Jump to content

Recommended Posts

speedy86 БЛАГОДАРЯ ти много че ми "препоръча" :naughty: този сериал.

Слушай кака си и далеч ще стигнеш... :hehe: :hehe: :hehe: :naughty::naughty::naughty:

 

Днес моето момченце \синът ми\ ми каза че вече съм болезнено пристрастена към азиатските сериали :scratch:

Да му се не начуди човек на хлапето, значи... :naughty: Що ли тъй е рекло? :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 15ти епизод и вече направо ме хвана яд... само 5-6 епизода ми остават... :cry: Какво ще правя после, като свикнах да си заспивам с Марс. :(

 

Както и да е. Мисълта ми беше, че сериала е жесток! Искрени благодарности на преводачите! За първи път гледам тайвански сериал, за първи път гледам и Вик, но ми надминаха всякакви очаквания! Чак ми се прииска да си изтегля играта Мoto GP...

И музиката ми направи много голямо впечатление. Естествено началната песен, няма смисъл да казвам колко е върховна и т.н.... Но има една мелодия дето я пускат на някои сцени, звучи едно такова сектанско, направо тръпки да те побият. :)

Започнах да чета и мангата...интересна е, не ми е от любимия вид графика, но е направо учудващо колко точно са я следвали. До където съм стигнала всичко е абсолютно точно. И Лин е досущ като Рей! Само един момент, където в мангата Рей удря една целувка на статуята на Марс, не съм съвсем сигурно, но май в драмата го нямаше. :D

Уф, олях се...

 

А да, последно. Тоя Тонг Дао... не знам само аз ли съм или и на вас ви прилича на всеизвестния Стамбини от в-бокса :green: Постоянно за него се сещах докато гледам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както винаги батко Вик и тук е на висота! Само не знам защо повечето му сериали (дори и във филмите му) все играе сирак или нещо от този род... Ще ми се да го видя и в друга светлина :rolleyes: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериала си струва гледането....изобщо битиетата и на двамата главни са толковаа интересни и затрогващи...нямам думи,много изненадана останах(в положителен аспект) страхотен сериал,многоо кратък за жалост :( ...Вик е бебче (спийди не ме убивай) ахаха

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Признавам си чистосърдечно, че не съм чела цялата тема.

 

Пускам линкче за 100 минутно филмче за зад кулисите на Марс с английски субтитри Mars - 100minBTS

 

:kiss2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е няма друг такъв филм. Чак незнам как да споделя всичко онова, което е в главата, сърцето и душата ми... А и тези песнички... ох...

 

 

... Позволи да те обичам...

Позволи миналото да забравя.

Пречупени лъчите потъват по-дълбоко в мрака.

Повярвай, обещавам: дори съдба сурова да ни чака,

прегърни ме, мълчаливо... ще се справим.

Позволи да те обичам, докажи, че стават чудеса!

...

Прошепни, че ме обичаш, тихичко ми го кажи.

Този трепет е различен,изгубен в миналите дни.

Защо горчиво щастието става и до кога така ще продължава?!...

 

 

 

Но най-вече не мога да забравя тая мишка... пардон... плахото зайче в началото – Чи Ло, само каква желязна и необорима психика вадеше на моменти и обръщаше ситуацията – просто красота за душата ...и как само обръщаше действието...

 

 

Дори и да плача, дори и да моля - това няма да помогне. Тогава не си струва да се вълнувам за това.

 

 

 

Всички сме самотници в този свят. Но ако срещнем сродните си души и пътят ни няма да е самотен.

Към това се стремим, за това живеем, в това намираме утеха и наричаме "щастие".

 

 

Превода беше супер, много въздействащ на моменти, за което благодаря на преводачите :lol!:

 

А този Вик наистина го обича камерата. Има страхотно екранно излъчване. Интересно ми е ако го видя в някоя роля на лошия, нещо като ролята на Ли Джун Ги във "Времето на кучето и вълка", какви ли чувства и мисли ще породи у мен :scratch: И все си мисля, че няма да съм разочарована. Айде стига толкоз, сега ще гледам Linger - "Неспокоен дух", че не мога... да се разделя с Вик току-така... "въздъх" :twisted: :geek:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обичам го този сериал. Имаше толкова драма и любов, беше натоварващ и едновременно ме караше да искам още и още епизоди.. Толкова бях свикнала с него и като свърши бях все едно нещо ми липсваше.

Вик е излишно да коментирам.. :blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обичам го този сериал. Имаше толкова драма и любов, беше натоварващ и едновременно ме караше да искам още и още епизоди.. Толкова бях свикнала с него и като свърши бях все едно нещо ми липсваше.

Вик е излишно да коментирам.. :blush:

Дори и третия път като го гледах, пак ми идваше хем да рева яко, хем да се усмихвам с най-блажената си възможна усмивка. И пак ще го гледам. Някой ден. За мен ще си остане нещо като някой от т. нар. "настолни" романи, които четеш и препрочиташ постоянно и пак не ти омръзват, напротив - всеки път насладата сякаш се увеличава... Усещаш болката, дъхът ти спира, разплакваш се и се разнежваш заедно с героите. Усмихваш се и се влюбваш заедно с тях, с насълзени очи в ума ти изникват техните спомени, а ги усещаш като свои. Сякаш си бил там. Сякаш споменът е твой. Сякаш си ти... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подхванала съм го това сериалче и то с голям интерес. Четох добри отзиви и имах големи очаквания, които до тук се оправдават. Всичко е 6 - историята, играта, герои всякакви... хубаво, че има и удачен саундтрак (абе, направо си кърти :cheers: )

Само дето все още не виждам какво му е толкова на Вик Чоу... :scratch: Може би просто не е мой тип.

Аз се оприличавам до някъде на Чи Ло :roll: , но тя пък съвсем е "залупена" :hehe: така да се каже. Бива срамежливост, бива, ама тя ходи съвсем прегърбена от срамежливост. Знаеме ги тия героини, де! Има ги и на др. места, но понякога се изхвърлят. Все пак има наченки на бъдещо "отваряне" - то става с определени хора, в определени ситуации и т.н.

Нямам търпение да видя какво става по-нататък. Все пак няма да бързам, аз обичам по-дълго време да се наслаждавам на хубавите неща, да ги осмисля добре и да ми държат за дълго време...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Душо гледай го, аз съм го запланувала този месец пак. Няма такъв сериал - от първата до последната минута. Държи те в напрежение, непрекъснати обрати и неочаквани развои lol.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това според мен е един от задължителните за гледане сериали!!!Разтърсваща история,невероятно добра акткьорска игра.Който не го е гледал все още,хич да не се чуди,а да го мята.Аз го гледах вече два пъти,а след време и ще потретя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От днес започнах да го гледам. :D Половин година му се каня,а все отлагах.Марс е от тези сериали,който трябва да се гледат с нагласа, и може би сега е момента да го изгледам.

Парчетата от ост-а са ми любими.Още от първи епизод предосещам,че и сериала ще стане такъв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...