Jump to content

The Trickery of Love Dupes the Heart (2011)


Recommended Posts

The Trickery of Love Dupes the Heart / Kon Ruk Luang Jai
kenjanie.jpg

 

7fd121e88704d6754a7d7fc44d22becd.jpg
490ad3bce9a85f57b6f8dde9009cd0cf.gif
481c55cc3caf2f3485f6c3c2e42ecfae.jpg
51883972201109010003532270215381031_001.
51883972201109010003532270215381031_000.51883972201109010003532270215381031_002.

 


 

Други заглавия: Kon Ruk Luang Jai
Страна: Тайланд
Година: 2011
Жанр: романтика
Епизоди: 16

Участват:
Ken Theeradeth Wonpuapan as Lan
Janie Tienphosuwan as Bua
Sara Legge as Lin Lada
Not Vorarit Fuangarome as Petch
Noey Chotika Wongwilas as Aom
Jariya Anfone as Character Name
Boy Chokchai Boonworametee as ChatChai
Selina Pearce as Cartoon

Сюжет:
Lan е секретар на тайландския посланик в Прага.
Майка му се е заела да му намери булка, но той все още не е готов да се ожени.
Затова моли за помощ най-добрия си приятел Sia Phe да му наеме и прати фалшива приятелка.
Bua, сестра на Sia Phe, която от дете е влюбена в Lan,
вземa нещата в свои ръце и тръгва за Прага, за да бъде въпросното момиче,
надявайки се, че постепенно ще успее да го накар да се влюби в нея.

Сваляне:

онлайн с английски субтитри или тук
свали с английски субтитри

онлайн с руски субтитри или тук
свали с руски субтитри

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Cubic не съм го гледала и не мога да ги сравнявам, но за този мога да драсна някой и друг ред.

Действието на сериала почти изцяло си развива в Прага, с някой малки изключения. Заснети са

част от забележителностите на града, също се споделя любопитна информация, вмъкната в сценария.

Докато го следях се усетих как странно гледам, когато някой подари на партньорката си букет цветя -

дотолкава съм свикнала в лакорните да си разменят по между си от техните цветни букетчета венци. ;)

 

Каста е от отбор симпатяги. Има няколко сюжетни любовни двойки, които се заформят  - Кен и Джени,

братът й и сестрата на Кенчо, приятелката на Джени и нейния кандидат годеник.

Да не пропусна родителите на Джени, особено майка й - такъв образ е и визуално и по характер.

Мнението ми за сериала - лека и неангажираща комедия. Помня няколко сцени, на които бая се смях,

дори си ги връщах N- брой пъти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно сериалче! Сюжетът е романтично- комедиен, което много ми допадна, а драмата не беше натоварваща и преобладаваща, което също много ми допадна, понеже не ме натовари. Много ми хареса играта на всички актьори. Влязоха много добре в образите на героите си и успяха да пресъздадат всяка емоция, която ги владееше. Харесаха ми и всички двойки, които се образуваха и самата им предистория. Имаше много забавни моменти по край тяхните запознанства, както и много недоразумения и съвпадения. Гледайте и няма да съжалявате!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, добър сериал се е получил и то благодарение на актьорите най-вече, но и атмосферата в Прага привнесе някак си по-различен привкус на лакорна. Отново един раздаващ се Кен, сърдечен, искрен, много усмихнат. Дженито не остана по-назад, а и другите актьори се представиха подобаващо. И изобщо, този път нямам претенции към актьорската игра, героите също бяха много забавни. Майката на главната, то прическа, то чудо - ще изплаши децата, пък се и пулеше доста впечатляващо. Любимци ми станаха братът и сестричката (какви очи има това момиче!). Любителката на хазарта не си получи заслуженото, а трябваше да има някакво възмездие, все пак. Само последните изяви на главната за наказание на главния бяха прекалени, пресилени и нелепи. Не стига, че толкова време го лъга, не помисли изобщо за работата му, кариерата му, такъв катарзис преживя заради нея, а накрая го изцеди като лимон. Човек вижда сламката в окото на другия, но не и гредата в своето.  Така си мисля отстрани, де.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...