Jump to content

Watanabe Shu (Уатанабе Шу)


ukio

Recommended Posts

Хандбалистът... Излязоха снимки от представянето днес на Double Sky. Много ми хареса постера, Шу на преден план. Сигурна съм, че ще се справи повече от отлично с тази роля. Той обожава спорта. Дано някой ден го видя не само с топка в ръце, а и с топка в краката. Футболът е голямата му страст. Нищо против няма да имам, ако му партнира и още едно момче, което също обожава футболната игра и напоследък придобива все по-голяма популярност в Япония - Ацуши Арай.

 

spacer.png

 

 

spacer.png

spacer.png

 

source: news24.jp

 

ukio, днес съм решила да прегледам някакъв 13 минутен епизод от Kamen Rider × Kamen Rider Fourze & OOO: Movie War Mega Max. Филмът до колкото зная не може да се открие все още, но попаднах все пак на откъс и ще го прегледам довечера. Уатанабе-сан в компанията на Арай, Шимицу и Суда.

 

 

spacer.png

 

source: ameblo.jp

 

Напоследък или аз попадам само на новини за А.А., или той наистина започна да става много известен. Шу и новият райдър Посейдон.

 

Снимка от представянето на Kamen Rider × Kamen Rider Fourze & OOO: Movie War Mega Max на 10 декември 2011 г. в Япония.

 

spacer.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Научих повече подробности за Double Sky. Филмът е по истински случай. Историята на един многообещаващ хандбалист, който се разболява от остра лимфоцитна левкемия.

Double Sky е подкрепен и от японския Червен кръст.

 

Шу ще се изяви в много сериозна роля този път. Радвам се, че израства и все повече снима.

 

Сайт на филма - Double Sky

 

spacer.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо се зарадвах на хубавия спортен филм, но се оказв, че сценаристите сериозно са решили да го драматизират в стил Yuuki.

Поне това наистина ще бъде сериозна гравна роля за Шу. Да видим, кой ще се заеме с режисурата.

П.П. А.А. започна да се проявява осезаемо. Май ще трябва цял раздел да отделим на Д2. Хаха!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, тук съм сигурна, че дори и мен ще разплаче. Драмата ще бъде в повече (аз лично точно, защото зная какво се случва в Yuuki, никога не съм го гледала, нямам и намерение). Отбягвам толкова драматични заглавия, но Double Sky няма да го пропусна. Въоръжавам се с пакет кърпички и гледам...

 

Успях да изгледам благотворителното шоу на Non-no - Haru Kore 2012, което се е провело на 31 март в Tokyo Dome City Hall. Много познати лица - Шохей Миура (споменах за това в темата му), Коджи Сето, Шунджи Игараши (т.е цялата група D-DATE), Масаки Суда, Юкито Нишии (и други от D2 Boys исках да видя, но не участваха, за съжаление), Юдай Чиба, Джунпей Мицобата, Кацухиро Сузуки (още веднъж това момче ми затвърди отличното мнение, което имам за него, невероятно се представи на подиума) и още много други познати герои.

Агенция Amuse бе представена от Кенто Каку, Шота Мацушима и Шу Уатанабе.

 

Шу се появи на подиума в черен костюм, придружен от своята екранна партньорка в Gekikoi - Мое Арай. След това всеки един представяше това, което предстои на екран с него, участия. Уатанабе-сан излезе заедно с колегата си Шота Мацушима и представи - Double Sky. Шота пък представи Gochidan Recipe, за който писах тези дни в темата на Дори Сакурада.

Шу се изяви за радост на публиката и с райдърски изпълнения. Наистина трябваше да ги отделят супер героите (включвам и Кацухиро Сузуки) и да направят още по-голямо шоу.

 

На 5 април бе и представянето на Kamen Rider × Super Sentai: Super Hero Taisen. Филмът излиза на 21 април в Япония.

 

С пълен напред за Уатанабе-сан започна тази година.

 

spacer.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излезе днес трейлър на Double Sky.

 

Драмата явно ще е голяма...

 

В петък Шу и Дори Сакурада участваха в Now-men sankakkei (японско шоу). И двамата споделиха за това в блоговете си и качиха снимки.

Сакурада-сан отбеляза, че той е най-нисък от тримата с Шу и Имай-сан. Неговият аники (който му е аники само с два месеца) бил с цели два сантиметра по-висок от него (182 см.). Дам, два сантиметра са си два сантиметра.

 

spacer.png

 

 

spacer.png

 

source: ameblo.jp

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нова дорама ще стартира от 1 октомври 2012 г. по NHK, а в нея ще участва и Шу.

Вчера новината се появи първо в блога му (редовно ни информира какво предстои с него, публикува и снимка), а малко след това излязоха и някои подробности. Шу ще е в ролята на изтърсак и най-малък син в семейство Кано. Разглезен и безотговорен - това ще бъде неговият герой Цуйоши Кано и тук идва една изненада... в ролята на негов по-голям брат ще е Хаями Мокомичи. Участието в дорамата ще има също и Широта Ю, но той няма да е част от фамилията. Отличен подбор на тези тримата. За съжаление все още повече информация на английски не се открива, но се надявам тези дни...

Открих целият каст и подробности около дорамата единствено на японски - NHK Drama Topics

Сещам се за ролята на Хаями Мокомичи в Brother Beat (страхотно сериалче). Там семейството бе от трима братя и редовно си хвърляха по някоя друга тупалка, но винаги и във всичко се подкрепяха и бяха един до друг. Моко-сан може да "метне" и тук малкият си брат, чиято роля ще се изпълнява от Шу.

Снимките все още не са започнали, единствено вчера са потвърдили целия каст. Науча ли повече подробности, ще споделя. Интересно заглавие се оказва за мен, а и японците са майстори в семейните истории.

 

Kamen Rider × Super Sentai: Super Hero Taisen тръгна по кината в Япония. Супер героите отново бяха заедно този път на премиерата на 21 април.

Изгледах наскоро и Kamen Rider × Kamen Rider OOO & W Featuring Skull: Movie War Core. Забавен и много смях имаше отново с Ейджи Хино a.k.a. Шу Уатанабе. Наивен до болка, но винаги готов да помогне на всеки в беда.

Тези дни Шу спомена и за негови снимки в новия брой на Non-no, както и за новата реклама на Royal Milk Tea, на която той е облечен като знаменития герой на Артър Конан Дойл - Шерлок Холмс (Шу "Шерлок Холмс" Уатанабе). Прави ми впечатление, че японците напоследък започнаха да качват тази поредица от реклами и може би скоро ще се появи и версия с него.

 

Ето и снимка с рекламата в Токио, която той лично публикува в блога си.

 

 

spacer.png

 

source: ameblo.jp

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това, което намирам като информация е, че дорамата ще се казва Jun to Ai / Jun to itoshi.

Ще бъде 151 епизода, а сценарист ще бъде Yukawa Kazuhiko (Kaseifu no Mita).

Цялата статия - Тук

В нея не е споменат целият каст, но от тази снимка съдя, че става въпрос, именно за тази продукция,

в която ще участва Уатанабе Шу .

 

spacer.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мхм, значи през март месец е била избрана само главната героиня, а вчера излиза вече и пълният каст, в който е и Шу, заедно с Моко и Широта. Снимката, която си пуснала и аз я видях, но нищо не ми говореха останалите лица.

 

151 епизода... Стана ми лошо. Зная ги тези сериали на националната телевизия, които вървят от понеделник до събота и са по 15 минути. Така бе и с Ohisama миналата година с Кенго Кора, Кенто Нагаяма и Мао Иное. Там изгледах само първите два епизода, два по средата и финала. И всичко разбрах.

Какво ми "причиняват" японците... На мен 48 епизода по 20 минути в Kamen Rider OOO с Шу ми се видяха голям зор и ги гледах месеци наред, а сега и още.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

spacer.png

Момичета, много сте активни и това може само да ме радва. Тук няма добър интернет и няма как сега да разкажа и покажа всичко, което виждаме всеки ден. Станахме свидетели на фантастични гледки и на още по-удивителни събития, които няма да забравим никога. Имаме още млако време и последни срещи с Япония...

Специални поздрави със снимка от Увеселителния парк Тоей Ейгамура, където са снимали известни тайга драми и токусацу и сентай поредици. Райдъри, Го-онджъри, Шинкенджъри - всички маскирани герои, събрани на едно място.

Ганбаримашой!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това се казва изненада. Държим самурайския фронт във форума, колкото можем.

Шу и Дайки Кайто a.k.a Кимито Тотани бяха тези дни гости и в предаване на живо по сателитната телевизия WOWOW и представиха новия райдърски филм. Кими-чан пусна снимки в блога си. От Amuse са доста активни тези дни. Очакваме появата на един от тях и в Бакалея-та.
Събирам сили и търпение за следене след 1 октомври и на новата му 151-серийна дорама (ще се тествам, но да видим до къде ще издържа).
Научих и съдбата на героя на Шу в Double Sky:

Тук трагичен финал няма да имаме. Отдъхнах си. Филмът е направен с цел подпомагане кампанията на японския Червен кръст за даряване на кръв и имаме хепи енд. Отлагаме голямото подсмърчане пред екран.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина хубава изненада :)

 

За новата дорама, тъкмо се бях зарадвала, че най-накрая ще мога и аз да го видя в действие този актьор, а

то се оказа, че ще бъде с толкова много епизоди продукцията.

Не съм много сигурна дали бих издържала 151 епизода, но все пак

имам намерение да се пробвам.

В краен случай, мога да потърся Gekikoi и да го гледам поне него.

 

spacer.png

spacer.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

spacer.png

 

Добре че прочетох горния пост! Днес видях списанието, в което Шу е облечен като Шерлок. Беше доста обемисто, даже се подарък - неизвестно какъв, но успях да снимам корицата му. Не се вижда много добре в лявата страна на снимката, но в дясната открих страхотно друго списание с хлапетата от Д-2 - Ацуши Араи и Джиннай Шо, плюс Кенто Ямазаки и още няколко бивши райдъри

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, ейй, браво! Браво!

 

Открих сайта на напитката и очаквам да се появи рекламата. Изгледах две вече, но те са със Сейра Кагами. Щом е облечен като Шерлок Холмс, а го има и в списанието и в метрото на реклами, мисля ще се появи и видеото.

На Non-no точно този брой вчера четох, обещават да го качат сканиран. Ще го видим Шу "Шерлок Холмс" Уатанабе. Този с Арай не го зная още, поне не са писали за него, но онзи ден пък излезе Awesome vol. 7 и там го има също Ацушин.

Супер героите са навсякъде в Япония. Те и за това са толкова популярни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах шоуто Kamen Rider Seitan 40 Shunen x Super Sentai Series 35 Sakuhin Kinen, което се е провело в началото на тази година, а на 21 април излезе вече и на DVD. Качиха го преди няколко дни и реших да го изгледам.

Голямо шоу направиха екипите на Fourze и Gokaiger-ите. Хареса ми концерта, Анна Цучия също излезе на сцена, но най-голямата изненада за мен бе във втората част, а именно появата на Шу, който изпя едно парче. Може би нямаше да го отбележа тук, но страшно ми хареса изпълнението му. Подцених го, че не се справя добре като певец. Направи ми впечатление когато гледах Kamen Rider OOO Final Stage Show, че всъщност не е е никак зле, но сега наистина ме изненада. Браво.

Трябва да отбележа и Шион Цучия. Не спря да подскача, да танцува, не си намери място на сцената. Голяма забава имаше с него.

На финал за съжаление Уатанабе-сан не се появи заедно с всички на сцената, Ōzu явно е бил излишен. Жалко. Неговото участие е било само с песен. Овациите този път бяха за Сота Фукуши, Рьота Озава и техните екипи.

 

Предстои ни изненада от Шу отново тези дни. Спомена за това, но отказа да сподели повече. Много хубава снимка от Осака днес и разходката му до двореца.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отметнах и Kamen Rider × Kamen Rider Fourze & OOO: Movie War Mega Max (2011). Появиха се версии и преди официалното излизане на 21-ви май. След Kamen Rider × Kamen Rider OOO & W Featuring Skull: Movie War Core (тук се смях много със зелените панцу на Шу) това е най-интересния филм за мен от тези поредици. Забавно ми бе през цялото време, а мислех, че ще го прехвърля набързо.

 

Първият кадър с Шу е без коментар...

 

spacer.png

 

Доволна съм, а и най-после видях и Ацуши Арай в действие като райдър. Неговата история, която бе в първите 35 минути от филма и факта, че Шу Уатанабе спаси и помогна на героя му, наистина започна да оправда предположенията ми, че именно Арай-сан ще е новият райдър в поредицата, който ще замести Сота Фукуши.

Разгледах тези дни и новия брой на Good Come 23. Страхотна фотосесия на Шу заедно с Масаки Суда и Юдай Чиба, както и още една, но заедно с Рьо Мицуя от D2 Bоys и отново Юдай Чиба.

 

Снимка от списанието

 

spacer.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хихи - пантсутата на Шу отново в действие!

Искам да видя физиономията на Арай, когато му ги е подарил.

Последната снимка ме довърши - такояки ли ни предлага?

П.П. Съжалявам, че за Шу не открих нищо, но мисля, че списанията от Япония с Чиба и компания са ти харесали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нов филм с участието на Уатанабе-сан предстои след няколко месеца.

 

Тоей - компанията, която създава популярните райдърски и сейнтайски поредици е обявила вчера, че стартира нов проект наречен Toei Hero Next, който ще включва млади актьори, които вече са участвали в тези серии. PIECE ~Kioku no Kakera~ (2012) е първото заглавие, режисьор ще бъде Тен Шимояма, а главните роли са поверени на Шу Уатанабе и Рьоске Миура. В този филм Шу ще бъде в ролята на журналист на свободна практика, а Рьоске в ролята на тв оператор. Отново ще са заедно, а историята ще бъде научно-фантастична, но този път няма да имаме henshin-моменти, никой няма да използва медальоните.

PIECE ~Kioku no Kakera~ ще излезе в Япония през септември, а на DVD в началото на месец ноември. Официален сайт на PIECE ~Kioku no Kakera~

 

Доволна съм. Много доволна предвид и факта, че ще се наблегне най-вече на историята и съперничеството между двамата главни герои.

Със старта на този нов проект очаквам съвсем скоро да включат сентайската двойка - Юки Ямада и Рьота Озава.

 

2012 г. започна повече от добре за Уатанабе-сан. Нов сериал (въпреки 151-те серии ще гледам, подготвена съм след 1 октомври), нови филми. Браво, браво!

В блога си рядко се отчита, но това е напълно нормално. Последно публикува на 23-ти негова снимка от Осака пред сградата на NHK, както и стабилна порция бургер (браво, Шу! поотслабна заради снимките на Double Sky и сега отново си връща формата). Може би днес по-късно ще се отчете и ще сподели за този предстоящ проект с негово участие.

 

П.П. ukio, знаеш, че много държа на тази тема, за това и пиша най-много тук. Моля те да обновиш филмографията му, както и да добавиш двата сантиметра към височината (Ейджи Хино расте).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимки на Шу и Рьоске Миура от предстоящия нов филм PIECE ~Kioku no Kakera~.

 

spacer.png

 

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

source: oricon.co.jp

 

Вчера излязоха и снимките от списание Non-no, за което споменах миналия месец. Шу в ролята на Шерлок Холмс.

 

П.П. ukio, видях, че си публикувала снощи късно в темата за Япония. Отивам сега да чета и да видя господин Уатанабе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко е добавено.

Е, кефят ме с Миура и това е. Ще трябва и неговата тема да раздвижим, че и около личността му има доста новини.

Г-н Шерлок го изпуснах. Не мислех, че е имало толкова добри снимки вътре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера едно много мило японско девойче преведе част от въпросите зададени на Шу и публикувани във фото-книгата му Road. Въпросите са общо 51 на брой, но ще появяват на порции.

 

Моите впечатления и какво научих аз от първата част. Ще отбележа тези, които ми се сториха най-интересни. Цитирам по памет това, което прочетох снощи.

Попитаха го: "Кои три неща би взел със себе си на пустинен остров?", а той отговори: "Остър нож, запалка и вода". Независимо, че е на пустинен остров, той все пак планира да оцелее (естествено! той е райдър!) щом има животни и риба на този остров.. (сигурно се е възхищавал и на Том Ханкс в Cast Away).

Попитаха го също и на кой филм е плакал най-много. Отговор - Cyborg Girl (не съм плакала на този филм, но Шу явно е много емоционална душа, емоционален-райдър). Телефонът му звъни с мелодията от анимето One Piece. Всъщност неговата мания по това аниме е огромна. Представа нямах, че има такава продукция (от него научих), но четейки го постоянно в блога му, се убеждавам колко е вманиачен на тази тема. Споделял е как стаята му е облепена със снимки от анимето, как е израснал с епизодите, колко обича Monkey D. Luffy, пиратските истории и пр., и пр. Споделя и за това как слуша предимно и само любимата му група Bump of Chicken (дам, и на мен са ми любими) и саундтрака на One Piece (няма изненадани).

Уатанабе-сан мечтае да посети Испания и други части от Европа. Мечтае да гледа футболен двубой в Англия (голям футболен фен!). Има общо около 50-ет на брой панцу (това бе много важно за споделяне, хаха), както и обича много да яде японско къри. Споделя също и за двамата си братя (имат голяма разлика, Шу е изтърсака в семейството) и лудориите, които са вършели. Като малък е обичал да играе на Ding-Dong-Dash. Споделя, че никога не са го хващали (отличен райдър от дете), когато е звънял, винаги е успявал да се измъкне без да го видят.

Впечатли ме последният му отговор на въпроса: "Ако можеше да се прероди какво би избрал - мъж или жена?". Отговор: "Мъж естествено! Искам да бъда отново Kamen Rider!". Алелуя, Шу!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...