Jump to content
acabaca

Помощ! Трябва ми покана за...

Recommended Posts

Някой може ли да ми изпрати покана за Боза-мечта много ще съм му благодарна. Това ми е пощата nikson1304@abv.bg Моляяяяяяяя :)

здравейте, трябва ми покана за боллидреам....имам 2 за мастерс/а....благодаря много предварително :)  :rolleyes:

amei, току-що се регистрирах в Болидрим. Защо не го направиш и ти?

Странно, съществува само форум. А там се регнах без проблем. Сайтът, в който влизах преди - не ми излиза :dunno:

"Не сийдвайте торентите от стария сайт. Смятам че повечето от вас вече разбраха, че Боза-мечта не може да съществува като торент тракар поради изискванията на международното законодателство. В този си вид сайта ще ви бъде точно толкова полезен, колкото и стария торент тракер. Само ви моля да ни дадете малко време да се справим с възстановяването на файловете. В най-скоро време ще можете да четете за любимите си актьори и актриси. Нали не си мислите, че нарочно ви вгорчаваме живота и си създаваме за лично удоволствие огромна работа. Разчитаме на всички членове на Боза-мечта обществото за възстановяване на диалога във форума. Пишете и ни кажете какви са желанията ви."

NyXe, благодаря за отговора !  :bow: И аз без проблем се регистрирах във форума, не знаех обаче, че са затворили торент тракера...Дано скоро намерят решение :) ...

Всички филми и сериали можеш да намериш в алтернативни торенти :) Ако нещо по-конкретно ти трябва, питай.

Имам покана за Asia Torrents ако някой иска  :) 

Здравейте, може ли да попитам, кой може да прати покана за Asia Torrents?! Ще съм ви много благодарна! :rolleyes:  Благодаря предварително.

Много Ви благодаря! ^___^

Имам покани за Asia Torrents. На който му трябват да пише. Искай и ще ти се даде, както се казва.  :lol:

И аз имам, ако  някой иска да пише.

Трябва ми покана за Боза-мечта cool.gif

Ако се намери една ще съм ви много благодарна!

Благодаря предварително

Този уикенд -  свободна регистрация в азиаторентс. Който го интересува може да се възползва:

http://www.asiatorrents.me/

Registration is open on AsiaTorrents all this weekend!

Invite your friends!

Share the news on Facebook, Twitter, Google Plus, Tumblr or even MySpace

От скоро съм във форума и понеже много харесвам някой изпълнители, искам да си тегля техни неща, имам нужда от покана за Asiatorrents. Много ще съм ви благодарна, ако ми изпратите.

sellina@abv.bg     или на    ivgogova@abv.bg

Поради проблеми с лаптопа ми (където си бях запаметила паролите) и, естествено, паметта ми (че не си помня и мейла, на който си правих акаунта преди години) някоя добричка душичка ще се отзове ли на зова ми за помощ да прати една покана за Азияторентите. Уж, пише, че регистрацията е отворена през целия декември, ама нъцки. Като дам на реджистър и пак ми иска покана! >< Плийс, anyone, плийс..

どうもありがとうございました。 ^^

Имам 4 покани за Азияторентите. Ако някой има желание, да заповяда.

Аз имам 6 за азията.