Jump to content

Филмови загадки


Recommended Posts

Позна всичко, освен заглавието. По-ранно негово произведение, може би най-известният японски сайбърпънк филм.

 

 

8339512G.png8339515A.png

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези дни наваксах с няколко интересни заглавия. Ето едно от тях, което много напомня на Пролет, лято, есен зима... на Ким Ки-Док. Правено е точно година преди него.

413b90dff2eed22a.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом никой не се престрашава...

 

Филмът е "Hotel Hibiscus".

 

 

 

Хареса ли ти?

На мен окинавските филми са ми доста наивистични и без  ясен сюжет, което леко ме дразни. Но пък са приятно разнообразие, а и винаги е интересно да се види нещо от регионалното кино.

 

Ето ти едно лично предизвикателство от същата вълна:

8378489c.jpg

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако са по детски наивни, ми е изключително приятно. Този е точно такъв, плюс добавката на едно странно, шантаво семейство, което ти е кеф да гледаш. Малко напомня на "Глътка чай", само че с изявен фокус върху детските герои. Японските филми много често са без ясен сюжет, но аз съм свикнала.

Давай жокер, че тук става интересно. Да не е нещо на някой култов режисьор? Миике?

Ще го намеря, покрай Томи Тайра.

Открих го - Noel. Трябва да го изровя за гледане, понеже е със Суга Такамаса, а него не съм го виждала от векове. Май няма субтитри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трудно ще го разпознаете този, понеже мъчно се открива за гледане. Сниман е в началото на това десетилетие и е с бивш райдър в главната роля.

8188e6b3b4b19a9a.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...