойде сцената с престрелката и ми стана ясно :D. Хореографията изглежда интересна, добре са я съчетали с клипа, нямам търпение да я видя на живо. Сега да преслушам и другите песнички... :rolleyes:

Някак нямаше как да не забележа, ето това :D

 

tumblr_mi5l0f5rot1ridtg5o1_r1_400.gif

tumblr_mi5l0f5rot1ridtg5o2_500.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излязоха кой каk и какво е направил за албумчето

 

 

01 PUNCH

Lyrics: Marco, Jeon Daun, Bang Yongguk

Composers: Marco, Jeon Daun

02 ONE SHOT

Lyrics: Kang Jiwon, Kim Kibum, Bang Yongguk

Composers: Kang Jiwon, Kim Kibum

 

03 RAIN SOUND

Lyrics: Kang Jiwon, Marco, Bang Yongguk

Composers: Kang Jiwon, Marco

 

04 COMA

Lyrics: Kang Jiwon, Kim Kibum, Bang Yongguk

Composers: Kang Jiwon, Kim Kibum

 

05 0 (ZERO)

Lyrics: Park Suseok, iNoo, Bang Yongguk

Composers: Park Suseok, iNoo

 

 

Maлко промо снимки

 

tumblr_mi709fxUjt1rnkj5ho1_1280.jpg

 

tumblr_mi708oJXGs1rnkj5ho1_1280.jpg

tumblr_mi71hawb5r1rnkj5ho1_1280.jpgtumblr_mi709zwknV1rnkj5ho1_1280.jpgtumblr_mi707tH4QF1rnkj5ho1_1280.jpg

tumblr_mi71j4P0Ib1rnkj5ho1_1280.jpgtumblr_mi71ijXmMp1rnkj5ho1_1280.jpgtumblr_mi71huIZVV1rnkj5ho1_1280.jpg

 

 

Dance Ver. ( Mv Making Film ) /// Със БГ суб 2nd Mini Album Cover Shooting Making Film /// С Бг Суб One Shot (making)

 

Имаме преводи на Punch /// Coma /// Zero

 

На @ Gaon Kpop Chart Award провел се на 13/02/13 отнесоха наградата за мъжка роки група

tumblr_mi5lqk7noG1rnkj5ho1_1280.jpg

 

Изпълниха Rain Sound + No Mercy и речта на Лидерчето с английски суб..аххх как каза за Химчан ах ах

 

И да тук идва новината Химчан е с няколко счупени пръста.Случката е била станала около 10 дена , докато е карал кола. Оперирали са го и е при родителите си сега..Излезе новината,че на 14.02 са записвали Music Core а Химчан е бил там за да подкрепя момчетата...Фенове казват,че бил весел..

Има и голяма вероятност въобще да не видим на промоциите Химчан..

 

 

Но пък Зайците завладяват Хип Хоп класациите в iTunes..Из Новината?

Какво са открили BABYS

 

One Shot - iTunes Hip Hop Albums: #1 USA

#4 UK

#9 Germany

#3 Australia

#1 Canada

#3 Finland

#8 Greece

#4 Japan

#1 New Zealand

#3 Norway

#2 Sweden

 

iTunes Store Top 10 Hip-Hop Songs

#7 Japan

#4 Spain

#5 Norway

#3 Sweden

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

130215 Music Bank B.A.P - Waiting Room Cut+Rain Sound+One Shot

 

 

Явно ще трябва да си чакам практис видето, за да видя хореографията, като хората... Жалко, Zelo не направи тук готините движение от MV-то :(.

Много кофти, че Himchan e пострадал, така и неговият труд отива на кино, пък и е трябвало точно преди завръщането си останалите да научат наново хореото едва ли не.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че би било почти непосилно за Зело да направи движенията от клипа с рапиране на живо. Това изобщо не биваше и да го очакваме. Но може би на някой спешъл стейдж или в някое предаване, като Weekly Idol ще успеем да ги видим. Хореографията определено си заслужава практис видео, дано има.

 

Хубав comeback направиха. Много ме радват. Те ще са едни от малкото, които ще следя по предаванията на този етап.

 

Ии дано Химчан се оправя по-бързо. Чувства се липсата.

 

tumblr_mi9k97rZDr1rz96clo1_500.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В тази група е трудно да си избереш фаворит. Смятам, че поотделно имат повече потенциал отколкото като група.

Различни са и вместо да се допълват, си пречат един на друг.

 

Чаках лайфа, за да ги коментирам, защото клипа беше прекалено хубав, за да е истина. Бях очарована - до днес.

От лайфа се чува, че само Dae Hyun пя кат хората, а една птичка - пролет не прави.

И хореографията не струва - очаквах повече съчетания, а не да падат като круши на земята или да правят лицеви опори.

Ето това не мога да го разбера. Похарчиха билиони вонове за клипа, а на лайфа - микрофона на Jong Up изобщо не работеше. Чак ми стана жал за младежа.

 

Много съжалявам и за Хим Чан - ама като е пострадал, да бяха отложили издаването на албума и да се упражняват, щото имат нужда.

Изглеждат супер, имат много добри и специфични гласове - ама им трябва още практика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мен ще ме кефи, ако направят примерно събюнит Зило, Химчан и Банг Йонг Гук, ама нейсе. Иначе, да, хореографията е нищо особено, песента е пак върху матрицата на уориър създадена, но пак си има своя чар. Смятам, че се справят добре на сцената. Липсва ми Химчан обаче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 месец разбрах за тях .Не съм им голям ''фен'' но мога да кажа че са много големи чаровници особено Зело и Химчан biggrin.gif Лидера на групата ми беше малко странен но сега ми харесва лайфа на one shoot не съм го гледала още но албума е върховен много ми харесва. А в Актьорско майсторство не ги бива много но ще се оправят не е болка за умиране но все още се чудя защо и как бяха измислили всички да са с руси косиblink.gif ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Завръщанията на сцените на

и

Ето какво казах момчетата в интервюто от Inkigayo :click:

Secret подкрепят момчетата

 

tumblr_midbb0y0Ao1rnkj5ho1_r1_1280.jpg

 

Частите на Гюк и Дае в някакво предаване като накрая виждаме и част от танца :click:

 

Едно интересно интервю по време на записа им на сцената от Show Champion

 

 

Редактирано от bubble
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Божееее и аз се чудих защо Химчан го няма на нито един лайф...

Сега от тук разбирам какво се е случило...

Много ми е гадно - всички ми харесват от групата, но той си ми е любимеца.

Дано се оправи скоро.

tumblr_m44v1akkpT1rut7a2o1_500.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми е жал за Хим Чан, но те са си много добри и без него :wub: В момента слушам албума One shot и не мога да спра. Не знам аз си ги харесвам. Могат да се упражняват повече, но хей ние сме тяхните бейбита и трябва да ги подкрепяме нали?! :inlove: Да им даваме нашата любов!!! Така че за мен те са перфекни и няма по- добри от тях. :kissy: А ето какво намерих.

:click:

моят любимец е Dae Hyun и ето нещо за него :tongue: Saranghae oppa!!!! :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

супер са момчетата и песните им са готини. Не мога да отрека , че хореографията им е страхотна, а вокалистите със страхотен глас. Слушам ги нон-стоп и не знам дали скоро ще спра.

Но въпросът ми е , кога в българския ефир, че слушаме песни като тези на BAP. След като видях, предните им места в доста световни чартове, си зададох въпроса, а ние кога ще последваме примера им?

При наличието на толкова добри песни, защо нито една не може да се реализира в България?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

супер са момчетата и песните им са готини. Не мога да отрека , че хореографията им е страхотна, а вокалистите със страхотен глас. Слушам ги нон-стоп и не знам дали скоро ще спра.

Но въпросът ми е , кога в българския ефир, че слушаме песни като тези на BAP. След като видях, предните им места в доста световни чартове, си зададох въпроса, а ние кога ще последваме примера им?

При наличието на толкова добри песни, защо нито една не може да се реализира в България?

Оооо и аз това се питам!!! А като заговори за това един ден останах много приятно изненадана- по pop core бяха пуснали one shot! :wub::o Упищах света!!! :es::inlove: Просто останах като гръмната. Е да аз знаех, че по pop core пускат k-pop, но не очаквах песните да са нови и при това на моята любима група!!! :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Moмчетата завършиха промоциите и сега се отдадоха на фен срещи...Очакваме ги на 13 април на Yinyuetai V-Chart, където ще видим  и Химчан..

 

Зайците ще направят и световно турне под името B.A.P LIVE ON EARTH..Засега има дати в USA, които ще бъдат през МАЙ. месец..Има дата за Хонг КОнг през юниВпоследствие ще излизат още и още дати

 

 

Изпълнението им от 16 март на  Korean Music Wave..Изпълнявали са още  Warrior и NO MERCY, но не са били излъчени

 

http://vbox7.com/play:3a7898622f

 

На 31 март са били излъчени изъплнения от  @ Open Concert ето изпълнението им включва освен One Shot ами и Candy + Don't Leave Me 

 

 

Имаме една нова фотосесия за High Cut само с 5 зайчета 

 

tumblr_mkrbkvDS3u1rnkj5ho1_1280.jpg

 

Оригинални снимки

 

 

 

tumblr_mkr11ztTfv1rnkj5ho1_1280.jpg

tumblr_ml10nihdoe1rnkj5ho1_1280.jpgtumblr_mkrbnup9sg1rnkj5ho1_1280.jpgtumblr_mkrbmo0HLE1rnkj5ho1_1280.jpg

 

 

 

СКанове

 

 

tumblr_mkr3u95TAH1rnkj5ho1_1280.jpgtumblr_mkr15qwOju1rnkj5ho1_1280.jpg

 

tumblr_mkr5jbMmHS1rnkj5ho1_1280.jpgtumblr_mkr10kMwKr1rnkj5ho1_1280.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е, супер, моите сладури, официално заминават на турне в 4 града на Америка. На печелившите честито! кога ли ще дойдат и тук :cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...