Jump to content

Recommended Posts

Играта на Вик Чо много ми напомня на играта на Кимура Такуя на моменти :yes: , което много ме радва. И ми дава повод да продължавам да го гледам.

Като цяло ми се струва малко муден, но това предполагам е, за да засили психологическия момент от сцената. Не ме дразни, но понякога ми се иска да ускоря нещата ;)

За сега не мога да коментирам друго,защото все още съм в началото. Важно е, че продължавам да гледам :es:

 

Хубав превод! Благодаря! :bow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За разлика от другия любим на мнозина тайвански сериал (Devil... ) този ме грабна още в първите минути - с песента Ling Zero и частта в която изписват актьори и др. на фона на сцени от филма (не знам как се нарича този режисьорски похват, но много ми харесва). Героите са плътни, с чар и сексапил, но без излишна сладникавост.

Е видях го този Вик. Ма много сладък, бее - естествен, земен, топъл, секси, ех.... Девойката и тя симпатична. Четох, че са били двойка с Вик.

Определено филма е задължителен.

Кажете ми, моля, защо, защо не дават по нашите тв-та тези сериали? Толкова ли са скъпи за излъчване? Да не би едно Местопрестъпление да е по-евтино? Сигурна съм, че можем да минем и без Лас Вегас, Маями или Ню Йорк, или поне някой сезон да си спестим... На моменти ми се струва, че сме обречени да се "наслаждаваме" на неизброими психопатски изпълнения...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво може да се каже за тази прекрасна драма. Тя е една от първите, които изгледах и определено ще ми остане в листата на най-великите. Когато започнах да я гледам останах наистина очарована от играта на Вик (бързо ми стана любимец), но Барбито така и не можах да я харесам. Не мога да кажа, че не си изигра перфектно ролята, но самата актриса ми е леко антипатична.

Но колко лесно те грабва атмосферата и начина им на действия. След като я изгледах много пъти превъртях любимите ми моменти. Дори мангата не е толкова хубава, колкото е самата драма...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Марс" следва уникална и динамична сюжетна линия от начало до край. Тъкмо се успокоиш, че всичко е ясно и вихърът отново те е завъртял.

С течение на епизодите заобичах много Вик и Барби. Вярвах им на всяка дума, на всеки жест - страхотна актьорска игра. Много сладка двойка.

Превъртах по няколко пъти безбройните си любими моменти, за да ги гледам отново.

Тук не тъжните сцени ме разплакваха, а себеотрицателните и щастливи такива (което ми се е случвало само веднъж досега).

Мрачен, реален, откровен, мистериозен, ненатрапчив... изчистен от клишета.

Предполагам, че комбинацията от японска манга и тайванска реализация, е допринесла за успеха на този сериал.

Поне така смята досегашният ми опит.

Сериалът е вече един от любимите ми.:bow:

 

Хайде пак се обажда тъмната страна в теб. Знам аз, че ако няма страдание и болка и ли някой не умира накрая почти е невъзможно да ти се хареса някой филм/драма.

Кога ли ще успея да ти сложа аз моите розови очила?...

Много се радвам, че го изгледа (предвид отвратителното качество) и още повече, че ти хареса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде пак се обажда тъмната страна в теб. Знам аз, че ако няма страдание и болка и ли някой не умира накрая почти е невъзможно да ти се хареса някой филм/драма.

Кога ли ще успея да ти сложа аз моите розови очила?...

Много се радвам, че го изгледа (предвид отвратителното качество) и още повече, че ти хареса.

 

Това не е вярно! Омръзна ми да обяснявам,че не е задължително някой да умре,

за да ми хареса даден сериал (само е предимство :D).

 

 

"Mars" е пример за това!

 

Колкото до розовите очила, аз си ги нося всеки ден, точно затова нямам против във филмите и сериалите да си поплача малко.:D

А на теб мога да ти препоръчам още една тайванска перла за гледане - "Autumn's Concerto" (Освен ако не си го гледала вече :P).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този сериал се каня да го гледам поне от година и половина и все на намирах време, обаче най-накрая го изгледах.

Не ми направи кой знае какво впечатление, защото наистина очаквах МНОГО повече това което видях! Според мен преспокойно можеше да съкратят сериите на половина. Също така имах чувството че целият сериал

се върти около Шен..от 4тата или 5тата серия (не помня точно коя) като споменаха Шен и край вече ... до края не спряха да говорят за него <_<

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди време го почнах и го оставих, много съжалявам за това.

Много ми хареса филма, много ми бяха интересни всички мистерии, постоянно ме държеше в някакво напрежение.

Тук се убедих за пореден път, че Вик е страхотен актьор, прави невероятна роля.

 

 

Аз очаквах някаква по- голяма драма с Шен, но какво да се прави май гледам твърде много корейски драми и през цялото време очаквах Лин да се окаже Шен ( вкарвам е аз в разни сценарии). :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този сериал е първия ми досег до тайванското кино и мога

да кажа,че благодарение на него и разбира се, на Вик, вече

съм голям фен и смятам да поправя тази грешка. :yes:

Сериала ме грабна още с първата серия и го изгледах за 3 дни.

Страшно интересен, изпълнен с много тайни и мистерии, много

драма и мъка, но слава богу, че всичко свърши добре.

Актьорите бяха страхотни, особен Вик :wub: , много добре

играе момчето, музиката също беше хубава.

pirani , благодаря за прекрасния превод,както на сериала,така и

песните :thanks: , имат страхотен смисъл!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах "Марс" и мнението ми е "оххх"

Беше страхотен. Вик в главната роля просто ме разби. Много ми допадна сюжета, развиването и изграждането на образите, и разбира се Викчо... Хареса ми това, че нямаше детинщини

(изключвам глупостите, които цапнатия в устата главен герой ръсеше с цел да си поддържа "реномето на ходеща секс машина", те бяха по-скоро забавни, а не досадни, както детското поведение и подскачане в други филми)

и фантасмагории, много реален филм, добра актьорска игра.

Малко ме дразнеше на места Барби, която вместо на любима, играеше ролята на майка с постоянното суетене, готвене, чистене около Лин. Забавен ми беше момента с Абин - типично по български първо се смляха от бой, а после станаха първи приятели с Лин. Същата работа и с нейната приятелка. Удивителна история. Много ми хареса как лека-полека той я освободи и я превърна от един аутист в лъчезарен човек като преодоля страховете й и я защитаваше. В момента, когато спука пастрока й от бой, съм му ръкопляскала. После обаче малко се изложи, като отиде да моли баща си да го отърве - трябваше още 3 пъти по толкова порции бой да му снесе на онзи, преди да отиде при баща си.

Не съм очаквала и такъв образ на "злодей". Във филмите, които досега съм гледала, крайно лоши няма, все някак успяват да ги оправдаят за постъпките им, и дори да накарат зрителя да им симпатизира. Този беше абсолютен изрод.

Дори финалния лъч светлина, който сценария му даде, не успя да потуши гаденето ми от него.

 

Искам сега някой подобен да гледам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нов релийз на сериала Марс е качен ТУК; Можете да го добавите в първия пост на темата. Той е с DVDRip качество и английски субтитри. Ако някой се наеме да синхронизира нашия български превод за него, наистина ще се радвам много. Засега все отлагах да го гледам, докато не го открия с прилично качество!

Редактирано от bealonenomore
Моля, спазвайте правилата за публикуване на линкове.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нов релийз на сериала Марс е качен ТУК; Можете да го добавите в първия пост на темата. Той е с DVDRip качество и английски субтитри. Ако някой се наеме да синхронизира нашия български превод за него, наистина ще се радвам много. Засега все отлагах да го гледам, докато не го открия с прилично качество!

Същия торент го мернах снощи в азиаторентс, и дръпнах пробно един епизод, но ми направи впечатление, че е доста окълцан - края му го нямаше, в началото липсва интрото и въведението... и се върнах на рилийза с кофти качество, поне е пълен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПРЕКРАСЕН СЕРИАЛ! Направо се влюбих в него още от 1 епизод.. сега съм на 17 и не знам какво ще правя, като свърши..

Този Вик е много добър актьор!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз не останах кой знае колко впечатлена от "Марс". Някак си не ме грабна, дори Вик Чоу не ми хареса, за разлика от ролята му в Черно и бяло, който сега гледам. Единствено от този филм ще запомня мотора и песента от началото. Не влиза дори в топ 10 за мен.

Отрицателни мнения приемат ли се?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нов линк за сериала - ДВДрип до 16 епизод + синхрон на субтитрите за него. До 16 епизод има няколко незначителни реплики, които са изрязани, но нататък в двдрипа имаше значително окълцване, затова от 17 до края съм оставила тврип сериите. ТВрипа е с 21 епизода, ДВДрипа е с 20, и сериалът е поорязан тук-там. Постарала съм се в тази "компилация" от двата рипа да има хем мъъъъничко по-добро качество (не очаквайте все пак супер видео да видите) и същевременно ценни моменти да си останат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не го бях гледала, което си признавам е голям пропуск-страхотен е! Някъде бях чела, че никой до сега не се е осмелил да прави реймек на драмата е вече знам защо :) На мен много ми хареса :) И всеки един актьор беше точно за ролята си, а оста също е страхотен, доволна съм, че го гледах ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен, с много смисъл, много загадки и любов, любов (ама не като тази на корейците :) Страшно ми хареса, гледах го доста отдавна, но помня всеки момент, а OST-та за него просто нямам думи - убийствен е !

Гледайте го задължително !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започвах и спирах да го гледам близо две години, обаче най-накрая успях да го изгледам. Има за всеки вкус по нещо. Една перфектна буря в която да се изгубиш.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е първият тайвански сериал, който гледах, както и причината да обичам тайванското дори повече от корейското.

Марс и Есенен Концерт са единствените драми, които мога да гледам отново и отново и то с интерес и вълнение. ОСТ-та вече 6 години стои в телефона ми, невероятна, настръхваща песен! А за Вик има ли изобщо смисъл да пиша?! Този мъж дори не съм сигурна дали е от нашата планета...УНИКАЛЕН

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се присъединявам към изгледалите сриала. За тези, които още не са го гледали, мога да кажа, че  това е една изпусната възможност да усетят толкова много емоции и поводи за размисъл. А актьорите са просто невероятни в изразяването на толкова различни и въздействащи чувства. Харесва ми, много ми харесва!:wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...