Jump to content

Recommended Posts

Lovers in Paris

spacer.png

Година: 2004
Държава: Корея
Жанр: Романтичен
Продължителност: 20 епизода
Телевизия: SBS
Режисьор: Shin Woo Chul


Участват:

Kim Jung Eun

Park Shin Yang

Lee Dong Gun

Oh Joo Eun

Kim Suh Hyung

Jung Ae Ri

Kim Sung Won

Sung Dong Il

Описание: Главните герои на тази история са Канг Те Йонг (Kim Jung Eun), президент Хан Ки Джу (Park Shin Yang) и Юн Су Хьок (Lee Dong Gun). Отново историята за Пепеляшка се повтаря (сигурно е любимата приказка на целия Изток), но този път действието се развива в красивия и романтичен Париж...
Те Йонг помага на своя баща да управлява малък западнал театър в предградие на Сеул. След смъртта му решава да отиде да учи в Париж, за което баща ѝ цял живот е мечтал. Но няма достатъчно пари и се налага да започне да работи като прислужница в богаташка къща.
Ки Джу е роден със сребърна лъжица в устата. Той е син на милиардер. Ки Джу е умен и изискан джентълмен с добро чувство за хумор... Неуверен е само в едно - любовта. В миналото е имал неуспешен брак, уреден от родителите му и завършил с развод. Но въпреки това, Ки Джу скоро се влюбва в непосредствената и пълна с очарование Те Йонг.

Наградите на филма:

 

Park Shin Yang and Kim Jung Eun were awarded the Dae Sang at the 2004 SBS Awards (2004-12-31)
Lovers in Paris was awarded Best TV Drama and Kim Jung Eun was awarded Best TV Actress for her role in Lovers in Paris at the 41st Baeksang Art Awards (2005-05-20) as well as the 2005 Asia TV Awards.
Lovers in Paris is the first of the "Lovers" trilogy. The second drama is Lovers in Prague, and the third is Lovers.
Lovers in Paris was voted one of the highest rated dramas in Korea


Лично: Това ми привлече вниманието отдавна, но тъй като нямаше превод дори при руснаците, реших да изчакам. И ето вече тече превод на този малко поостарял, но надявам се добър филм. Съдейки по наградите, може да очакваме наистина запомнящи се образи. Главната героиня направи много емоционално изпълнение в „Любовниците” надявам се и тук да задоволи очакванията ми.

:essub:

Сваляне с български субтитри: тук и тук

Онлайн с български субтитри: тук

Сваляне с български и английски субтитри + OST: тук

Сваляне с руски субтитри: тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да благодаря на всички, които са се потрудили да видим сериала. В момента го гледам и ми е приятен. Както писа по-горе Дането, приказката за Пепеляшка е винаги привлекателна и ни ляга на сърцето. Също и аз бях заинтригувана от участието на главната артистка, позната ми от Lovers - мой любим филм, но в този тя лееекичко преиграваше с муцунки и израза на емоции, докато в Lovers направи много силна роля, която и пасваше. Изглежда твърде интелигентно и зряло, за да играе необразовано и глупавичко момиче, за което тя изобщо няма вина разбира се :) Това, че пускам коментар е само по себе си комплимент за филма, защото го правя само за тези които ми харесват. Още веднъж благодаря, за хубавите минути с него. =)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на преводачите.

За филма,липсва химията между актьорите,

иначе всеки поотделно се справи добре.Става за отпускари :beer:

След предния коментар започвам Lovers,дано е толкова добър.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това, което мога да кажа за сериала е, че определено Lovers ми хареса много повече.

Може би се дължи на факта, че там химията между актьорите беше наистина по-добра и като цяло образите им ми бяха по-интересни.

Иначе сериала не е лош, в началото започва добре, но после действието се точи едно бавно, бавно... - изгледах последните 5 серии за има няма 1 час - просто наистина взе вече да ми омръзва нищо да не се случва и да предъвкват едни и същи неща.

Краят - признавам си - изненада ме - не съм сигурна дали приятно или неприятно, но определено не го очаквах.

 

 

А пък този племенник е такъв льольо, че няма втори като него... Не му се работи, не му се учи...нищо не му се прави. Чичо му го издържа, а той по цял ден седи и се самосъжалява, че "си няма нищо на тоя свят" - честно направо ме изкарваше извън нерви. .

 

Онази пък дето искаше да се омъжи за Ки Джу беше такава скумрия - хем тъпа, хем грозна, хем нагла.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПЕПЕЛЯШКА ще продължи да оцелява през годините!

Американците съвсем я адаптираха към новия век - я GSM изгуби, я MP3 плейъра си и т.н.

 

За корейската версия на Пепеляшка - приятна! Хубави кадри от Париж!

Хареса ми как е преведено името на сериала - играта на думи! Благодаря на прево-реда!

 

Сериалът е увлекателен, по корейски досаден и с интригуваща стъпка за алтернативен край.

Всеки да го разбира както иска! Аз получих своята доза хепи-енд!Сега е ваш ред! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ми ...приятна,на моменти забавна,тъжна и като цяло увлекателна история.Края не очаквах,че ще бъде такъв....,но пък ми хареса. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът не е лошо,но как можаха да изберат тази ужасна актриса. Не ми хареса като външност изобщо,а и физиономиите,които прави са съвсем като на бавно загряваща. Филма ми напомня повече на Хубава жена от колкото на пепеляшка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въздържах се от гледане на този сериал заради... и аз не знам защо.

Определено ми хареса. Добре ми дойде дозата романтика и прекрасните очи на Lee Dong Gun, когото не бях отразила, че участва. Главната актриса ми допадна, а главния герой, изигран от Park Shin Yang още повече. Хареса ми характера му - директен, целеустремен и благороден.

Поздрави с чудесната песен от ост-а.

 

 

И за края - хареса ми. Обичам алтернативните финали :)

С други думи заслужава да се види, макар да не е от най-новите продукции.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В

Преди 17 часа, ladydd7 написа:

Моля ви за информация от къде мога да изтегля субтитрите на филма.

 

Вече и от първия пост - линкът е оправен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По корейски очарователен сериал :) Нищо особено като сюжет, леко досаден на моменти, но ... не и ужасно лош. Не ми хареса главната с тия муцуни и преигравания. Двамата, Хан Ки Джу  и Юн Су Хьок  бяха страхотни. Особено Су Хьок.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...