Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

Brother Beat (2005)
Страна: Япония
Също така известен като: ブラザー☆ビート
Телевизионен рейтинг: 13.53
Година на излъчване: 2005-Октомври-13 до 2005- Декември - 22
Време на излъчване: Четвъртък 21:00
Формат: Renzoku
Жанр: Семеен, Комедия, Романс
Канал: TBS
Епизоди:11
Режисьор: Ito Kazuhiro
Субтитри: Английски, Руски

Участват:
Tanaka Misako as Sakurai Harue (46)
Tamayama Tetsuji as Sakurai Tatsuya (24)
Izumisawa Yuuki as Young Sakurai Tatsuya
Kuninaka Ryoko as Tamura Chisato (24)
Hayami Mokomichi as Sakurai Riku (22)
Hirota Ryouhei as Young Sakurai Riku
Nakao Akiyoshi as Sakurai Junpei (20)
Namase Katsuhisa Noguchi Hideki (46)
Asami Reina as Kudo Ai (22)

Iwasa Mayuko

Mizushima Hiro

Резюме: Сериалът разказва за фамилията Sakurai, в която никой не сдържа чувствата си и говори каквото мисли. Главата на семейството е Sakurai Harue (Tanaka), която отглежда сама синовете си след смъртта на съпруга си. Най-големият син Tatsuya (Tamayama) се опитва да държи изкъсо по-малките си братя Riku (Hayami) и Junpei (Nakao), които винаги се забъркват в неприятности. Tatsuya работи усърдно в рекламна агенция, за да издържа семейството, а неговите братя са инструктор по плуване и доста наивен студент. Това е домакинството Sakurai, където всеки говори каквото мисли и отстоява мнението си. Кой не би се влюбил в такова "перфектно семейство"? Те със сигурност ще спечелят сърцето ти!

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Свали с руски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:


Личен коментар: Сериалът е невероятна комедйка, много съм се смяла на него, всички са такива образи просто.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харесвам го това сериалче - винаги много ме развеселява! Двама от любимците ми при това участват - Hayami Mokomichi и Tamayama Tetsuji - големи сладури (особено като вземат да се налагат ). Дори си мисля отново да му се насладя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много свежарски сериал бяха просто уникални в началото бях доста изумена как се обръщаха към майката по име , нали уж там голямо уважение към по възрастните а те си я имаха като по голяма сестра, тя не че им оставаше длъжна всяка серия задължително наритваше някой но си бяха доста задружно семейство чудя се таз къща как оцеля след толкоз бой

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...