Jump to content

Watanabe Shu (Уатанабе Шу)


ukio

Recommended Posts

Хубава роля са му подбрали. Той и в ООО щеше само да спи и яде, ако не беше срещнал Анк.

Знаех си, че ще надмине Сето с райдърските парчета. Моите уважения, но що се отнася до песента, по-добри са му тези с Миура и Кен Мацудайра. Иначе новият клип е хубав и ще го издиря за сваляне.

Суперсилите му липсват, щом продължава да се връща на темата.

П.П. Руйто им е секундант на канадската. Хаха! И защо са му пратили Рьо за съперник? Той не му е в категорията. Тотани Кимито му трябва. Диенд срещу Оозу. Рьо е за Рьо-чан.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Otanjoubi omedetou!

Гледах първите две серии на новата му дорама, но виждам, че участието му няма да е голямо. Чакам изненади от него. Трябва му сериозно, истинско предизвикателство. Не само да ходи на стейджовете на Миура и да му се възхищава, но и да направи запомнящи се изпълнения със своя екип в Сатомито.

В нета забелязах, че цяла балада са му написали по повод рождения ден. Не са пропуснали любимите му пантсу. Хахаха! Хеншин!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да е жив и здрав! Днес само тук не се бях отчела с поздрав за най-любимото си японско момче.

 

Добре е, днес празнува, а преди малко публикува и в блога си. Момчетата от Satomi Hakkenden са го поздравили, а Шу има и торта. Доволен е от тази една година, най-успешната до сега в кариерата. Точно така я определя, а и има защо. Кариерата му се развива наистина отлично.

Следя всяка сутрин и епизодите на Jun to Ai. Във вчерашния 22-и епизод ме изненада както го е майка родила, само с една китара, пеейки рок парче. Дълго време не спрях да се смея и връщах кадрите назад. Баща му едва се сдържаше, след като видя сина си в този "вид". Героят му Цуйоши си е все така безотговорен, напусна дома обиден на своя баща, реши да се издържа сам, естествено трудно му се получава, измъкна и пари от сестра си, но все пак работи и почасово - старае се по негов си начин.

 

Омедето, Шу!

 

spacer.png

 

 

Ах, Хироши Язаки къде се е усмихнал до Шу и той...

 

spacer.png

 

Шу с поздрав и торта и от екипа на Jun to Ai. На снимката е заедно с Рей Окамото, която играе сестра на Шунске Казама и ще има закачка с героя на Шу.

 

spacer.png

 

source: ameblo.jp

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Велики вкусотии са му подарили! И любимият им вид торта - бяла, с ягоди.

Направило ми е впечатление, че за разлика от нас, в Япония подаряват торта на рожденика и после той я споделя с всички (вероятно има и подаръци, но по снимачните площадки това се забелязва). Виждала съм уникални изненади за празнуващите, някои от тях даже плашещи.

Оле, вярно ли са го направили? Дано да се е получило толкова забавно, колкото в Озу!

Днес празнуват още двама рожденици - възпитаникът на Хорипро Тоши Такеучи и Aaron Kwok.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В днешният епизод си появи в цялата си прелест преоблечен като Джон Ленън и бе открил (незнайно къде) своята Йоко Оно. Не спрях да се смея отново дълго време с него. Истински борец за правда, свобода и разбира се... световен мир. С перука и очила, като един японски Ленън. Очаквах всеки момент да запее и Imagine, но нямах това щастие...

Включванията на Шу в дорамата са винаги паметни. Не са във всеки епизод, но направи ли ги, след това дълго време се сещам за сцените с него. Интересува се единствено и само от самия себе си. Всъщност и батко му (в ролята е Моко) е същият образ, докато Джун е различна. Тя се грижи и за двамата, търси начин да реши техните проблеми, докато те не спират да се забъркват в неприятности. Сериалът е много добър за мен и го гледам с интерес всяка сутрин по 15 минути. Мисля, че ще свикна и ще продължа и с Сота Фукуши след това.

 

От днес вече може да се поръча и календарът на Шу за 2013 г. Официално ще излезе на 10 ноември, но могат да се правят заявки за покупка. 2 500 йени (30 долара, без да прибавям доставката) и отново се хванах...

 

Корицата на календара и Шу с фотосесията за месец март.

 

spacer.pngspacer.png

 

Преди броени дни излезе и 4-та част от ShuTube. Отново има видеоклип, който стартира, когато се кликне с мишката върху снимката. Тук Шу е заедно с Тецуя Такеда, който играе негов баща в Jun to Ai.

 

ShuTube Part 4

 

Представленията на Satomi Hakkenden ще стартират след две седмици. Репетират усилено. Aко може обаче и повечко сцени на Шу редом с Хироши Язаки (тайничко се надявам...).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даа, Шу трайно се нарежда до Ямапи в борбата за световен мир.

Честито! Дано този път да са по-бързи! Календарът си заслужава!

 

П.П: Познайте имената на картинката

spacer.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От сутринта съм kokoro go doki-doki. Шу ме изненада отново с включване... с китара в Jun to Ai, Хирошчо (както наричам Язаки-сан) се разписа от рано днес (телефонът ми сигнализира) и пусна чудесна негова снимка, тези дни говоря много на моите хора за Казуки Като, а сега ги виждам и тримата - Шу, Хироши Язаки, Казуки Като заедно с Рьота Мурай на корицата на новият брой на списание Sparkle. Satomi Hakkenden и неговите представления наближиха, а момчетата започнаха да се появяват в какви ли не японски списания.

 

Прекрасни са и 4-мата. Eх, този Шу... Хироши....

 

spacer.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уоу! Коджиро са го изкарали най-висок!

Когато се сетя, проверявам блога на списанието. И горната ми снимка е от него, но твоята е уникална.

Шу ми беше залипсвал като райдър. Добре че се появи за малко във тазгодишния филм.

П.П. Много хубаво правиш по отношение на Като. Той остава недооценен. Но така е, когато големите си роли е направил на сцената и в райдърска продукция. Хироши и той върви все нагоре. Продължавам да се убеждавам, че е бил най-добрият избор за Хиджиката след Тайчи.

 

Стейджът ще бъде епичен! Предчувствам. Даже успях да разбера кой кого ще играе. На Шу му се пада ролята на Инукава Соске-Йошито, която в спешъла отпреди 6г. се изпълняваше от Рюта Сато.

Ето и останалите:

Юки Саотоме - Инуе Шинбей Масаши (Ямашита Шоон)

Ичиносе Хидеказу - Инумура Дайкаку-Масанори (Рьо Кацуджи)

Хироши Язаки - Инусака Кено-Танетомо (Ямада Ю)

Като Казуки - Инуяма Доусецу-Тадатомо (Озава Юкийоши)

Араян - Инукай Генбачи-Нобумичи (Ошио Манабу)

Ниши - Инузука Шино-Моритака (Такки)

Мурай Рьота - Инута Кобунго-Ясунори (Шоуей)

Интерсно е, че Хироши Язаки този път е поел женствената роля. Това обикновено се очаква от Араян.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Представленията на Satomi Hakkenden стартираха на 16 ноември. Вълнуващо начало за Шу на театрална сцена, както и сам написа в блога си преди три дни, с типичния за него хумор - "Дебют (има предвид на сцена) се прави само веднъж в живота."

Започнаха и момчетата да публикуват снимки в блоговете си. Хироши Язаки публикува онзи ден, Хидеказу Ичиносе също, както и Шу. Днес е пуснал интересна и забавна снимка заедно с Казуки Като и Рьота Мурай. Трима райдъри един до друг. Юске Онодера, Дайске Казама и Ейджи Хино. Не зная обаче за кой рони сълзи Рьота, предполагам, че му липсва Хироши. Двамата са неразделни.

 

Jun to Ai продължава да се развива все така добре. Две сватби отчетохме вече в семейство Кано, остана ни само изтърсачето. В момента е увлечен, влюби се от пръв поглед в сестрата на Итоши (ролята се изпълнява от Рей Окамото), както писах и в пост #53 между двамата ще има закачка, макар че тя изобщо не е очарована от обожателя си. Сватбата на Джун и Итоши бе повратен момент и за двете фамилии, а шоуто много голямо. Смях се и наблюдавах какво точно ще заснеме героят на Шу, който овековечаваше тези знаменателни събития с камера.

 

Снимката, която днес Шу публикува в блога си - той заедно с Казуки Като и Рьота Мурай. Един реве, друг спи, трети гледа отнесено...

 

 

spacer.png

 

И тази, която пусна преди два дни и Хироши Язаки отново заедно с Рьота, зад кулисите.

 

 

spacer.png

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехе, няма как да не изкоментирам култовата снимка горе. Много точна характеристика си им направила. Бебокът Коджиро е толкова чувствителен! Той си е ревльо. Нещо не го е зарадвала изненадата в кашона, според мен.

Ох, така искам да ги гледам! Да, дебют на сцена се прави един път, а когато е в подобна компания, е още по-интересно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах PIECE ~Kioku no Kakera~. Филмът излезе на DVD на 21 ноември и вече се открива. Не съм почитател, нито ценител на филми в този жанр, но заради Шу (естествено) го изгледах. Като цяло останах доволна, но най-вече заради ролята, която направи Уатанабе-сан. Справи се много добре. От него съм доволна, а и това бе най-важно. Бих го критикувала, ако не се бе справил със задачата си, но ме радва, че израства и актьор. Действието се развиваше бързо, имах и доста интересни сцени, за радост имах и щастлив финал с Шу.

 

Satomi Hakkenden приключи вчера в Токио, но сега момчетата ще изнесат и две представления на 29 и 30 ноември в Осака. Хироши Язаки публикува веднага след финала, както направи това и когато стартираха представленията.

 

Скрийшотове, които направих на Шу от филма.

 

spacer.png

 

 

spacer.png

 

spacer.png

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В 48 епизод епизод на Jun to Ai, който се излъчи в събота, Цуйоши (героят на Шу) снимаше симпатични и усмихнати девойки само по бански костюми (с очилата, които носи и факта, че влезе в 26-ти епизод и в ролята на Джон Ленън много ми напомня за него). Изключително щастлив от споходилото го щастие на плаж в Наха, Окинава. В днешния 50-ти епизод с фенерче и камера в ръка преследваше през нощта за снимка светулки (а може да са били и някакви други буболечки). Разсеян, безотговорен, мързелив, героят му има вятър между ушите си (но така ме напушва на смях всеки път като го видя), докато тук във филма PIECE ~Kioku no Kakera~ е коренно различен. Героят му Томоки е много сериозен, преживя драма в началото, сблъска се и със странни герои. Два напълно различни образа на герои изпълнявани от Шу, които мога да съпоставя, защото следя и дорамата всеки ден, а и изгледах филма.

За Рьоске Миура не мога да кажа нищо, защото промених много мнението си за него и качествата му. Шу бе главен герой в историята, около него се развиваше действието.

 

Представленията на Satomi Hakkenden не преминаха много гладко. Хироши Язаки писа повече за това, макар че не сподели имена, но един от тях е пострадал по време на представленията, тъй като имат и бойни сцени. Шу преди час също публикува в блога си и сподели, че за щастие повече инциденти не е имало и са завършили без травми. Остават и двете представления в Осака. Сподели също така, че си е поплакал на финал вчера (вече не ме учудва, разделя ли се с публиката при него това е напълно нормално, в това отношение само Ацуши Арай съм виждала като най-железен), но само в Токио, за Осака не гарантира, т.е може би отново ще го направи (хах). Отново завърши и с типичния за него хумор.

 

Шу в кадър от Jun to Ai

 

spacer.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес в 61 епизод на Jun to Ai Шу ме просълзи от смях. Героят му е труден за описване, във всеки един момент, в който се появи смехът с него е гарантиран.

 

 

За пореден път в стихията си, а и тази седмица му предстои брак. Хаха. Реши, че вече е готов да се вземат с любимата му Макото-чан, a тя след толкова преследване от негова страна, реши, че е влюбена. Хаха. Толкова са отнесени и двамата, че Джун ще трябва да се намеси и да спре сватбата. Страхотна дорама е Jun to Ai. Браво на японците за пореден път. Майстори са в дорамите в семейният жанр. Няма мелодрами, нямаме разтягане на локуми, имам едни нормални човешки отношения.

 

Един скрийшот, който направих на Цуйоши (героят на Шу) и любимата му Макото-чан (Рей Окамото) пред олтара. Хаха. От това, което видях в промото на епизодите от тази седмица, Джун все пак ще успее да спре сватбата на безразсъдния си брат и сестрата на Итоши. Булката и младоженецът в случая са облечени за това важно събитие в своя живот... небрежно. Хаха. Няма време за официалности. Tака е, отиваш, подписваш и си ходиш.

 

spacer.png

 

Отново видях тези дни фотосесията на Шу, Казуки Като и Хирофуми Араки по повод представленията на Satomi Hakkenden. Много парцаливи ми изглеждат тези самураи, намацани и по лицата, все едно току-що са си играли в калта. Интересно е, че са били така облечени само за фотосесии, защото видях снимки от представленията, а на тях бяха без шарените парцалки. Ще разберем всичко в края на месец март, когато представлението се появи и на DVD.

 

Ето ги и самураите: горе от ляво на дясно: Юки Саотоме, Такахиро Нишиджима, Хироши Язаки, Казуки Като и Рьота Мурай, долу: Шу, Хирофуми Араки и Хидеказу Ичиносе.

 

 

spacer.png

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

OMG! Едва ли някой тук съзнава колко много обичам Хироши Язаки и Хидеказу Ичиносе!!!!! Знам, че темата не е за тях, обаче тъй-като те си нямат теми, ще си позволя да напиша по нещо за тях, защото както казах, много ги обожавам. И с двамата се запознах от аниме фендъма -- с Хироши през 2005та, а с Хидеказу през следващата година. Обикнах гласовете им от раз! Освен това са и прекрасни актьори, Хироши наскоро го гледах в Yuusha Yoshihiko to Maou no Shiro. Хиде не съм го гледала от Томика Рескю Хироус насам, дори напълно бях забравила за съществуването му, понеже той много рядко се появява в нещо, дори и да се появи, ролите са му миниатюрни, а той е голям талант.

За Сатоми Хакенден само бях чувала да се говори от един японски форум, който посещавам, също и в тъмблр, но обикновено говореха за известните лица вътре.. определено с голям интерес, ще очаквам този мюзикъл -- какво щастие е да видя пак заедно стари и нови токусатсу лица.

 

 

И за да не е съвсем спам, ще кажа, че започнах Piece ~Kioku na Kakera~ филма с Анк и Ейджи. Първото, което ми направи впечатление е, че Шу изглежда страхотно с facial hair!!! Виждам един съвсем различен, по-mature Ейджи. Жалко, че май не е през целия филм така.. >.< За Миура Рьоске -- ествествено само хубаво, каквото и да си говорим, колкото и ролята му или играта му за момента да ми напомнят тази на Анк, обожавам Миура от години. Видях го да израства и до момента мога да кажа, че каквото и да изиграе, все ще ми хареса. Обожавам му perm-a, придава му леко олдскул вид. Очаквам да видя как ще се развият нещата нататък, но с тази tension химия м/у тях, не се и съмнявам, че дори и без субтитри, ще ми хареса това, което виждам, пък и на кого му трябват субтитри в случая, те само ще ме залисват от екрана XD

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нова роля на театрална сцена за Шу, този път в Sanada Juyushi (Десетте герои на Санада) през 2013 г. Ще му партнират Такая Камикава, Томо Янагишита, Кана Курашина, Шинго Кацураяма, Кенджи Мацуда, Кейске Сома, Рьо Мицуя (D2 Boys). Представленията ще се изнесат от 30 август до 16 септември в Токио, на 21, 22 и 23 септември три представления и в Нагоя и ще завършат в Осака. Действието ще се развива в периода Сенгоку и ще ни представи легендарна група от нинджи ръководени от Санада Юкимура.

Радвам се, че отново му поверяват роля на театрална сцена. Това означава, че са оценили представянето му в Satomi Hakkenden. С интерес очаквам и новото превъплащение.

 

Sanada Juyushi (2013) Official Site

 

Jun to Ai се развива отлично. За радост семейство Кано спаси своето изтърсаче от нещастен брак. Много смях имаше в епизодите, а героят на Шу е все така наивен и влюбен в своята обична Жулиета-Макото, която искаше да го използва, за да отмъсти на своята майка. Действието вече се премести от Осака в Миякоджима, Окинава, а гледката е невероятна.

 

spacer.png

 

Шу в новия януарски брой на списание With. Докато се рових и разглеждах новите фотосесии на Кенто Ямазаки, Шу ме изненада много приятно.

 

 

spacer.png

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както си мислех, това е втори стейдж по темата. Миналата година правиха спектакъл със същото заглавие, но с различен каст.

Линк

Добре, че Шу го пробват и в исторически роли. Отиват му. Доколкото разбирам, той няма да играе самия Санада Юкимура (Такая Камикава ще има тази чест).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера публикува в блога си с новина. Все пак и той ще участва в тазгодишните представления на Super Handsome Live 2012, въпреки че го пренебрегнаха при избора на момчетата по-рано през годината. Решили са да го включат в последния момент и както сам каза "добре е, че все пак са му съобщили седмица преди шоуто" (хаха). Днес излезе и видео с него. Ще участва в третото и последно представление на 28 декември, като гост. Видях новината и в сайта на Super Handsome Live.

 

 

На 18 декември се излъчи 63-ти епизод на документалната поредица на националната телевизия NHK - D.Actors File и този път бе посветен на Шу. По принцип се прави с актьори, които участват в техни дорами. С Шу е заради участието му в Jun to Ai. С Тайши Накагава излъчиха лятотo, заради участието му в Taira no Kiyomori (публикувах преди няколко месеца в темата му видеото), с Масатака Кубота, с Соске Икемацу, Шунджи Игараши, Шунске Дайто и с още много известни японски актьори гледах изданията тази година. Все още не съм открила пълното видео с Шу (то е с продължителност 5 минути), но тези дни и това ще стане. Има само част от него в сайта на предаването. Отново забавен, с нахилена физиономия, трапчинките в действие. Ех, този Шу!

 

Shu Watanabe - D.Actors File

 

След като се влезе в сайта, това е снимката на Шу, която трябва да се натисне, за да излезе и видеото с него.

 

spacer.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес е второто представление на Super Handsome Live 2012 в Пасифико Йокохама, а аз точно днес (след цяла година на търсене) успях да сваля и изгледам най-после миналогодишното издание.

Видях и Шу.

Отново проля сълзи на финал, всъщност беше единствен (хаха, ох..). На него не трябва да му позволяват да се сбогува с публиката, защото започва да лее сълзи като малко дете. Много е емоционален. На представянето в началото, когато дойде неговия ред публиката изригна. Пяха, танцуваха, разсмиваха публиката, имаха и упражнение с обръчи (като едни примерни гимнастички), Шу беше много бърз, но Кимито обра точки от мен. Хубаво шоу правят, харесаха ми, като изключа шарените одежди, с които ги бяха облекли. Такеру пее страхотно, Рюноске, Дори... Браво на момчетата. Вече нямам търпение и за тазгодишните издания.

 

Jun to Ai и вчерашния епизод 75, отново ме накараха да се смея със сълзи на очи. Мария, съпругата на Моко, роди момиченце на име Юки (прекрасно име, което в Япония се използва и за момчета и за момичета), а цялото семейство присъства, в това число разбира се и чичо Цуйоши (героят на Шу). Даваше кураж на родилката. Хаха. Много горд, че вече е чичо на Юки, каква доволна физиономия имаше само. Страхотен сериал, обратите следват един след друг и не усетих как излетяха тези три месеца, когато стартира в началото на месец октомври. Остават и още три до финал, ще ги изгледам с голямо удоволствие. Героят на Шу търпи развитие и е много интересно как ще завърши той на финал, с какво ще ме изненада.

 

Изрязох и качих (ако някой иска да го види) един кратък откъс от изпълнението на Шу, Кимито Тотани и Дори Сакурада от миналогодишния Super Handsome Live. Танцът на тримата райдъри. Кимито е страшен в чупките. Райдър Диенд няма равен.

 

Shu Watanabe, Kimito Totani & Dori Sakurada - Nai-Nai 16 (Super Handsome Live 2011) Download

 

Шу и цялото семейство Кано в кадър от Jun to Ai

 

 

spacer.png

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аригато! Насълзиха ми се очите от смях! Добър райдърски синхрон правят.

Текстът на песента напомня на едно парче на NYC.

Шу не прави впечатление на прекалено чувствителен, но очевидно при подобни събития проявява по-голяма емоционалност.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...