Jump to content

Recommended Posts

Китайският и за мене е дразнещ страшно много, също така немският и френският ... просто не мога да ги слушам. Иначе сериала е хубав, въпреки че има нещо различно в него от другите, които съм гледал. На моменти ми заприличва на латиноамериканските сапунки по бтв дето ги дават, само че в азиатски вариант . :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисълта ми е със съсредоточеното внимание само върху две роли и актъори, като предимно тях ги дават. Докато другите роли са предимно второстепенни и някакси спомагащи . В повечето азиатски и предимно корейски сериали има по 3-4 до 5 "главни героя", а в този до момента от това, което съм изгледал не е така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оо,аз май съвсем съм изостанала.. вчера започнах да го гледам и съм едва на седма серия :) ,но определено ме грабна.. още не съм много сигурна как да определя филма, но на моменти има доста силни и завладяващи сцени

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Следващите три серийки са при Гоя, да се надяваме на бърза реакция.

А аз отивам да боря номер 13, че ми е от любимите!

 

Голямо БЛАГОДАРЯ на Демона за помощта в редакциите!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен сериал!Благодаря на speedy86 за сцената от 5та серия.Усетих, че пропуснаха нещо като я гледах(сега съм на 8ма).Ами и аз почти съм престанала да гледам друго освен азиатско последните месеци :wub: А песента в началото страшно много ми харесва

 

P.s Изгледах го и мога да кажа, че е многопластов и смислен сериал и не те оставя с тяготсно чувство накрая, както често става в азиатските филми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах го някъде до 10 серия и не можах да го харесам. Това е първият тайвански сериал, който гледам. Всички ли са такива мелодраматични?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ооо, това ако е мелодраматичен :lol: . Фърли едно око на Emperor of the sea, за да видиш какво значи рев и сополи (да ме извинят феновете на Императора, но той не е моя сериал).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бих добавила и A love to kill към списъка със секретоотделяне. Там вече ша са гръмнеш, гаранция. На МАРС ако кажеш, че е мелодраматичен, направо не знам... :mellow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е първата драма, която изгледах, преди Mars дори незнаех за съществуването им Сега съм див фен...

Филмчето е страхотно едно от любимите м, а Вик Чоу е страхотен :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и още един сериал в който се влюбих и ме грабна с първата серия и актьорския състав! :) А и да не забравяме - още един апетитен сладкиш подвизаващ се под името Вик Чоу :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Няма такъв сериал" си повтарях аз като мантра...Не издържах да изчакам качествено видео без странни (горe?) hardsubs и го изгледах почти на един дъх.

Има си всичко: сюжет, актьорска игра и ...КРАЙ! Надявам се някой ден някоя добра душа да пусне raw епизоди, на които ще паснат (а иначе екипът знае как да наглася тайминг, нали ? :) ) страхотните субтитри на български и удоволствието ще бъде пълно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такава надежда таяхме и ние месеци наред, но накрая се примирихме, че след като от 2004 г. насам никой не се е смилил над нас да пусне читаво качество, едва ли ще стане и за в бъдеще. Затова ги пуснахме така, макар да ни се късаше сърцето да показваме тази прелест и разкошните актьори с кофти качество. Но няма как. :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

WOW изгледах го!!!

speedy86 БЛАГОДАРЯ ти много че ми "препоръча" :naughty: този сериал

Нямам думи просто :o не мога да го сравня с никоя друга азиатска драма,

вече стана един от най-любимите ми.

Психологическа драма която показва на зрителите през каква емоционална въртележка преминават героите

и оставя у нас едно трогателно докосване което смятам дълго няма да отшуми.

Грабна ме с първата серия още. Оригинален сценарий, душевно затрогващ, красиви герои и много музика.

Малко трудно ми беше да свикна с езика, доста по странно звучи от корейския,

но после дори взе да ми харесва :D

А............и наистина много ми хареса тази песен

 

http://www.youtube.com/watch?v=HjchR8l1yC0

 

Днес моето момченце \синът ми\ ми каза че вече съм болезнено пристрастена към азиатските сериали :scratch:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...