Jump to content

Ichihara Hayato (Ичихара Хаято)

Recommended Posts

* Ichihara Hayato *

c22867505b34085d.jpg

Име: 市原隼人 / Ichihara Hayato
Професия: актьор
Дата на раждане: 6 февруари 1987 г.
Място на раждане: Канагава, Япония
Зодиакален знак: Водолей
Кръвна група: A
Височина : 172 см
Агенция: Stardust

Сериали:

Suteneko ni Hirowareta Otoko SP (2019)

Ashitano Kimiga Motto Suki (TV Asahi / 2018) - Ryo Matsuo
Chinmoku Hotei (WOWOW / 2017) - Hiroshi Takamizawa
Reverse (TBS / 2017) - Yasuo Tanihara

Onna Joshu Naotora (NHK / 2017)

Fukigen na Kajitsu (TV Asahi / 2016)

Hang (2014)

Karamazov no Kyoudai | The Brothers Karamazov (2013)

Hidamari no Ki (2012)

Runaway ~Aisuru Kimi no Tame ni~ (2011)

Saru Lock (2009)

252 Seizonsha ari: Episode ZERO (2008)

ROOKIES (2008)

Wild Life (2008)

Aikurushii (2005)

Water Boys 2 (2004)

Koinu no Waltz (2004)

Yankee Bokou ni Kaeru (2003)

Hitonatsu no Papa e (2003)

Boku no Ikiru Michi (2003)

Long Love Letter (2002)

ТВ Филми:

Fukigen na Kajitsu SP (TV Asahi / 2017)
An Emblem Dedicated to You | Kimi ni Sasageru Emblemc (Fuji TV / 2017) - Hiroto Mukai
Oufuku Shokan (TBS / 2016) - Junichi Nagata
Futabasou no Yujin (WOWOW / 2016) - Masaharu Kawamura

Ougon no Bantam wo yabutta otoko ~ Fighting Harada Monogatari / The Man who broke the

golden bantam ~ the story of Fighting Harada (2014)

Dakishimetai! Forever(2013)

Rookies SP (2008)

Tenshi no Hashigo (2006)

Филми:

Ibuki 192 | Kuubo Ibuki (2019) - Yohei Sakomizu
Under One Umbrella | Ai Ai Gasa (2018) - Seitaro Amamiya
The Master Samurai | Samurai Sensei (2018) - Hanpeita Takechi

Blade of the Immortal | Mugen no Junin (2017) - Shira

Ranmaru: The Man with the God Tongue | Ranmaru Kami no Shita wo Motsu Otoko (2016)

Lost and Found | Hoshigaoka Wandarando (2016)

Hotel Copain (2016)

Hoshigaoka Wonderland (2015)

Gokudo Daisenso / Yakuza Apocalypse: The Great War Of The Underworld (2015)

Yamikin Ushijima-kun (2012)

DOGxPOLICE (2011)

Saru Lock The Movie (2010)

Box! | Bokkusu! (2010)

BATON (2009)

Rookies The Movie: Graduation (2009)

Kamisama no Puzzle (2008)

Negative Happy Chainsaw Edge (2007)

Niji no Megami | Rainbow Song (2006)

Check It Out, Yo! (2006)

Tenshi no Tamago | Angel's Egg (2006)

Onmyouji 2 (2003)

Guuzen Nimo Saiaku Na Shounen | Worst by Chance (2003)

Yomigaeri (2002)

T.R.Y (2002)

Lily Chou Chou no Subete | All About Lily Chou Chou (2001)

Ju-on 2 | The Grudge 2 (2000)

Награди:

58th Television Drama Academy Awards: Best Supporting Actor for ROOKIES

2004 Japan Academy Awards: Best Newcomer for Guuzen Nimo Saiaku Na Shounen

Stage:

Cardigan

СМ:

Acecook - Super Cup

WONDA

LaLaTV

BeeTV

Снимки:

3fc79e075bb86879.jpg
e57a3fa0f807d42a.jpg
ca0e0bf957adb9e6.jpg
0a0110ac41212b49.jpg

Edited by cucyta
  • Like 2

Не мога да се похваля, че съм гледала кой знае колко заглавия с Хаято, но мога да кажа, че съм отлично запозната с една от най-запомнящите се негови роли до тук - тази на Кеичи Ания в ROOKIES (сериала от 2008 и филма от 2009 г.). Всъщност този сериал и сред моите любими заглавия (изказала съм се в темата им).

Винаги е изглеждал по-зрял за възрастта си.

В момента следя Runaway ~Aisuru Kimi no Tame ni~ с него и макар сценария на сериалчето сериозно да ми куца вече, за играта му - нямам критики. Има опит от дете пред камера и не е чудно, че се справя отлично.

Другото заглавие, в което съм го гледала е BOX! с Кенго Кора. Чела съм доста добри отзиви за Rainbow Song и го имам предвид, дори може би сега е точно момента да го изгледам, а и все пак Ю Аои играе също там... Чудесен повод е тази нова тема, така ме подсеща за някои пренебрегвани все още от мен заглавия.

Любимо лице за мен на екран е Хаято Ичихара и много благодаря. Само теми да имам при японците - ще пиша.

Arigato Gozaimasu!

Най-новата новина около Хаято, е свързана с участието му в Hidamari no Ki (по манга на Осаму Тезука), заедно с Хироки Наримия. Това е историческа драма. Хаято за първи път ще участва в подобна продукция. Ще играе ролята на самурай от ерата Едо. Хироки ще се превъплъти в доктор. Историята е базирана върху живота на пра-дядото на Тезука. Снимките започват от 19 януари, а излъчването ще е през април.

Същата манга ще има и сценична адаптация.

Линк

Хироки Наримия и Хаято Ичихара... Ммм, ще видим какво ще ни поднесат двамата.

Прочетох днес, че с Такеру Сато на 6 февруари ще излезе нова реклама на JAN JAN, които са марка на Acecook. Разглеждах сайта им и се сетих и за Хаято, той също е тяхно рекламно лице, но представя Super Cup.

Ето рекламата, която излезе тази есен с него.

Ichihara Hayato - Super Cup CM

Също така и последната на Ичихара-сан за LaLa TV, която излезе в началото на тази година.

5a9cc1583ca16fe1.jpg

Днес отново бях в търсене на DOGxPOLICE и Box!, но въпреки че не ги открих,

поне ще споделя снимките, които ми попаднаха :)

499962b893c09ee9.jpg

8aff4b7adaafd6c3.jpg

dc012bb32bb34ae1.jpg

9cbe3dd66b8fe934.jpg

667566fa3a7b5ce4.jpg

7e970e38f578459a.jpg

Ето го филма - Box! ボックス! (2010). Файловете към Fileserve работят, но за съжаление този филм все още няма субтитри на английски. Аз го гледах на "магия" (така да се каже), преди няколко месеца заради Кенго Кора и Ичихара-сан.

Наскоро изгледах и The Angel's Egg (2006) с Хаято, обаче... Не ми допадна особено.

Хаято Ичихара ще участва във филма Yamikin Ushijima-kun, който ще излезе на 25 август.

Филмът е базиран на популярната манга от Manabe Shohei.

Кастът включва имена като: Yamada Takayuki, на който е поверена главната роля;

Oshima Yuko(AKB48), Hayashi Kento, Sakimoto Hiromi и Uchida Shungiku.

Водещата песен ще е The Bird Without Wings на Superfly.

Цялата статия - Тук

Този филм ще е продължение на ТВ сериите, които са се излъчвали през 2010 г.

Не съм ги гледала, нито съм запозната с мангата, но подборът на актьори е интересен.

Хаято ще участва в дорама, която ще е модерна адаптация на "Братя Карамазови " на Достоевски.

В нея ще участват още и Takumi Saito и Kento Hayashi.

Дорамата се очаква да стартира пна 12 януари 2013 г. по Fuji TV.

Ето как ще изглежда и календарът му за 2013 г.

80c4677b3a6865b2.jpg

"Любовью всё покупается, всё спасается…". Шедьовър на руската и световна литература.

Хаято ще е в ролята на Иван, вторият син и главен герой в романа на Достоевски, Такуми Сайто ще е в ролята на Дмитрий (най-големия), а Кенто Хаяши като Альоша, най-малкият от тримата братя Карамазови.

Дорамата е задължителна за мен (това не се изпуска) и очаквам много от японците, самото заглавие го изисква. Не можеш да прецакаш този шедьовър, който засяга темите за морала, Бог и свободата. Ичихара-сан е длъжен да даде най-доброто от себе си в тази роля. Зад маската на доброто поведение се крие нещо друго...

Еее, какъв постер само! Невероятни са и тримата! Очаквам много, наистина много от японската версия на "Братя Карамазови". Прави ми силно впечатление, че изписват и на кирилица името.

169f8d56c4b760bd.PNG

Всички са възхитени от този постер! Това малкият Кенто ли е?!

Чета и други коментари на впечатлени от плаката. Мога само да тая все по-големи надежди за продукцията.

Otanjoubi omedetou!

Хубаво начало на Братя Карамазови. Хаято удивително се слива с образа. В момента чета романа и стигам до извода, че и тримата актьори са били най-добрият избор за ролите. Докато чета дори ги виждам пред очите си и ги отъждествявам с образите. И не само аз...

d6dd8ae8c4c0c5b3.png

Част от календара му за 2013г.

cfad4baa666d1bcb.jpg

Хаято ще има участие в спешъла на Dakishimetai! Forever, който е предвиден да се излъчи по Fuji TV през есента.

Съдейки по снимката ще го видим в действие в кухнята.  

Други имена от каста, които са обявени са: Atsuko Asano, Yuko Asano, Koichi Iwaki, Yoko Nogiwa и Masao Kusakari.

7aec79164b61e333.jpg

Хаято е пристигнал в София, за да снима документален филм. Късметът го е срещнал с хора, обичащи Изтока в Корейския ресторант и благодарение на тях, разбрах новината. Надявам се да остане доволен от посещението! Според хората, той е много мил и учтив.

Еха....още не знам дали правилно съм прочела :D

Значи е тръгнал на пътуване из Европа. Дано да си прекара добре на наша земя.

Хубаво е, че се е срещнал с хора обичащи Изтока, сега поне ще знае, че и тук има хора, които знаят за него. :)

Да, и аз най-много се радвам, че е попаднал на наши хора. Значи ще има добри спомени от България.

На 15 август последно е писал в блога си, че заминава за Европа да снима документален филм за улиците и забележителностите. 

Тъкмо свършихме с разследването. В събота е бил в София и е снимал на Славейков и Витошка. На Славейков открихме една продавачка, която е видяла японците на ъгъла на Графа и Раковски. За жалост, повечето хора, които са били на смяна тогава, не бяха днес на работа, но все пак, поручихме полезна информация. Екипът е бил голям и се е забелязвал. Открихме 1 продавач на сладолед в кафене на Витошка. Той му е дал сладолед и са го заснели като част от документалния филм.

В блога си в две части е публикувал впечатлението си от посещението си при нас.

Любопитно ми е какво е написал....

c28fbf293144a5cf.jpg

На 16 септември по TBS ще покажат пътуването му до Тайланд - Камбоджа - Виетнам.

Охо! Добре си се сетила да провериш блога му. Още снимки е качил от София. Трамваи, ЦУМ... Чичко Гугъл превежда:

След 15 часов полет, е пристигнал в София. Доволен е от свежия въздух тук и ниската влажност, която липсва у нас, за разлика от Далекоизточния регион. Споменава, че за него тук всичко е било ново и непознато. Един различен свят. Смята, че в България се намира най-вкусното червено вино в света. Впечатлен е от културата и историята ни. Ходил е в древна тракийска гробница. Снимал е разкопки (и май е участвал в тях - археолог и половина!).

Изглежда е останал повече от един ден, но е пътувал извън столицата. Забелязвам, че под поста има доста коментари.

Остава ни само да разберем по коя телевизия и кога ще дават въпросното предаване.

6e9e0a54dd7dd827.JPG

• Like 1

Да, има още снимки, включително мотори и манга на български. :D

Определно ще е интересно да го видим, когато решат да го излъчат.

Ще следя за някакви новини около дата и телевизия. Да се надяваме, че ще е скоро.... :)