Jump to content

Филмови загадки


Recommended Posts

Филмът е японско фентъзи.

Има и едно продължение/което все още не съм гледал/.

ПП. Преди няколко години друг филм на режисьора бе награден с чуждоезичния "Оскар". По-голям жокер не се сещам. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хехехе, случайно го познах заради шаренийката. :)

 

Хайде ще почна с нещо по-лесно. Поне тези които са го гледали би трябвало да го познаят веднага.

 

Филма е японски...всъщност това не е никакава подсказка, всеки може да го разбере от картинката :D

 

Да кажем, че е на един популярен (сред търсещи различното и новаторско кино) японски режисьор, който както изглежда е доста обичан в нашия форум. 2005-та година. Ако има нужда ще подсказвам още. :)

 

 

 

 

611670.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се, той е. :) В началото мислех да сложа тази снимка , ама надали щях да ви затрудня кой знае колко. Сега си ти на ред.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol: Мен лично щеше да ме затрудниш с другата. Никога нямаше да се сетя.

Пускам нещо лесно.

0b4de96c1bdd14f2.png

Жокер: Японска комедия. 2009

Режисьор е Hitoshi Matsumoto

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждам, че загадката поседя доста време, значи е..или трудничка, или филмът е гледан от малко хора. И...последните ги разбирам :D.

Все пак, добре си подсказал, първо лудостта на режисьорът, после кадъра с монахинята, ме карат да мисля, че е Shinboru ака „Символ”.

Ако трябва да си призная още не съм го догледала този филм, а искаш да ме накараш ли? :lol:

Спомням си, че като изгледах трейлъра си казах, със сигурност ще е епичен този филм, свалям, а като го пуснах, след няколко мудни сцени си казах – „да взема да почина малко от крейзи японски филми, ли?" И така, седи и на компа и в съзнанието ми..недоизгледан...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе хора,дайте ми нещо по-лесно като загадка,че да се разпиша и аз тука :( От кога се мъча да позная нещичко,ала уви. Чак се налага да поспамя малко,че да не съм капо в темата <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе хора,дайте ми нещо по-лесно като загадка,че да се разпиша и аз тука :( От кога се мъча да позная нещичко,ала уви. Чак се налага да поспамя малко,че да не съм капо в темата <_<

И аз така :) отдавна наобикалям, но досега нищо не съм познала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Толкова ли е трудна загадката..или снимката е кофти? :)

 

По-принцип "лесно" ми е "нещо", което или от раз познавам заради актьор/актриса/отличителен детайл или просто си спомням филма. Т.е. най-важно е, да съм го гледала филма.. :lol:

 

Ако мога, помагам..и с друг "план" на същия филм... ;)

 

asianf.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...