Jump to content

Recommended Posts

 

Много готино и свежо! Изкефих се на макс! Толкова непринудени бяха всички, а Минами - луда глава от началото до края :D Еех, даже завидях леко, хаха

 

Последната серия я гледайте до края, че току виж замалко да изпуснете финала като мен :D

 

o6ina、お勧めしてくれてありがとう!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво ли да кажа :D? То повечето е казано по горе. Препълних се с приятни емоции и усмивки. Изключително зареждаща с положителни емоции дорама. Ако някой е пропуснал да я гледа, сега му е времето. Топли, много топли в студените дни!:wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубав, човешки сериал със стегнат и без излишни интриги и драми (както май само японците си знаят) сюжет. Бих казала, че е революционен за времето си - 1996 година. Необвързани мъж и жена да живеят под един покрив... през 1996 в Япония, при лягането "с балтоните" при корейците дори и през 2018 си е направо огромен културен пробив. При това сериалът е бил изключително популярен и гледан ... Дори в България живеенето по този начин все още беше слабо застъпено.

Още с първата си главна роля Такуя показва заложби на актьор. Много добро представяне на артистите.

Останах с приятни чувства и желания да гледам още нещо с Такуя :-)

Препоръчвам за гледане! :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля всеки ще си промени мнението, след като го гледа. Забавен, реален, харизматичен. Няма как да не се хареса. Голяма част от старите дорами са по-добри от някои нови.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, ukio написа:

Мисля всеки ще си промени мнението, след като го гледа. Забавен, реален, харизматичен. Няма как да не се хареса. Голяма част от старите дорами са по-добри от някои нови.

И аз съм на същото мнение като теб!Предишните дорами са по-качествени и смислени и запомнящи се от някой нови:)Междудругото бях спряла да гледам дорами и някак си се върна тази тръпка:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Връща се, ако човек търси нещо ново и различно. Точно такива интересни предизвикателства могат да се открият на японския фронт. Има какво да се гледа.

Ще се радвам, ако виждам повече коментари в тези теми!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, ukio написа:

Връща се, ако човек търси нещо ново и различно. Точно такива интересни предизвикателства могат да се открият на японския фронт. Има какво да се гледа.

Ще се радвам, ако виждам повече коментари в тези теми!

Много е вярно за японските дорами!Корейските,Тайландските,Японските и т.н. дорами си имат отличаващи се неща от другите!И аз така

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...