Jump to content

Recommended Posts

Али дебютира преди няколко години, но едва сега успя да издаде албум и пак намериха за какво да й направят скандал. Независимо от това нещата започнаха да се подреждат и за нея и намери съвсем заслужено място да се развива. Имало още поводи за надежда в корейската публика. :)

Предлагам въпросната "скандална"песен и от предложенията вдясно може да чуеш още.

http://www.youtube.com/watch?v=NaDibs-_i8I&playnext=1&list=PLE9E73290B0A1ABDA&feature=results_video

 

Има и клипове, разбира се, но определено живите изпълнения са нещо, което не бива да се изпуска. Ето едно клипче от едно предаване, в което съвременни изпълнители правят кавъри на евъргрийни (корейски). Обърни внимание на реакцията на публиката накрая. И аз бях забравила да дишам. :)

 

Няма да се отплесвам повече, ако ти трябва още инфо пиши на лично. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това второто е уникално изпълнение... Публиката как беше затаила дъх :blink: . И аз също! Това момиче има огромен глас, наистина. И много различен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Главният и главната ги гледам за пръв път и съм приятно изненадана. Много ми харесаха като визия и като игра, особено Мики Ючун прекрасно е влязъл в ролята. Царственото поведение е по-трудно постижимо, отколкото ролите на хора от съвремието, защото никога не си бил цар /ама той пък може да е като цар в тия звездни среди :D /. Отношенията между главните се развиха плавно, логично и в градация, и много красиво.

 

Споделям мнението за Мики Ючун. Наистина има едно особено, аристократично присъствие, което предава и на Хан Джи Мин. Тя е голяма сладурка, но нещо малко, сякаш й липсва и го получава от партньорите си :) Лично мнение, де.

Поздравявам ви с една страхотна песничка, която не знам дали е поствана по-горе.

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добър сериал. В началото леко се разочаровах като видях пътуванията във времето и след леко глуповатите комични ситуации по-нататък почти го изтрих, ударих дел-а и преди да натисна ентера реших да му дам втори шанс и да погледам още малко.

 

Сериала ме спечели при сцената когато в наше време той отиде в двореца и гледайки езерото, хората около него почнаха да избледняват и изчезват докато той се връщаше в мислите си 300 години назад във времето. Страхотна сцена със страхотна музика.

 

Лошата мацка много ми хареса, начина по който играеше актрисата въпреки сценария не можа да ме накара да намразя героинята и, сигурен съм че ако на актрисата и дадат шанс в положителна роля ще се справи невероятно.

 

 

Колкото за края, за мен това си беше принца събудил се в тялото на двойника си който така или иначе си беше мъртъв.

 

 

Като цяло хареса ми, имаше си драма и романтика, неочаквани обрати и напрегнати моменти, какво повече да искаш ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Симпатично сериалче. Еее,не може без кусури. И тук си имаше слабите моменти,но някак си минаваха по лекичко и не бяха толкова дразнещи. Инак,началото не впечатлява кой знае колко,но след няколко епизода,историята,геройте,музиката те завладяват напълно и отдавна не бях изпитвал толкова голям глад ,да си пускам епизод след епизод. Доволно количество смешни моменти си имаше. Малко попрекалиха с драмата накрая,поне на мен ми дойде малко в повечко,а уж си мислех,че съм им свикнал на корейските сериали. Пичовете си бяха големи образи. Принца има напредък. В "Скандала" беше малко по вдървен,но явно е отпуснал напрежението и сега игра на доста по високо ниво. Пак Ха или по точно актрисата ,която играеше този образ,не ми е много симпатична и мисля,че спокойно можеше да изберат друга актриса. Аз лично не усетих никаква химия между нея и Принца. Е ,сега да си дойдем на думата за лошата мацка. Да точно тя, онази с хубава прическа и привлекателно лице. Адски чаровна мацка :wub: Колкото и лошав образ да беше,изобщо не успя да ме накара и мен да я намразя,а напротив да искам да ми я показват по-честичко и по-честичко на екрана. Страшна,страшна. Ммммммм.

 

Те Му и баща му бяха много глупави същества. То бива толкова низши същества,ама тия двамата счупиха и глупомера на лошите. Те Му само като го погледнеш и разбираш ,че е сглупил и направил нещо.

Заслужаваше си отделеното време и смело го препоръчвам на колебаещите се :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не очаквах нищо особено от този сериал,но се оказа че греша.Комичните ситиации бяха супер,смях се от сърце. с принца и слугите му, а и Пак Ха си я биваше като му нареждаше на краля,а той постоянно я заплашваше,че ще й отреже........Хареса ми,че края не се разви за 10 минути, а и ме заинтригува много как краля разкри истината за вечерта, в която бълдазата му го посети.Явно не само на мен ми е харесала-лошата сестра.Справила се е страхотно актрисата-успяваше да изиграе такава невинност, тъга и искреност.Браво на нея.Музиката беше прекрасна! Препоръчвам филма на всеки, който се е чудил.Приятно гледане.

Много се смях когато започнаха да се учат на новия живот и момента с въртящата се врата и решението да си отрежат косите.Хареса ми любовното обяснение на Бу Йонг към краля и неговото заровено до павилиона.

 

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добър сериал. В началото леко се разочаровах като видях пътуванията във времето и след леко глуповатите комични ситуации по-нататък почти го изтрих, ударих дел-а и преди да натисна ентера реших да му дам втори шанс и да погледам още малко.

Аз също съм така и се чудя сега дали да продължа да го гледам, но пък виждам че има доста добри отзиви за сериала. Макар че главният герой хич не го харесвам, но в едно клипче дет гледах сега, май ще му подтсрижат косата и визията му ще се подобри :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм така и се чудя сега дали да продължа да го гледам, но пък виждам че има доста добри отзиви за сериала. Макар че главният герой хич не го харесвам, но в едно клипче дет гледах сега, май ще му подтсрижат косата и визията му ще се подобри :lol:

 

 

 

Гледай и въобще не се чуди! Вярно, има някой места, които просто няма как да не превъртиш, но това са подробности.. Определено главният ще ти хареса с новата коса. laugh.gifНа мен също в началото ми беше малко странно да гледам момчетата с дълги коси, но после като се подстригват всичко си идва на мястото. Твое решение си е все пак дали ще го продължиш или не, но аз съм твърдо "за", тъй като към края сериала просто ти влиза под кожата и свикваш до такава степен с персонажите, че много ще ти липсва като свърши. :/

 

Мен даже ме хвана носталгията по светофарчетата/цветните аджушите/power rangers laugh.gifи сигурно ще го изгледам тези дни, когато имам време. rolleyes.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До изгледах го. Наистина сериалът е много хубав, обаче не бих казала, че е баж в графата ми за любими. Но да сериалът е добър, понататък започва да става много по интересно и естествено харесвам главния повече с къса коса :lol::D Актрисата също е много готина и май ми се струва позната от някъде, трябва да видя къде другаде е участвала. Злата сестра ми беше много противна, изобщо не я харесвах, хубаво, че поне накрая направи едно добро дело и лошия си получи заслуженото. Жалко за бабката, беше готина, но какво да се прави. Най много харесвах, онези тримата, приятелите на краля, така съм се смяла с тях, а като си подстригаха и те косите, изглеждаха много готини :D

И наистина и саундтрака е много добър, за втори път веднага харесвам песен на Али, трябва да видя дали тази жена няма и други песни освен Carry on i Hurt, много е добра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ме впечатли сериалът. Страхотна комедия и ми задържа интереса до края, което рядко се случва~~ Комичните ситуации ме разсмяха с цяло гърло и въобщ съм на мнение, че сериалчето има тази атмосфера и ефект върху мен ,както първите ми корейски сериали. 10 от 10 ^^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен сериал! Един от любимите ми! На места много се смях, а на други си поплаках :D Принцът беше голям сладур :rolleyes: Мнооого ми хареса песента на Ali - hurt :wub: По едно време си мислех да я правя тон на звънене на телефона ми, но се отказах, защото започва доста бавно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този сериал ми влезе в Топ 10 ,с него се смях на глас (тримата приятели на принца бяха големи образи :D ) ,а после поплаках.Края беше много интересен-нестандартен,но хубав(като го пемислиш) Актьорите ми харесаха,играят много непринудено.Не изпускайте преживяването с един принц на покрива-гледайте го!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен това е сериалът на 2012,

толкова много ми хареса, че чак се ядосвам колко дълго отлагах да го гледам.

Най-после видях Микито в много сладурска роля, в "Скандала" някак си ми се струваше доста дървен. Актрисата, която играе Пак Ха, не е върхът на актьорското майсторство, но е много симпатична и поне не се скъса от рев до припадък, както се случва в повечето сериали. Което си е направо бонус за мен :D

 

Наистина много ми хареса, благодарности за превода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много кадърно балансиран микс от жанрове/емоции/завръзки, определено:) От миналия март попадах на описания на сериала тук и там, ама като гледах постерите, все си виках "Аре не сега, това ще е нещо ужасно тъпо" и пропусках. Мислех си, че ще е поредната глупава история за наперения богаташ/принц, съжителстващ с бедно момиче, което постепенно престава да го третира като боклук :D Но за щастие сгреших, историята беше приятна, добре разгърната и отприщваща въображението... В сми - като ми забъркат на едно място прераждания и скокове през времето, неизбежно почвам да се замислям за разни дивотии - дали сега на пича спомените му вместо да се "прераждат" ще прескочат във времето във вече прероденото му тяло например... Кефя се на такива задачки за безплоден размисъл:) Хареса ми и че темпото не спадаше през цялото време, нямаше разтягане на излишни лукуми. Иначе сценарият на места беше чак прекалено засукан:

 

 

то разбирам вечната схема със сестрите, дето не знаят, че са сестри... Ама чак пък да са от една майка, пък първото дете да е дадено умишлено на втора майка, пък ВТОРОТО да се окаже пак при нея и никой нищо да не подозира...И за пълен мармалад да го закарат и в САЩ с дежурната амнезия :/ Впрочем и амнезийките дойдоха малко в повече... Но дори и съшита с тези бели конци, сюжетната линия беше зарибяваща:)

 

 

Другото, което ми направи тъпо впечатление, беше поредното представяне на корейската полиция (и на други административни органи) като някаква странна институция без определени функции или отговорности:

 

 

Не останах с впечатление "тримата глупаци" от Чосона да се покриват кой знае колко усилено, след като обявиха тартора им за мошеник. Още по-натрапчиво стана това усещане след смъртта на бабата - те още преди това трябваше да са пуснати за издирване, пък то сякаш нищо не се беше случило, освен че не се показваха във фирмата. Това определено ми отвори големи питанки, както и фактът, че ги приеха на работа, без една лична карта да им погледнат. Останах с впечатлението, че корейската полиция влиза в действие само при обилно подхвърляне на удобни улики и "обаждане от приятел". И че куките не разследват абсолютно нищо... По болниците впрочем също не им искаха ID, въпреки че във всички цивилизовани медицински учреждения за хирургическа намеса или дори само за пълна упойка се иска категорично и удостоверено съгласие на пациента.

 

 

Шофирането в сериала ми беше забавно и понякога нелогично, но най-вече забавно:

 

 

"Терминаторчето" някак на магия се научи да кара кола, ама то и без това беше толкова як манга-образ, че и това се преживяваше:) Накефи ме момента, в който даваха принца с ръка на волана в бялата джипка, а накрая се оказа натоварен на камион :lol: След другите бели конци изненадата беше пълна - вече си бях казала "Аре стига глупости, той пък кога се научи да кара!" - и ми набиха мисления ми коментар в зъбите със задна ножица и много хилеж :lol:

 

 

И само едно нещо ме издразни наистина категорично, и то е същото, което ме издразни в "Олала-двойката":

 

 

Пак оправдаха големия злосторник безусловно само за 150-200 гр. черен дроб... Принципно органът на дарителя се възстановява напълно за 2-3 месеца :/ Не е кой знае к`ва саможертва, а и мацката до последно нещо се колебаеше дали да помага - или поне не бързаше да пали колата към болницата, та трябваше трима биячи да пратят с нея за по-сигурно. Освен това съсем не е задължително дарителят да е роднина на пациента, за да е съвместим с него като донор. Нито е задължително полусестра да е съвместима. За цялото загубено в гонене на каката и алъш-вериш с главния злодей време трябваше да се изредят на изследвания както влюбеният Ромео, така и тримата му глупаци, а и приемната мама (аре, родната беше болна и без т`ва, а и беше в Хонконг). Но на фона на приятните емоции от сериала приписах тази глупост към фентъзи-елементите в него, та затова ги опрощавам:)

 

 

Като цяло - определено става за гледане, а и с моите ниски очаквания изненадата беше крайно приятна:) Ако сте склонни да прежалите няколко недомислици за постоянно активно действие без разтягане на сополи - би трябвало да ви хареса;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Перфектен сериал, с много добър замисъл. През цялото време се чудех как ще се развият нещата. Съдбата си е съдба, сколонна съм да вярвам в това. Ако нещо е трябвало да се случи и е било прекъснато или спряно, ако е предопределено непременно ще се повтори и ще бъде завършено. Може би това е основната идея, смятам обаче, че относно тук за сериала, ключовият момент е в настоящето, когато не се осъществява първоначалната среща между Пак Ха и богаташчето. Съдбата е заложила да се срещнат в следващият живот, поради несподелената любов в миналото. Имаше много комични моменти, драма и нажежени ситуации. Ако трябва да сравнявам сериала с Queen Inhyuns Man, определено води Принца. Препоръчвам го на негледалите, приятно гледане! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:rolleyes: От този сериал не очаквах нищо, но като видях колко народ го коментира се изкуших. Всъщност, кефих се, отдавна не бях гледала преплитане на съвремие и минало. Актьорите също ми допаднаха, симпатяги. Ех, не влезе в папка любими, но става за гледане, разтоварване и нека си призная приятно прекарване на времето. Гледайте го, но не се задълбочавайте много в подробности, че ще откриете един куп недомислици. :D
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aко не се лъжа ,сериалът е обявен за най-добрия за 2012г. Вярно,много е разтоварващ, има си от всичко,а и сюжетът е интересен....но не бих го класирала на първо място. За мен най-добрият сериал за 2012г. си остава "A Gentleman’s Dignity ". :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък "Джентълмена" го дропнах на средата, щото не му издържах дългите провлачвания за елементарни неща. Колко часа да гледам как някой се измъчва от това, че се притеснява и му е неудобно? Лично мнение де, предпочитам героите да акцентират вниманието си върху това какво ПРАВЯТ, а не върху какво да НЕ правят. "Принцът" мисля че заслужено си е получил титлата - грабнал е доста разнородна аудитория по доста различни нишки. А и е показателно, че всичките вплетени в сюжета пълни безсмислици минават "покрай окото" на зрителя и не спъват интереса - демек фантазията доставя търсеното удоволствие. Иначе аз лично за 2012 от корейските сериали бих писала за №1 "Twelve men in a year", но той е за ограничена и разкрепостена аудитория от 20 до 45 години;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...