Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

Slingshot /Story of a Man/ A Man's Story

Страна: Корея
Година: 2009
Жанр: екшън, романтика
Продължителност: 20 серии
Период на излъчване: 6 април 2009 - 9 юни 2009
Режисьор: Yoon Sung Сик
Сценарист: Song Ji Na


Сеул 2009 International Drama Awards: Най-добър драматичен сериал

УЧАСТВАТ:
ms10.jpg

 

Park Yong Ha като Kim Shin
Park Si Yeon като Seo Kyung Ah
Kim Kang Woo като Chae Do Woo
Han Yeo Woon като Chae Eun Soo
Lee Philip като Do Jae Myung
Park Ki Woong като Ahn Kyung Tae
Lee Moon Shik като Park Moon Ho

Ahn Nae Sang като Kim Ok

ОПИСАНИЕ:
Братът на Ким Шин се самоубива, след като компанията му е въвлечена в заговор (фалшиви обвинения за производство на некачествена продукция) и фалира. Ким Шин попада в затвора след опит за покушение на репортер, отказал публично опровержение на лъжливите обвинения. Ким Шин си поставя нова цел в живота - да си отмъсти. Потапяйки се в света на фондовия пазар, става хладнокръвен експерт. Той иска да унищожи не само компания ТS Group и собственика ѝ, а и неговия син Че До У - истинския виновник за всички злодеяния. В битката на умовете между Ким Шин и Че До У се разкрива историята на техните заплетени отношения с приятелката на Ким Шин - Со Кьонг А, и по-малката сестра на Че До У - Ън Су.

:essub:

С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ

С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ 2

ОНЛАЙН С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ и ТУК

С АНГЛИЙСКИ СУБТИТРИ

С РУСКИ СУБТИТРИ

РУСКИ СУБТИТРИ

Редактирано от mrnkaloto
Обновен
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми, това го гледах скоро и си спомням, че първоначално нещата изглеждаха доста интересни. Особено главната ми хареса много. Имаше един такъв тъжен поглед - много красив. И историята не беше лоша. Естествено лошият беше много добър :)

 

Но все очаквах повече от филма. Нещо ми липсваше и на моменти ставаше доста банален и предвидим. Уж засягаха доста сериозни теми, но нещо не можаха да ги представят добре. Краят не беше лош, но не последната серия, а самият край.

 

В първите няколко епизода, въобще бях забравила, че играе Park Yong Ha и не го познах (предвид визията му в Winter Sonata, ама там може би беше толкова невзрачен заради Вае Young), Та, той нещо ми беше много безизразен, малко беше дръвче (ама това си е мое мнение).

 

И стига съм обсъждала хората.

 

Филмът не е лош, но не очаквайте много.

 

p.s. А Lee Philip го играеше манекенче - само спеше, обличаха го много хубаво и гледаше през цялото време като за снимка. Е поне гледката си заслужаваше :)

 

и моят съвет е: гледайте нещо друго, ако харесвате по-сериозни и драматични филми :)))))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз харесвам много сериала и особено страхотната игра на Парк Йонг Ха. Много жалко, че такъв талант си отиде толкова рано. Да чакаме ли скоро субтитри, при руснацити превода е почти към края, но предпочитам да го гледам на български. Поздравявам всички почитатели на актьора и екипа преводачи с хитовото му парче "Не си отивай".

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът ми хареса. Има своите филмови моменти разбира се мога да изброя два три такива момента , но е направен добре. И двамата главни актьори ми бяха еднакво симпатични ,техните персонажи имам предвид.И в двамата имаше нещо интригуващо. Малко по- безинтересна ми беше сестрата, разбираемо защо , в неиният образ отново гледахме бехарактерното и безволево младо момиче.

Препоръчвам сериала.

 

Ако някой даде линк за ОСТ-та или ми го прати ще се радвам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обновен плейлист за онлайн гледане: :click:

 

Редактирано от bealonenomore
Добавям в първия пост :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...