Jump to content

Ichihara Hayato (Ичихара Хаято)


Dark_Angel

Recommended Posts

На 20-ти септември от 21ч.(тяхно време) по TV Tokyo ще бъде излъчен някакъв документален филм,

в който Хаято ще представи Русия, но дали по-късно чрез това предаване ще видим и останалите държави от Европа, които е посетил, не знам.  

Сайт: Тук

 

spacer.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчето с невероятния глас, много ми харесва тембъра му :) пък е и симпатяга и аз определено съм сред феновете му

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаято ще влезе в ролата на легендарния боксьор Масахико Харада(Fighting Harada) в спешъла на FujiTV

"Ougon no Bantam wo yabutta otoko ~ Fighting Harada Monogatari", който ще се излъчи на 22 февруари.

В него ще видим и Рьота Мурата, златният медалист от Олимпиадата в Лондон.

 

 

 

spacer.png

spacer.png

 

 

 

Кадрите от посещението му в България, са били показани на 3 януари.

Доколкото разбрах като част от предаването Zaihouhakkutu project, но така и не го намерих за гледане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кадрите от посещението му в България, са били показани на 3 януари.

Доколкото разбрах като част от предаването Zaihouhakkutu project, но така и не го намерих за гледане.

 

Случайно попаднах на тази информация: :click: Вероятно вече сте я прочели, защото е доста стара, но ако е вярно, значи скоро може да очакваме на български документалния филм от посещението на Хаято у нас. Ще ми бъде интересно да го гледам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле, 3 месеца, а сега разбирам... Не знам за останалите, но аз чак сега виждам тази "новина". Какво да кажа, човекът си е разкошен в толкова много направления, че направо не знам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, това вече е прекалено. Не стига, че обиколихме цяла София да го издирваме през август, след като разбрахме, че е идвал и се е видял с българи в корейския ресторант (2 приятелки се бяха снимали с него), а сега цели 3 месеца! Аз лично му проверявах блога тогава и той пишеше, че е бил тук за няколко дни и е заминал за други страни в Европа. Хм, тук има нещо гнило. Значи се е върнал, а ние не сме разбрали. Голям пропуск.

Хаха! Обаче как са го представили! Направо са се престарали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимки от предстоящия филм на Хаято -  Yakuza Apocalypse: The Great War Of The Underworld . Режисьор на лентата е Такаши Миике. Двамата с Хаято се срещат за втори път на екрана, след като през 2008г. снимаха God's Puzzle. Новият им проект обещава да е нещо коренно различно - гангстерско-вампирска комбинация! Не знам, какво да добавя. Догодина ще разберем, как са се справили Хаято и индонезийският му колега, с когото сериозно са се подготвили за бойните сцени.

spacer.png

spacer.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Очаква се преди края на годината Хаято да стане баща !!!

 

Моделът Mukouyama Shiho е бременна в 6 месец. Връзката им датира от април 2012г и може би ще има сватба.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С малко закъснение, все пак намерихме човек, който е имал възможността да контактува и работи с Хаято. Всичко, което знаем за него от филмите, се потвърждава и от проф. Гергова. Той е ганбаримасвал сериозно на цели два фронта през лятото на 2013г.

Ако сте пропуснали да чуете интервюто миналата седмица, ето запис.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 19 март ще видим много интересен спешъл, наречен  Futabasou's Friend. Хаято е в главната роля. Играе писател, който среща духа на художник (Томоя Накамура), живял в неговия дом.

Два филма за Ичихара тази година - Hotel Copain (13 февруари) и Lost and Found  (5 март).

Lost_and_Found_(Hoshigaoka_Wonderland%

Трейлър на дорамата Hang, с Хаято, Юске Ямамото и Нобуаки Канеко, излъчена есента на 2014г.

tumblr_nytnn4J2xz1r3q32ao1_540.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаято Ичихара е в София и снима филм!
Изпуснахме го преди години, но сега успяхме да си поговорим. Стискайте палци мениджърът да се съгласи на интервю с него и останалия каст, в който е включен и Тацуя Фудживара!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...