Jump to content

Recommended Posts

Къде го видяхте това preview за следващия епизод?

Току-що видях снимка зад кадър на Се На и И Гак от 19 епизод и си бяха все още в настоящето.

 

 

Мисля си, че инцидента с Пак Ха и колата не е случаен като сцена. Глупаво е пак да се отърве, ама пък и няма смисъл да умира. Най-логично е да ги върнат в Чосон. А за Бу Йонг, защо си мислите, че тя нарочно ще се отрови? Най- вероятно си е взела сливи вместо принца, след като той й е предложил, и така несъзнателно го спасява.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мики е дал лека подсказка за следващия епизод в туйтър-а си. Ето, поствам ви новината, където текста е преведен на английски: Соомпи-то

 

Ман Бо явно е в настоящето (или пък не), а Чи Сан е в Чосон. Явно все пак е имало пътуване до миналото, но какво става с И Гак и Пак Ха... :dunno:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

papushinka, личи си, че е закачка от страна на Мики. B) Струва ми се доста странно, обаче, само единия да се върне в Чосон. :rolleyes:

 

Охх, Мики ми обра точките с тези очилца. :wub:

Изгледах 17 и 18 епизод със субтитри и определено

съм в напрежение от развитието на действието. Мъчно ми е за Пак Ха в последната сцена и предусещам, че ще се реве на финала. Това да го оставим за четвъртък, обаче. :D Та, през тези два епизода се случиха немалко неща, макар разрешаването на загадката за убийството на принцесата да е на никъде. Продължавам да си мисля, че Бу Йонг е във фонтана, след като толкова пъти Пак Ха беше в смъртна опасност /Вече няма смисъл да правим предположения, останаха два епизода/.

Двойката И Гак-Пак Ха няма как да не я спомена. Големи са сладури и си личи колко много се обичат, въпреки че не си го казват с думи. Харесва ми доверието помежду им и подкрепата, която си оказват непрекъснато. :wub:

 

Да си пожелаем Happy Ending и по възможност по- малко носни кърпички! :D:P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И според мен пуска въдички хитреца. :lol:

Това, че е време да се завърнат в Чосон, си го знаехме отдавна. Щом му казва да побърза и "come over here" явно всички са там вече. Сега ще видим какво са измислили. От една страна се радвам,че чак сега, евентуално, ще обърнат внимание на убийството, защото иначе би ни очаквал един скучен 19-ти епизод само за пълнеж, с тягостни протаквания за изкуствено концентриране на напрежението преди финала. Време беше малко да посменим обстановката.

 

Li ~Asia~, съгласна. Много приятна двойка за гледане. Разбират се с поглед и винаги се подкрепят. Много адекватно държание показват един към друг. Радвам се, че загърбиха периода с инфантилното поведение и безпричинното джафкане, защото при някои драми е устойчива тенденция до края, която ми пили сериозно нервите. При тях ги няма моментите, в които търсиш да метнеш нещо по екрана, защото уж се обичат, а говорят и правят пълни глупости и така си усложняват още повече положението.

 

Имам добро чувство за финала и не очаквам масови кланета "ала Бали", но посмеят ли да ми го развалят и много доволно ще им сипя на сценаристите. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много адекватно държание показват един към друг. Радвам се, че загърбиха периода с инфантилното поведение и безпричинното джафкане, защото при някои драми е устойчива тенденция до края, която ми пили сериозно нервите. При тях ги няма моментите, в които търсиш да метнеш нещо по екрана, защото уж се обичат, а говорят и правят пълни глупости и така си усложняват още повече положението.

 

Имам добро чувство за финала и не очаквам масови кланета "ала Бали", но посмеят ли да ми го развалят и много доволно ще им сипя на сценаристите. :lol:

Страшно си права за тенденциозното джафкане на корейските двойки. То, че има напрежение и комедия, има, ама до определен момент.

Според мен това му е ценното на "Принцът", че не върви по традиционния утъпкан път на корейската комедия, а си проправя свой сред масовите корейски продукции.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече не си спомням дали някоя драма ме е държала толкова дълго време в напрежение...имам чувство,че въобще няма да се поберат в тези 2 оставащи епизода.Поздравления на целия екип за рейтинга,който са достигнали със 17-те еп.Наистина беше страшно интересен(та то кой не е?),но то направо се раздадоха на макс..толкова много неща разкриха наведнъж,че направо главоболие да получи човек.В 18-ти напрежението също надделяваше...докато от комедията останаха само леки следи.Имам лошото чувство,че ще падне много рев на финала....дано сценаристите все пак да се смилят над нас и да не минават през капките като съберат принца с Бу Йонг и Те Йонг с Пак Ха...няма да го преживея!

И също така Мики...моля те дай повече подробности! :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина чудесен филм! Не знам защо, но много ми се искаше да видя и някоя друга сцена в Чосон за финал. Интересно ми е какво ще стане с героите и как ще завъртят нещата, но защо са го оставили за последните два епизода? Понякога това се оказва минус, защото развръзката, както и дълго чаканите въпроси за разрешаване ги "сбутват" наведнъж и все не оставам удовлетворена =/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесен 19 епизод, но вече започнаха сълзите, надявам се на щастлив край. С нетърпение очаквам последният епизод :) Искам да попитам дали някой може да ми даде линк към песента After a long time, но в изпълнение на певицата и мъжа, който я изпълнява във филма ( не съм сигурна кой е)? Днешният епизод завърши с нея

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много емоционален 19-ти епизод.

Гадняра си получи заслуженото. :samurai:

Аз накрая доста си поплаках заедно с Пак Ха,беше много тъжно.

А двамата са много красива двойка. :kiss2: .

Въпреки всичко и аз се надявам на хубав край! :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесен 19 епизод, но вече започнаха сълзите, надявам се на щастлив край. С нетърпение очаквам последният епизод :) Искам да попитам дали някой може да ми даде линк към песента After a long time, но в изпълнение на певицата и мъжа, който я изпълнява във филма ( не съм сигурна кой е)? Днешният епизод завърши с нея

 

Ето тук я има

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, ама много хубава двойка са...

И аз се насълзих малко, то си е тъжно от една страна, но от друга остава цял един епизод, за да ни зарадват с един сочен хепиенд, нали така?

 

 

P.S. Мики президент!!! :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз искам да съм на инсулин след края. :lol: Захарен сироп да ми потече от монитора. Щом Сена влезе в правия път - цялата вселена работи за нас. :lol:

Имаме половин сватба да доглеждаме. Даже не стигнахме до тортата.

 

Предполагам, ще завършим с една прекрасна традиционна сватба в Чосон. Тоест, силно се надявам.

 

 

П.П. Спийди, до края на първия мандат сме сменили режима на президентска република. Новогодишните обръщения на президента бият по рейтинг вечерните новини и се излъчват на всеки кръгъл час. Преизбираме го за втори мандат с 200% мнозинство, защото повечето граждани са гласували поне по 2 пъти. Mirotic става химн и Дже Джунг - министър-председател. Преди края на 2-рия мандат направо обръщаме на конституционна монархия, за да му осигурим пожизнено управление. :xaxa:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П.П. Спийди, до края на първия мандат сме сменили режима на президентска република. Новогодишните обръщения на президента бият по рейтинг вечерните новини и се излъчват на всеки кръгъл час. Преизбираме го за втори мандат с 200% мнозинство, защото повечето граждани са гласували поне по 2 пъти. Mirotic става химн и Дже Джунг - министър председател. Преди края на 2-рия мандат направо обръщаме на конституционна монархия, за да му осигурим пожизнено управление. :xaxa:

Тъкмо се чудех какво още може да се ръгне, че да е пълна идилията, и ей го на, подсети ме - Хиро. :lol: Мани го тоя Чосон, там не е интересно. В наше време е истината! И тъкмо докато Мики си гледа жената, а останалите от Пауър рейнджърс цакат го-стоп в "градинката" на покрива, JJ им бърка манджички и наглежда на колегата си фарфалаците (поне 2 броя искам да видя да щъкат из екрана). And they all lived happily ever after. (И след цялата таз истерия искаш и торта???)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... JJ им бърка манджички и наглежда на колегата си фарфалаците (поне 2 броя искам да видя да щъкат из екрана). And they all lived happily ever after. (И след цялата таз истерия искаш и торта???)

Може и без.

Ако уредиш JJ да готви само по престилка и да се маже със сметана. :lol2:

 

Мен не ме гледай, като ми дават и мога да се омажа до ушите с претенции. :28558:

 

Иначе, да се върнем към въпроса. За фарфалаците съм съгласна - едното да е момченце и да завършат със следната сцена: Мики го пита: "Каква жена ще си намериш, като пораснеш, синко?" Мики Jr. отговаря, че не го интересува, стига да е красива. В този момент мама и тати се споглеждат и малкия отнася един шамар. :lol:

Много се размечтах ... да я видим утре.

Пояснение: Леко шамарче, такова, превъзпитателно. ;)

Редактирано от papushinka
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я забърши малко лигата, че се покапа по пижамата. :lol: :lol: :lol:

 

Аз ако мога уредя такова представление как ти щукна, че ще деля гледката? :D

 

 

За репликата на дребното съм съгласна, ама айде шамарчето да е леко шляпване по дупето и си стискаме ръцете. ;) Добре, че сценаристите нас питат щото. :D :D :D

 

Айде стига сме простяли, ами да лягаме да спим (ако можем след тия идеи, дето ги пускаш!) и утре, живи и здрави да сме, дано пак имаме повод да се държим като предрусали с шоколад и хормони.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

speedy86, papushinka искрено ме разсмивате с вашите сценарии и

мечти за сериала :lol: Наистина бихте могли да сътворите страхотен сценарий двете!

Вашите коментари ги чета винаги с удоволствие! :es:

 

И дано сценаристите не изспортят сериала накрая с някои недомислици :mad2: .

А музиката е просто неземно хубава, от както е започнал сериала я слушам

и няма омръзване.Корейците в това отношение са ненадминати!

 

И в края на сериала специални благодарности на преводачите, които направиха

възможно наслаждаването на този прекрасен текущ сериал!Почерпка за тях! :beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...