Jump to content

Recommended Posts

4 hours ago, Kaya said:

Пробвайте от тук.

Относно видеото, препоръчвам ви да влезете в сайта на групата и да следвате линковете. Пише, че са обновени.

Благодаря много! Изтеглих субтитрите, а сериала от AvistaZ, но за жалост субтитрите се разминават, избързват напред доста. Дали има начин да ги оправя или да тегля друг торент?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, dianalobodova написа:

Благодаря много! Изтеглих субтитрите, а сериала от AvistaZ, но за жалост субтитрите се разминават, избързват напред доста. Дали има начин да ги оправя или да тегля друг торент?

Самият плеър, на който ще гледате дава възможност за корекция на субтитрите - да избързат или да се забавят. Десен бутон на мишката върху екрана, от менюто избирате раздела със субтитрите, а от падащото му меню забавянето. Малко играчка е, дано имате търпение :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

11 hours ago, dianalobodova said:

Благодаря много! Изтеглих субтитрите, а сериала от AvistaZ, но за жалост субтитрите се разминават, избързват напред доста. Дали има начин да ги оправя или да тегля друг торент?

Тегли друг торент, голяма играчка е да нагласяш плейър и това става единствено ако фрейма на двете видеа е еднакъв. Ползвай линкове на преводачите. Успех, ще ти хареса драмата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този филм е залегнал в програмата на btv lady от 06.10.2022 в часа за азиатско кино ( както са се изразили от телевизията ) - 23ч. Ще се излъчва всеки работен ден. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм го забравил вече, но имаше доста емоционален край. То май само началото и края си спомням. Целият сериал беше нещо от типа

Spoiler

дойдоха, видяха и си отидоха.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е нещо кой знае какво. Главният не ми е много симпатичен. И като актьор нещо не ме впечатлява.  Сюжета един измислен такъв. Хора от ерата на Чосон, карат коли, ползват мобилен телефон, работят в компания без никакъв опит. Някакви разследвания правиха.  Края и той беше неясен. 

Off Topic

Явно оня в комата се събуди, ама той е напълно различен човек от принца. Не е важна само приликата.  

Както във всеки корейски сериал, всеки гледа да се саморазправя и никой не звъни в полицията. Не бих го препоръчал. Заради  Han Ji Min го започнах и изгледах. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изписани 18 страници- факт. Последните няколко години  си е направо фантазия някоя тема да ги докара- пак факт.

В случая тук- колоритно, забавно, неангажиращо, разтоварващо, даже за тия, дето не са чували за Мики и сие и не гледат заради тях.

Анцузите са такава хрумка, че  веднага сериалът излиза в паметта и още се подхилвам, като се сетя за "отбора" и ситуациите.

Гледането и коментирането по време на излъчването също бяха забава и купон, защото сериалът си има собствен чар. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не можем да отречем таланта на Мики. За разлика от Дже Джунг, който слабо се представи като актьор, Мики го биваше. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много странен сериал , личи си че е от ония едно времешните измишльотини :D Не знам защо БТВ купуват такива стари сериали пълни с измислици , не вярвям някоя баба да седне да го гледа това нещо. :D 

Само да вметна, че имаше няколко забавни момента и тая “сестра” толкова да е противна , че чак напряга обстановката като се появи -_-

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 20.07.2023 г. at 18:27, samelove написа:

Много странен сериал , личи си че е от ония едно времешните измишльотини :D Не знам защо БТВ купуват такива стари сериали пълни с измислици , не вярвям някоя баба да седне да го гледа това нещо. :D 

 

А да не би „Хубав ден да си куче“ да е по-малка измишльотина?

 

Off Topic

Последните, които го могат, са индианските шамани. Интересно, доколко е оцелял шаманизма днес? С лек пирует подминаваме Кришнамурти, щото пък трябва да си говорим за Блаватска и оттече.

 

Нищо не казвам. Харесвам и двата сериала. Но това, че нещо е старо, не го прави непременно измишльотина. Има и нови измислици.

 

Преди 3 часа, ftisland написа:

Пак ще повтарят драмата по BTV Story всеки делничен ден от 8-ми февруари в 00:00 часът.

 

Спомням си, когато щяха да го дават за първи път. Гледах корейски сериали да речем по-малко от половин година. Още не се бях ориентирал напълно MDL да ми е основния източник, макар вече да го ползвах редовно.

 

Та тогава с моя „превъзходен“ английски написах в търсачката (SearX  на адрес в пространството onion) „Prince on the roof“, обаче тя пък веднага разбра, какво я питам и ми подаде верен резултат. Или не съм само аз неграмотен, или прекалено добре е тренирана да превежда от „английски“ на английски език.

 

 

Редактирано от k-drama-monk
да поприкрием извънтемието
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз си го браня сериала, нищо, че е стар, направо си е забава.  Това, че бабите искат , докато плетат и готвят или наглеждат внучетата, да гледат как туркините чистят боб и леща подсмърчайки за някой Убавец, си е съвсем друг проблем.

То пък и един час са му сложили, де ни баби, ни внучки, ни никой няма да седне да гледа корейско, освен ако не страда от голямо безсъние.:D

Редактирано от Lawandula
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Lawandula написа:

Това, че бабите искат , докато плетат и готвят или наглеждат внучетата, да гледат как туркините…

 

Не е точно вярно. Моята майка много хареса „Алено сърце“ и дори ѝ допадна W (не хареса главната на фона на Иу, каза, че не бива).

 

Освен това тъщата независимо от нас хареса корейското кино (по-точно сериали).

 

Жена ми е категория леля (най-сладката леля на света), в не далечно бъдеще ще е баба, а много харесва корейска продукция. Скоро ще я пробвам на на китайско с новия превод на @bealonenomore Ще я пробвам и на тайландски сериал за принцеси. Обмислям и за нещо от японските.

 

Всеки гледа хубавото. Въпроса е, че никой не може да бие турците с долар за серия.

 

Последното не е лошо. Най-после да разберем, че и те са хора, и да поспрем с тази дива ксенофобия спрямо тях.

 

Редактирано от k-drama-monk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, k-drama-monk написа:

Жена ми е категория леля (най-сладката леля на света), в не далечно бъдеще ще е баба, а много харесва корейска продукция. Скоро ще я пробвам на на китайско с новия превод на @bealonenomore Ще я пробвам и на тайландски сериал за принцеси. Обмислям и за нещо от японските.

 

А, ако чакаш мен, ще се случи, когато вече наистина е баба! :D Пробвай я с друго от преведените китайски, пък аз като се наканя, ако изобщо се наканя, ще я вербуваме да гледа след някоя и друга година :P 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересен и забавен сериал. Гледах го когато го излъчваха по телевизията, даже мисля че наскоро го повтаряха и пак си го следях. На моменти ми идваше да замеря телевизора с каквото ми беше под ръка, особено когато даваха сцените на И Те Сънг и Джънг Йо Ми, но това е може би заради прекалено добрата им игра като анти-герои.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...