Jump to content

Recommended Posts

MdzPbf.jpg

 

Glowing She

자체발광 그녀/ She's completely insane


Сценаристи: Son Min Soo, Yoo Yung Eun
Режисьор: Lee Jung Pyo
Жанр: комедия, романс
Епизоди: 12
Телевизионен канал на излъчване: KBS N
Период на излъчване: 7.01.2012г. - 11.02.2012г.
Дни на излъчване: Събота от 10:40

Участват:
Kim Hyung Jun (SS501) kaто Kang Min
So Yi Hyun като Jun Ji Hyun
Park Kwang Hyun като No Yong Woo
Go Na Eun като Kim Kkoch Nim
Chae Young In като Seo Young Hee


Резюме: Драмата е за събития, които се случват в теливизионна компания, както и за любовния триъгълник между Канг Мин, темпераментна топ звезда в корейския развлекателен бизнес, Но Йонг У - известен продуцент, и Чон Джи Хьон, която съвсем скоро е станала сценарист.

 

 


Glowing-She1.jpg


Трейлър:

 

 

 

 


:essub:

Сваляне с български субтитри

Онлайн с български субтитри

С английски субтитри

С руски субтитри + OST

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакам драмата с нетърпение ето и още няколко постерчета, както и снимки от снимачни дни : :);):P

 

event0101.jpg

dgvlr.jpg

63295728.jpg

98718506.jpg

Това са резюмета на героите:

60067961.jpg

А това са взаимоотношенията между героите:

60067961.jpg

38872229359203401717812.jpg

homepage6.jpg

20804863.jpg

37281923.jpg

71550419.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямах намерение да гледам този нов сериал (не съм фен на корейските продукции, с малки изключения), но сега много ми похвалиха макне-то на SS501. Първа серия, която е излъчена вчера е била впечатляваща (така поне ми споделиха), а и прочетох сега в allkpop (има и снимки), че Kim Hyung Jun е направил колоритна любовна сцена (нещо невероятно за корейски сериал) и се е справил доста добре като актьор.

Ще взема да и дам шанс на тази корейска продукция, но да видим до къде ще стигна...

 

Само заглавието в случая е способно да ме откаже, защото точно това мисля и аз за огромна част от женските образи в корейските сериали.

 

След като изгледам първи епизод ще споделя повече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даваха 1 и 2 епизод :) Хьонг Джун се справи повече от отлично, мацката е страхотна. Колкото до името това име не е официално, предполага се че официалното английско име е Sunshine Girl или My Shining Girl :) А за сцената, просто гледах с отворена уста, беше много добра и не беше вулгарна, беше хубава. Браво на Бейби Джун :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз го открих с името Glowing She в asiancinematic. Свалих си и двете серии, които са дори с качество 720p. Утре ще ги изгледам. Подозрително ми се стори и на мен, много добри отзиви прочетох, хмм...

Ще взема да ги харесам малко повече корейците в началото на 2012 г., а и щом сериалът е от 12-ет серии - търпи се.

 

Maknae-то се справя много по-добре май от своя hyungnim Kim Hyun Joong с актьорската игра. Щом и така ударно е започнал от първа серия...

 

 

Успях да изгледам само първи епизод, но да, ще се следи. Kim Hyung Jun е много приятна изненада за мен. Наистина се справя страхотно, а сцената с мадамата... вярно и мен ме изненада.

Струва ми се, че този сериал ще е доста разкрепостен за разлика от останалите на, които сме свикнали от корейците. Историята също ми хареса, а и щом няма да се дъвчи 16-20-ет епизода всичко, а ще се ограничат до 12-ет мисля, че този път корейците са на правилен път.

Главната героиня (те по принцип при корейците са ми най-голям проблем, заради виковете, крясъците и държанието) виждам, ще е точно от този тип, които не харесвам - започна да крещи и да прави странни физиономии, но ще я издържа. Имам ли отлично представящ се главен актьор, нея ще я преглътна. Може с течение на времето да ме изненада приятно...

 

Все пак - за мен надежда има, след видяното. Добър старт и най-вече - отлично представяне на Kim Hyung Jun. Забавно сериалче, което няма да ме кара да си напрягам мозъчните клетки, което ще поглъщам като любимите ми бонбони marshmallows и ще ме радва с нещо ново, което в случая е с марка "SS501". ;)

 

Сега ще чакам и субтитрите на английски. Интересно ми стана, когато изпи до дъно чашата и започна да си спомня какви ги е вършил. Мениджърът му доста го навика, а как само гледаше Kang Min (героят на Kim Hyung Jun).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Rie, все пак обърни внимание, че сериалът е с надпис "+19", така че не се знае нататък какво ще измислят. ;)

Видях въпросната сцена - не е чак кой знае какво, но като за корейски сериал си е даже мноооого добре. След като прочетох, че играе "другия" Ким, може и да го изгледам като се съберат повечко серии.

И още нещо, май на повечето места сериалът наистина е с другия превод, който е и по-точен: "Glowing she". Няма да е зле да го сложите и него или направо да заместите в заглавието на темата, да не се бъркат хората.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма уточнено английско име, срещат се поне 5 английски имена, но най-големият фен клуб на Хьонг Джун превежда името като Sunshine Girl :) Относно 19+... категорията е променена, 2ри епизод е 15+, а и повторенията на 1ви ще са също с 15+ :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На посоки ще го караме с името на този сериал. До тук е познат в четири варианта.

 

Днес изгледах втора серия и да попитам (може някой да знае) - има ли група вече, която го превежда на английски? Видях, че при Смърфовете го няма (поне за сега, знам ли могат да получат проблясък след време...)

 

До тук историята става, сега ще си построят и любовното триъгълниче, предполагам и предвид старта, че ще има повечко цуни-гуни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се чудя дали са почнали да го превеждат, но за сега информация относно английски превод се губи. Не мисля,че ще има много целувки :) Просто това беше добра стратегия за началото на сериала :) Ама знам ли :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това определено, ще го следя. Първите два епизода са много обещаващи. Виждам много познати лица и най - вече се радвам, че главна роля в сериала има Kim Hyung Jun, който беше и първоначалната причина толкова упорито да търся първите два епизода. Относно субтитрите. Моля ви драснете едно съобщение ако намерите английски.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е аз ще го гледам заради So Yi Hyun :) . Прочетох някъде,че вики са почнали да го превеждат,гледам има и китайски субтитри вече -дано скоро се появят и английски субтитри.Дано само не сподели съдбата на много от съботните/неделните сериали за които или няма субтитри или излизат много бавно .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз изгледах трета серия днес и вече го зарязах. До тук бях с този корейски сериал. Колкото и добре да се справят с ролите си Kim Hyung Jun и Park Kwang Hyun, главната героиня нямам нерви да я издържа. Не съм запозната с възможностите на актрисата So Yi Hyun, но тук героинята й е типичната невъздържана, избухлива и не спираща да вряка-кряка жена. Кажат ли й нещо тя или започва да прави много странни физиономии, или започва да крещи.

 

Не ги издържам подобни героини, като че ли нямат нормален образ корейките, не се държат като дами. Постоянно се вика, мляска (когато се хранят), тъпчат се и имаш чувството, че са способни да погълнат всичко, което им предложиш. Ако това се харесва и е нормално, и забавно за корейците... :slap:

В един, два, три, четири сериала добре, но когато във всяка уж романтична комедия имаш по една такава главна героиня - мен лично ме отблъсква сериозно.

 

 

В 3-ти епизод героинята й като започна и да рита друга жена... Къде ти търпение и желание за гледане.

 

 

Момичета-кокичета и момчета, аз бях до тук в тази тема.

 

Дадох мнението си, което може и да помогне на някой, който като мен не изпада във възторг от огромна част от женските образи в корейските продукции.

Сигурна съм, че ще има и хора, които ще оценят тази сериал и за разлика от мен ще му се радват (освен разбира се почитателките на SS501 и Kim Hyung Jun).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даммм, тя е малко дразнеща,даже не малко... Тя е направо побъркана и She's completely insane е много подходящо заглавие за ролята й, ама ще се изтърпи в името на Хьонг Джун :panda-145:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко снимчици на Бебо в неговия образ:

398603_316216118421436_128822833827433_903474_609937099_n.jpg

404540_316216138421434_128822833827433_903475_1013153956_n.jpg

406551_316216161754765_128822833827433_903476_1541067889_n.jpg

313652_221519714586772_102690256469719_536443_1239674103_n.jpg

402163_256159924453992_130589590344360_645032_1961954083_n.jpg

166956_256160114453973_130589590344360_645039_1747179305_n.jpg

 

 

А ето и няколко линкчета към епизоди : тук и тук :)

 

Малко остана до самия финал и вище какво ни очаква, кого ще избере главната....... о чакам с нетърпение :)

 

eca09cebaaa9-ec9786ec9d8c17.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този сериал за малко да го изпусна!!! Добре че се усетих навреме и получих една весела и свежа комедия, която ми дойде като глътка вода за отчаян бедуин в тази суша откъм хубави сериали. Гледайте го!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да дадете друг линк за епизодите ,защото от тези не мога да ги изтегля :)

 

Пробвай тук и ако пак не ти се получава има епизоди, които се качват онлайн тук :) или изчакай да бъдат качени с бг превод в някои от нашите сайтове ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...