Jump to content

Филмови загадки


Recommended Posts

Нямам възможност да пусна загадка, затова ако някой има желание да се чувства свободен да го направи вместо мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със сигурност съм гледала филма, почти съм убедена и от къде е кадъра, но така или иначе нямам загадка и ще съм пас. Или не съвсем, скоро Мишлинцето би трябвало да познае филма :). Той между другото си няма тема тук или поне когато го гледах нямаше  :ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кева,мерси за жокера,който ми даде :)   Чак ми долипсва Ю Аой,като се сетих за филма.  Заглавието е "One Million Yen Girl" :panda-145:

 Не,че ще ви затрудня :D :D

e31f7807682c867e.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

8637643o.jpg

Малко подсказки: Корейски филм от 200.. г. Кадърът по-горе с "еднаквите" босички хора е от гледна точка на полицията.
Актьорът, който играе главната роля във филма се е снимал в редица филми и само в един сериал (от 2015 г.). В друг свой филм игра отшелник на самотен остров... насред река Хан.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я, откога висяла загадка и никой не се е пробвал. Да не е Going by the book? Филмът нещо не го догледах, не знам защо, така че може и да не е от там, но с тези сочни жокери това ми хрумва.

 

Всъщност влязох да постна една загадка-поздрав, защото току-що изгледах филма и песента ми се заби в главата. Сигурна съм, че знаете откъде е:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Ким Ги Док, веднага ми изникна. :) Bad guy или Time, отдавна съм ги гледал, не помня.

 

Кадърът май наистина е от Going by the book. Не е като да не съм я гледал тази загадка, ама чак сега забелязвам ,че тези хора, наистина са боси. :D И съдейки от сюжета на филма, кадърът е от сцената в която извеждат заложниците.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...