Jump to content

Wild Romance (2012)


Recommended Posts

spacer.png

 

ДИВ РОМАНС

Жанр: романтичен
Режисьор: Пе Кьонг Су

Сценарист: Park Yeon Seon
Канал на излъчване: КBS
Година: 2012

Епизоди: 16


В главните роли:

Lee Si Young

Lee Dong Wook

Oh Man Suk

Kang Dong Ho

Hwang Sun Hee

Сюжет: И Донг Ук влиза в ролята на професионалния бейзбол играч Пак Му Йол. И Ши Йонг пък е бивша състезателка по джудо, която сега работи като бодигард. По стечение на обстоятелствата тя става бодигард на Му Йол, въпреки че той тренира в най-омразния ѝ отбор.

С български субтитри :click: :click:

Онлайн с български субтитри :click:

С английски субтитри :click:

С руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето официалните постери:

Wild-Romance-Poster-2.jpg

Wild-Romance-Poster-1.jpg

Мале на Si Young как са и офъкали косата....просто не мога да я позная! :slap: Край на кифленските роли...време за нещо различно.Очаквам да направи хубава роля...,а за Dong Wook съм сигурна,че ще се справи повече от страхотно!

 

Wild-Romance1.jpg

Wild-Romance-02.jpg

Wild-Romance2.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Горката ми тя... косата й.. Вярно, че ролята й е на бодигарт, ама чак така да я направят. Драмата изглежда интересна и ще я следя. Lee Dong Wook е добър актьор, а Lee Si Young e талантлива и мисля, че ще се справи отлично с поверената й роля (особено след тази в Poseidon).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То само косата да беше... Прилича на травестит. :blink:

 

Травеститите обичат дългите коси...прически, плитки, чудеса.

 

Туй като ритана зелка в главата, тц.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момичето си е много добре с късата коса!!! :inlove: То да не се появи някоя готина мацка в сериалите и веднага женската част почва критиките. Що така бе, Како? Травестит? Да направя ли подробен разбор на 10 произволно избрани сладури и тяхната сексуална ориентация според дрехите и прическите им? :) Лично аз много се кефих на първите две серии, особено при писането на и-мейлите. :282: Дано не свалят темпото в следващите серии.

На втората серия се е появил гугъл-превод, но той има само около 10% общо с репликите на героите, не го сваляйте! :(

Редактирано от dido100
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

dido100, това за критиките от страна на жените и за 10-те "произволно избрани сладура" си е ясно, че ще си е така, :lol2: :lol2: докато съществува този форум (дал му Бог, както и да се казва той да го еВа да ни радва още 100 години поне) ;) Но честно казано и на мен ми идва малко в повече, как изглежда мадамата тук и израза "като ритана зелка" от по-горе много точно си стои за ПРИЧЕСКАТА и. :lol::lol: Иначе Si Young си е голяма сладурана, а късата коса много добре им стои на азиатките, било то китайки, корейки или японки, но в случая си е "грозно" за мен. :P:rolleyes: И един друг пример - Чарлийз Терон принципно е страхотна жена, но надали на множество от феновете и се е харесала визията и от "Monster", макар да спечели куп признание и награди с ролята. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

dido100, това за критиките от страна на жените и за 10-те "произволно избрани сладура" си е ясно, че ще си е така, :lol2: :lol2: докато съществува този форум (дал му Бог, както и да се казва той да го еВа да ни радва още 100 години поне) ;) Но честно казано и на мен ми идва малко в повече, как изглежда мадамата тук и израза "като ритана зелка" от по-горе много точно си стои за ПРИЧЕСКАТА и. :lol::lol: Иначе Si Young си е голяма сладурана, а късата коса много добре им стои на азиатките, било то китайки, корейки или японки, но в случая си е "грозно" за мен. :P:rolleyes: И един друг пример - Чарлийз Терон принципно е страхотна жена, но надали на множество от феновете и се е харесала визията и от "Monster", макар да спечели куп признание и награди с ролята. ;)

Това с Терон е неподходящо сравнение, тъй като на нея за ролята й се налагаше да носи много тежък грим, изкривяващ чертите на лицето, но абсолютно необходим за великолепната роля. :yes: При Ши Йон има просто промяна на прическата, която: първо, й отива :wub: и второ, коренно променя визията й в сравнение с, примерно, ролята в "Посейдон". Всъщност толкова е различна в двата сериала, че започнах да сравнявам снимки, за да се уверя, че става въпрос за един и същ човек! И това си е много добре, защото "Посейдон" си беше голяма тъпотия с непокрити претенции за смисленост и сериозност и ролята й там беше ммм,,тъпичка. Тук няма такива мераци и си гледам просто една весела комедийка. :D

И Дон Ук тук ми харесва много повече, отколкото в пълната скука "Scent of a woman"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не беше само до грима (за Терон), специално за ролята и се наложи да качи мисля 20 килца. Не искам да знам, как след това ги е махнала! :wacko:

 

За "Посейдон" съм съгласен, че беше въздух под налягане смислово, но си го изгледах с кеф и там Si Young няма също дълга коса (само до раменете), но поне не беше и като "близнал гущер лимонтозу". :rolleyes::D Иначе, че си е направено с умисъл (прическата), това си е целта. Героинята и си го изисква, но все някак си не мога да свикна с това, което са извършили с нея! :rolleyes: Иначе първата серия си беше доста забавна признавам, дано до края на сериала свикна...:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мъжката част от форума, която следи този сериал може да бъде спокойна, че аз също харесвам главната с къса коса. Нещо свежо на фона, дълги коси, с едни и същи букли - тип кукла Барби (с азиатски черти) :lol: И да, сериалът е свеж и забавен. Искрено се надявам да не се разлигави и пак да забият в ул."Рев и сълзи" и после да кривнат по бул."Разочарование" :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този сериал ми става текущ. "Посейдон" не съм гледала. Като погледнах профила на Lee Si Young се оказва че съм я гледала тук таме но не я помня. Визията и на двамата главни е ок, нямам грам забележка. Ще го гледам именно като комедия-пародия. Lee Dong Wook не го помня в такъв жанр , така че е ок и за него като опит. След :lol: с Flower Boy Ramyun Shop явно това ще ми е корейското продължение в жанра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен Si Young ми харесва много с тази коса и като почне тия шантави физиономии да ги прави е направо уникална! Голям смях ще падне с нея от това, което видях в първите две серии. Ама май от Lee Dong Wook съм леко разочарована. Първо, не ми харесва с тоя мустак, второ що ми изглежда, че преиграва на моменти. С много добри впечатления съм за него след "Scent of a woman" дано тук не си разваля хубавата представа. Иначе много познати лица като Oh Man Suk, бащата на мацката, който впрочем също е образ и половина.

Интересно и много забавно сериалче се оказва да е, особено с тия "Blue Seagulls" и "Red Dreamers" малко като ЦСКА и Левски. :D

И аз стискам палци да не го развалят по- нататък сериала. А впрочем вие от къде си следите за субтитри?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След изгледани 4 серии мога да кажа че каста е на място. Lee Won Jong-татко на главната ме :282:

PR директора също е голям образ. Kang Dong Ho

Към двата главни нямам грам забележки. Lee Dong Wook даже във втори епизод към края не само че не преиграваше ами ми се стори , че не играеше а искренно се забавляваше, с което още повече ме :lol: . Това само сглобилите епизода могат да потвърдят. Аз поне така го усетих.

Пердаха , който си спретнаха двамата главни в 4-и еп. бе въздействащ.

Всеки епизод добре балансират м/у играчка-плачка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът е супер :).Единственият от всички текущи в момента за който просто нямам търпение за английски субтитри и гледам по 2 пъти- raw и със субтитрите след това.Lee Si Young е просто очарователна с тази къса прическа и с физиономиите,които прави :) .Както и други казаха нещо свежо на фона на обичайните за подобни сериали прекалено хубави главни лица.Посейдон не съм гледал-нещо изобщо не ми хвана окото като четох рецензията за него и не мога да коментирам как е е играла в него Lee Si Young.Но виж тук героят на Lee Dong Wook определено ми харесва за разлика от Scent of a Woman .Първите 4 епизода са много добри.Нямам търпение да видя сцените в които най-после Park Moo Yul ще посети 1я етаж на къщата и реакцията на бащата и брата на Yoo Eun Jae при видът му като die-hard фенове на сините :) . Дано само не развалят сериалът по-нататък .

 

@ Кати този и всички други сериали излизат почти едновременно с английски субтитри по различните сайтове и повечете ползват вики субтитрите.Този както и много други сериали поне за момента не могат да се гледат директно от вики-то от България без малко акробатика с ползването на прокси и щатски адрес.За софт субтитри проверявай darksmurfsub или темата за сериалът в суомпи .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях се зарекла да не гледам текущ сериал, но пак не издържах :) . От новозапочналите този за сега най ми допада-и като история и като изпълнение. Частта с феновете/в случая спортни/ ми е много странна, аз и в Б-я ултрасите не ги понасям и не ги разбирам/особено когато се играе едно печално известно дерби// смешно-със същите цветове// да не можеш да си покажеш носа навън или в краен случай да заобикаляш поне три квартала <_< / какво остава по телевизията. Главните актьори са разкошни. Lee Dong Wook не съм го гледала другаде, но страшно ми допада като игра ако не и като визия. Lee Si Young определено ми пълни душата тук. В Посейдон също се справи добре, но самия сериал не ми допадна особено. Иначе прическата "мироноса овца" не ме изненада много, все пак BBF пак беше къдрава, а ние "прокълнатите" с къдрави коси сме наясно, че колкото е по-къса толкова е по къдрава B) . Остана само търпеливо да изчакам субтитрите за 3 и 4

 

нямам търпение да разбера какво става в горещия извор. Пък и не знам защо таях подозрения, че тайния анти фен е приятеля на главния, а той май жена си трови :huh:[

 

дано станат по-бързо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

DAEBAK!

 

The robot and its battery.

 

The stalker is busy. Don't disturb. :282:

 

 

В тази драма има уникални изрази и куку образи, които определено ми оправят настроението само като се сетя за тях.... :lol2:

Караниците и някои изцепки са най вече на ниво 6-ца :28558: .

Но защо се редуват добрите с тъпите моменти ( и серии) и повторения? Толкова ли заради рейтинга ще окъкат действието? :mad:

Нищо, имам си любимци и то май почти..всичките, и лоши и добри, и тъпи и добродушни, все ме радват...и ще гледам до края.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След изгледани 10 епизода, сериала се оформи като типичен средно ниво. Не ми харесва сглобяването на сцените, подредбата на действието, в това отношение ми напомня на Me Too, Flower, от скорошните.

Новата героиня и актриса-разбрах че е дебют, ще трябва да ги изтърпя. Бих наблегнала в сценария на всеки епизод повече на, този път много интересните второстепенни персонажи- приятелката, таткото, брата, PR, шефа- всеки път като са на екран е забава. Дисбаланса в епизодите ме дразни. Забележка към играта нямам. Дано сценаристите издържат до края :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдааааааа.....Сценаристът и режисьорът вкараха едно от най-досадните клишета-бившата приятелка. Явно са решили, че връзката между двамата герои се развива твърде бързо и затова залагат ново препятсвие на пътя на любовта. При малко повече въображение и смелост сегашните герои и сюжетни линии можеха да бъдат развити още повече и още по-добре. За съжаление са решили да следват шаблона и вкарването й в сериала е било предрешено отначало. За мен бившата приятелка е напълно излишна. Още по-дразнещ е начинът, по който я въвеждат (след п години, изведнъж, "видяла в интернет" :slap: )-толкова ли не можаха да си напрегнат мозъците и да измислят нещо различно? Друг проблем е изборът на актрисата. Няма значение дали нейната роля я смятаме за главна или втотостепенна-и за двете не става. :no: Тук поне трябваше да подберат сериозна и по-красива актриса, на която да повярвам и която да не съм принуден да търпя до края на сериала (както правилно отбелязва michaela).

А и отношението на главния герой към нея-нахвърли й се, все едно е бил държан вързан 3 години пред стриптийз бар. Само аз ли съм с впечатлението, че на бившата й хлопа дъската? Време е за смяна на сценариста, докато още има какво да се спасява.

Редактирано от dido100
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...