Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

ГЛУПАКЪТ

Страна: Южна Корея
Година: 2009
Жанр: Романтичен, Комедия
Език: корейски
Епизоди: 16
Времетраене: 60 минути на епизод

В главните роли: Hwang Jung Min, Kim Ah Joong, Joo Sang Wook и др.

 

Резюме: Съдбата среща Гу Донг Бек с известната актриса Хан Джи Су точно когато тя има нужда да прикрие любовната си връзка с Ким Канг Мо. Обстоятелствата я принуждават да сключи фалшив брак с обикновения пощенски служител Донг Бек. И за тримата това носи много непредвидени ситуации и изненади...

:essub:


С български субтитри: :click: :click:

Онлайн български субтитри: :click:  :click:  :click:

С български и английски субтитри: :click:

С руски субтитри: :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оооо ,никой ли не го е гледал ? Първият коментар ше бъде мой ;) :

Е, аз го изгледах и ми хареса . Много леко филмче , не че нямаше драма , но тя беше много малко в сравнение с другите сериали ... Съчувствах много на Донг Бек , защото всеки го използваше както си иска ..., но имаше и моменти в който толкова ме беше яд на него ,че го позволява и дори сам си го търси.... Така ми се искаше да го разтъъъърся едно хубавко B) и да ви кажа че 80% от геройте в сериала бяха използвачи ... То знам, че правят всичко да се доближава до реалността , ама чак толкова ... всички тези използвачи на едно място и в един офис ми дойдоха в повече <_<

И да знаете, че малко бавно се развива действието от средата на татък ...

Ако няма какво да правите - го гледайте , много неангажиращо сериалче и добра игра на актьорите :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля, че бях писал по темата на този сериал, но вероятно мнението ми е останало в старият форум :) . Този сериал заедно с Witch Yo Hee са ми едни от любимите в категорията "романтична комедия". Още помня какъв неземен смях имаше директора :lol: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да помогнете за песничката от 5 серия ( 01:05:02 ),докато говори на котарака.

Другите песнички ги намерих,но тази я няма никъде,а е много добра.

Благодаря предварително :bow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това сигурно е най-малко гледания преведен сериал във форума. Наскоро бях отпуска 5 дни и го изгледах набързо, ненатоварващ и лек за гледане сериал. Сигурно няма да ви стане любимия, но ако имате повече свободно време е идеален :) Повече ще го запомня със забавните моменти, имаше и малко драма, ама на фона на останалите сериали, почти липсваше :) Според мен ще се хареса повече на момичета. Актьорите са много сладки и правят големи роли :) Благодаря за субтитрите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз смятам, че доста хора са го гледали, просто нямат какво да споделят толкова - като мен. Не беше лош, посланието беше симпатично, главният герой изигра прилично ролята на темерут, но нямаха никаква химия с главната актриса по мое мнение. Тя, честно казано, не ми хареса особено как игра. Смятам, че дори епизодичната й роля в "Императора на морето" беше по-запомняща се.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как ми се иска да има мъже като Донг Бек! Няма такова слънчице, което да помага постоянно, без да има скрити мотиви, просто съм зашеметена.

 

Насладете се на сериала, приятен е ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започнах да го гледам сериала, но просто главният герой нещо не ми хареса и не можах дори и първа серия да свърша.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започнах да го гледам сериала, но просто главният герой нещо не ми хареса и не можах дори и първа серия да свърша.

Е да видя и аз един негативен коментар за този ТЪП сериал. Понеже съм голям инат, а и бях отпуска и за това го изгледах. Но като цяло не ми хареса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът е страхотен, един от любимите ми. Забавен и в същото време тъжен, но не защото има кой знае каква драма, а просто има едно такова тъжно усещане през цялото време. Главният може да не е красавец, но и такава е идеята на ролята му. Според мен се справи добре.

 

Лично за мен си струваше всяка отделена минута. Дори нито един път не съм превъртал напред, което си е постижение ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми беше странен отначало главният герой и трудно си ги представях с Kim Ah Joong, обаче се свиква като се изгледат няколко серии. Kim Ah Joong страхотна игра просто според мен, а и не само според мен, неслучайно получава "Mini Drama Excellence Award" за този сериал. Само на мен ли ми е направил впечатление "неземният", както написах по-горе в постовете, смях на директора :lol: , просто сцените с него са ми едни от най-забавните в този сериал :D .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът е страхотен и си заслужава да се гледа. Главният герой много ми хареса - беше толкова добър и позитивно настроен ^_______^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В началото не ми беше особено интересен, но после действията се развиха. Главният актьор не блести с красота, но определено е забавен наивник. Братът на актрисата определено заслужи женското ми внимание :rolleyes: А какво става когато не ядеш...Гледайте сериала и ще разберете. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубав сериал. Мога да кажа, че главната актриса е една от най-хубавите корейки, които съм виждала и през цялото време ми радваше окото. Главният герой не беше хубавец, но беше толкова добричък и всеотдаен, че радваше душата :)

 

Всъщност много ми хареса това, че в тази история отдадаха дължимото на душевната красота и тя взе преднина, а красавецът, който се задълбочи в егоистичните си интриги накрая остана с пръст в уста :28558:

 

Благодаря на екипа, работил по субтитрите :kiss2:

Сериалът определено си заслужаваше гледането и дори да имах възможност не бих променила нищо в него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже и музиката в сериала е много хубава, ще пусна няколко MV-а с песни от OST-а. Първата най-много ми харесва и ми прилича на песента "IF" от OST-a на "Hong Gil Dong", само че тук я пее мъж, а пък може и да е същата песен. (само за гледалите сериала, че има спойлери в "картинките" :D):

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много време се дърпах от този сериал, достатъчно ми беше да погледна постера с главния герой, за да се откажа. Най-после му дадох шанс и изобщо не съжалявам. Вярно, че по-грозен кореец в главна роля не съм виждала досега, но пък главната е готина (фина и изискана, не обичайната простакеса, а и стайлинга й е перфектен). Има двама сладури да красят екрана- бившия и брата на главната ;). Иначе сериала е интересен, по-нетипичен, заради "обърнатите" роли. Има си достатъчно романтика, много смях с непохватния и смотан главен герой, а също и много трогателни сцени. Препоръчвам на любителите на романтични комедии.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много чаровен главен герой. Филмът не е нещо особено наистина, но и ма добри попадения и особено в развитието на образа на главния герой, на глупака. Положителен и смислен образ. Струва си да се види.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...