Jump to content

Recommended Posts

SILENCE

spacer.png

Държава: Тайван
Година: 2006
Жанр: романтика
Епизоди: 19

 

В ролите:
Vic Zhou като Qi Wei Yi
Park Eun Hye като Zhao Shen Shen
Andy Hui като Zuo Jun
Megan Lai като Mi Xiao Guang
Kingone Wang като Huang Zhi Ye


spacer.png  spacer.png


Сюжет:
Животът му скоро ще затихне завинаги. В един друг свят, пълен с тишина, тя се влюбва в него. Съдбата непрекъснато ги отдалечава един от друг, но красивите детски спомени ги свързват завинаги.
Историята започва в годината, когато Wei Yi е на 15 години.
Заради инцидент Qi Wei Yi, който има всичко в този свят, е изпратен в единствената болница в малък град. По време на престоя си Wei Yi случайно открива изоставено бомбоубежище в подземията на старата болница. Там той се запознава със Zhao Shen Shen, която е изгубила гласа си след автобусна катастрофа. Свързва ги самотата и историята за Щастливата звезда, която завинаги ще бележи живота им.
Девет години по-късно Wei Yi се е превърнал в студен и самотен човек, a Shen Shen все още е няма. В сърцата им споменът за детската любов продължава да живее.
Двамата се срещат случайно, без да са наясно със самоличността на другия, първоначалното недоверие по между им постепенно се превръща в искрено приятелство и те отново откриват любовта.

Личен коментар:

Наскоро изгледах сериала и мога да кажа, че е невероятен, обожавам го. Актьорската игра е чудесна, саундтракът също е страхотен. Горещо го препоръчвам на всички фенове на Вик и на всички останали...
 

 

:essub:

 

С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ:  ТУК

Гледай онлайн :click:
С РУСКИ СУБТИТРИ

С РУСКИ СУБТИТРИ 2


OST

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо, много благодаря за сериалчето! Все още не съм го догледала цялото поради простата причина, че съм в сесия :( Но от всичко видяно до сега твърдо мога да заявя, че ми става едно от любимите. Възхитена съм от играта на Вик, много му отива точно такъв типаж и наистина играе невероятно реалистично. Единственото, което ме дразни малко, се дължи на езика...не мога да свикна с тоз китайски и това си е :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D На третия-четвъртия сериал свикваш и осъзнаваш, че е много мелодичен. Някой беше казал, ако не се лъжа Крал, че Вик Джоу може да изиграе убедително всяка една роля. Аз съм на 100% съгласна с това мнение. Хареса ми много и играта на корейката. Заради тях сериалът си заслужава, защото откъм сюжет не е нещо особено.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една много красива и тъжна история , история за една обречена любов,

продължила 13 години. Много сълзи пролях, но не съжалявам,

че изгледах сериала.

Vic беше великолепен в ролята на богатото момче, променяйки

се в името на любовта :wub: , хареса ми и героинята на Park Eun Hye-

толкова нежна, мила и добричка.

За другите герои - "брата" в началото ме дразнеше много с това негово

собственическо чувство към Шен Шен, но все пак разбра, че любов на

сила не става.Образа на майката също ми хареса, дечицата - големи сладури.

А, и да не забравя тази сладка дебеланка-беше голяма скица с

нейната любов към Wei Yi.

След като изгледах няколко тайвански сериала, мога да кажа, че съм

запленена от тях, езика им е като музика за ушите ми, изобщо не

ме дразни, напротив!

А VIc го нареждам до Бини - двете големи мои азиатски любови! :tongue:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Страхотно благодаря на екипа за превода...

Имах нужда от "този" Вик и страхотната емоция... въпреки предизвестения край.

Оределено си заслужава гледането :) 

Лека вметка... песничката накрая ми стана мноо досадна, но това е от скороста, с която го изгледах и е един от малките недостатъци на тайванските сериали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До 12-ти епизод съм, така че намам цялостен поглед върху драмата, но вече ми идва непоносимо бавното и мудно движещо се действие. Настроението, което търсят, може да се постигне и без чак пък такова разтегляне на историята. Голям дразнител е и лепкавата годеница, която още от началото на познанството си с главния, та до края насилва връзката им и това явно не я притеснява грам. Не ги разбирам такива жени и ме хваща срам от името на целия женски род, като видя такъв екземпляр. Това ми пречи да се вживея в драмата и да ме разчувства надвисналата трагедия - все чакам оназ харпия пак да изскочи отнякъде и да впие нокти.
Това заедно с още дразнещи елементи, не ми позволява да се насладя нито на Вик, нито на историята.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля ви не ми казвайте че има тъжен край струва ми се интересно но веднъж така се прецаках с друг филм който нямаше хепи енд ако и този е така не искам да го почвам мразя такива филми

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбирам те, и аз съм така. Затова съм намерила решение, първо гледам края на филма/сериала. И ако ми хареса как завършва, тогава започвам да гледам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...