Jump to content

Salaryman Cho Han Ji / History of the Salaryman (2012)


Recommended Posts

spacer.png

 

Salaryman Cho Han Ji

샐러리맨 초한지

 

Познат още като: History of the Salaryman

Страна: Южна Корея
Жанр: политика, комедия, драма
Тв канал: SBS, понеделник и вторник 21:55 ч. корейско време
Период на излъчване: 2 януари 2012 г. - 13 март 2012 г.
Епизоди: 22
Режисьор: Yoon In Sik
Сценаристи: Jang Young Cheol, Jung Kyung Soon

 

В главните роли:

Lee Bum Soo като Yoo Bang

Jung Ryeo Won като Baek Yeo Chi

Jung Gyu Woon като Choi Hang Woo

Hong Soo Hyun като Cha Woo Hee

Lee Duk Hwa като Jin Si Hwang

Yoon Yong Hyun като Yoon Bun Kwae

Jang Hyun Sung като Choi Hang Ryang

 

Сюжет:  Една нощ Ю Банг нахлува в мрачна мистериозна вила само с фенерче в ръка и открива трупа на вицепрезидента на "Чонха Груп"
и внучката на президента - Йо Чи, криеща се зад завесата. На погребението той и Йо Чи са арестувани за убийството. Историята ни връща три месеца по-рано, за да проследим заедно как се преплитат съдбите на двамата, кой и защо е убил вицепрезидента...

Сериалът разказва за проблемите и изпитанията, на които е подложен обикновеният човек на заплата, от скромното начало към успеха. Драмата представя самотата, борбите, мъките, надеждите и успеха му напълно реалистично.

 

:essub:

 

Свали с :subs: :click: :click:

Онлайн с български субтитри :subs: :click:

Свали с английски субтитри :click:  

Свали с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера случайно попаднах на стрийм, където излъчваха 2-ра серия. Останах много доволен от това, което видях, и това, което разбрах. А то не е много, все пак си говореха на корейски :lol:

Имаше много забавни моменти, Jung Ryeo Won направи голямо шоу ;) Тъй като беше забавно в началото, явно след това ще има голяма драма. Гледа ми се нещо по-тежко и интересно, а това определено има такъв потенциал ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само главният не ми допада, иначе обожавам двете актриси, а и Jung Gyu Woon е готин актьор.

ОСТ в изпълнение на един странен за мен дует, но определено приятен за слушане!!!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да малко странен избор за главен герой,но се търпи.Другите съм ги гледал в различни сериали/филми и ги харесвам.Сериалът не е за изпускане-един от най-добрите от текущите по мое мнение .В еп 5 ще има доста забавни моменти като гледам прическата на Lee Bum Soo и дрешките и физиономиите на Jung Ryeo Won,на която много й отива ролята на "лошо" момиче в този сериал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:282::282::282::282::282:

Годината започва повече от добре! След дивия романс сега и неочакван претендент за сериал на годината! Никакви лигавщини и глезотии, сълзи и сополи, никакви сладури и сладурани-всъщност засега единственият "сладур" е пълна и точна пародия на този образ в корейската култура. Великолепни сериозни актьори и страхотни роли за тях. Смислен сценарий, смесващ напълно сериозни идеи с такова прекрасно чувство за хумор, че чак се чудех дали наистина гледам корейски сериал. Първата серия започна с убийствено темпо и няколко култови сцени (двете в кафенетата и титаничната "Битка на голф-игрището"!). Дано продължи все така. :up:

Отдавна не бях гледал 4 серии еднл след друга,но си залижаваше времето. Истинско удоволствие! Действието се развива със същото бясно темпо и продължава да е интересно какво ще се случи. Отново редица култови сцени във 2-4 серии и много смях.

Съвет: продължете да гледате серията до самия край- и след рекламите и за следващия епизод. :D

Редактирано от dido100
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За сега изгледах само първи епизод. Този от всички започнали нови ми бе най-интересен предварително като видях каста. Всички главни съм ги гледала и ги харесвам, от там и любопитството ми. Двете дами Jung Ryeo Won и Hong Soo Hyun е чудесно какво са избрали. Виждам ги в различна светлина и определено са ок.

Първи епизод с много :lol: започва, ще има конспирация, трилър и да видим кога сценаристите задължително ще минат от играчка към плачка. Да залагаме ли дали ще ни изненадат :lol: ?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някак неусетно минаха 12 епизода. Продължават с нивото още от начало. Почти няма скучни моменти. Героите не знаеш какви ще ги свършат в следващ момент, защото току изненадат с нещо :lol:. Приятно за гледане пародия-трилър-комедия-конспирация...Наслада е да се гледат актьорите, тъй като дават максимално от себе си и все пак без Lee Bum Soo и Lee Deok-Hwa нямаше да е същото ниво.

 

Сега видях , че в заглавието на тази тема пише отдолу - мелодрама. Хм , явно друга драма гледам аз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези така се оплетоха че двамата младежи ще станат от един отбор. Динамиката продължава да е на висота. Стига хваля, че имат време да се изложат ;)

 

То че е пародия ясно но малко свръх бамбашката приключиха с баш шефа, можеше по-изпипано да е. Жалко че приключиха с героя защото силата на тоз сериал беше играта в комбинация на Lee Deok-Hwa и Lee Bum Soo. Останалия състав си е ок но като циркулиращи около тези двамата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol2: Изгледах първи епизод и съм много впечатлена, че няма нищо общо с повечето клишета в корейските сериали (е, тоалетния хумор не са го пропуснали :D) Доста се посмях. Дидо, сполай ти, че сподели да гледаме сериите до самия край, определено си заслужаваше :28558:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

LunaBrava, колко смях те чака само. Толкоз поговорки научих и все са на място.

Аз го гледам текущо онлайн. Превода на английски е готов за по-малко от 24ч.

Гледай до самия край на даден епизод и там се приготви за :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече 18 епизода гледам и няма друг такъв :282: :282:

Lee Bum Soo прави паметна роля. Тактиката "смеси истина и лъжа и създай хаос" в 18-и епизод ме :lol: :lol: на глас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Lee Bum Soo въпреки че не е кой знае какво като визия, е страхотен актьор - гледала съм го и в друг много силен сериал с Ким Ха Нъл - On Air. А определено препоръчвам епизода на Family Outing, когато беше гост - направо им скри шапката на всички с лафове, а отделно имаха нещо като състезание, в което трябваше да изиграят импровизирана сценка, вижте сами от 17:20 нататък

My link

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Lee Bum Soo въпреки че не е кой знае какво като визия, е страхотен актьор - гледала съм го и в друг много силен сериал с Ким Ха Нъл - On Air. А определено препоръчвам епизода на Family Outing, когато беше гост - направо им скри шапката на всички с лафове, а отделно имаха нещо като състезание, в което трябваше да изиграят импровизирана сценка, вижте сами от 17:20 нататък

My link

On Air е задължителен за гледане! Ако някой не знае, правен е от сценаристката и режисьорът на "Тайната градина".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

LunaBrava, мерси за инфото за Family Outing. Lee Bum Soo изобщо не е ново лице за мен. Не помня къде съм го гледала за първи път филм/сериал, но винаги е запомнящ се. Има една голяма енергия/заряд в този актьор, която се усеща и от екрана. От сериалите в Giant има по-централна роля.

Съгласна съм с dido100, че не е за всеки. Аз покрай корейските продукции започнах постепенно да гледам пародия, нешо което до скоро беше в жанровете "не гледам". Започнах с Protect the Boss, после Flower Boy Ramen Shop за да стигна до забавата с която гледам несравнимия Salaryman Cho Han Ji.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че Lee Bum Soo е страхотен в играта си няма две мнения, както и всички останали актьори. Но Jung Ryeo Won ми изпълва душичката. Направо е неземна тук в превъплащенията си. Истински се забавлявам с нея. Като капак на всичко в 20-та серия се появи още един мой любимец - Прокурорчето (Kim Sung Oh), който отново е на висота и с играта си леко напомня за Секретарят, който изигра в "Тайната градина". С нетърпение очаквам последните две серии.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Jesus Christmas!! Наистина ли свърши? :o Най-добрият сериал до момента. Романтичен без да е инфантилен, драматичен без да се взема прекалено сериозно, смешен без да е смехотворен. В него имаше всичко, което сме свикнали да виждаме в корейските сериали, но този път залагането на черния хумор спасява този от това да се превърне в един от многото посредствени, които се изсипват всяка година. И това разбира се е сериалът с най-много псувни :yes: , 99% от които изречени от Чонг Рйо Уон! Незабравими моменти! Отлични актьори и все пак над тях стои Ким Со Хьонг!!! :wub: Тази жена е просто невероятна! Отсега си запазва мястото за най-добра женска роля за годината!

Гледайте го!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да повторя думите на dido100

Романтичен без да е инфантилен, драматичен без да се взема прекалено сериозно, смешен без да е смехотворен
, защото с едно изречение е синтезирал сериала.

След като проверих коя е Ким Со Хьонг- Мо Га Би съм съгласна че и тя игра чудесно. Но то доста чудесно изиграни образа се получиха в този сериал и ми е трудно да ги степенувам "по-по-най". Доста се посмях за тези 22 епизода а сценария непрекъснато ме забавляваше и бе итересен, което не е малко постижение като за корейски сериал.Останаха верни на себе си и на самия финал :282: :282: :282: ухилени до уши. Та и аз с тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Присъединявам се към dido100 и michaela. Наистина типичен, но направен по много различен начин корейски сериал. Признавам си, че за мен каста беше от голямо значение за успеха. Всички актьори се справиха просто великолепно. Доста от тях съм ги гледала заедно и в "Giant" и усещането за нещо познато се промъкваше от време на време. Обаче триото Lee Beom-Soo, Jung Ryeo-Won и Kim Sung Oh в последните серии ме довеждаше до болки от смях. Култови бяха :lol: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз го завърших - много съм доволна, че не беше типичен и че се бъзикаха с клишетата в корейските сериали. Страхотна игра на Ю Банг ( няма такъв и няма такова име просто :lol2: а да не споменавам и Версай :lol2: ) и на Мо Га Би - тази нямаше равна, голяма роля, особено към края ми скри шапката. Друг любим персонаж - Йо Чи :D Само страшно много ме е яд, че й цензурираха псувните, щеше да звучи страхотно сигурна съм, гледаш я някаква симпатична и мила и в следващия момент се превръща в дива каруцарка :28558: Препоръчвам силно на тези, които им се гледа повече комедия и по-малко любовни драми ;)

И не забравяйте да гледате до самия край на епизода, след превюто за следващия, там е най-големият смях :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...