Jump to content

Песен на годината


PyMeH

Песен на годината  

71 гласа

  1. 1. Песен на годината

    • 2ne1 - I am the Best
    • Big Bang - Tonight
    • F.T Island - Hello Hello
    • MBLAQ - Mona Lisa
    • Tablo - Bad
    • T-ara- Cry Cry
    • Beast - Fiction
    • Bang Young Guk feat. Yang Yo Seob - I Remember


Recommended Posts

В класацията влизат песните, които са получили 5 или повече номинации.

 

Краен срок за гласуване: 23:59 часа на 31 декември B)

 

Голямо броене падна тука... има номинирани над 40 песни... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не повярвах, като видях, че моите 5-6 фаворита не са попаднали тук. Жалко...много жалко. :(

Гласувам за Tablo - Bad . Заради рапирането на Табло, текста и разни лични спомени.

Веднага след това нареждам хита на Bang Young Guk и този на Тиара.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

T-ara- Cry Cry. По принцип би се наредила на 6-7 място, но пък доста песни, които аз харесвам от тази година, ги няма в номинираните :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мале, мале Tablo и T-ara, греда, не направо шах и мат :D миналата година не беше толкова сложно да се избере :blink:

Само един обаче може да е номер едно, така че T-ara - Cry, Cry

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-трудният избор - песента, която най-много съм слушала е Tonight, но тази която малко повече заслужава е I am the best!

Но аз съм VIP до мозъка на костите си!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази песен на T-ara Cry cry ми звучи много изплагиатствана от Baby one more time на Бритни Спиърс.

 

Уха, радвам се, че не мисля само аз така.. Cry Cry я мяза на корейската версия на песента на Бритни. <_<

 

ПС Имам чувството, че има заимствано и от Oops!...I Did It Again.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уха, радвам се, че не мисля само аз така.. Cry Cry я мяза на корейската версия на песента на Бритни. <_<

Еми на мен на първо слушане на това ми замяза <_< иначе нямам нищо против да си пеят каквото искат девойките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уха, радвам се, че не мисля само аз така.. Cry Cry я мяза на корейската версия на песента на Бритни. <_<

То няма лошо, аз затова може би я харесвам най-много от тези тук песни :). На мен пък ми прилича в някои части на "Oops!...I Did It Again" на Бритни :), но има нещо и от двете може би. На 2NE1 "I AM THE BEST" пък все едно слушам "Bad Romance" на Lady Gaga на места, има нещо и от "Poker Face". "Lonely" на 2NE1 пък на моменти много ми прилича на припева в "Umrella" на Rihanna. На Wonder Girls от новия албум също една песен ми напомня на друга, която съм слушал, но не мога да се сетя коя точно... Но пък пак казвам, няма лошо - все са хубави песните :D:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уха, радвам се, че не мисля само аз така.. Cry Cry я мяза на корейската версия на песента на Бритни. <_<

 

ПС Имам чувството, че има заимствано и от Oops!...I Did It Again.

 

 

Ами и аз това съм написала за песните на Бритни.. :lol: За 2NE1 не мога да изкажа мнение. Не намирам прилика. Виж за песните на Wonder Girls знам, че някои от тях са ремикси на други песни. Това, което искам да кажа е, че песента на T-ara има най-голяма прилика с песните на Бритни и се натрапва. Няма лошо и аз я харесвам песен. Доста catchy e. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...