Jump to content

Recommended Posts

Много е готино сериалчето! От много време не бях гледала толкова забавна продукция! И актьорите си играят ролите много добре:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Разбира се, че отговорът е "пеперуда". Нима се съмнявахте досега? Странно. Щом пеперудката от онази кърпичка изчезна, се сетих. :rolleyes:

 

 

Мен пък треска ме тресе от любопитство за друго:

Какво става в момента в миналото? Минаха вече месеци... Принцесата и сестра й са преродени, принцът - пристигна някакси. Но тримата сладури? Само тях ли ще ги върнат обратно? Някакси ми звучи нелогично. Отгоре на всичко им отрязаха косите :lol: Че дори единият си боядиса косата :lol:

Аз също съм за пеперудата. "Това, което умира докато живее и оживява,когато умре" - става въпрос за живот, живо същество, а не за свещи, зори, слънца и пр. отнесени отговори. :D Освен това символиката с бродерията и оживялата пеперудата, какавидата ( защо да не е грозната или по-точно обезобразена сестра) и пеперудата (Пак Ха или по-малката сестра ако по някакъв начин премахнат белега) също насочват към този отговор на загадката.

Това, че в настоящето са минали месеци, съвсем не значи, че в миналото също е така. Смятам, че в миналото всичко е стопирано в момента на слънчевото затъмнение и когато дойде времето да ги върнат отново в миналото, ще го направят точно в този момент- момента на полета им над пропастта по време на затъмнението. Не се съмнявам, че ако спазват някаква логика в сериала, а корейските сценаристи почти никога не са ме разочаровали в това отношение, ще върнат и четиримата в миналото и най-вече принца. Освен причините, посочени в по-преден мой пост бих прибавила, че това е и единствения начин да се разкрият събитията, случили се в миналото, престъплението и убиеца. B)

А за косите пък не виждам никакъв проблем- ще вземат по една перука за армаган от съвремието и проблема им е решен, може и удължаване да си направят :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що мозъчни клетки изгоряха тук в търсене на отговор на.... не знам на какво. Аз просто си гледам сериала и не искам да знам как ще свърши. Така ми е по-интересно. Десини, това за логиката и корейските сценаристи-абе, можем и да поспорим по този въпрос, но да се надяваме че точно за този сериал ще се окажеш права.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз няма да си напрягам мозъка в размисли и страсти по загадката, смятам да се насладя максимално на оставащите епизоди. Само тая Се На ми мъти водата за сега, дано си получи заслуженото това момиче, :mad: то бива злоба, ама това нейното вече ми идва в повече. Нямам търпение някой да я сложи на мястото й. На 9 еп. съм, пазя си ги, че и без това съм затънала до шия в курсови работи за писане и есета, а вие тук разваляте дисциплината :rolleyes::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що мозъчни клетки изгоряха тук в търсене на отговор на.... не знам на какво. Аз просто си гледам сериала и не искам да знам как ще свърши. Така ми е по-интересно. Десини, това за логиката и корейските сценаристи-абе, можем и да поспорим по този въпрос, но да се надяваме че точно за този сериал ще се окажеш права.

 

Ми, че то мозъчните клетки да не са за красота, нали трябва да ги поразмърдаш малко. Защо си мислите, че като си разсъждаваме и търсиме отговори не се наслаждаваме, напротив, така за мен удоволствието е много по-голямо , отколкото да гледам само картинки на екрана без да се замислям. :P

А Дидо с теб не споря, защото никога няма да можем да се убедим един друг в логиката на корейските сценаристи. Достатъчно е да кажа, че за мен "49" и "Лошо момче" имат възможно най-логичните финали, а твойто мнение всички го знаем :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма нищо лошо в разсъждаването и търсенето на отговори. Просто ме е страх, че си харесам някой, а след това корейските сценаристи такъв "логичен " край ще му изпраскат, че свят ще ми се завие. :nunchako: Така поне се стремя да намаля възможното разочарование. А иначе брадвата си е наточена......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Използвам момента,когато всички сте настроени срещу Се На..за да кажа колко много я харесвам! Да може вече да почнете да ме замервате.. :lol: ...Още от самото начало ми направи голямо впечатление..има невероятен чар и неограничени актьорски възможности.Щом ви е накарала да я мразите до дъното на душата ви..показва колко е убедителна с играта си!Надявам се някой режисьор да и намери роля на "бялото агне",че горкото момиче само хейтъри навъртя ;Д

Като цяло...всичко се развива повече от идеално...и нямам търпение най-накрая принца и Пак Ха да се вземат! Но както във всички корейски сериали най-вероятно ще трябва да си чакам последните 2 серии за да видя това~

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласна съм с allisan в мнението, че актриста изпълняваща ролята на Се На се справя перфектно с образа. И брат'чеда не е никак зле в това отношение. Ми, няма начин... ако в един корейски сериал няма и лоши образи, как иначе ще разберем колко добри са "добрите".

А що се отнася до логичен завършек, имам дълбоки съмнения, че такъв няма да има. Ако си поразмърдаме мозъчните клетки, дали ендът ще е хепи, ако принцът и антуражът му се завърнат в миналото сами (щот' това е най-логичното според мен. Няма да променяме хода на историята я!) И тогава какво? Принцът ще си страда в миналото по мъртвата принцеса и може би ще намери утеха в прегръдките на балдъзата. Той ще се уреди добре, ама в настоящето Пак Ха ще трябва да пролива крокодилски сълзи по загубената си любов. Така не бива, как ще оставим доброто моме да страда до края на дните си? Освен ако не се окаже, че Те Йонг не се удавил, а след като са го спасили морските пехотинци (излезли на тренировка в реални условия този ден) лежи с амнезия в някоя американска клиника. :blink: Започвам май да фабрикувам нелогичен завършек.

Има нещо друго, което ме вълнува отскоро. И то е: Как точно в днешни дни ще разберат какво е станало в миналото и ще разкрият кой е убиецът на принцесата? Хорейшо ли ще викат на помощ с цялата му фантасмагорична апаратура или някой от "Студени досиета"? Или може би някой ще реши да заведе Се На при световноизвестен шаман, който да извади дълбоко скрити спомени от минало й прераждане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно подкрепям allisan с нейното мнение и искрено се надявам , в най-скоро време да и намерят роля на "бялото агне".Наистина има голямо излъчване, по-различно..по-нестандартно.Харесвам начинът,по-който изразява чувствата,визията и държанието на самата героиня.

А колкото за сериалът , както повечето са с положителни коментари и моят ще е такъв.Сюжетът много ми допадна.Актьорите,обстановката... а да не говоря за OST-то.. уникално е ` Ето ги и двете ми любими песнички:

 

 

 

А най си харесвам

 

tumblr_m1do6wILGN1qadw27o1_500.gif

 

 

 

 

tumblr_m1nfv6UzXy1qiz06ao1_250.gif

tumblr_m1nfv6UzXy1qiz06ao2_r1_250.gif

tumblr_m1nfv6UzXy1qiz06ao4_r1_250.gif

tumblr_m1nfv6UzXy1qiz06ao3_250.gif

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Йес, йес, йес, йес, йессссссс!!!!!!!!!

 

 

tumblr_m32rjxlwnf1r9tuixo1_1280.jpg

 

 

Ауууууууууууууууууууу,суперрррррррррррррррррррррр!!!! :yes::inlove::es: И над нашето небе слънце ще изгрее, :icon_sunny:

От кой епизод е товаааааааааааа?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Края на 12. Супер неочаквано дойде, след като в 11

 

той й обясняваше, че не бива да се влюбва в него, защото ще се жени за гаднярката и после иска да се връща в Чосон.

 

 

И после изведнъж те ти, булка, Спасовден... :lol:

 

Не че се оплаквам, де. :)))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Края на 12. Супер неочаквано дойде, след като в 11

 

той й обясняваше, че не бива да се влюбва в него, защото ще се жени за гаднярката и после иска да се връща в Чосон.

 

 

И после изведнъж те ти, булка, Спасовден... :lol:

 

Не че се оплаквам, де. :)))

 

Очаквах,че ще и каже така след като видях,че прочете смс.Беше ми едно гадно исках той да е първият който да се обясни,а не да я

отхвърля :lol:

.

Но,много чудно какво ли го е предизвикало,да не би нашето момиче да е искала да си тръгне от къщата или най-малкото да е излязла на среща с онзи красавец.

Само като се сетя тримата красавци как паскаха Пак Ха когато беше на сляпа среща и изпращаха смс на принца,а след това взеха тортатa на гиздавото момче. :lol:

То тя няма да може да си хване нито едно момче,а ако вземат да останат и подълго време в наши дни няма да може да се омъжи ще си остане изодена мома. :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе доста неща станаха последните 2 епизода, хич да не е....

 

Важното е,

че нашия се осъзна. А сега, когато гадния братовчед разбра коя е майката на злобата и на Пак Ха, ще опита да се възползва, но като нищо може да изпорти работата и да помогне на нашето момче да види кой кум, кой сват. Абе все по-яко става. :)

 

 

А за младежа от срещата още ми е жал... Симпатяга беше, завалията, ама пусто, без грам късмет да се натресе баш на тая дружинка. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.Вярно,че нашия ще се

осъзнае

,но заради това,че ще иска да разбере истината за смърта на принцесата ще остане до злобарката,а и има още чувства към нея. :lol:

Няма да знае на кой стан да тъче, :o

Брат'чеда ще направи белята,само да не закача нашето момиче. :mad2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз няма да се оплаквам. Сериалчето върви с добри темпове и краят на 12 ме изненада, че се случи доста по-бързо от очакваното, макар че признаците бяха налице. Нашето принцче не е идиотче, че да не разбере собственото си състояние, въпросът е, че е отгледан в среда, в която задълженията към хората са доста по-силни от собствените му желания, затова нещата като нищо могат да се оплетат преди развръзката.

Идеята на гадняра обаче очаквам да претърпи пълен провал, след като и двамата не са наясно какво знае майката на Се На. Но вероятно развитието й ще запълни още два-три епизода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо, никой от нас не мрази Jung Yoo Mi, а само нейната героиня (много добре написана роля). Основно правило е, че за ролята на лошите винаги трябва да избираш отлични актьори, иначе провалът е неизбежен. Тук с Jung Yoo Mi са уцелили десятката-хем ми се иска да я удуша бавно и мъчително за образа й, хем ми се иска да я разцелувам за великолепната игра. :kiss2:

Второ-много сте гадни, особено ти, Како! :lol2: Направо от монитора се хвърляте да пишете! А аз спрях да гледам непреведените сериали, защото не всичко ми става ясно и тъпо и упорито чакам някакъв превод. И сега съм раздвоен-да чакам ли превода на 11 и 12 серии или да ги почвам "сурови"?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сърце юнашко не трае, мъник... :lol: По-добре изчакай превода, ако можеш. ;)

 

За злобата - разкошна гаднярка е. Хем мила, нехна и красива, хем няма такава брутална гад. Евала й правя. Брат'чеда също е доста лош, справя се. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сърце юнашко не трае, мъник... :lol: По-добре изчакай превода, ако можеш. ;)

 

 

Е това е! Както е казано: "Жените ни вдъхновяват за велики подвизи, но не ни разрешват да ги направим!" :( Юнашкото сърце може да изгледа "суровите" серии, но както казах-за съжаление все има моменти, които ми се губят в превода :unsure: и накрая пускам и превода, за да си ги изясня. Излязла е 11 серия, остава 12.

Редактирано от dido100
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пърхам от щастие, че съм ти вдъхновение, но пази, Боже, да посмея да ти забраня каквото и да било. :lol:

Ако ти е кеф, гледай си го и по два пъти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...