Jump to content

Най-добра мъжка група


PyMeH

  

67 гласа

  1. 1. Най-добра мъжка група



Recommended Posts

Аз протестирам, защото СуДжу и моите любими Инфинитчета ги няма в нито една класация!

Ще ме извините, но не е честно!!! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз протестирам, защото СуДжу и моите любими Инфинитчета ги няма в нито една класация!

Ще ме извините, но не е честно!!! ;)

 

Този коментар какво общо има с изброените по-горе групи? :) И аз протестирам, че не съм милионер, но на кой му пука? ;)

И ти ще ме извиняваш, но очевадно нямат място тук, тъй като не са номинирани достатъчно пъти, за да са сред най-добрите, което мен лично ме изненада (за СуДжу)... :)

 

П.П. Утре ще забърша и двата коментара, тъй като са излишни ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този коментар какво общо има с изброените по-горе групи? :) И аз протестирам, че не съм милионер, но на кой му пука? ;)

И ти ще ме извиняваш, но очевадно нямат място тук, тъй като не са номинирани достатъчно пъти, за да са сред най-добрите, което мен лично ме изненада (за СуДжу)... :)

 

П.П. Утре ще забърша и двата коментара, тъй като са излишни ;)

Трий, трий! Не се притеснявай!;)

Просто и двете групи имаха място в тазгодишната класация. Дори и 2PM и 2AM ги няма, което мен лично ме учуди. Вече си гласувах за другия фаворит, но пак смятам, че не е честно..

Не разбрах критерия за подбора на горепосочените групи. Явно съм пропуснала номинациите??!

(Доколкото една аджума на средна възраст разбира от k-pop). :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ненапразно съм оставил линка на номинациите в раздела...

 

http://www.easternspirit.org/forum/index.php?showtopic=5599

 

Точно за да няма сърдити, имаше номинации :) Това, че за теб са най-добрите, явно за други не е точно така ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

DBSK /TVXQ/ и JYJ са потрудиха доста тази година. За съжаление ХоМин се задържаха в Япония твърде дълго време. Реших да си дам гласа за JYJ. MBLAQ - ще ми се да гласувам и за тях. Доста работа и те свършиха! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без да се замислям, и като се замисля - BIGBANG!

 

Тази година не им бе никак лесна, но доказаха , че са ГРУПА, и феновете ги наградиха със световно признание!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...