Jump to content

Кръвните групи и значението им за характера на човека според азиатците


Deninda

Recommended Posts

Зодиите са най-голямата глупост! Това че милиони хора по света родени в даден месец трябва да имат сходни характери, поведение и представяне в социалната сфера на която принадлежат (късмет, здраве, любов, работа и т.н.) е нелепо и смешно. Да не говорим че всичко това е видиш ли понеже планетите в нашата Слънчева система и звездите подредени в съзвездия ни влияят върху животите все едно на Уран и Сатурн им пука от кой край на леглото ще стана сутрин, как ще ми протече деня и как ще се справя с дневните си задължения. Нека да видим един произволен хороскоп на моята зодия Водолей от сайта на btv дето ги прави оная дебелана Алена дето баламосва хората вече толкова години...то пак да беше само тя да я разцелуваш ама те една камара "хороскопаджии":

Ще се справите с лекота със служебните си задължения, но не се надявайте на лесни успехи, защото късметът не е на ваша страна. Гаранцията за отлична изява са вашите знания. Ще осъществите неочаквани, но полезни делови срещи, на които също не бива да разчитате, като се надявате, че ще плановете ви ще се осъществят с малко усилия от ваша страна.

Значи аз и всички останали родени през периода 20.01 - 19.02 ще ни върви службата леко значи и да напсувам шефа няма да стане нищо понеже г-жа Алена така казва. Обаче според следващото изречение пък късмета на водолеите хич го няма така че по добре да не псувам никой и излиза, че ни тъй ни иначе. Ако ни е минал добре работния ден познава заради първото изречение ако обаче се случи нещо неприятно - ами сори баце виж че нямаш късмет демек пак познава и излиза, че се е застраховала. Гаранцията за успех са знанията – отново шикалкавене с работи дето са пределно ясни и без планети и звезди Идват и неочакваните срещи - значи ако срещна някой по работа който не съм очаквал да срещна(щото не си чета хороскопа не заради друго) и срещата с него е полезна(за здравето ли за бюджета ли?) дебеланката е познала с хороскопа. Ако не срещна никой който не очаквам предвидливо е написано „на които също не бива да разчитате” – разбирай пак лошият късмет. Ок np четем нататък - плановете ни ще се осъществят ако вложим малко усилия(колко малко сам се сещай) ...а добре че ми каза аз пък си мислех досега, че като направя план той се изпълнява от самосебе си аз само трябва да планирам нещо и да си пия кафе с едната ръка докато пуша цигара с другата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сори, баце, ама тука цитираш булевардната астрология :D Ето и ти поставяш всичко под общ знаменател- и Аленка и онези- професионалистите, които правят персонален хороскоп и ще ти кажат- "Пич, водолей си, ама и майката на Deninda е водолей и не сте еднакви, защото тя е в еди-кой си ден, година, час, град и прочие родена и за нея е по един начин, а ти си еди-кога си и е различно.." ;) Сещаш ли се... Водила съм много подобни спорове. Нямам желание да ти променям мнението. Нямам желание да влизам в конфликт. Единствено искам да знаеш, че както всичко и в астрологията самозванците са повечко от професионалистите. Естествено, че хороскопите подхвърляни по радио/ТВ/списания/книжки/вестници са "пунта Мара". Истинският индивидуален хороскоп изисква време, изчисления и знания. И "дебеланката" прави индивидуални хороскопи, но както и в другите професии- има си професионалисти и псевдо такива. Между другото- дебеланката също е водолей, плюеш си по породата.. /шегувам се/ :D На мен тя в друг момент ми направи лошо впечатление- уж е астролог-професионалист, а преди време в предаването на Главчо обиди всички представители на моята зодия. Стори ми се смешно. Да речем, че не беше астролог, а баничарка. Това е все едно да каже- "Всички, които са червенокоси и си купват от мен баница с праз са ...." /на мястото на точките сложете някаква критика. Ми тъпо е много ясно. Но не поставяй всичко и всички в тази сфера под общ знаменател. Иначе имам пример- един познат, който въобще си няма идея от астрология спишваше хороскопите в един регионален вестник. Момчето ги съчиняваше като третокластник съчинение "Какво правех през ваканцията". Последният ми довод за защита на позицията ми е- това е като при лекарствата, мине се не мине време и изкача някаква "панацея", дето лекува болежки от цялата азбука... И лекува тия, дето си втълпяват, че да, това е панацеята. Да, ама ако си доктор Хаус знаеш, че еди кое си хапче + еди кое си прахче са за твоят дерт, а на съседа, който боледува от същото и само прахчето върши същата работа. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ерм може и така да е ама според мен всичко е измишльотини с цел да лапат пари от наивниците. Щото доколкото знам за тези персонални хороскопи се ръсиш от 50 до 100 лева и ми изглежда съмнителна цялата работа. Е така или иначе аз няма никога да им пълня гушите на такива затова и няма как да се добера до персонален хороскоп, че да видя със сигурност за какво става на въпрос ама най-вероятно ще се посмея бая. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина са скъпи, може би защото за да се състави трябва време, свързано е със смятане, много писане и проучване. Можеш и сам, но е трудоемко. И на всеки излиза различно да те уверя. :D Занимавала съм се за мен, майка ми, баща ми и брат ми и няма много общо между нас, което си е самата действителност. От начало брат ми и баща ми бяха доста скептични, но сега понадават ухо, което ми костваше доста дебати и доказателства. Но не съм тук в качеството си на агитатор. Уважавам твоето мнение и позиция. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, така като гледам, японците май ще искат жени от моята група за хармонията. Как изобщо са стигнали до извода, че сме покорни и се влияем от общественото мнение? :(

За пръв път чета това. Мерси, сега май ще се поразровя в нета, стана ми интересно.

П.П. Потвърждавам написаното за 0-та. Имам си таман двама мъже в семейството с нея. Как пък не са сбъркали и един ред..... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...