Jump to content

Boohwal (부활)


speedy86

Recommended Posts

Навремето ги имаше при руснаците и от там ги свалях, но вече намирам само Purple wave. Трябва да измислим къде може да качим останалите. Приемам предложения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цялата дискография ли имаш? Супер, че аз имам само песните, които харесвам :D

Ами например в мастерс или някой подобен тракер, аз нямам представа как се качват торенти, но хората дето качват сериалите, ще кажат хахахаха

 

А всъщност какво ще се случи сега след напускането на Донг Ха ми е интересно, дали ще търсят нов вокал с предаване/конкурс пак?

 

Сега като се разрових, май си имат вокал вече хахахаха Някой да превежда - Цък

 

До колкото аз схванах, вокалиста се казва Kim Dong Myung, ще издават нов албум и ще имат концерт и турне от октомври.......

Редактирано от little_angel
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Правилно си разбрала всичко :) Ще чакаме да видим новото попълнение, но нямам съмнения за гласовите му способности - при "баба" лабаво няма. ;)

 

Имам всичките албуми, така че моля ако се мерне някой ъплоудър по тракерите тъдява, да свирне да му ги дам. Тенкю вери камса хе предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лабавото е само гласа на баба хаххахааха Ех ако можеше да пее, щеше да е най-щастливият човек, сигурна съм, с този музикален гений.......

 

Ако не си потърсиш сама някой, не знам дали ще ти се обади някой хахахах като знам колко се влиза в таз част на форума, пък и тази тема......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, чи ко му е на гласа, виж къв си е хубав  :28558:  Иначе, вън от майтапа, новият младеж си звучи тамЪн в техен стил. Направо е комбинация между Уан Гю и Чонг Дан, според мен. Одобрявам ;)

 

Ще свирна като има някакво развитие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Междувременно (макар с месец закъснение), да чуем включване от новия албум.

 

Аз поне съм много доволна - знаех си, че "баба" няма да ме разочарова и отново ще изкопае някой бисер. Остава да си помечтая да им ида на някой концерт...

 

А ето и малко видео от първия им концерт с новото попълнение. Къде ги намира "баба" все такива срамежливи не знам :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дискографията (и видеографията) в 1 пост за обновени, и има някои от новите им песни с линкове, за който иска да си ги свали......


speedy, когато качи албумите, ще добави и линк към тях, предполагам......


 


А новото попълнение добре се справя, а само според мен ли Баба си ги избира все вокалисти с подобни гласове, ако мога така да се изразя.......


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Качих дискографията в ескейп-а, добавих линк при спойлера с дискографията. Ако някой има възможност, нека ги накатери и по други удобни места, моля. Междувременно огромни благодарности на човечето, даврандисало първия пост. Ако се обади кое е, има една бира от кака си ;) Благодарности и на helyg за помощта.  :emote_kiss3:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разкошна е, още веднъж се влюбих в тоя тип Те Уон! Мерси за споделянето :)

 

Впрочем Донг Мьонг се подвизава в Immortal song напоследък, къде сам, къде с всички от тайфата. Приятно слушане.

 

https://www.youtube.com/watch?v=aKrU-R9x1P4

 

Много ги обичам тия музикални закачки :)

 

https://www.youtube.com/watch?v=S_345eWeks0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новака добре се справя със старите песни. А Баба май си хареса Хьорин още от първото участие в Immortal song хаахахха Само дето изпълнението на Heeya  го няма качено... <_<-_-


 



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...