Jump to content

Recommended Posts

Излязла е 11 серия, остава 12.

Бързичко ги изкарват, което е разбираемо. Ето и за 12

А "моЙто сърце юнашко 'ич не моЙ да траЙ", затова си гледам картинки, а после чак с български букви. Тъкмо забравям какво съм гледала предната седмица. :282:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добре се завърза историята и се радвам, че малко пришпориха действието, дано не губят темпо. Обаче големи и епични спорове водим със сестра ми за това :

удавената сестра в чосонската ера коя е и там какъв ще е изхода на интригата. Засега най-смелото ми предложение е, че братовчеда също има прераждане и в миналото е бил придворен на краля. Така се влюбват с принцесата и инсценират смъртта й, за да избягат от принца. :rolleyes: Доколкото разбрах от един друг форум, в конфуцианството е забранено съпруг/съпруга да вижда лицето на трупа на половинката си и да присъстват на погребението (нещо такова, но наистина за пръв път го чувам и не съм специалист), та заради това смятам, че принца не е много на ясно, коя е починалата сестра всъщност.

 

Иначе единственото, на което още не мога да им свикна и след толкова гледане е, как се целуват винаги като умрели риби. Аз ако трябва да целувам Мики щях да вложа малко повече чувство. Да не кажа, че щях да преиграя. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След толкова чакане най-после излезнаха...че и с буквичките са много бързи :es: Утре сигурно са излезнали и за 12ти епизод..

 

EDIT: Вече има!! :rolleyes::D

 

 

Да ви попитам-вие къде ги гледате онлайн?В Кимчи Драмата ли? Опитвам се да си го пусна сериала в други сайтове- без субтитри, но не се получава....в БГ са забранили ли или какво? :unsure:

 

 

От двамата злодеи Се На ми е по-противна!(т.е. актрисата е много по-добра!) Такава злоба и ненавист да таи в себе си още от дете <_< уж принцът досетлив, ама и в миналото, и в настоящето е сляп за очеИЗвадното!!! :mad2:

 

Не ви ли се струва, че водещия OST са го ползвали и в друга драма? :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, страхотно зарибяващ сериал! И комедията е комедия, романтиката е романтика :wub: Химията между Мики и Хан Джи Мин е перфектна! Просто чакам с огромно нетърпение всеки епизод.

papushinka, все повече се убеждавам,

че издъхналата във фонтана е Бу Йонг (сестричето). Всички улики водят натам- не й видяхме лицето, пеперудата върху ушитата от нея кърпа излетя и ни пренесе в бъдещето. Като цяло моята теория за тази игра на минало-настояще е следната: В Чосон И Гак и Бу Йонг са предопределени от съдбата да бъдат заедно /в случая министърът избира малката дъщеря за коронована принцеса/. Случва се така, че човешка ръка се намесва /Хуа Йонг обезобразява Бу Йонг/ и разделя "предопределените един за друг". Следващите години принцът и сестричката се виждат и комуникират, докато тя не бива убита /от каката или някой друг/. Съдбата решава да се намеси, след като няма как принцът да разреши случая, и го изпраща в бъдещето /където нещата също не вървят според плана/. Там се случва следното: Те Йонг /въплъщението на принца/ среща сродната си душа- Пак Ха /Бу Йонг/, и мигновено си я харесва. За втори път се намесва човешка ръка /в случая Те Му/ и отново разделя "двойката". И Гак и Пак Ха остават сами, следователно съдбата решава да им даде трети шанс, като премахва времевото пространство. Така И Гак ще открие цялата истина за хората около себе си /като историята се повтори вече в настоящето/, а Пак Ха ще срещне любовта /която й е била отнета в миналото/. Принцът мисли, че ако се ожени за Се На, тя ще бъде нападната отново. Според мен, ако сватбата се състои, животът на Пак Ха ще е в опасност /при положение че настоящето е проекция на миналото/.

 

Какво ще излезе накрая ще видим. :P

magito1986 , аз лично си тегля епизодите, но иначе в Кимчидрамата е много удобно.

Що се отнася до Се На, продължавам да й се чудя. <_< Откъде тая злоба към Пак Ха? Ясно е, че е травмирана по някакъв начин в детството, но не намирам особена причина. Актрисата, обаче, е голяма сладурана. Не ми харесва как я кипрят, ама си има естествена красота.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Li ~Asia~, напълно съм съгласна с теб за:

любовта, която съдбата е отредила да бъде, въпреки намесите на зложелатели, но аз много се отнесох в полета на въображението, що се отнася до детайлите. :D Та в този ред на мисли: И Гак смята, че трябва да се ожени за Се На, за да изпълни задачата си и да се върне в Чосон. Но, според мен, трябва да се ожени за Парк Ха, защото това, заради което съдбата го изпраща в настоящето, е да се събере с истинската си предопределена любов.Това обаче хич не ми помага да си представя, какво правим после? :dunno: Той не може да я вземе със себе си в миналото като негова съпруга, защото тя няма потекло, пък и не принадлежи на този свят. Не може да остане с нея в настоящето, защото има дълг като принц ( и, съответо, неговто място също не е в настоящето). Нещо трябва да се навърже в Чосонката епоха, за да ми е мирна главата и да има хепи енд. :es: Не остава кой знае колко време до края, а вече нашия досетливковец усети голяма част от интригите. Искрено се надявам кадърно да разнищят до край историята, а не да претупат и да гледаме пълнеж в послените епизоди.

 

И спирам вече да пиша спекулации.

 

А относно Се На:

Се На я оприличавам на гардже, което, като се настани в удобно гнезденце, първата му работа е да елиминира конкуренцията. Много е алчна и страшно обича парите, това я мотивира. Лика-прилика си бяха с Тае Му, що не си се взеха... ;) Като малка просто си е била проклета, но тогава се е борила за внимание и любов от мама и татко, не знам...така си го обяснявам. Не че е нещо лично спрямо Парк Ха, просто съдбата постоянно поставя горкото момиче на пътя на този Терминатор, а Се На е програмирана да премахва пречките.

 

Иначе и аз тегля, защото искам да гледам порите на Мики в HD. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, страхотно зарибяващ сериал! И комедията е комедия, романтиката е романтика :wub: Химията между Мики и Хан Джи Мин е перфектна! Просто чакам с огромно нетърпение всеки епизод.

papushinka, все повече се убеждавам,

че издъхналата във фонтана е Бу Йонг (сестричето). Всички улики водят натам- не й видяхме лицето, пеперудата върху ушитата от нея кърпа излетя и ни пренесе в бъдещето. Като цяло моята теория за тази игра на минало-настояще е следната: В Чосон И Гак и Бу Йонг са предопределени от съдбата да бъдат заедно /в случая министърът избира малката дъщеря за коронована принцеса/. Случва се така, че човешка ръка се намесва /Хуа Йонг обезобразява Бу Йонг/ и разделя "предопределените един за друг". Следващите години принцът и сестричката се виждат и комуникират, докато тя не бива убита /от каката или някой друг/. Съдбата решава да се намеси, след като няма как принцът да разреши случая, и го изпраща в бъдещето /където нещата също не вървят според плана/. Там се случва следното: Те Йонг /въплъщението на принца/ среща сродната си душа- Пак Ха /Бу Йонг/, и мигновено си я харесва. За втори път се намесва човешка ръка /в случая Те Му/ и отново разделя "двойката". И Гак и Пак Ха остават сами, следователно съдбата решава да им даде трети шанс, като премахва времевото пространство. Така И Гак ще открие цялата истина за хората около себе си /като историята се повтори вече в настоящето/, а Пак Ха ще срещне любовта /която й е била отнета в миналото/. Принцът мисли, че ако се ожени за Се На, тя ще бъде нападната отново. Според мен, ако сватбата се състои, животът на Пак Ха ще е в опасност /при положение че настоящето е проекция на миналото/.

 

Какво ще излезе накрая ще видим. :P

magito1986 , аз лично си тегля епизодите, но иначе в Кимчидрамата е много удобно.

Що се отнася до Се На, продължавам да й се чудя. <_< Откъде тая злоба към Пак Ха? Ясно е, че е травмирана по някакъв начин в детството, но не намирам особена причина. Актрисата, обаче, е голяма сладурана. Не ми харесва как я кипрят, ама си има естествена красота.

:yes: Това е единственото мнение относно развитието на сценария и финала, което ми харесва,освен моето собствено :lol2: . В по-голямата си степен е различно от моето, но е логично и добре обосновано и смятам,че е напълно възможно да си прав/а.

Единственото, което ми "куца" е, че каквито и паралели да прави принца между минало и настояще, пак няма как да бъде сигурен, че в миналото нещата са се развили по същия начин и че същите хора са извършили същите действия и престъпления, нито да узнае със сигурност коя е била жертвата и кой убиеца. Единствения сигурен начин да го разбере е като се върне в миналото- а върне ли се веднъж там, втори път в настоящето няма да го пренесат.

:excl: Единствено "дебелите книги" могат да помогнат. Ако, в книгата, която Пак Ха чете или някоя друга прочетат историята на принца и там има информация напр. , че принцесата или сестра й е била убита и след този случай принца е изчезнал и т.н. е тогава вече може и да остават нашето момче в съвремието с Пак Ха :i love this:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момиче съм. :rolleyes:

Като цяло мнението ми е повлияно и от многото спекулации в Сумпито, които отсявам и стигам до теорията.

papushinka, финалът ме мъчи много, понеже не мога да го измисля хем логичен, хем щастлив. :lol: Логично е всеки да си остане във времето /Чосонските F4 се връщат в миналото/, след като всички загадки са се разкрили. В случая, обаче, Пак Ха и И Гак пак остават разделени, освен ако не се окаже, че Те Йонг или Бу Йонг са живи. Аз искам двойката Принц-Пак Ха, защото нито Те Йонг е И Гак /макар и негово въплъщение/, нито Бу Йонг е Пак Ха. Като характери въплъщенията /Принц-Те Йонг; Пак Ха-Бу Йонг/ са напълно различни, само съдбите им си приличат. Има и друго логично стечение на обстоятелствата: Чи Сан, Ман Бо и Йонг Съл на 100% ще се завърнат, защото те имат семейства, хора, които се нуждаят от тях. И Гак, обаче, изгубва своята любов /ако Бу Йонг е мъртвата/ и съответно той няма заради кого да се завърне /жителите на Чосон винаги могат да си намерят друг престолонаследник/. Така че И Гак е свободен да остане при своята любов и да запълни емоционалната празнотата в семейството на Те Йонг.

desini, продължавам и аз да се чудя как ще се разкрият максимално загадките от миналото. В основни линии принцът може да схване цялата интрига, но за подробностите /от кого е ушита кърпичката, коя е била избрана за принцеса, какво се случва с лицето на Бу Йонг / кой ще се погрижи? Вариантът за връщане в миналото и после пак в бъдещето е много сложен. В историческа книга такива подробности не вярвам да има, а и не е достатъчно драматично разкритие :D Мисля си по някакъв начин И Гак да сънува случилото се в детството им, макар че той не е присъствал. :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мили, чета с интерес мненията ви и стигам до извода, че познанията ми по квантова механика, съвсем не са достатъчни. :lol: И това е единствената причина, да не мога да разбера как ще се развие действието.

Да се връщат напред/назад, изобщо не мога да си представя как ще стане...Тези подробности може да му бъдат разкрити само от Бу Йонг или от баща й (в едния случай), следователно единствения логичен начин, да ги разбере е след като се върне в миналото и ако тя е жива. Хахахах. Ужас много е объркано. Но, реално, важни са, но не и жизнено важни. Важно е по няккъв начин да разбере, че именно Парк Ха (Бу Йонг) е истинската му любов, а това може да го усети и със сърцето си. :P Ако това стане, да няма нужда изобщо да се връща. Доколкото в самите книги не е изключено да пише за за изчезване (предполагаема смърт) на прица, но това означава, че няма повторяемост на събитията бъдеще/минало, а те са си взaимосвързани и си влияят.

Направо много се умеших кой/кого обича, кой/кого му е отредено да обича, кой/в кое време живее, светлината вълна ли е, частица ли е, и двете ли е...може ли нещо да съществува на две места едновременно... :D И аз като не мога да изфабрикувам хем логичен, хем щаслив край, започвам да си мисля: Задължително ли е да има щастлив край изобщо...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:yes: Това е единственото мнение относно развитието на сценария и финала, което ми харесва,освен моето собствено :lol2: . В по-голямата си степен е различно от моето, но е логично и добре обосновано и смятам,че е напълно възможно да си прав/а.

Единственото, което ми "куца" е, че каквито и паралели да прави принца между минало и настояще, пак няма как да бъде сигурен, че в миналото нещата са се развили по същия начин и че същите хора са извършили същите действия и престъпления, нито да узнае със сигурност коя е била жертвата и кой убиеца. Единствения сигурен начин да го разбере е като се върне в миналото- а върне ли се веднъж там, втори път в настоящето няма да го пренесат.

:excl: Единствено "дебелите книги" могат да помогнат. Ако, в книгата, която Пак Ха чете или някоя друга прочетат историята на принца и там има информация напр. , че принцесата или сестра й е била убита и след този случай принца е изчезнал и т.н. е тогава вече може и да остават нашето момче в съвремието с Пак Ха :i love this:

че издъхналата във фонтана е Бу Йонг (сестричето). Всички улики водят натам- не й видяхме лицето, пеперудата върху ушитата от нея кърпа излетя и ни пренесе в бъдещето. Като цяло моята теория за тази игра на минало-настояще е следната: В Чосон И Гак и Бу Йонг са предопределени от съдбата да бъдат заедно /в случая министърът избира малката дъщеря за коронована принцеса/. Случва се така, че човешка ръка се намесва /Хуа Йонг обезобразява Бу Йонг/ и разделя "предопределените един за друг". Следващите години принцът и сестричката се виждат и комуникират, докато тя не бива убита /от каката или някой друг/. Съдбата решава да се намеси, след като няма как принцът да разреши случая, и го изпраща в бъдещето /където нещата също не вървят според плана/. Там се случва следното: Те Йонг /въплъщението на принца/ среща сродната си душа- Пак Ха /Бу Йонг/, и мигновено си я харесва. За втори път се намесва човешка ръка /в случая Те Му/ и отново разделя "двойката". И Гак и Пак Ха остават сами, следователно съдбата решава да им даде трети шанс, като премахва времевото пространство. Така И Гак ще открие цялата истина за хората около себе си /като историята се повтори вече в настоящето/, а Пак Ха ще срещне любовта /която й е била отнета в миналото/. Принцът мисли, че ако се ожени за Се На, тя ще бъде нападната отново. Според мен, ако сватбата се състои, животът на Пак Ха ще е в опасност /при положение че настоящето е проекция на миналото/.

 

Това е и моето мнение , за финала. Голямата и в миналото ревнуваше от малката, така , че това е логичниа финал. А живото , ще докаже на принца, че трябва да избере жена по душа , а не по външен вид. Той се ожени за красива , но всъщност искаше тази , чието лице не виждаше , но харесваше заради ума. Пеперудата е отговорът на всички загатки. И всичко започна със загатката на принца и целият сюжет се върти около решението. Малката избродира пеперудата на кърпата, пеперудата пренесе принца в бъдещето, кацна на рамото на предопределената му жена и пеперудата , ще ги събере на финала... :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както се казва любопитството убило котката. Не че кой знае колко разбрах от диалозите, но просто не се стърпях и си изтегеглих епизода, та преглеждайки картинки и що да видя....

 

 

Да не би да се оказа, че братовчедът е жив? Не че нещо, но, когато падна във водата, той беше в безсъзнание....в открити води....шансовете му за оцеляване са просто нищожни в такава ситуация....Съдба, съдба, ама чак пък толкова....

Ако това е вярно, ми е много пюбопитно за края...всички бяха отписали братовчеда, а той взе че ни изненада.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както се казва любопитството убило котката. Не че кой знае колко разбрах от диалозите, но просто не се стърпях и си изтегеглих епизода, та преглеждайки картинки и що да видя....

 

 

Да не би да се оказа, че братовчедът е жив? Не че нещо, но, когато падна във водата, той беше в безсъзнание....в открити води....шансовете му за оцеляване са просто нищожни в такава ситуация....Съдба, съдба, ама чак пък толкова....

Ако това е вярно, ми е много пюбопитно за края...всички бяха отписали братовчеда, а той взе че ни изненада.

 

 

И аз разбирам 2-3 думи на корейски, но определено

Те Йонг се оказа жив :blink:. Неадекватен лежи в болница в Чикаго. Имаше доста предположения, че може да е оживял, но аз въобще не допуснах такава възможност. Направо се шокирах и цялата ми представа за евентуалния финал на персонажите се преобърна на 360 градуса. В епизода на няколко пъти ни намекват за близкото връщане на четворката в Чосон. :(

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен ако не се окаже, че Те Йонг не се удавил, а след като са го спасили морските пехотинци (излезли на тренировка в реални условия този ден) лежи с амнезия в някоя американска клиника. :blink:

Дали да не си потърсим нещо за авторски права? Някой от сценаристи, режисьори или бог знае кой, май ни чете по форума, а? И черпи идеи за нелогични сцени. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Li ~Asia~ , не се шокирай толкова :lol: този вариант винаги е съществувал. Макар, че харесах и твоето мнение за финала, много неща продължават да ме насочват към моя финал.

Т.е. самоличността на мъртвата за мен все още е мистерия. Ако все пак приемем,че е принцесата за мен има 2-ма заподозрени. В единия вариант е "братовчеда" в миналото, който може и да не й е бил любовник, но със сигурност е бил пак някакъв роднина на принца и е искал престола, така както сега иска компанията. И целта му е била да убие принца и жена му, но по някаква причина от сливите е яла само принцесата. Другия възможен убиец е самата принцеса. Видя се колко ревнува принца от сестра си и колко глупава се чувства пред нея, със сигурност я мразеше и би искала да я елиминира, поднасяйки й отровни сливи например.Но нещо се е случило и самата принцеса е яла от тях, нещо не ми се иска да мисля, че малката сестра е мъртва. Аз също смятам, че всеки принадлежи на епохата си и накрая всеки ще заеме отново своето място. Те Йонг е жив и ще се събере с Пак Ха, а принца ще се върне и ще се ожени за по-малката сестра, както си беше предопределено отначало, преди злоблата да я обезобрази. Тогава, като дете принца търсеше красива жена, после обаче си прекарваше времето по-добре с балдъзата, а след пътуването във времето, през което ще има възможост добре да опознае и двете, ясно е коя ще избере. Той никога не е виждал лицето на балдъзата си, но когато се върне в миналото и я види и познае преродената Пак Ха смятам, ще остане с нея дори и тя да е с белег, а може и да превърнат гъсеницата в пеперуда, кой знае.

:896767:

 

И сега- носталгията на 4-ката към Чосон и семействата им, завръщането, за което говорят. Принца, който виждайки кърпата върху лицето на Пак Ха след пожара си помисли за бълдъзата, а след това каза че непрекъснато я сънува, всичко това засега затвърждава мнението ми. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, че ви прочетох предположенията за живия Те Йонг иначе съвсем щях да :huh::blink: Не ме разбирайте погрешно, харесвам образа на Те Йонг /или поне това, което представиха в първи епизод/- срамежлив артист, който не се интересува от фирми и прочие. Става ми криво,обаче, че завръщането на нашата четворка в Чосон е съвсем близо. :( Започвам да обмислям нова теория за това пътуване през времето, но нека първо да изгледам и тазвечерния епизод.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страх ме е чак да го пускам 14тия...и моите теории на пух и прах сега, но това ме радва. Те Йонг го считах за бита карта...

Появяването му ме притеснява...възможно ли е сега да гледаме двубой - Те Йонг срещу И Гак за сърцето на Пак Ха. :D

Хубаво е, че поддържат интригата жива, а не да разгадаем всичко от средата и после само да си казваме: "Нали ти казах... :lol: "

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страх ме е чак да го пускам 14тия...и моите теории на пух и прах сега, но това ме радва. Те Йонг го считах за бита карта...

Появяването му ме притеснява...възможно ли е сега да гледаме двубой - Те Йонг срещу И Гак за сърцето на Пак Ха. :D

Хубаво е, че поддържат интригата жива, а не да разгадаем всичко от средата и после само да си казваме: "Нали ти казах... :lol: "

Не мисля, че трябва да се притесняваш за

евентуална борба между Те Йонг и И Гак. Доколкото съм разбрала, не е възможно в една епоха да са душата и нейното превъплъщение. Затова и Те Йонг е в такова неадекватно състояние.

За 14- ти епизод няма какво да се притесняваш. Страхотен е. :P Всяка серия се разкрива по нещо и постепенно Принцът си дава сметка за нещата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Li ~Asia~, това го казах на майтап, защото съм любител на налудничавите конспирации :lol: Но, отново трябва да ти се признае, че думите ти са напълно резонни...Ако трябва да коментираме сериозно:

И Гак се влюби в Пак Ха, не в Бу Йонг (знам, че са една душа, но не са съвсем идентични като характер), Тае Йонг също се влюби от пръв поглед в Пак Ха, но и неговия натурел няма нищо общо с този на Принца, когото Пак Ха обича всъщност. Единия е отвеян артист, който живее в собствения си свят и не желае да упражнява власт и контрол над живота на другите. Другият - цял живот е бил възпитаван точно за това, доста по прагматичен е, емоционален, леко нарцистичен, разглезен, ако щете...Не знам, но да ги насилват да разменят половинки, не ми се нрави на мен. Фен съм си на актуалната двойка (И Гак - Пак Ха) и това, че любовта им може да бъде факт, въпреки времевите и пространствени ограничения и противоречия, подхранва силата й. Не знам дали обясних добре, но искам да кажа, че този братовчед (радвам се, че е ОК, ама) ми развали хубавите планове. :P

 

Лягам сега и да видим, какво ще измисля тази нощ за по-нататък. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Li ~Asia~, това го казах на майтап, защото съм любител на налудничавите конспирации :lol: Но, отново трябва да ти се признае, че думите ти са напълно резонни...Ако трябва да коментираме сериозно:

И Гак се влюби в Пак Ха, не в Бу Йонг (знам, че са една душа, но не са съвсем идентични като характер), Тае Йонг също се влюби от пръв поглед в Пак Ха, но и неговия натурел няма нищо общо с този на Принца, когото Пак Ха обича всъщност. Единия е отвеян артист, който живее в собствения си свят и не желае да упражнява власт и контрол над живота на другите. Другият - цял живот е бил възпитаван точно за това, доста по прагматичен е, емоционален, леко нарцистичен, разглезен, ако щете...Не знам, но да ги насилват да разменят половинки, не ми се нрави на мен. Фен съм си на актуалната двойка (И Гак - Пак Ха) и това, че любовта им може да бъде факт, въпреки времевите и пространствени ограничения и противоречия, подхранва силата й. Не знам дали обясних добре, но искам да кажа, че този братовчед (радвам се, че е ОК, ама) ми развали хубавите планове. :P

 

Лягам сега и да видим, какво ще измисля тази нощ за по-нататък. :D

Ох, за Те Йонг те разбирам. И аз съм с две ръце за двойката И Гак-Пак Ха по същите причини.

Та за какво го вкараха, ако не за да остане накрая с Пак Ха. :rolleyes: Съгласна съм напълно, че е глупаво да ги събират И Гак-Бу Йонг, Те Йонг-Пак Ха. Има обаче възможност, след като четворката се завърне в Чосон, всички следи от пребиваването им в съвремието да бъдат заличени /както подсказа изчезващият им образ на снимката/ включително и спомените за тях да са изтрити. Това е твърде жестоко, понеже те промениха живота на Пак Ха и ще продължават да го правят.

Ето я моята нова теория за пътуването през времето: Щом Те Йонг е жив, тогава може и Бу Йонг да не е отровената във фонтана. Принцесата умира, принцът вярно е свободен да се ожени за бълдъзата, но съдбата решава той да премине през трудностите в идентична ситуация от миналото, която сега е в съвремието. Този път И Гак може свободно да опознае хората около него, без да го ограничават социалния му статус и решенията на краля в двореца. За разлика от преди, когато той е бил още дете и по принуда се влюбва в съпругата си, сега той има правото на избор, право да вземе решение с кого да бъде, водейки се от силните си чувства. Едва тогава той ще може да се завърне в Чосон и ще е засвидетелствал силната си любов към Бу Йонг /образно казано, той си е влюбен в Пак Ха/. За да може И Гак да попадне в настоящето, Те Йонг му отстъпва мястото си за определено време. В знак на благодарност принцът възстановява хармонията в семейството на Те Йонг, като утвърждава позициите му във фирмата и разкрива лицемерите около бабата президент. След като мисията му е приключила, И Гак се връща в Чосон и се жени за Бу Йонг, докато Те Йонг се събужда и се завръща в семейството си под ръка с Пак Ха. За да е пълна идилията, никой няма да си спомня за пътуването през времето. :lol:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо вчера обяснявах какво е "отклоняване на действието" и хоп-13 серия ми помага с показването на пример като за учебник как става това. Говорим, разбира се, за смяната на съдържанието на пликовете. За наше огромно щастие сценаристът се е усетил, че вече го е правил веднъж (кражбата на чека, ако не си спомняте) със същите герои и почти по същия начин. Разбрал е, че такова повторение е вече ненужно и абсурдно и е побързал да поправи грешката си още в същата серия, като даде бързо и логично решение на случая. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...