Jump to content

Номинации за филми и сериали 2011 г.


sinardin

Recommended Posts

И аз чувах доста положителни отзиви за Zеttai reido 2. Рейтингът му също беше на ниво.

Киддо, голяма съм бака да не се сетя за близнаците. Те са перфектната двойка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз чувах доста положителни отзиви за Zеttai reido 2. Рейтингът му също беше на ниво.

Киддо, голяма съм бака да не се сетя за близнаците. Те са перфектната двойка.

 

Тамаки & Кьоя и близнаците - в тях е истината :)

И изобщо... Най-добрите японски двойка (поне тази година) са мъжки - Дон Кихот и Оуран...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Япония

 

Най-добра актриса

Такимото Миори - Ikemen Desu Ne

Китагава Кейко - Paradise Kiss

 

Най-добра двойка

Китагава Кейко & Мукай Осаму - Paradise Kiss

 

Най-добър актьор във второстепенна роля

Игараши Шунджи - Paradise Kiss

 

Най-интересен стайлинг на герой

Игараши Шунджи - Paradise Kiss

Kаку Кенто - Paradise Kiss

 

P.S. То излезе, че съм гледала само тоз филм за цяла година :D обаче нищо друго не ме впечатли кой знае колко...

 

Корея

 

Най-добър сериал

I Need Romance

 

Най-добър актьор

Канг Джи Хуан - Lie To Me

Ерик - Spy Myung Wol/Beautiful Spy

 

Най-лош финал

I Need Romance

 

Най-добра целувка

Чо Ю Чонг & Че Джин Хюк -I Need Romance

Юн Ън Хе & Канг Джи Хуан - Lie To Me

 

Най-добър актьор във второстепенна роля

Че Джин Хюк - I Need Romance

И Джин Ук - Spy Myung Wol/Beautiful Spy

 

Най-интересен стайлинг на герой

Пак Шин Хе - You're Fallen For Me

Юн Ън Хе - Lie To Me

Сузи - Dream High

Редактирано от Stelita
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ау, вярно. И аз не съм обърнала внимание на това, но пък виждам, че и Тайната градина присъства в номинации, а и тя е от 2010г. Трябва да се уточни кой точно период ще номинираме. Ако е само 2011г, тогава тези от 2010 отпадат, но ако предлагаме от есен 2010 до есен 2011, може да се добавят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ау, вярно. И аз не съм обърнала внимание на това, но пък виждам, че и Тайната градина присъства в номинации, а и тя е от 2010г. Трябва да се уточни кой точно период ще номинираме. Ако е само 2011г, тогава тези от 2010 отпадат, но ако предлагаме от есен 2010 до есен 2011, може да се добавят.

Да, аз видях и Athena: Goddess of War (2010), и Mary Stayed Out All Night (2010). Да не би някои хора да гласуват за излезлите бг преводи през годината (2011)?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Япония

 

Най-добър сериал: Kaseifu no Mita

 

Най-добра актриса: Matsushima Nanako в Kaseifu no Mita

 

Най-добър актьор: Kimura Takuya в Nankyoku Tairiku

 

Най-добър актьор във второстепенна роля: Sato Takeru в Fuyu no Sakura

 

Филм не мога да номинирам, защото най-силните заглавия излязоха преди месец и логично - нито са качени, нито скоро ще имат превод на английски.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Athena: Goddess of War си е сериал от 2011 г. отвсякъде, въпреки че е започнал 2010 г. (13 декември).

Mary Stayed Out All Night - си е сериал от 2010 г.

Keizoku 2 - SPEC - 2010 г.

Secret Garden - сложно е да се определи, но бих приел, че е от 2011 г., тъй като приключва през 2011 г. и няма как да влезе в класациите за 2010 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Румене, сега погледнах в класация за 2010-та за най-добри актьор/актриса.

Видях, че си номинирал Бини. Знам, че Градината ви е любим на много народ, ама ку искаш, може и 2009-та да е, ако тогава е писан сценария...

Аз нямам проблем да махна Keizoku от класирането ми, ама нали разбираш...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен щом поне една серия на сериал е от 2011, то сериалът може да участва в класацията за 2011, това същото трябва да важи и за тези сериали, които свършват 2012-та. Също и при филмите. Rie, според мен спокойно би трябвало да можеш да си номинираш филмите, които са излезли наскоро, макар да нямат още превод. Стига да си ги гледал/а и да ти харесват, разбира се, не вярвам да гласуваш за нещо, което не си гледал/а. :) Затова между другото според мен тази класация трябва да се прави края на януари 2012-та, но щом сте решили сега...:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Затова между другото според мен тази класация трябва да се прави края на януари 2012-та, но щом сте решили сега...:)

 

Даже не и януари, а някъде март-април. Защото някои сериали започват декември и ще свършат някъде там. Но се водят 2011...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми то с тези сериали, може да се наложи да чакаме свършека на времето - който уварил, уварил

другите до година, до амина, тази си замина :lol:

 

п.п. фърлай въглища у камина

та да пуши комина.

Зъзне вънка па брамина,

а язе маам сладко от малина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо не пречи крайния срок да се удължи. Колкото повече, толкова повече /гласували/.

ПП. Аз само 1 сериал съм гледал от 2011, но пък филмите са десетки, а като гледам всичко гласува единствено за драмите и така сякаш вота ми се обезсмисля. Та как ще се групират номинациите след края на срока?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да си оставим само сериите от 2011 тогава, за да не се бъркаме. И без това има достатъчно заглавия за номиниране. (СПЕК го гледах 2011 и затова съм се заблудила, но ще го махна от класацията). Заменям го с друго качествено заглавие - Kaseifu no Mita. Преводът му сега завърши и затова го бавех. Тъкмо изгледах първата серия и съм шашната. Удължаването на срока също приемам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Rie, според мен спокойно би трябвало да можеш да си номинираш филмите, които са излезли наскоро, макар да нямат още превод. Стига да си ги гледал/а и да ти харесват, разбира се, не вярвам да гласуваш за нещо, което не си гледал/а. :) Затова между другото според мен тази класация трябва да се прави края на януари 2012-та, но щом сте решили сега...:)

 

Точно това е, че дори тези, които излязоха пролетта и лятото от стойностните за мен филми все още ги няма качени никъде, а да не говорим за тези, които участваха и на международни фестивали и бяха отличени - те тръгнаха по кината само преди месец.

High School Debut и Paradise Kiss не са моите филми, за това дори и да съм ги гледала не бих ги номинирала.

 

Изгледах Into the White Night, но без превод (много исках да видя Маки и Кенго), който на английски изобщо не зная кога ще излезе. Очаквам от месеци Tokyo Koen, I Wish, Hoshi Mamoru Inu, но удрям все на камък, а наскоро излязоха Antoki no Inochi, Genji Monogatari: Sennen no Nazo и Kichijoji no Asahina-kun - все заглавия предвид историите в тях, а и главните актьори, които искам да видя. Тогава бих определила кой и как заслужава номинации.

Наистина и е раничко на тази класация, но реших да се разпиша, за да подкрепя японския отбор.

 

Тези дни мисля да изгледам Guilty of Romance на Shion Sono и тогава ще преценя, на мен филмите му ми допадат.

 

П.П. loyola (Ignatius ;) ), женско съм. Това само като уточнение.

 

П.П.П. ukio, мъдро решение с Kaseifu no Mita.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не може сериал, който е започнал декември Х година и завършил март У година, да го смятате, че е за класацията на Х година.... Ша ме извинявате много... ;) Ако искате компромисно решение, ето ви едно. Вижте кога са излъчени повечето от сериите и така преценете за коя година е сериала.

 

@Kiddo, нито имам намерение да номинирам, нито имам намерение да гласувам за когото и да било :) Все ми е тая дали Градината е в класацията или не :) За разлика от вас, които си нямате друга работа, аз нямам време да гледам, така че не мога да бъда обективен в оценките си :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Румене, засрамих се, че имаме време за сериали :blush: <-- (ето, доказателството).

 

Колкото до сериалите... Щом миналата година си гласувал за Бини и за играта му в Градината, значи тогава си го смятал за 2010. Ясно и просто е. Като ще е гарга, да е рошава...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За корейските сериали е лесно да се определи дали да влизат в номинации за 2011г. Самите телевизии, които излъчват сериалите, правят годишни награди. Просто погледнете дали сериалът е взел участие в годишните награди за 2010 на MBC/KBS/SBS. Ако го има там... значи няма място в номинации за 2011. Вече би трябвало да са излезли и номинациите за 2011г., т.е. знае се горе-долу кои сериали, които в момента се излъчват, ще се водят за 2012 :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Най-добър филм

 

The Front Line

Poongsan

Blind

Come Rain, Come Shine

 

2. Най-добър сериал

 

White Cristmas

I need Romance

49Days

Dream High

 

3. Най-добър актьор

(филм)

Юн Гье Санг в Poongsan

Ко Су в The Front Line

Шин Ха Гюн в The Front Line

Хьон Бин в Come Rain, Come Shine

 

(драма)

Ким Санг Гьонг в White Cristmas

Пек Сонг Хьон в White Cristmas

Ким Су Хьон в Dream High

И Мин Хо в City Hunter

Ерик в Spy Myung Wol

 

4. Най-добра актриса

(филм)

Ким Ха Нъл в Blind

Им Су Джонг в Come Rain, Come Shine

Мун Че Уон в War of the Arrows

 

(драма)

Пак Мин Йонг в City Hunter

Чо Йо Джонг в I need Romance

Пак Шин Хье в You`ve Follen for Me

 

 

5. Най-добър финал

 

White Cristmas

I need Romance

You`ve Follen for Me

Flower Boy Ramyun Shop

 

6. Най-лош финал

-

 

7. Най-добра целувка

 

Пак Мин Йонг и И Мин Хо в City Hunter

Чо Йо Джонг и Че Джин Хьок в I need Romance

Юн Ън Хье и Канг Джи Хуан в Lie to me

 

8. Най-добра двойка

 

Пак Мин Йонг и И Мин Хо в City Hunter

Ай Ю и У Йонг в Dream High

Пак Шин Хье и Чонг Йонг Хуа в You`ve Follen for Me

И Чонг А и Чонг Ил У във Flower Boy Ramyun Shop

 

9. Най-добър актьор във второстепенна роля

(филм)

Рю Сънг Ньонг в The Front Line и War of the Arrows

И Дже Хун в The Front Line

Чо Хи Бонг в Blind

 

(драма)

Чонг Ил У в 49 Days

Ом Ги Джун в Dream High

Куак Джонг Ук в White Cristmas

Сонг Джун в White Cristmas

Ким Хьон Джунг в White Cristmas

 

10. Най-добра актриса във второстепенна роля

(драма)

И Ел в White Cristmas

Ай Ю в Dream High

Че Йо Джин в I need Romance

 

11. Най-интересен стайлинг на герой

 

Рю Сънг Ньонг в War of the Arrows

Ким Су Хьон в Dream High

И Юн Джи в Dream High

Ким Хьон Джунг в White Cristmas

 

12. Най-добър дебют

 

Сонг Джун в White Cristmas и Lie to me

Ким Хьон Джунг в White Cristmas

И Су Хьок в White Cristmas

Тек Йон в Dream High

Пак Мин У във Flower Boy Ramyun Shop

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...