Jump to content

Recommended Posts

Shut Up Flower Boy Band

spacer.png

 

 Shut Up Flower Boy Band

 Dagchigo Kkochminambaendeu

 닥치고 꽃미남밴드
~Епизоди: 16
~Премиера: 30 януари 2012
~Телевизия: tvN

 

Участват:
Sung Joon - Kwon Ji Hyuk

L (Infinite) - Lee Hyun Soo
Lee Hyun Jae 
(Mate) - Jang Do Il
Kim Min Suk - Seo Kyung Jong
Yoo Min Kyu - Kim Ha Jin
Lee Min Ki - Byung Hee (легендарната рок звезда)

Jung Ui Chul - Yoo Seung Hoon

Jo Bo Ah - Im Soo Ah

 

Резюме:

Една история за училищна рок банда и как членовете ѝ се справят с приятелството, любовта и страстта си към музиката. Момчетата от бандата Eye Candy се прехвърлят да учат в престижната гимназия "Чонгсанг", където срещат съперници в лицето на групата Strawberry Fields...

 

Снимки:

 

 

Shut-Up-Flower-Boy-Band-4.jpg

Shut-Up-Flower-Boy-Band-6.jpg

Shut-Up-Flower-Boy-Band-8.jpg

Shut-Up-Flower-Boy-Band-10.jpg

Shut-Up-Flower-Boy-Band-12.jpg

 

 

Трейлър

:essub:

 

С български субтитри + OST: :click: :click:

Онлайн с български субтитри: :click:  :click:  :click:

С български и английски субтитри: :click:

С руски субтитри + OST: :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво за темата, и аз ще хвърля едно око на тази история и младежите. Обещаващо ми звучи, за музиката и OST-a също имам надежди.

Всеки от бандата изглежда интересен персонаж със свободен дух, само може да добавиш името на И Мин Ги (Lee Min Ki) като легендарната рок звезда Бьонг Хи (Byung Hee) ;).

5minki.jpg

 

Друго сега любопитствам, кои ще са женските образи, защото без мацки, на къде? :P Жанрът е и романс..

Първа и съвсем непозната за аудиторията е Jo Bo Ah. Да видим кои ще са следващите?

 

job1.jpg

 

 

Заповядайте втори тийзър с анг.букви:

http://www.youtube.com/watch?v=0otOFw1-7zk&feature=youtu.be

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много забавен първи епизод, всички бяха много диви и забавни. Харесами дори повече от Dream High 2, не зная защо можеби защото на дрима първи епизод ми беше много хаотичен и със слаби образи, незная ще ведим как ще продължат... :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въобще не е каквото очаквах.Атмосферата е мрачна, Eye Candy е просто име. И шестимата са много далеч от приказката за лигави богати момченца, които го раздават badass от едната скука.

 

За момента сякаш бандата е тяхното спасение.

Направи ми впечатление как след концерта в началото никой не се прибра вкъщи- всеки от тях си има проблеми, сякаш и шестимата идват от разбити по един или друг начин семейства.

''Рок звездата' е уникален.Толкова директен, забавен и шантав.Първоначално не знаех че Lee MinKi ще бъде само камео, затова бях изненадана че на привю постерите бяха само петима.След като разбрах, че появяването му е епизодично, усетх накъде отиват нещата.Предполагам че наистина няма начин такова приятелство да бъде развалено иначе. Което не ме спря да ''съпреживея'' края на втори епизод. Ясно беше, че Бьонг Хи няма да го бъде, но не знам до колко сценаристите са уверени в историята нататък, след като създадоха може би най-интересния герой, и го унищожиха така бързо.Но пък си беше завършен, нямаше нужда от някакво развитие. Предполагам че ''ползата'' е в това, че Бьонг Хи, случилото се с него и приятелството им като цяло ще имат огромен ефект върху останалите. Ефектът ''Меркуцио''.

Макар че тая минимални ,и не особено основателни надежди да оцелее след сцената с камиона. .:D

shutup02-00428.jpg

 

Интересно ми е какво ще стане със SuAh и Ji Hyuk , дали (или по-скоро как) групата ще оцелее, как ще натрият носовете на богаташчетата...Има какво да се види занапред.

 

 

Началото ми се стори малко по-тягостно и натоварващо отколкото очаквах, но пък имаше и доста комични моменти. А и от 2 епизода обаче не може да се съди за цялата история.

Накратко: Въпреки че засега предизвиква асоциации с Boys of Tomorrow, сериалът е нещо различно.

tvN разчупват калъпа с Flower boy мотива.

su1-00379a.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

tvN е официално най-любимата ми телевизия. Напоследък попадам само на нейни продукции и много им се кефя.
Не съм гледала все още първите серии, но скоро и това ще стане. Заради L и другите бижута.


Официален уебсайт
Фен страница във ФБ :click:

Взаимоотношенията между героите:
shutup_52.jpg

Снимки:

shutofc13.jpg
shutofc10.jpg
shutofc7.jpg
whisperd.jpg
shutofc17.jpg
shutofc16.jpg
shutofc14.jpg
shutofc19.jpg
officialsite7.jpg
officialsite4.jpg
officialsite3.jpg
officialsite1.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитат от филма: "Външен вид, действие, харизма - "лоши момчета" пълен пакет." :yes:

 

Сериалът все повече ми харесва - малките моменти на любов, малките моменти на приятелство, големите битки, уважението към достойните, пък били те и съперници, черно-белите краски на младостта и цветовете на музиката...

Редактирано от sunnyslava
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо се бях отчаяла от типичните романтични комедии и бях спряла да гледам за момент,когато tvN успешно ме върнаха към к-драмите. Въпреки че някои от актьорите са още новички се справят добре имайки впредвид колко са млади. Още като видях рекламните снимки на сериала си казах "Това ще е." и бях сигурна,че ще ми хареса. Е отговори на очакванията ми. Всеки от Eye Candy е у-н-и-к-а-л-е-н. Въпреки че започна малко тежичко

и ми се наложи да се сбогувам с най-любимия си образ

съм убедена,че ще се нареди в топ 3 любими сериали. Определено е доста различен. Останах с впечатлението,че сценариста си пада по катастрофите ;о да се надяваме,че няма да виждаме нещо подобно в по нататъшните епизоди. Надявам се и да не обърнат изцяло историята към романтиката и Музите <.<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аххх страхотна драма . Много се радвам, че я превеждат на бг толкова бързо. Драма , която може да докосне сърцето. ^^ Според мен няма слаб момент. Tрогателен сериал .Има и много забавни моменти на които няма как да не се усмихнеш, има и романтични (за мен са в плюс) , които ме радват много . ^^ ОCT e невероятен . Засега обаче са излезли само 3 песни от него :(.

 

Sung Joon - Jaywalking :wub:

http://vbox7.com/play:a8b62afdd6

 

Kim Min Seok (Superstar K3) - How Come///// How, You

http://www.vbox7.com/play:a2d347b419

Lee Min Ki - Not In Love

http://www.vbox7.com/play:7c3061c061

 

 

Sung Joon and Jo Bo Ah за Ceci :wub: <3

 

cecisup6.jpg

 

cecisup2.jpg

cecisup1.jpg

cecisup4.jpg

cecisup3.jpg

 

 

Flower Boy Band: Shut Up Official Group photo

 

tumblr_lxqpam5jAI1r94hl4o1_500.jpg

 

tumblr_lxqpam5jAI1r94hl4o2_500.jpgtumblr_lxqpam5jAI1r94hl4o3_500.jpgtumblr_lxqpam5jAI1r94hl4o4_500.jpg

tumblr_lxqpam5jAI1r94hl4o5_500.jpgtumblr_lxqpam5jAI1r94hl4o6_500.jpgtumblr_lxqpam5jAI1r94hl4o7_500.jpg

tumblr_lxqpam5jAI1r94hl4o8_500.jpgtumblr_lxqpam5jAI1r94hl4o9_500.jpgtumblr_lxqpam5jAI1r94hl4o10_500.jpg

 

 

Редактирано от bubble
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отдавна не бях гледала нищо корейско, но това обаче ме върна в отбора :) Бях си почнала японското "Хънгри" заради музиката и манджата, но там наблегнаха на манджата, а тук типично по корейски реших да пробутат новите тийн идоли с всичките им "таланти", но пък в стил "Гокусен". Да, точно в стил "Гокусен", защото и там като тук мотото е "Истинското приятелство е над всичко" или нещо подобно... И на всичкото отгоре се изненадах от нетипичното (поне за мен) разгръщане на сюжета...

 

Убиха уж "главният" не в края, ами в началото. На влюбените гълъбчета им трябваха само пет епизода, за да узнаят чувствата помежду си :lol:

 

Харесва ми как (като в повечето им драми) и тук героите са някак стериотипизирани, защото все пак ако искаш да гледаш някоя дълбоко прочувствена драма със сложна фабула - няма да си пуснеш заглавие, в което присъства израза "флауър бой банд", нали? И така тази комедия отговаря на желанието ми да гледам нещо разтоварващо, красиво и с забавно, затова я препоръчвам на всеки, който търси нещо такова.

Много готино са заснети някои от сцените, според мен, в доста от тях присъства нещо "фотографично" - нищо, че има движение диалог, просто кадрите са такива, че само за момент уловени, говорят достатъчно (сори, ама не си правя труда им помня имената) като...

 

Дремещият лидер на масата за билярд и глутницата кучета зад него, зяпащи го с майчинско удовлетворение, или сцената на покрива - как Рошавият, новият им лидер, хвана ръката на Музата преди да я целуне - голяма романтика...

 

За актьорите - ами какво да кажа - хлапета, не са професионалисти и им личи, но успяват ни представят онова искрено чувство, което само добрите приятели могат да ти покажат. И Музата наистина е много хубава... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кой е нетърпелив за серията която излиза утре при нас ^^^??

 

За хората , които искат да ги следят в туитър: ^^

^

Lee Min Ki as Joo Byung Hee : @MindKey1601

Sung Joon as Kwon Ji Hyuk: @six2k

Kim Myung Soo/L as Lee Hyun Soo : @INFINITELKIM

Kim Min Sook as Seo Kyung Jong : @Sasimiworldkms

Yoo Min Kyu as Kim Ha Jin : @5577881

Jung Ui Chul as Yoo Seung Hoon : @jungzz7e

Jo Boa as Im Soo Ah : @jby2454

Kwak Jeong Wook as Jeong Maro : @JWKwack

Kim Hyun Joon as Park Pyo Joo : @kkimminam

Lee Hyung Soo’s lil sister : @dpfla0109

 

И ето какво е ставало при заснимането на някои от сцените на Sung Joon и Jo bo ah + Еуe candy сцената в бара

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ви добавя и тез клипчета с кратки представяния и интервюта с каста.. щях да бъда по-доволна, ако и техните разговорчета бяха преведени, но.. :)

 

428348_251357811605536_218309624910355_575069_271015949_n.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът ни най-малко не ме разочарова!!! Продължавам да го следя с неувяхващ интерес, много ми харесва как развиват историята, много истински и естествено :)

 

Линкове за сваляне на няколкото песни от OST:

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно заради рождения ден на L са решили да пуснат следващата поредна невероятна песничка от OST

 

 

 

tumblr_m0s77cfI6E1r94hl4o1_500.jpg

 

 

 

 

Мембърите на INFINITE(групата на L) и EYES CANDY(групата на Lee Hyun-soo) са изненадали Л послучай рождения му ден :panda-145:

 

tumblr_m0vkoneUBx1r94hl4o1_1280.jpg

 

 

 

Нови снимки на Eye Candy

 

 

tumblr_m0rytmbXmD1r94hl4o2_1280.jpgtumblr_m0rytmbXmD1r94hl4o3_1280.jpgtumblr_m0rytmbXmD1r94hl4o4_1280.jpgtumblr_m0guigsZGq1r94hl4o1_1280.jpgtumblr_m0gc6vZQuR1r94hl4o1_1280.jpgtumblr_m0efztQI2N1r94hl4o2_1280.jpgtumblr_m0rytmbXmD1r94hl4o1_1280.jpg

 

 

Kim ye rim и L записват песента:

 

 

 

tumblr_m0rn9zI6Z31r94hl4o1_1280.jpgtumblr_m0rn9zI6Z31r94hl4o2_1280.jpgtumblr_m0rn9zI6Z31r94hl4o3_1280.jpg

 

tumblr_m0rn9zI6Z31r94hl4o4_1280.jpgtumblr_m0rhau3jSX1r94hl4o1_500.jpg64182_272767839464533_218309624910355_622747_1612628522_n.jpg429940_272767879464529_218309624910355_622748_335799997_n.jpg

 

 

Kim Myung Soo и Kim Yerim @ Mnet Wide - явно двамата много се забавляват на снимки ...сладури ^^

 

А за самата банда , то явно всяка една тяхна сцена е само смях и смях кекек

и за 1stLook - Lucky Guy - се снима Yoo Min Kyu

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип нямам навика да пиша коментари за филми и сериали, но този сериал е направо невероятен. За сега съм на шести епизод и съм изключително доволна от режисурата, от актьорската игра, музиката и т.н и т.н. Страхотно е да гледаш сериал, в който главната героиня не е жена без всякакви маниери, която да яде като прасе и да прави какви ли не простотии, които понякога идват в повече. Досега не срещнах една преиграна ситуация. Всичко е толкова премерено и болезнено реално, истинско. Удоволствието ми щеше да бъде още по-голямо ако имаше и български субтитри, но ще го преживея - все пак си заслужава мъките с английския :rolleyes:

Това беше от мен...аз продължавам със следващия епизод ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току-що го изгледах и нямаше как да не напиша един коментар и аз :D Наистина невероятен сериал и страхотно приятелство помежду им, никакво изпитание не успя да ги раздели :bow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен сериал! :es: Не знам какво комедийно намират в него. През повечето време си е сериозно драматичен. Всичко си има - хубави младежи, музика, любов, приятелство, надежди, разочарования...

Децата са големи сладури и им личи, че са се забавлявали. В допълнение и ост-а е много силен.

Моят любим Сонг Джун става все по-добър и това само ме радва. Че и хубаво пее. :rolleyes:

Останалите бонбони също са се постарали. Много сладка банда бунтарчета.

Хареса ми,

 

че не успяха да ги вкарат в матрицата.

И краят много ми хареса, съвсем реалистичен.

Важното е да правиш това което искаш и да ти е кеф. А то времето ще си покаже. Както каза учителят им: „Та те са едва на 18! На тази възраст могат да паднат и отново да се изправят… Ако сега ги подкрепим, в бъдеще ще открият своя път.” Цитирам по памет.

 

Големи благодарности на екипа за превода. :kiss2:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напоследък имам много свободно време и наваксвам със сериалите. Започнах го и съм на трети епизод.. Ох, и ще откача хораааа.. Като видях сцената с

 

 

камиона, който блъсна героя на Мин Ки, останах като ударена от гръм в ясно небе. Толкова се изненадах, че в първия момент се разсмях невярващо, а след това дойде и недоумението..

 

 

Ей, жесток беше Мин Ки в този образ.. Искрено се забавлявах и разчувствах с него. Много интересен. Определено ще ми остане любимец, но и другите момчета са страхотни. Около персонажа на Сонг Джун тепърва ще има развитие. За тях ще пиша като изгледам епизодите по-нататък. Участието на Чонг И Чол ме озадачава, тъй като не ми е сред любимите актьори, но е подходящ, защото му се отдават отрицателни персонажи. Дано да не остане такъв докрая ;)

 

Засега сериала ми харесва и дори изобщо не ми прилича на сериал, а на по-дълъг филм. Дали защото е ученически или музикален, или заради присъствието на бандите, притежава изключителен заряд и жестоко ми напомня на Гокусен - като представяне и идея може би, както и на първите корейски филми, които гледах :lol:

 

 

Довърших го и какво да кажа.. Започна много добре, но някъде по средата ме изгуби. Догледах го с превъртания. Омръзнаха ми с лигавщините, побоищата и скандалите.

Момчетата ми харесаха, но по едно време ме изнервяха. Джи Хьок особено ми беше много неосъзнат. Актьора ми допадна в Lie to Me, а тук исках да покаже повече. Затова не ми направи особено впечатление - откъм сценично поведение или пък гласови данни. Доволна съм от L, добре се представи. Всички бяха нови и интересни. Нормално е да имат празноти в играта си, но като цяло бяха задоволителни.

Момичетата - коя от коя по-зле. Су А беше много красива, но едвам говереше и понякога ми идваше да я заблъскам с нещо. Приятелката и беше типичната корейска странница, от чиито викове получавах главоболие. Третата пък беше луда фенка, изпадаща в истерични пристъпи заради несподелената си любов. Йе Рим имаше необичайно за корейските момичета поведение и това беше добра идея. Остана любимия ми женски образ - Вещицата. Много добро представяне на актрисата, а заедно с учителя бяха страхотни.

Гадното трио - не ми се говори за него. Чонг И Чол трябва да си подбира ролите. Не му отиват такива.

И накрая да коментирам музиката - имаше най-малко две песни с никакво звучене. Чувах само тряскане и блъскане по барабаните и бас. Не ми хареса. Вокала трябваше да е по-впечатляващ и да прикове вниманието. Всъщност барабаниста ми направи добро впечатление.

Епизодите спокойно можеше да са по-малко. В някои от тях се развиваше едно и също.

 

Не останах разочарована от сериала, но не ме и грабна толкова силно. Въпреки това ми хареса. Зареждащ е, забавен, отразява стойността на приятелството.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен сериал, грабва ме още от първия епизод :D Не очаквах нещо особено, но беше много хубав. Поплаках, посмях се, ядосвах се, радвах се.. :D А момчетата бяха кой от кой по-красив. Изгледах го с удоволствие :yes: Песните им също са много хубави, а Джи Хьок има невероятен глас :wub:

Ето и няколко снимки на хубавците :i love this:

tumblr_m3md6dswFN1qdzqh3o1_500_large.jpg

 

tumblr_m08rfcMJu21qivvhxo1_500_large.jpg

 

45228999814203520579_large.png

 

tumblr_lzpm4fJjpr1qzc5oko5_250_large.png

 

tumblr_m04vg731Ax1rqeslpo1_500_large.gif

 

tumblr_m17ymqiTau1qm375oo1_500_large.png

 

1st_stageoff_2_large.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...